Статьи

Набір початківця миловара


Тим, хто ще не знайомий з миловарінням на практиці, а лише чув або читав про нього, але хоче спробувати свої сили в цьому цікавому занятті, доведеться рано чи пізно зіткнутися з необхідністю придбання інгредієнтів для миловаріння. І тоді постає питання: а що ж купити? Різноманітність інгредієнтів для миловаріння в спеціалізованих магазинах велике, і не кожен досвідчений миловар зможе розповісти, що для чого використовується, так що говорити про тих, хто тільки пробує в цьому свої сили.

Ця стаття для тих, хто хоче стати миловаром і збирається купити матеріали для виготовлення мила з основи своїми руками. Написана вона на основі мого досвіду і ні в якому разі не претендує на винятковість. Тут наведено орієнтовний базовий список необхідних інгредієнтів, який розрахований на початківців миловарів.

Різноманітні набори для виготовлення мила ви можете купити в нашому інтернет-магазині для миловарів.

Обов'язкові інгредієнти для створення мила.

Те, без чого ніяк не обійтися.

Найперше, без чого неможливе створення мила - це тверда мильна основа . Вона буває декількох видів: прозора, біла і органічна (блідо-жовта). Для початку необхідно придбати по 1-2 кг прозорою і білої основ - цього вистачить на 20-40 шматочків мила.

Основа різниться і по виробниках, найбільш якісною вважається англійська основа, так само спокійно можна купувати основу виробництва Росії, їх я і використовую, нарікань не викликають. Також є основа виробництва Бельгії, Німеччини, Болгарії - все непогані. Китайську і малазійських основу я не пробувала, відгуки про них читала найрізноманітніші, як негативні, так і позитивні.

Основа для мила не має кольору, вона біла або прозора. Тому вам будуть потрібні різнокольорові барвники . Скільки ж квітів взяти? Хочеться, звичайно, як можна більше, але інгредієнтів потрібно тож чимало, тому купувати багато квітів буде накладно. Коли я починала варити мило, у мене було лише три кольори: жовтий, блакитний і полуничний. Я змішувала їх в різних пропорціях і отримувала різноманітні кольори. Якщо миловаріння вас захопить, то з часом ви купите все сподобалися вам кольору.

Отже, вам будуть потрібні барвники - блакитний (синій), жовтий, червоний - 3 шт. по 10 мл.

Мило повинно смачно пахнути. Чим же його ароматизують? Варіанта два: ефірні масла і спеціальні ароматизатори і аромату . Ефірні масла - це натуральні масла, що видобуваються з рослин. Ароматизатори та аромату - продукти синтетичні, вони використовуються в тих випадках, коли потрібен запах чогось, з чого можна отримати ефірну олію, наприклад, кавун або крем-брюле.

Для початку візьміть 1-2 ефірних масла і 1-2 ароматизатора. Якщо купуєте все в стаціонарному магазині, то орієнтуйтеся на свій смак, понюхайте і вибирайте. Якщо купуєте інгредієнти в інтернет-магазині, то беріть знайомі вам запахи: м'ята, апельсин, кава, малина, троянда та інші.

Я починала з двох ефірних масел: лаванди і чайного дерева, вони були у мене вдома. Вже пізніше я поступово розширила асортимент запахів, зараз в моєму арсеналі близько 50 різних ефірних масел і ароматів, але і це абсолютно не межа!

Мило повинно мати форму. Для цього розплавлена, пофарбована і ароматизована основа заливається в форми для мила і не тільки. Спочатку практично всі використовують все, що під руку попадеться: баночки від йогуртів, розрізані бутилькі від шампунів і кремів, і багато-багато іншого.

Але можна відразу придбати пару форм для мила, адже мило, створене при їх допомоги, виглядає куди шляхетніше і акуратніше мила з баночок. Форми бувають різні, найпоширеніші силіконові і пластикові.

Медичний спирт - найважливіший елемент в миловарінні. Він служить для видалення дрібних бульбашок з поверхні мила, а головне - без його допомоги шари в різнобарвному милі не скріпить між собою і розпадуться при використанні.

Купити медичний спирт у вільному продажу практично неможливо, але іноді може і повезти. Запитуйте у знайомих медиків, шукайте в аптеках під назвою "медичний антисептичний розчин" (має бути напис "етанол 95%"). Для початку 100 мл буде більш, ніж достатньо. До спирту також буде потрібно флакончик-спрей або пульверизатор.

Також вам будуть потрібні ємності для плавлення основи і щось для її розмішування - все це, швидше за все, знайдеться у вас вдома.

Ємність для плавлення краще вибирати з ручкою, це набагато зручніше. Я користуюся двома мірними чашками на 500 мл з м'якого пластику, на них вже стерлися всі позначення, але з ними так зручно працювати! А для розмішування у мене є багато паличок для японської їжі - вони зручніше ложок.

Підведемо підсумок.

В набір для початківця миловара обов'язково повинні входити:

1. Основа для мила, 1-2 кг білої і 1-2 кг прозорою.

2. Барвники (в ідеалі рідкі косметичні пігменти) - рожевий, жовтий, блакитний (синій) по 5-10 мл.

3. Ефірні масла і ароматизатори - 2-4 виду.

4. Силіконові форми для мила - 1-2 шт.

5. Медичний спирт - 100 мл, флакон-спрей.

6. Чашка з ручкою і палички для розмішування.

Додаткові інгредієнти для створення мила.

Приємні і красиві дрібниці.

Щоб мило сяяло, блищало і переливалося, в нього додають різноманітні міки, блискітки і гліттер . Міка - це перламутрова пудра різних кольорів, мило з Мікою м'яко і красиво переливається. Гліттер, вони ж косметичні блискітки, бувають також різних кольорів, вони змушують мило блищати і сяяти.

При покупці вибирайте найменші фасування глиттеров і мик, всі вони дуже економічні у використанні.

Сухоцвіти і різні сушені трави - ромашка, календула, пелюстки троянд, лаванда і багато іншого. Деякі з них надають милу ефект скрабу, деякі просто декорують його.

Всі сухоцвіти згодом темніють в милі.

люфа - природна мочалка. Вплавляется в мило, роблячи його масажним. Мило з люфою виглядає дуже ефектно.

Сушені кружечки апельсина і лимона, палички кориці використовуються для декорування мила. Ніякої додаткової функції не несуть, але надають милу ошатний і святковий вигляд.

різноманітні скраби для мила . Кондитерський мак, порошок пемзи, кокосова стружка, мелену каву і багато іншого - всі ці інгредієнти при додаванні в мило перетворюють його в мило-скраб з отшелушивающим ефектом.


Розповісти другу?


І тоді постає питання: а що ж купити?
Скільки ж квітів взяти?
Чим же його ароматизують?
Розповісти другу?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: