Статьи

Виготовлення мішків з поліпропілену

У статті розповідається про організацію власного високорентабельного виробництва мішків з поліпропілену. Текст розбитий на підзаголовки: вимога до приміщення, персонал, обладнання, матеріали, технологія виробництва, рентабельність бізнесу.

Мішки з поліпропілену знайшли широке застосування в сільському господарстві, будівництві для упаковки будівельних сумішей і матеріалів, побуті і домашньому господарстві в якості недорогий, міцною і зручною в експлуатації упаковки
Мішки з поліпропілену знайшли широке застосування в сільському господарстві, будівництві для упаковки будівельних сумішей і матеріалів, побуті і домашньому господарстві в якості недорогий, міцною і зручною в експлуатації упаковки.

Мішки з поліпропілену знайшли широке застосування в сільському господарстві, будівництві для упаковки будівельних сумішей і матеріалів, побуті і домашньому господарстві в якості недорогий, міцною і зручною в експлуатації упаковки.

Вимоги до приміщення

Стартовий капітал для реалізації бізнес-ідеї складе близько 160 тисяч доларів. Основна частина цих коштів піде на закупівлю обладнання і оренду приміщення, під виробничі і складські площі будуть потрібні чималі розміри - 800-1000 кв.м. До цеху пред'являється ряд вимог. Будівля має бути віддалене від житлової зони мінімум на 50 метрів, підлога бетонна, стіни облицьовуються плиткою, обов'язкова наявність систем вентиляції, каналізації, опалення, відповідність нормам пожежної безпеки і правил охорони праці. Загальна площа поділяється на кілька виробничих відділів (сюди увійдуть цех виробництва поліпропіленової нитки, ткацький і нарезочний цеху), а також побутове, адміністративне приміщення, склади зберігання сировини і готової продукції. Підготовку проектної документації можна довірити сторонній організації. Вартість таких послуг оцінюється в 60 $ за кв.м.

Устаткування для виробництва мішків з ПП

Вартість нової автоматичної лінії по виробництву поліпропіленових мішків китайського походження становить в середньому 100 000 у.о. без урахування доставки і монтажу. У неї входять такі основні вузли, як ткацькі верстати, різаки, друкарські верстати для нанесення рекламних зображень, ламінатор, апарат для отримання плоскої поліпропіленової нитки різної товщини і ширини, екструдер, обладнання для переробки пластикових залишків і відходів після виготовлення ниток.

В якості сировини для виготовлення мішків з поліпропіленової нитки виступають гранули первинного або вторинного поліпропілену. Вибір постачальників останнього дуже широкий. Ціна закупівлі 1 кг варіюється від 1 $ до 1,5 $ в залежності від якості поліпропілену і ступеня очищення від домішок.

Технологія виробництва

Гранули поліпропілену в спеціальному бункері змішуються з барвником і добавками. В якості останніх використовується кальцію карбонат, що забезпечує гарний білий колір і потрібну жорсткість ниток для мішка. Вартість добавки в закупівлі оптом становить близько 2 доларів за 1 кг.
Перемішані компоненти надходять в екструдер, під дією високої температури суміш плавиться і видавлюється у вигляді тонкої плівки, після охолодження вона нарізається на нитки, які намотуються на котушки круглоткацкие верстата, тут і відбувається формування тканинної основи - рукава мішка. Потім тканину розкроюється за допомогою різака методом гарячого різання, краю окантовуються або прошиваються, горловина також обробляється. Готові вироби укладаються в пачки по 500-1000 шт., Пресуються для зменшення обсягу і передаються на склад. Додатковим джерелом доходу може стати використання боковин мішка як рекламний майданчик і нанесення інших зображень. Ця процедура здійснюється за допомогою флексографічного друкарського верстата з можливістю моно- або повноколірного друку.

персонал

Для обслуговування лінії потрібно штат, що складається з 2-3 робітників. Витрати на зарплату складуть в середньому 1800-2000 у.о. у місяць.

Рентабельність бізнес-ідеї

Собівартість виготовлення одного мішка з поліпропілену оцінюється в 0,09 долара. Ціна реалізації оптом - 0,25 $. З огляду на, що з 1 кг гранул можна виготовити 14 готових виробів, місячний прибуток підприємства може досягати 7,5 тисячі доларів при активному збуті і великих поставках будівельним, аграрним, сільськогосподарським компаніям.
Низька вартість матеріалів, відмінна націнка, високий попит на кінцевий продукт і можливість використання вторинної сировини дозволяють розглядати бізнес з виробництва поліпропіленових мішків як перспективне, вигідна і прибуткова напрямок діяльності.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: