Статьи

Демакіяж: як правильно очистити обличчя від косметики?

  1. Навіщо проводити демакіяж?
  2. Правила очищення обличчя від косметики
  3. Засоби для очищення очей
  4. Яке вибрати засіб для демакіяжу шкіри?
  5. Помилки при проведенні демакіяжу

Косметичні засоби допомагають створити цікаві образи, підкреслити очі, зробити губи чуттєвими. Але, вони закупорюють шкіру і не дають їй дихати. Тому потрібно щоденне очищення косметики. Як правило, така процедура зводиться до вмивання звичайним милом. При цьому дівчата не замислюються, що таким чином погіршують стан шкіри і прискорюють процеси старіння . Демакіяж проводиться з використанням спеціальних засобів. Як правильно очистити обличчя від косметики?

Навіщо проводити демакіяж?

Процедура проводиться двічі на день. Після пробудження потрібно очистити обличчя, щоб макіяж ліг ідеально. Перед сном робиться друга процедура. Не можна лягати спати з косметикою, навіть якщо ви наносили на обличчя тільки крем. Протягом дня шкіра загрязнялась, працювали сальні залози, тому умивання з очисними засобами обов'язково.

Навіщо проводити демакіяж?

Здійснюється повне очищення шкіри. Особливо актуально в жаркий день. Навіть найстійкіша косметика підтікає, на обличчя осідає пил, інші забруднення. Плюс додається пітливість. Якщо не видалити косметику і забруднення, то з'явиться роздратування на шкірі.
Виявляється тонізуючий ефект. Під час видалення косметики, відбуваються масажні руху. Шкіра приходить в тонус, запускаються природні процеси. Щоденний легкий масаж сприяє омолодженню.
Видаляються відмерлі клітини. Шкіра на обличчі піддається різним стресам. Це морози взимку, вітер восени, палюче сонце влітку. Незважаючи на захисну косметику, епідерміс отримує серйозне навантаження. В результаті з'являються лущення і зморшки. Щоб не допускати цих утворень, проводите демакияж. Видаляючи відмерлі клітини, ви стимулюєте вироблення речовин, що відповідають за молодість шкіри (еластин і колаген).
Відкриваються пори. Щоб приховати вади на шкірі, дівчата накладають тональний крем , Пудру. Забезпечується хороше зчеплення і макіяж тримається весь день. Але, ввечері необхідно розвантажити шкіру на обличчі і видалити косметику з повік.

Закупорені пори не дають шкірі дихати, не надходить кисень. В результаті особа стає сірим, з'являються зморшки.

Запобігає утворенню прищиків, чорних крапок. Сальні залози продовжують свою роботу і під нанесеним макіяжем. Якщо не видаляти жирні освіти, то шкіра забруднюється. В результаті з'являються запальні вогнища. Це прямий шлях до утворення прищиків і вугрів.
Засвоюються кошти для особи. Очищена шкіра готова приймати порцію поживних і зволожуючих речовин. Після очищення наноситься вечірній або денний крем. Підготовлена ​​шкіра отримує максимальну дозу вітамінів і зволожуючих компонентів.

Необхідність демакіяжу очевидна. Але, це не означає, що варто використовувати дану процедуру, як маску або пілінг для обличчя . Більш ніж два рази на день не проводьте очищення шкіри, інакше порушите водний баланс епідермісу.

Правила очищення обличчя від косметики

Не забувайте, що шкіра на обличчі ніжна і різко реагує на будь-які подразники. Тому забудьте про силовій дії і терті. Особливо, якщо не хочете розтягнути м'язи і отримати зморшки завчасно. Звикайте до легким, ніжним і плавним рухам.

Щоб демакияж приніс користь, вивчіть правила очищення обличчя від косметики:

Щоб демакияж приніс користь, вивчіть правила очищення обличчя від косметики:

Почніть з очей. Якщо ви любите яскраві макіяжі, то напевно малюєте стрілки , Накладаєте тіні і робите густі вії. Насамперед видаліть туш. Важливо не допустити, щоб її грудочки потрапили на слизову оболонку ока. Це призведе до роздратування і почервоніння. Щоб уникнути неприємних наслідків, візьміть два ватні диски і змастіть засобом, що очищає. Потім один розташуйте біля нижньої повіки і закрийте очей. Другий диск кладіть на вії зверху. Стривайте з закритими очима 2-3 хв. Далі проводите по віям зверху вниз, знімаючи залишки косметики. Якщо диском видаляти незручно, то скористайтеся вушної паличкою. Туш залишатиметься на другому диску. Тепер приступимо до видалення олівця і тіней. Візьміть ще два диска, нанесіть молочко. Потім закрийте очі і розташуйте вату на століттях. Через хвилину акуратно видаліть косметику.

Щоб шкіра не розтяглася, і не з'явилися «гусячі лапки» робіть правильні рухи. Верхню повіку протирайте від зовнішнього куточка до зовнішнього, нижня повіка, здійснюючи зворотні руху.

Очищення губ. Цей етап багато дівчат пропускають. Якщо помада нестійка, то до вечора вона вбирається, з'їдається, і уста візуально виглядають очищеними. Насправді залишки помади залишилися, тому вимагають видалення. Інакше губи тріскаються, пересушується. Демакіяж проводиться ватним диском. Нанесіть на нього засіб для очищення і проведіть по устах. Починайте вести від куточка губ, видаляючи помаду круговими рухами. При цьому не можна розтягувати уста. Якщо не впевнені, що виконаєте легкі руху, то притримайте пальцем куточок губ.
Демакіяж особи. Це завершальний етап. Порядок дій залежить від виду використовуваного кошти. Якщо ви користуєтеся молочком, то нанесіть його на спонжіком. Потім очистіть лобову частину, вилиці, ніс. Приділіть увагу носогубним западин, саме там з'являються чорні крапки. Завершіть демакияж видаленням косметики з підборіддя. Виконуйте плавні рухи, як ніби робите масаж обличчя. Якщо ви застосовуєте засіб для вмивання, то нанесіть його на шкіру і акуратно розмажте. Дайте пінці час для вступу в дію. Потім змийте косметику за допомогою води. Не забудьте очистити брови. За волосками ховаються залишки косметики.

Залишилося подбати про шкіру на шиї. Саме ця область видає вік жінки. Щоб шкіра не виглядала в'ялою і недоглянутою, проведіть засобом по шкірі. Заодно виконайте профілактику другого підборіддя. Робіть м'які руху від підборіддя до ключиці. Кожен раз беріть новий шматочок вати. Чистий спонжик означає, що косметика видалена правильно.

Засоби для очищення очей

Для демакіяжу підбирайте засіб, яке не зашкодить чутливу шкіру на століттях. У вас в косметичці повинно бути два тюбика: один для особи, інший для повік. Або універсальне молочко для демакіяжу. Які бувають засоби для очищення очей?

Двофазний лосьйон. Використовується для зняття звичайної і водостійкої косметики. Складається з двох рідин: тоніка і масляної основи. Перед використанням збовтайте пляшечку. Подібні засоби цінуються за лікувальні дії. Лосьйон очищає шкіру і живить вії. Після місяця застосування вії стають міцними і густими. Надає подібний ефект спеціальну речовину - аргінін.

Надає подібний ефект спеціальну речовину - аргінін

Мицеллярний лосьйон. Це універсальний засіб, що застосовується для зняття макіяжу з шкіри обличчя, в тому числі вік і губ. Підходить для чутливого епідермісу, оскільки не містить спиртових добавок. Плюс заспокоює шкіру і формує захисну плівку.
Очисне масло. Являє собою пеня структуру. Засіб складається з натуральних компонентів, які м'яко впливають на шкіру. Масло застосовується для повік і всього обличчя. Щоб отримати максимальний ефект, наносите засіб на зволожену шкіру. За рахунок щадного складу масло підходить для сухої шкіри. Ще один плюс такого засобу - це захист особи від зневоднення. Масло не порушує баланс шкіри, зберігаючи природну вологу. Виробники використовують масло моркви, авокадо, витяжку з насіння соняшнику .

Для тих, хто часто подорожує або проводить час у відрядженнях, придумали вологі серветки. Вони просякнуті очищує засобом (молочком або тоніком). Серветки дають очищення шкіри, але не призначені для щоденного використання. Це скоріше паличка-виручалочка, рятує в похідних умовах.

Яке вибрати засіб для демакіяжу шкіри?

При виборі доглядають коштів, орієнтуйтеся на тип шкіри і індивідуальні показники. Дівчатам з ніжною шкірою, схильної до алергії рекомендується косметика з натуральних компонентів. Звертайте увагу на процес використання. Що вам зручніше змивати косметику або прати спонжем. Плюс після кожного засобу залишаються різні відчуття.

Яке вибрати засіб для демакіяжу шкіри? Перерахуємо, які бувають:

Молочко або вершки. Перший варіант підходить для нормальної шкіри. Після видалення косметики, засіб не змивається. До складу входять живильні речовини, необхідні шкірі і лікувальні олії. Вершки за принципом дії схожі з молочком. Основна відмінність - це жирна структура, яка підходить для пересушеній шкіри. Якщо закінчилося молочко, то в якості альтернативи візьміть нежирну сметану. Очищення виконується стандартним способом.
Пінка або мус. Засоби ніжної консистенції, що вимагають змивання водою. До їх складу виробники не включають жирних компонентів, ефірних масел. Тому пінка і мус підходять для особи, схильного до появи прищиків і чорних крапок. Засіб злегка підсушує шкіру. Застосовується для жирної та комбінованої шкіри. Засоби зручні у використанні за рахунок спеціального дозатора. Після вмивання промокніть обличчя рушником або дайте шкірі висохнути природним шляхом.
Гель. Якщо ви прихильник класичних засобів, умовно милом, то зверніть увагу на цей засіб. Це хороша альтернатива бруска мила. Крім косметики гель видаляє бактерії, пил, омертвілі клітини. Гель являє собою щільну пінку, яка не містить жирних компонентів. До складу входять інгредієнти, здатні впорається з водовідштовхувальним і сонцезахисної косметикою.
Мицеллярная вода. Підходить для алергіків і шкіри, схильної до подразнень. До складу не входить спирт, відсутні ароматичні віддушини. Засіб впливає м'яко, справляється з забрудненнями, косметикою. Під час процедури шкіра зволожується і харчується.

Прихильники натуральних засобів пропонують обходитися народними рецептами. Як очищувальних засобів використовують ефірні масла. Для цього наносять витяжку рослин на спонжик і протирають повіки. Масла містять ряд вітамінів, які живлять шкіру і запобігають старінню. Щоб таким чином очистити все обличчя, вдамося до гарячої масці. Спочатку нанесіть масло, а потім покрийте шкіру гарячим рушником. Пори відкриються, і здійсниться глибоке очищення, втечуть омертвілі клітини.

Помилки при проведенні демакіяжу

Головна помилка - це використання будь-якого засобу для очищення. Забудьте про застосування звичайного туалетного мила, якщо не хочете за пару років перетворитися в стареньку. Категорично заборонено користуватися антибактеріальним милом для особи. Отримайте стягнуту і пересушену шкіру. Які ще допускають помилки при проведенні демакіяжу?

Застосування сили. Косметика знімається легкими рухами. Не можна терти, натискати, розтягувати. Якщо доводиться вдаватися до таких дій, значить ви помилилися у виборі засобу для очищення або не даєте шкірі увібрати молочко або пінку.
Використання одного засобу для очей і обличчя. Шкіра навколо очей виділяється ніжністю. Щоб не нашкодити цій делікатній області використовуйте спеціальну косметику, призначену для зняття макіяжу з повік. Винятком є ​​універсальні засоби, тому уважно читайте інструкцію.
Умивання неочищеної водою. Рідина, яка надходить з крана, містить ряд некорисних для шкіри домішок. Винятки становлять квартири, де встановлені спеціальні фільтри. Тому використовуйте для вмивання очищену або кип'ячену воду.

Підготуйте рідина кімнатної температури. Чи не підійде холодна вода, яка веде до стресу шкіри або надмірно гаряча.

Моментальне видалення косметики. Бажаючи швидше виконати вечірню процедуру, дівчата наносять засіб на спонж і протирають шкіру. Це не правильно. Дайте засобу проникнути в пори особи. Для цього почекайте 1-2 хвилини і продовжите очищення.
Використання будь-якого засобу. Беріть тюбики, призначені для очищення шкіри на обличчі і століттях. Підбирайте засоби з урахуванням типу шкіри, інакше приведете до зневоднення або активізуєте роботу сальних залоз.

Демакіяж завершується нанесенням тоніка. Придбайте засіб в магазині або виготовте домашній тонік . В результаті шкіра не тільки очищається, але і насичується енергією. Якщо пропустіть цей етап, то залишиться відчуття липкою шкіри, вкритої плівкою. Просто очищене обличчя не готове до зволожуючим процедурам. Тонізуючі засоби наносите вранці, уникайте при впливі область навколо очей. Потім зволожите шкіру за допомогою денного крему. На ніч наносите живильний засіб, збагачене маслами і вітамінами.

Навіщо проводити демакіяж?
Як правильно очистити обличчя від косметики?
Навіщо проводити демакіяж?
Навіщо проводити демакіяж?
Які бувають засоби для очищення очей?
Яке вибрати засіб для демакіяжу шкіри?
Яке вибрати засіб для демакіяжу шкіри?
Які ще допускають помилки при проведенні демакіяжу?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: