Статьи

Лаурилсульфат натрію - шкода ?!

Уже багато років, приблизно з 1983 року, гуляє замітка, лякає людей лаурилсульфатом натрію Уже багато років, приблизно з 1983 року, гуляє замітка, лякає людей лаурилсульфатом натрію. Почавши як звичайний спам, вона «зміцніла», «встала на ноги» і тепер, завдяки хімічній неписьменності переважної більшості громадян, стала сприйматися такими громадянами як факт. А яка величезна кількість сайтів прагне донести її людям, можна поцікавитися, натиснувши на. Для чого це робиться зрозуміти нескладно, виробники так званих «бессульфатних шампунів» не скупляться на доводи, основна частина яких почерпнута з обговорюваної тут публікації. Отже, Вашій увазі представлений переклад статьіс з нашими коментарями.

Ніхто не робить реклами цього інгредієнта, і на те є вагомі підстави. Це недорогий миючий засіб, що отримується з кокосового масла, широко використовується в косметичних очисники, шампунях, гелях для ванн і душа, піноутворювачах для ванн і т.п. Мабуть, це найнебезпечніший інгредієнт в препаратах для догляду за волоссям і шкірою. У промисловості SLS застосовується для миття підлог в гаражах, в знежирювачах двигунів, засобах для миття машин і так далі. Він дуже високо корозійний агент і дійсно видаляє жир з поверхонь.

Застосування SLS дійсно багатогранно і він дійсно використовується в складі різних миючих засобів, як для домашнього використання, так і в промисловості. Однак це абсолютно нічого не означає, склад миючих композицій і концентрація у всіх випадках різна. Подібна ситуація складається, наприклад, з оцтом. Ми активно додаємо його в салати і в тісто, погашаючи соду, але мало кому прийде в голову його пити.

SLS широко використовується у всіх клініках світу для дослідів в якості тестера шкірної дратівливості SLS широко використовується у всіх клініках світу для дослідів в якості тестера шкірної дратівливості. Дослідники викликають за допомогою SLS роздратування шкіри у тварин і людей, а потім лікують різними препаратами роздратовані ділянки.

Ніхто не приховує, що SLS дратує шкіру, все залежить від концентрації цієї речовини в розчині і часу перебування на шкірі. У косметичних миючих засобах ці два показники мінімальні. Крім того, в будь-якому якісному шампуні SLS присутній як один з елементів миючої композиції, що значно знижує його подразнюючу дію.

Недавні дослідження в Медичному Коледжі Університету штату Джорджія показали, що SLS проникає в очі, а також в мозок, в серце, печінку і так далі і затримується там. Це особливо небезпечно для дітей, в тканинах яких він накопичується у великих концентраціях. Дослідження показують, що SLS змінює білковий склад клітин очей дітей і викликає катаракту, також затримує нормальний розвиток цих дітей.

на результати цього дослідження. Стаття, зрозуміло, англійською мовою. У доповненнях до цієї публікації присутній. Після її прочитання Ви переконаєтеся, наскільки спотворено її сенс.

SLS очищає шляхом окислення, залишаючи дратівливу плівку на шкірі тіла і волоссі. Може сприяти випаданню волосся, появі лупи, діючи на цибулини волосинок. Волосся висушується, стає ламким і січеться на кінцях.

Фраза «очищає шляхом окислення» звучить, м'яко кажучи, по-дилетантськи. Як власне відбувається процес миття, читайте статтю: « Технологія миючого процесу » . Все інше з того, що написано в цьому абзаці може статися, якщо густо намазати шамп Фраза «очищає шляхом окислення» звучить, м'яко кажучи, по-дилетантськи унем голову і посидіти хвилин 15-20. Хоча і в цьому випадку вплив на цибулини волосся малоймовірно. Як правило, всі проблеми з ними йдуть зсередини, а не зовні. Як втім, і лікування цих проблем.

Інша серйозна проблема - зв'язок SLS з канцерогенними діоксинами і нітратами. SLS реагує з багатьма інгредієнтами косметичних препаратів, утворюючи нітрозаміни (нітрати). Ці нітрати потрапляють в кров у великій кількості при митті шампунями і гелями, прийнятті ванн і застосуванні очисників.

Це спірне висловлювання в повній мірі проаналізовано в статті: « Локшина на Ваші вуха » .

Багато фірм часто маскують свої продукти з SLS під натуральні, указуючи: «отримано з кокосових горіхів». Не будемо незаслужено ображати кокоси, і не будемо використовувати продукти з SLS.

А ось це, мабуть, правда. Тільки цим якраз грішать виробники органічних шампунів. Оскільки ніякі поверхнево активні речовини, з числа використовуваних в абсолютно будь-якому готовому шампуні, не можна назвати натуральними, як би цього не хотілося виробникам «натуральних» шампунів.

Так що кокоси і справді ні до чого. А щодо використання продуктів з SLS - жителям СНД це і не загрожує. У шампунях його майже не використовують, іноді додають в шампуні для жирного волосся. А ось що стосується SLES, то тут кожен може сам зробити свій вибір, а достовірна інформація на нашому сайті допоможе в цьому.

Поділіться корисною інформацією:

Зупинити випадання волосся, просто використовуючи особливий шампунь - це мрія мільйонів людей, які зіткнулися з цією проблемою. Маркетологам це теж відомо, тому все більше з'являється різних шампунів проти випадіння волосся в ...

додатково:

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: