Статьи

Яке нарощування волосся краще?

  1. Гаряче нарощування краще або ...?
  2. Холодне - чим добре і чим погано?

У мене волосся до плечей, але я завжди хотіла мати довгі, до попереку У мене волосся до плечей, але я завжди хотіла мати довгі, до попереку. Ось, зважилася на нарощування, начебто сьогодні це не дуже дорого. Хочу запитати поради - яке нарощування волосся краще тримається, не псує сильно своє волосся? Тамара, 25 л.

Привіт, Тамара! Давайте разом розбиратися, який варіант нарощування волосся краще: більш ефективний і довговічний, нешкідливий для власних локонів.

Нарощування - це наймодніша сьогодні перукарня послуга. І це не дивно, адже за одну процедуру ви отримуєте цілу копицю довгих, натурального волосся, які виглядають природно, можуть бути покладені практично в будь-яку зачіску, можна зробити ефектні кучері або заплести французькі косички . Нарощені прядки можуть триматися до півроку, далі вже необхідна корекція, яка представляє собою заміну (закріплення) окремих прядок.

Перш за все, фахівці радять дотримуватися ряду вимог, необхідних для успішного нарощування волосся:

1. Обов'язково помийте голову перед нарощуванням.

2. Перш ніж приходити на процедуру, запишіться на консультацію. Це попереднє обстеження вашого волосся, а також рекомендації перукаря дадуть вам можливість зрозуміти, чого ви хочете і (що важливо) чого варто очікувати від нарощування.

Можна ж не тільки збільшити довжину, а, наприклад, додати кольорові пасма на манер ефектного колорирования. 😛

3. Пам'ятайте, що якщо довжина вашого власного волосся менше 10 сантиметрів, то майстер, швидше за все, відмовиться їх нарощувати. Нові пасма просто нема на що буде кріпити.

Є 2 зовсім різні способи кріплення пасм, кожен з яких застосовується в нарощуванні волосся - гарячий метод і холодний Є 2 зовсім різні способи кріплення пасм, кожен з яких застосовується в нарощуванні волосся - гарячий метод і холодний.

Гаряче нарощування краще або ...?

При гарячому нарощуванні процес закріплення додаткових прядок зводиться до використання смоли або кератину, ці нагріті речовини, застигаючи, формують капсули, завдяки яким нові пучки волосся досить надійно тримаються. У цьому загальному вигляді гарячого нарощування можна виділити 2 підвиду - італійське і англійське. У першому випадку в якості закріплювача використовується кератин, у другому - смола.

Стандартний «термін служби» нарощених гарячим методом пасом становить 3 місяці. В подальшому доведеться прийти на корекцію.

Чим гарний метод?

1. Волосся добре тримаються.

2. Як правило, капсули практично не видно.

3. Вичісування волосся практично виключено.

І все ж, є суттєві мінуси:

1. Гарячий спосіб - це, перш за все, термічний вплив на волосся. Виходить, що рідні прядки страждають. До того ж, в даному випадку це не тільки підвищена температура, але і тиск, хімічний вплив. Загалом, цілих 3 неприємності відразу для ваших рідних локонів. 😥

2. Деякі проблеми виникають і зі зняттям нарощених прядок. Іноді рідні локони доводиться обрізати.

3. При «кератіновую» способі капсулу варто оберігати від впливу масок, бальзамів для волосся, адже вони сприяють її розм'якшення і фортеці.

4. При використанні смоли можна відвідувати сауну і лазню, так як капсула такого термічного впливу не переносить.

Холодне - чим добре і чим погано?

Холодне нарощування тому і називається «холодним», що термічний вплив тут виключено. За фіксацію тут відповідає спеціальний клей, він може бути різним у залежності від технології. А методів всередині цього підвиду теж чимало.

Найчастіше можна зустріти в наших салонах технології застосування металевих кліпс і стрічкового нарощування (воно ж - німецька методика).

Детальніше зупинимося на стрічковому способі, як найбільш поширеному в Росії.

Стрічковий варіант працює за типом двостороннього скотча. Виходить досить міцне з'єднання, при цьому місце закріплення волосся практично не видно. В даному випадку застосовуються виключно натуральні пасма. Тому варто ця процедура досить недешево.

Мінуси стрічкового нарощування - це, головним чином, повна герметизація місця з'єднання. В результаті в місці кріплення волосся «не дихають», що призводить до пошкодження їх структури, ламкості. Іноді після такого нарощування відчувається тяжкість волосся.

Кілька слів про холодному нарощуванні із застосуванням металевих кілець (кліпс).

плюси:

1. Ніяких хімічних, термічних пошкоджень.

2. Процедура досить швидка, так як майстру потрібно тільки виділити пасма і зробити затиск кільця в місці кріплення.

Мінуси все ж теж є:

1. Своє волосся в місці з'єднання протираються металевим елементом, пошкоджуються.

2. На морозі з таким нарощуванням досить холодно (для Росії це актуально!)

3. Такий спосіб не можна застосовувати на тонких волоссі, кільце просто не буде триматися.

4. Досить слабке кріплення, при розчісуванні волосся сильно вичісують, а значить, нарощування швидко втрачає "товарний вигляд".

Яке ж нарощування волосся краще вибрати? Як видно, в будь-якому випадку є свої переваги і недоліки. Виходить, що повністю уникнути ризику пошкодження власного волосся неможливо, при будь-якому виборі місце з'єднання буде піддано того чи іншого негативного впливу. Тому якщо у вас і так пошкоджене волосся, або ви недавно робили хімічну завивку, краще відкласти нарощування. За кілька місяців ви зможете підлікувати свої локони поживними масками, спеціальними засобами, і тоді ви відчуєте тільки позитивні риси нарощування.

Красивих вам локонів!

Оксана Погодіна для ladystory.ru

Холодне - чим добре і чим погано?
Чим гарний метод?
Холодне - чим добре і чим погано?
Яке ж нарощування волосся краще вибрати?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: