Статьи

Як правильно голитися небезпечною бритвою |

  1. Зміст статті: У чому полягають головні принципи чистого гоління Основи техніки гоління небезпечною...
  2. Базові способи утримування бритви
  3. Кут нахилу волосся
  4. Як правильно натягувати шкіру
  5. Нахил і напрямок «побоювання»
  6. Основи техніки гоління небезпечною бритвою
  7. Як голити праву сторону особи по зростанню
  8. Як голити ліву сторону обличчя по зростанню
  9. Як голити праву сторону особи проти зростання
  10. Як голити ліву сторону обличчя проти зростання

Зміст статті:

У чому полягають головні принципи чистого гоління

Основи техніки гоління небезпечною бритвою

Чоловіки голяться з різною періодичністю. Кому-то досить голити рослинність один раз в 5-7 днів, інші змушені доглядати за особою двічі в день. Чим жорсткіша щетина, тим ретельніше її потрібно голити. Володарям такої рослинності не підходять звичайні верстат і електрична бритва. Ними практично неможливо чисто поголитися, і досить швидко з'являється щетина. Вони дряпають шкіру і можуть спровокувати запалення. Єдино правильне рішення для таких людей - небезпечна бритва.

Якщо у вас є ідеально заточена, якісна небезпечна бритва, або просто «побоювання», і ви опанували техніку гоління, то позбутися від щетини ви зможете на тривалий час. «Побоюванням» практично не викликає роздратування і не залишає порізів. Звичайно, для цього необхідно використовувати правильну техніку гоління небезпечною бритвою і багато тренуватися.

Гоління «побоюванням» - досить складна, але в той же час інтуїтивно зрозуміла процедура. Щоб навчитися правильно поводитися з таким інструментом, потрібно багато практикуватися. І краще одразу вивчити правильну техніку, щоб уникнути помилок і швидше опанувати потрібними навичками.

Ми хочемо поділитися знаннями про те, як голитися небезпечною бритвою. Вся нижче викладена інформація - це особистий досвід, накопичений роками. А також матеріали зі спеціалізованих журналів і книг.

У чому полягають головні принципи чистого гоління?

Чим гостріше бритва, тим менше щетини

Гострота леза - це основна умова правильної техніки гоління небезпечною бритвою. Погано заточене лезо неякісно зрізає щетину. Їм доводиться працювати з великим зусиллям або під більш гострим кутом. Все це призводить лише до подразнень на шкірі, ризику порізатися і заподіює дискомфорт. Але не гарантує чистоту гоління.

Потрібно голитися так, щоб лезо ковзало по обличчю. «Побоюванням» повинна знаходиться під строго певним кутом і рухати її потрібно в правильному напрямку.

Базові способи утримування бритви

Для тих, хто хоче зрозуміти, як голитися небезпечною бритвою, спочатку варто навчитися тримати її. Є три базових способу утримання інструменту в руці (рис. 1):

Спосіб перший. Мізинець - на виїмці хвостової частини, великий палець - знизу шийки і впирається в п'яту. Інші пальці - на Ерле інструменту зверху.

Спосіб другий. Мізинець - на хвостовій виїмці, великий палець - на плоскій ділянці ерля з внутрішньої сторони, інші пальці навпаки - з зовнішньої. Цей прийом практично ідентичний першому, відмінності в напрямку «побоювання». У цьому способі жало дивиться вгору.

Спосіб третій. Жало бритви дивиться вгору. Середній і вказівний пальці - на внутрішній частині ерля, безіменний утримує внутрішню частину хвостової частини, мізинець - на хвостовій виїмці. Великий притримує обушок там, де хвостовик з'єднується з полотном. Рукоять «побоювання» повинна щільно прилягати до зап'ястя.

Рукоять «побоювання» повинна щільно прилягати до зап'ястя

Останній, третій, прийом, як голитися небезпечною бритвою, вважається нестандартним, він не зустрічається в спеціалізованій літературі для перукарів і придуманий дослідним шляхом. Але його використовують. Він стане в нагоді в тих випадках, якщо перші два способи застосувати неможливо (наприклад, коли руки закривають огляд), при цьому «побоювання» повинна рухатися «по волосу». Для тих, хто планує голитися самостійно, цей прийом потрібно вивчити обов'язково.

При роботі з будь-яким із способів гоління слід пам'ятати загальне правило: «побоювання» повинна видаляти волосся легко, їй не потрібно сильно натискати.

Кут нахилу волосся

Напевно, всі знають, що волосся на шкірі ростуть не точно вгору, а під деяким нахилом. Цей кут приблизно однаковий для окремих волосків, які ростуть на одному і тому ж ділянці шкірного покриву. Це ще один важливий момент, який варто пам'ятати, працюючи з «побоюванням».

Як правильно натягувати шкіру

Техніка гоління небезпечною бритвою передбачає обов'язкове натягування шкіри обличчя. Її тягнуть в інший бік від напрямку ходу бритви. Пам'ятайте, що натягувати шкіру стоїть біля леза перед будь-яким новим рухом інструменту. Шкіру натягують одним пальцем. Він повинен лежати за 2-3 сантиметри від інструменту. Зручніше за все використовувати вказівний або середній палець лівої руки, якщо голиться правша, або правої руки - якщо лівша.

Зрозуміло, що для роботи з «побоюванням» потрібно задіяти обидві руки: одна - тримає інструмент, а інша задіяна в натяжки шкіри. Без цього гладко поголитися не вийде. Як правильно робити натяжку і як голитися небезпечною бритвою, можна подивитися на нашому відео .

Порядок дій: натягується ділянку шкіри, ставиться лезо, зрізається рослинність, інструмент віднімається від імені. Далі натягується нову ділянку, приставляється «побоювання» і знову зрізаються волосся.

Особливу увагу слід приділяти тим ділянкам, які не мають природного натягу. Наприклад - щоки. Тут слід особливо добре робити натяжку, інакше є ризик поранитися.

Нахил і напрямок «побоювання»

Інструмент завжди рухається головкою вперед. Слід стежити, щоб він різав волосся під кутом. Це забезпечує ефективне і безболісне гоління. Нахил леза до поверхні особи повинен бути від 30 до 40 ° і не менше.

Зрозуміти, як голитися небезпечною бритвою правильно, неважко: працювати інструментом потрібно часто і легко, без натиску, в русі бере участь кисть, маніпуляції ритмічні і легкі. Це запорука гладкого і чистого гоління. Не можна із зусиллям тиснути на «побоювання» або «включати» в роботу всю руку. Це призведе лише до виривання рослинності і, як наслідок, до подразнення і болю.

Основи техніки гоління небезпечною бритвою

Підготовчий етап

Спочатку броду намилює помазком, потім починається процес гоління. Щоб краще зрозуміти, як голитися небезпечною бритвою, можна подивитися відео на цій сторінці .

Починають голитися від скроні. Новачкам важко відразу ставити бритву під правильним кутом, тому спочатку краще покласти лезо плазом, а потім трохи підняти спинку «побоювання» на 30-40 °. Далі слід рухати інструментом в напрямку гоління. Робиться це легко, без тиску на шкіру. Якщо лезо гостре, воно без проблем зріже волосся.

Зазвичай голяться в два підходи. Спочатку проходять лезом по напрямку росту волосся (по зростанню), а потім навпаки (проти зростання). У першому випадку вдається позбутися від основної маси рослинності, але на шкірі залишаються крихітні кінчики волосся. Щоб їх позбутися проходять бритвою вдруге. Перед цим особа знову намилюють або зволожують теплою водою. Після повторного гоління шкіра стає ідеально гладкою.

Як голити праву сторону особи по зростанню

Як голити праву сторону особи по зростанню

Гоління небезпечною бритвою, як показано на відео, стартує від лінії скроні, далі лезо опускається до щоки (рис. 2, I-1). Інструмент тримають першим способом. Перед початком варто трохи зняти піну з скроні (щоб поставити лезо рівно по його окантовці). В районі скроні підтягування шкіри і сбривание волосся проводяться одночасно. Легкими маніпуляціями руки пробріваются перші пара сантиметрів вниз. Далі «побоювання» рухається до нижньої щелепи. Зрізання волосся в обов'язковому порядку повинно супроводжувати підтягування шкіри. Палець повинен перебувати в 1-2 сантиметрах від «побоювання».

На середині щоки лезо трохи розгортають в сторону мочки, і «побоювання» рухається до щелепи (рис. 2, I-2). Буває, що в кутку щелепи волоски ростуть в різні боки, в цьому випадку слід поставити лезо так, щоб воно голився по зростанню.

Досягнувши вигину щелепи, інструмент повертають і продовжити рух вниз, до шиї. У цьому місці варто особливо акуратно зрізати рослинність біля вуха. Часто там є опуклість або невеликі складки шкіри, які досить легко зачепити лезом і порізатися. Як голитися небезпечною бритвою, щоб не травмуватися? Великим пальцем трохи відсувають вухо в сторону, якщо складок немає, то при роботі біля вуха його все одно потрібно трохи закрити рукою.

Далі інструмент беруть третім способом. «Побоюванням» ставиться по середині щоки, щоб нижче вилиці ліг її кінець. Так голять, прямуючи до губ. При цьому проходячи вздовж щелепної опуклості і захопивши невелику частину обличчя в районі вусів (рис. 2, III-3). Наближаючись до кута рота, носок «побоювання» варто опускати трішки нижче, щоб в результаті він збігся лінією рота. Далі лезо проходить в районі, так званих, підусниками (волосся, які ростуть у нижньої губи). Їх не завжди вдається збрити з першого разу, так як вони знаходяться в невеликій западині. В цьому випадку допоможе нехитрий прийом: потрібно трохи підняти це місце мовою. Утворюється опуклість, яку буде легко збрити. Як це зробити під час гоління небезпечною бритвою, показано на відео . В процесі завжди потрібно допомагати собі м'язами обличчя і мовою. Це сильно полегшує гоління і зберігає від травм.

Третім способом зрізають рослинність до центру підборіддя, поки вістря «побоювання» і ніс не стануть в одну лінію (краще навіть відвести бритву трохи далі цієї лінії). На даній ділянці обличчя слід бути особливо уважним: підборіддя складно голити, тому потрібно правильно тримати «побоювання».

Потім інструмент береться способом №2 або №3 і зрізаються волосся від підборіддя до губи (рис. 2, II-III-4). Тут варто бути гранично обережним і вчасно зупинити «побоювання». Інакше лезо вріжеться в нижню губу, яка має невеликий виступ. На обличчі є кілька зон, схильних до травмування: кадик, вухо і губи. У цих місцях варто голитися з особливою увагою.

Наступний етап - це гоління вусів. Це складна ділянка: тут волосся росте зверху вниз і по правилам гоління лезо повинно опускатися від носа до верхньої губи. Але це складно зробити, адже ділянку шкіри занадто малий. А ще є велика ймовірність зачепити губу і залишити поріз. Як голитися небезпечною бритвою в цьому випадку? Дуже просто. Людина, що голиться самостійно може трохи підсобити собі лицьовими м'язами і зробити шкіру, де потрібно, трохи ширше і рівніше. Або підтягти рукою за кінчик носа, в цьому випадку шкіра також витягнеться і стане рівною.

В районі вусів «побоювання» тримається першим способом. Волос зрізається легкими і короткими маніпуляціями інструменту (рис. 2, I-5).

Бічну частину вусів збривають справа наліво (рис. 2, III-6). У роботі бере участь тільки носок бритви. Інструмент тримається третім способом. Лезо ведуть до середини вусів, якщо голити вище, то можна поранити верхню губу.

Потім зрізують рослинність від підборіддя і до середини щелепи (рис. 2, I-7). «Побоюванням» тримається першим способом. Тут шкіра натягується трохи по-іншому, ніж зазвичай: в цей раз шкірний покрив розтягують в дві сторони. Це легко зробити двома пальцями руки. Один коштує на підборідді, а другий - на щелепи, «побоювання» знаходиться між ними. Слід враховувати, що при цьому шкіра стає менш еластичною, а значить, зростає ризик поранитися. Тому на цьому етапі потрібно працювати інструментом легко, без натиску і дотримуватися кут підрізування волосся. Проходячи цю ділянку, слід видаляти волосся трохи нижче, ніж кістку щелепи.

Заключним етапом в гоління цій частині особи є шия (рис. 2, I-8: 10). Тут варто приділити підвищену увагу шкірі в районі кадика, де часто трапляються порізи. Щоб їх уникнути, застосовують наступну хитрість: шкіра з кадика відтягується трохи в сторону і вже там голиться. Інструмент тримають другим способом.

Брея «по волосу», слід стежити за якістю роботи. Особа має бути чистим, без «кущиків» волосся і несбрітих ділянок.

Як голити ліву сторону обличчя по зростанню

Як голити ліву сторону обличчя по зростанню

Інструмент береться першим способом. Носок «побоювання» ставиться так, щоб руки не заважали огляду. Гоління небезпечною бритвою (це видно на відео) починається від скроні (рис. 3, I-1). Спочатку слід збрити 20-30 мм від лінії окантовки. Важливо, щоб лінії зрізу по обидва боки були на одному рівні. Для цього зручно орієнтуватися по умовної лінії очей. Лезо має лежати на скроні приблизно паралельно цьому орієнтиру. Від скроні «побоювання» опускається вниз до щоки.

Далі слід голити від середини щоки вниз до підборіддя (рис. 3, II-2). «Побоюванням» встановлюють трохи нижче вилиці так, щоб ріжуча кромка створила умовну лінію від ока до мочки. По дорозі проходження бритви голити волосся в районі підусниками і нижній частині лівого вуса. «Побоюванням» слід тримати другим способом. Якщо лезо не може охопити за раз всю намиленную поверхню, то після першого проходу бритвою слід повторити процедуру, захопивши намилені ділянки.

В процесі цього етапу гоління збривав половина вусів. Але іноді цього недостатньо, і потрібно дати собі раду, піднявши кінчик носа і видаливши рослинність (рис. 3, I-3). У цьому випадку використовується перший спосіб тримання бритви.

Виходячи з правильної техніки гоління небезпечною бритвою, на наступному етапі добріваются залишки волосся в області вусів. Робиться це зліва направо дрібними просування бритви. Рослинність підрізають збоку у напрямку її зростання. «Побоюванням» тримається другим способом (рис. 3, II-4).

Потім лезо ставлять біля мочки і знімають рослинність до підборіддя (рис. 3, II-5). Шкіра натягується по діагоналі - вгору і до вуха. Якщо обличчя худе, то бреясь нижче щелепи, шкіра підтягується тільки вгору.

Якщо за перший підхід не виходить прибрати волосся по всій ширині ділянки, то процедуру слід повторити ще раз, але вже проходити по тих місцях, де залишилися мильні «острівці».

Працюючи з правою частиною особи, вдається практично повністю збрити ділянку від верху підборіддя до губи. Але якщо там залишаються невидалені волосся, то зараз саме час їх прибрати. «Побоюванням» беруть способом №2 або №3 і видаляють рослинність (рис. 3, II-III-6).

Далі слід переходити на гоління шиї. Спочатку проходять лезом від підборіддя до кадика, обходячи його з лівого боку. Голити сам кадик не можна, як уже згадувалося вище, це загрожує порізами. Потрібно відтягнути шкіру в сторону і лише тоді видалити волосся. Потім голяться інші ділянки шиї. За один підхід слід голити вузьку смугу рослинності (рис. 3, I-8: 10), бритву ставлять в нижній частині щелепи і ведуть до закінчення волосяного покриву. «Побоюванням» тримається першим способом.

Іноді волосся в самому низу шиї ростуть в зворотному напрямку - від низу до верху. Як голитися небезпечною бритвою тут: потрібно змінити напрямок ходу інструменту, при цьому її потрібно взяти другим прийомом.

Як голити праву сторону особи проти зростання

Як голити праву сторону особи проти зростання

Повторне гоління потрібно, щоб збрити ті залишки волосся, які залишилися після першого етапу процедури. А також щоб шкіра стала ідеально гладкою і чисто поголеною.

Перед тим, як повторно голитися, потрібно обов'язково намилити особа ще раз. Людям, у яких щетина не дуже жорстка, можна просто зволожити обличчя теплою водою. Але таку процедуру потрібно проробити обов'язково.

При гоління небезпечною бритвою, як випливає з відео, «побоювання» рухається проти зростання рослинності. Видалення щетини стартує з шиї і закінчується біля скронь. Робота на правій частині обличчя проробляється тільки третім способом. Під час сбривания щетини шкіра також натягується в протилежну ходу бритви сторону (рис. 4).

Отже, спочатку слід пройти бритвою праву частину шиї (ту що нижче вуха) знизу - вгору, потім потрібно плавно перейти на щоку. Для людей з худим обличчям найкращим місцем для переходу буде місце біля вуха, за кутом нижньої щелепи. Тим, у кого обличчя повне, можна переходити в будь-якому місці.

Закінчивши роботу на щоці, бритва піднімається до скроні. Далі знову від щоки «побоювання» рухається до підборіддя. Одночасно видаляється щетина нижній частині правого вуса і в районі куточка рота.

У висновку процедури потрібно збрити щетину на шиї. Як і на самому початку, інструмент повинен рухатися вгору, від кадика до самого підборіддя.

Як голити ліву сторону обличчя проти зростання

Як голити ліву сторону обличчя проти зростання

Ця частина особи теж повторно намилюється або зволожується теплою водою. Ліва сторона голиться тільки другим способом.

Послідовність проходження «побоюванням» схожа на гоління правого боку (рис. 5). Спочатку від шиї лезо ведуть вгору, біля мочки огинають кут щелепи і направляються до скроні. Далі від середини щоки ведуть бритву до підборіддя. Потім збривав лівий вус, рослинність в районі куточка рота і верх підборіддя. На закінчення бритва проходить шию знизу - вгору, до щелепної кістки.

Якщо дві частини обличчя поголені, залишається останній штрих - повторне зняття волосся над і під губами. В районі вусів «побоювання» рухається «по волосу», тобто зверху - вниз. Під губою - голиться знизу - вгору. Під час процедури бритва тримається другим способом.

Якщо після повторного гоління все ж залишаються «острівці» волосяного покриву, то їх знову намилюють і зрізають проти росту волосся.

Зі статті, викладеної вище, стало зрозуміло, як голитися небезпечною бритвою. Щоб зробити це правильно, отримати гладку, чисто поголену шкіру і не травмуватися, слід пам'ятати основні правила:

  • вивчити базові способи утримання інструменту в руці;
  • видаляти волосся тільки під певним кутом;
  • лезо завжди має бути максимально гострим;
  • спочатку пройтися інструментом у напрямку росту волосся, а потім у зворотний бік.
У чому полягають головні принципи чистого гоління?
Як голитися небезпечною бритвою, щоб не травмуватися?
Як голитися небезпечною бритвою в цьому випадку?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: