Статьи

Приготувати кондиціонер для білизни в домашніх умовах. Як зробити кондиціонер для білизни в домашніх умовах

  1. Натуральні кондиціонери для білизни
  2. сода
  3. Кулі для сушки
  4. Саморобні кулі для сушки
  5. тенісні м'ячі
  6. бура
  7. Необхідність кондиціонування білизни та одягу
  8. Самостійне виготовлення: переваги і способи
  9. Кондиціонер з оцтового розчину
  10. Варіант 1. З додаванням олії лаванди
  11. Варіант 2. З додаванням м'яти
  12. Варіант 3. З використанням соди і ефірного масла
  13. Варіант 4. З додаванням кондиціонера для волосся
  14. Варіант 5. Простий оцет
  15. Кондиціонер з бури і соди
  16. Варіант 1. Содовий розчин
  17. Варіант 2. Бура
  18. Кондиціювання тенісними м'ячами
  19. рецепт №1
  20. рецепт №2
  21. рецепт №3
  22. Ополіскувачі з запахом
  23. Варіант 1
  24. Варіант 2
  25. варіант 3
  26. 1 варіант. харчовий оцет
  27. 2 варіант. Сода и сіль
  28. 3 варіант. Бальзам для волосся

Комерційні кондиціонери для білизни містять кілька шкідливих хімічних речовин, які можуть викликати широкий букет проблем зі здоров'ям. Тим не менш, ви можете замінити ці кондиціонери натуральними альтернативами на основі недорогих засобів, на кшталт оцту, харчової соди і так далі.

Чи знаєте ви?

Кондиціонери для білизни з антистатиком можуть скоротити вбираючі здатності рушників. У той час, як оцет може поліпшити поглинання води рушників.

Кондиціонери для білизни роблять нашу одяг м'якою, пухнастою і свіжою. Але більшість комерційних кондиціонерів містять хімічні речовини , Серед яких бензілацетат, лімонен, хлороформ, ліналоол і пентану, яка, як вважають, викликає численні проблеми здоров'я, включаючи рак.

Ці хімічні речовини залишаються на одязі, а потім взаємодіють зі шкірою і навколишнім середовищем . Щоб замаскувати запах хімічних речовин, виробники змушені додавати ароматизатори в кондиціонери. Однак, ніхто не знає, що використовує виробник побутової хімії для виготовлення цих ароматів. Тим не менш, ви можете скоротити вплив хімічних речовин на свій організм без шкоди для м'якості своїх речей, за допомогою декількох натуральних кондиціонерів для білизни.

Натуральні кондиціонери для білизни

оцет

Білий оцет, ймовірно, один з найбільш універсальних продуктів, він може бути знайдений на кожній кухні. Це дешеве, доступне і не токсична засіб. Оцет може пом'якшити будь-яку тканину, допоможе видалити залишки мила з одягу, а також позбавить вас від статики. Оцет є кислотою, в той час як порошок і миючі засоби , Які ми використовуємо, є лугами. Саме з цієї причини оцет пом'якшує одяг шляхом нейтралізації залишків мила. Крім того, оцет може дезінфікувати одяг завдяки своїм антимікробним властивостям. Тим не менш, ви не повинні використовувати оцет в комбінації з відбілювачем, оскільки ці продукти можуть вступати в реакцію і утворювати отруйні гази.


Як використовувати: Щоб використовувати білий оцет в якості кондиціонера для білизни, додайте 1/4 склянки оцту в воду, яку збираєтеся використовувати для ополіскування. Ви також можете просочити оцтом пухнасті кульки, які використовуються для пом'якшення одягу під час полоскання. Крім того, ви можете налити трохи оцту в розпилювач і окропити їм вологий одяг, перш ніж покласти її в сушарку. Якщо вас турбує запах оцту, додайте кілька крапель ефірного масла.

сода

Так само, як і оцет, сода - відмінний натуральний кондиціонер для білизни, який можна застосовувати в різноманітних цілях. Вона є чудовою альтернативою важким і хімічним комерційним кондиціонерів. Сода відома своєю здатністю пом'якшувати жорстку воду, яка в свою чергу, робить м'якше і тканину. Крім того, сода сприяє дезодорації одягу.

Як використовувати: Просто додайте 1/2 чашки соди для випічки в воду машинки. Дозвольте їй повністю розчинитися, перш ніж покласти одяг в пральну машину.

Кулі для сушки

Кулі для сушіння не тільки пом'якшують тканину, вони також скорочують час сушіння і допомагають позбавитися від статичної електрики. Кулі для сушіння зазвичай пластикові або гумові з шипами на поверхні. Ці кулі допомагають пом'якшити одяг чисто механічно. Вони рухаються між одягом і, таким чином, збивають одяг в сушарці. Вони також зберігають і передають тепло одязі, що скорочує час сушіння і усадку тканин.

Як використовувати: Це, мабуть, найпростіший спосіб пом'якшити тканину. Просто покладіть кулі в сушарку разом з білизною, щоб дістати звідти пухнасту і м'який одяг. Проте, колючі кульки для сушки можуть пошкодити делікатні тканини і створити в них невеликі отвори. Оскільки вони використовують механічне тертя, кулі допоможуть вам позбавитися від статики речей, але не так ефективно, як листи для сушки.

Саморобні кулі для сушки

Саморобні кулі для сушіння мають ряд вагомих переваг на тлі хімічно перевантажених комерційних кондиціонерів для білизни. Вовняні кулі для сушки не містять хімічних речовин, економічні та здатні зробити вашу одяг неймовірно м'якою і пухнастою. Кульки допомагають розділити предмети одягу під час сушіння, що відкриває доступ гарячому повітрю, основним прискорювача сушки. Таким чином, кулі распушают білизна і значно скорочують час сушіння. Крім того, ви можете додати ефірні масла і надати вашому одязі свіжий і чистий запах.

Для того, щоб змотати кулі для сушіння, вам потрібно взяти один кінець нитки і обернути його навколо середнього і вказівного пальця 10-15 разів. Тепер, дістаньте один з пальців і оберніть пряжу навколо центру п'ять разів, після чого ви можете обертати нитку в будь-якому напрямку. Не забувайте підтримувати щільне натяг, намагайтеся зробити кульку круглим. Як тільки ви досягнете потрібної форми і розміру (в ідеалі це розмір тенісного м'яча), обріжте нитку і відкладіть кульку в бік. Вам потрібно зробити 4-5 таких куль. Відріжте одну ногу колгот і складіть кулі всередині. Тепер зав'яжіть вузол за кожним м'ячем, щоб вони залишалися на своїх місцях.

Як використовувати: Спочатку виперіть вовняні кулі в найгарячішою налаштування пральної машинки , Щоб скачати пряжу. Переконайтеся, що пряжа скататися досить і стала щільною. Тепер відправте кулі в сушарку і встановіть машину на найгарячіший режим. Якщо кулі висохли повністю, видаліть їх з колготок. Тепер ви можете використовувати ці кульки, помістивши їх в сушарку разом з білизною.

тенісні м'ячі

Тенісні м'ячі теж можна використовувати в якості альтернативи кондиціонерів. Вони можуть знімати статику, а також пом'якшувати тканину одягу. Оскільки тенісні м'ячі виготовлені з гуми, температура сушарки може привести до викиду деяких хімічних речовин, які залишають запах на одязі. Багато людей висловлюють занепокоєння з приводу того, що хімічні речовини гума можуть бути токсичними і, отже, тенісні м'ячики не є безпечною альтернативою кондиціонерів для білизни.

Як використовувати: Тенісні м'ячі можна використовувати тим же чином, що і пластикові кульки для сушки. Досить просто кинути їх в сушарку пральної машини разом з білизною.

бура

Бура є приголомшливим очищувачем, який здатний мимохідь знищити і пилових кліщів, грибок і пліснява, крім видалення запаху з одягу. Крім того, бура пом'якшує жорстку воду і, отже, може використовуватися в якості кондиціонера для білизни. Проте, пам'ятайте, що ця речовина потрібно використовувати в помірних кількостях, оскільки зловживання цим миючим засобом може викликати роздратування шкіри.

Як використовувати: Якщо ви плануєте використовувати буру для пом'якшення води, використовуйте її в процесі прання. Для традиційної завантаження пральної машини, досить 1/2 склянки бури. Щоб використовувати її в якості кондиціонера для білизни, додайте 1/4 склянки бури в воду, яку збираєтеся використовувати для полоскання одягу.

Поряд з наведеними вище, ви також можете спробувати і інші натуральні кондиціонери для білизни, які доступні в більшості магазинів здорового харчування . Навіть природні або органічні кондиціонери для волосся можна використовувати в якості альтернативи шкідливим комерційним кондиціонерів для білизни.

Ви також можете зберегти м'якість тканини за допомогою повітряної гармати на найнижчих теплових налаштуваннях, що допоможе також скоротити і час сушки. В цілому, синтетична тканина є більше інших схильної до статичної електрики і вимагає кондиціонерів для підтримки м'якості і шовковистості, на відміну від натуральних тканин, як бавовна, коноплі, льон і шерсть.

Кондиціювання речей є необхідним процесом. Промисловість випускає ополіскувачі, які мають різний склад і аромат. Знайти і купити потрібний не завжди представляється можливим. Іноді причиною відмови від покупки може стати висока вартість продукту. З цієї ситуації є вихід. Можна приготувати ополіскувач для білизни своїми руками.

Необхідність кондиціонування білизни та одягу

Стикаючись з речовими кондиціонерами, постає питання: для чого він потрібен? Ополіскувачі, які випускаються промисловим способом, мають в своєму складі поверхнево-активні компоненти. При ополіскування вони розходяться по поверхні речей, утворюючи своєрідну плівку. Вона має ряд позитивних сторін:

  1. Речі стають м'якими та комфортними під час носіння.
  2. З тканини, особливо шерстяний, знімається електростатичний ефект.
  3. Прасування речей завдяки їх пом'якшення легшає.
  4. Кольорові речі не втрачають свій колір.
  5. Стримує бруд на поверхні речей, не дозволяючи їй проникнути в структуру волокон.
  6. Промислові освіжувачі маю широкий спектр ароматів.

Наявність цих якостей говорить про необхідність застосування кондиціонерів для речей.

Мінусом промислових ополіскувачів є наявність в них шкідливих складових. Це може бути бензиловий спирт, етанол, Пентал, етілацентат, ліналоол, терпінеол. Ці компоненти в більшості використовуються як ароматні наповнювачі. Але можуть викликати головний біль, нервові розлади, сонливість.

Як же прополоскати речі і не нашкодити своєму здоров'ю? Для цього необхідно приготувати кондиціонер для білизни своїми руками.

Самостійне виготовлення: переваги і способи

Виготовлення ополіскувача самостійно має ряд переваг. До них можна віднести:

  1. Економія фінансових коштів.
  2. Виготовлення проводиться з екологічно чистих наповнювачів.
  3. Є можливість створити свій власний аромат.
  4. Відсутність подразнень і алергії після кондиціонування.
  5. Якісно очищає речі від прального порошку.
  6. Прекрасно пом'якшує структуру тканинних волокон.
  7. Довго може зберігатися і зберігати свої властивості.

Існує кілька способів, як зробити кондиціонер для білизни в домашніх умовах. Він може бути виготовлений:

  1. З використанням оцтової кислоти.
  2. З суміші бури і соди.
  3. Із застосуванням тенісних м'ячів.

Кожен з цих способів характерний своєю унікальністю. Застосування будь-якого способу залежить від особистих переваг.

Кондиціонер з оцтового розчину

Додаючи в оцет різні наповнювачі, можна приготувати особливий кондиціонер, який відновить якості одягу. Вона стане м'якою і буде мати неповторний аромат. Одяг буде легко прасується і не піддаватися електризації. Відсутність електризації виключить необхідність покупки антистатичних препаратів. Крім цього, оцтовий розчин знищує значну частину бактерій і шкідливих мікроорганізмов.Существует кілька варіантів виготовлення ополіскувача для домашньої пральної машини-автомата.

Варіант 1. З додаванням олії лаванди

Щоб приготувати такий кондиціонер, потрібно 4-4,5 літра оцтового розчину і лавандное масло. Оцет необхідно вилити в ємність, додати 20-25 крапель лавандного масла і добре перемішати. Готовий розчин додасть м'якість і аромат випраній білизні.

Якщо проводиться прання білої білизни і у пралки повне завантаження, то під час ополіскування досить буде додати 200-250 грам розчину. Обсяг розчину можна зменшувати в залежності від зменшення обсягу білизни. При пранні кольорових речей обсяг додається розчину необхідно зменшити в два рази.

Зберігати готовий ополіскувач можна в непрозорій ємності протягом 1,5-2 місяців в темному місці.

Варіант 2. З додаванням м'яти

Цей варіант ідентичний варіанту з лавандою. Відмінністю є менший обсяг оцту для кондиціонера. Для приготування кондиціонера знадобиться 3-3,5 літра оцту. Оцет необхідно вилити в ємність, додати 20-25 крапель м'яти і ретельно перемішати.

Обсяги додавання для ополіскування білого білизни і кольорового одягу аналогічні з першим варіантом.

Варіант 3. З використанням соди і ефірного масла

Щоб приготувати такий домашній ополіскувач для білизни, знадобиться 1,5 літра води, 150 мл оцту, ефірну олію, 120 мл харчової соди.

У підготовлену воду необхідно додати оцтовий розчин і ретельно перемішати. Після перемішування тонким струменем необхідно засипати харчову соду. Змішавши всі компоненти, необхідно додати в розчин 15-20 крапель ефірного масла і ще раз ретельно перемішати розчин.

Вводити соду в розчин необхідно акуратно. Оцет і сода є активними речовинами і взаємодіють між собою. В результаті їх з'єднання активно виділяється піна. Процес піноутворення супроводжується шиплячим звуком.


Додається кондиціонер в пральну машину через заливний відсік. На повне завантаження машини досить 100-150 мл ополіскувача.

Варіант 4. З додаванням кондиціонера для волосся

Для приготування такого освіжувача буде використовуватися вода, оцет і кондиціонер для волосся. Концентрація компонентів готового розчину становить: 6 частин води, 3 частини оцту, 2 частини кондиціонера. Всі компоненти повинні бути ретельно перемішані між собою. У приготовлений розчин можна додати будь-яку ароматну рідину або масло.

Додається кондиціонер в пральну машину через заливний відсік. На повне завантаження машини досить 100-150 мл ополіскувача. Зберігати готовий розчин можна в непрозорій ємності, в темному місці.

Варіант 5. Простий оцет

Цей спосіб застосовується в тому випадку, коли відсутні ароматичні рідини, масла та інші наповнювачі. Як кондиціонера служить звичайний оцтовий розчин.

Перед полосканням оцет заливається в бак пральної машини через спеціальний відсік. З огляду на високу концентрацію чистого оцту, рекомендується заливати його в невеликих кількостях. Приблизно 50-100 грам на повне завантаження машини. Такий обсяг додасть м'якість білизни і одягу. Крім цього, оцет знищить бактерії і мікроорганізми.

Ополіскування білизни та одягу чистим оцтом веде до збереження його запаху після висихання. Тому сушити одяг і білизна рекомендується в провітрюваному місці, наприклад, на вулиці.

Кондиціонер з бури і соди

Запах оцту або його залишки часто викликають неприємні відчуття. В такому випадку приготувати освіжувач можна без додавання оцту. В якості інгредієнтів для кондиціонера стануть бура і сода. Вони послужать заміною оцту.

Варіант 1. Содовий розчин

Для освіження застосовується звичайна харчова сода. 120-150 грам соди розмішується у воді до повного розчинення і заливається в бак пральної машини. Після цього прокручуються речі в содовому розчині.

Сода пом'якшує воду завдяки своїм хімічним властивостям і робить м'яким одяг і білизна.

Варіант 2. Бура

Бура є підвидом соди і також може замінити кондиціонер для білизни з оцту. 50-100 грам бури необхідно розмішати в воді до повного розчинення і залити в бак пральної машини. Після цього прокручуємо речі в приготованому розчині. Бура робить тканину м'якою. Після сушіння одяг та білизна легко гладяться.

Для зняття плям з коміра і рукавів потрібно залишити одяг в кондиціонері на півгодини перед завантаженням в пральну машину. Проблемні місця можна змочити оцтом.

Відмітною якістю бури є її здатність значно пом'якшити жорстку воду. Для цього, перед тим як прати одяг, рекомендується додати в бак 100 грам розведеною у воді бури.

Хімічні властивості бури дозволяють не тільки зробити м'якою одяг і білизна, але і домогтися їх максимальної чистоти. Розчин бури добре бореться з цвіллю і грибковими утвореннями, бактеріями і дрібними комахами.

Сода і бура допоможуть безпечно зробити одяг і білизна м'якими і заощадять кошти. Вони прекрасно можуть замінити ополіскувач з оцту. їх Хімічні властивості дозволяють проводити додаткове очищення речей, прибирати важко виводяться плями.


Хороший кондиціонер також вийде, якщо змішати пом'якшувальний шампунь для волосся і невелика кількість масла женьшеню. Це додасть речей особливу м'якість і тонкий приємний аромат.

Кондиціювання тенісними м'ячами

Тенісні м'ячі у значної частини населення асоціюються зі спортивною грою. Мало хто знає, що замість кондиціонера для освіження білизни можна використовувати тенісні м'ячики.

Застосовувати їх як альтернативу іншим ополіскувач дозволяє структура їх поверхні. Унікальність методу полягає в тому, що з поверхні білизни та одягу знімається електризація, твердість волокон тканини знижується і тканина стає значно м'якше. Це позначається на її подальшій сушці і прасування. Матеріалом для виготовлення поверхні м'ячиків служить каучукова гума. Вона є екологічно чистим продуктом і не завдає шкоди одязі і білизні.

Принцип кондиціонування досить простий. У барабан з випраним білизною або одягом необхідно помістити 3-5 тенісних м'ячів. Число м'ячиків залежить від обсягу барабана пральної машини і кількості речей всередині неї. Після того як м'ячики завантажені, необхідно включити пральну машину. Постійно перекочуючись, м'ячики б'ють тканинні волокна речей, роблячи одяг м'якою. Ніжна поверхня м'ячиків зберігає одяг від пошкоджень. Іноді для кондиціонування застосовують гумові м'ячики з виступами. Результатом такого застосування може стати часткова псування одягу або розриви тканин.

Тенісні м'ячики можуть застосовуватися для кондиціонування делікатній одягу, не завдаючи їй шкоди.

З огляду на викладене, можна зрозуміти, що тенісні м'ячики є ефективним засобом , Яке зробить білизна м'яким і ніжним. Їх незначна вартість є важливим аргументом для того, щоб замінити ними промислові ополіскувачі.

Знаючи як приготувати саморобний ополіскувач, можна почати його виготовлення. Власне виробництво дасть потрібний ефект, а досвід і час підкаже, який з кондиціонерів більше підходить для сім'ї.

Складно уявити прання без порошку або ополіскувача. А ще кілька десятків років тому такого розмаїття побутової хімії не було, і за білизною доглядали «народними» засобами. Ми розповімо, як зробити кондиціонер для білизни своїми руками, щоб ви могли захистити свою шкіру від алергічних реакцій, білизна - від зносу, а машинку - від поломок.

Якщо ви вирішите зробити ополіскувач для прання, вам не доведеться скуповувати особливі інгредієнти. Все, що можна використовувати в складі кошти, знайдеться будинку або в найближчому господарському магазині. Розглянемо найпоширеніші рецепти.

Столовий оцет давно застосовують для ополіскування одягу - це найдоступніший і нешкідливий пом'якшувач. Його можна сміливо використовувати для вовняних речей, а як бонус - він зберігає яскраві кольори одягу. Для ручного прання розчин можна використовувати в чистому вигляді, а для автоматичної варто змішувати його з іншими речовинами, щоб не нашкодити СМА.
Столовий оцет давно застосовують для ополіскування одягу - це найдоступніший і нешкідливий пом'якшувач

Важливо! Змішуючи компоненти кондиціонера, не порушуйте пропорції.

рецепт №1

Візьміть літрову пластикову пляшку (Наприклад, від старого кошти). Залийте в неї літр оцту і капніть 5 крапель ефірного масла лаванди. Гарненько збовтайте і використовуйте по одній склянці для полоскання. Якщо завантаження половинна, залийте в кюветку півсклянки кошти. Цей натуральний кондиціонер не псується близько 2 місяців.

рецепт №2

Рецепт аналогічний попередньому, але замість лавандового масла використовуйте м'ятні краплі. Рекомендовано зберігати рідину в непрозорій пляшці не більше 8 тижнів.

рецепт №3

Щоб отримати кондиціонер для пральної машини, змішайте 3 інгредієнта:

  1. соду (звичайну або кальциновану);
  2. теплу воду;
  3. оцет.

Пропорції компонентів повинні бути рівними. Для змішування підійде емальована каструлька і дерев'яна ложка (або лопатка). За бажанням можете освіжити засіб, капнув туди будь ефірне масло. Зберігайте до 60 днів в темному місці.

Ще один рецепт, який можна легко повторити в домашніх умовах: вам знадобиться 3 інгредієнта. Візьміть:

  • есенцію оцтову - 300 мл;
  • воду дистильовану - 600 мл;
  • кондиціонер для волосся - 200 мл.

Змішайте і користуйтеся! Незважаючи на те, що цей домашній варіант самий недешевий, у нього найвищі рейтинги серед домогосподарок.
Змішайте і користуйтеся

Важливо! Оцтова кислота відмінно знезаражує білизна і поверхні машинки, а також вимиває пральний порошок . Головна перевага - ціна. Такий ополіскувач на основі оцту не вдарить по бюджету.

Ополіскувачі з запахом

Якщо вам не подобається запах оцту, можна самим зробити ароматні кошти зі звичних інгредієнтів. Далі розглянемо склад таких кондиціонерів.

Варіант 1

Відправляйтеся в аптеку за англійською сіллю (магнезією) - вам знадобиться її близько 250 м Капніть в неї 10-15 крапель ефірного масла апельсина. Закладіть засіб в приймач для порошку (на один цикл прання - 2 столові ложки). Якщо заготовлює кондиціонер запас, то забезпечте йому герметичне зберігання.

Варіант 2

Візьміть:

  • 1 стакан теплої води ;
  • 3 ст. л. соди;
  • ефірне масло сандалу або жасмину.

варіант 3

Потрібен густий ополіскувач? Візьміть кондиціонер для волосся (5-6 ложок), додайте в два рази більше морської солі і капніть будь ефірне масло. Такий засіб пом'якшить білизна і не зашкодить машинці і вашій шкірі. На одне прання використовуйте від 3 до 5 столових ложок цього засобу. Тепер ви знаєте, як зробити кондиціонер вручну і при цьому істотно заощадити, убезпечити себе від шкірних висипань, а машинку від поломок. Ми запропонували вашій увазі ті рецепти, які зібрали тільки позитивні відгуки.

Якщо вам цікаво, як пом'якшити білизна без кондиціонера, скористайтеся порадами досвідчених господинь, які використовують тенісні м'ячі для прання і полоскання. Ці м'ячики при обертанні барабана постійно переміщаються серед білизни, завдаючи по ньому м'які удари, в результаті ваша одяг струшується, стає більш приємною на дотик.
Якщо вам цікаво, як пом'якшити білизна без кондиціонера, скористайтеся порадами досвідчених господинь, які використовують тенісні м'ячі для прання і полоскання

Увага! М'ячики не замінять ароматні ополіскувачі, але якщо ви не любитель запахи - це те, що вам потрібно.

До речі, на роботу пральки м'ячики ніяк не впливають, на відміну від розчину оцту або бури. Тому, вибираючи, чим замінити покупне засіб , Віддайте перевагу саме тенісним кулях - вони не шкодять машинці, не є алергеном і прекрасно пом'якшують одяг. Те що потрібно! Підводячи підсумки, розглянемо плюси кондиціонерів домашнього виробництва:

  • доступні в ціні, на відміну від аналогів з полиць магазину;
  • оцтові кошти дезінфікують білизна;
  • полегшують прасування;
  • вимиваються з одягу і допомагають вимитися порошку;
  • люди, які страждають алергією, підберуть підходящий варіант з різноманіття відомих рецептів.

Можете використовувати оцет замість кондиціонера, так само ефективні тенісні м'ячі. Залишилося тільки зробити правильний вибір.

Завжди приємно, якщо випрані речі та постільну білизну мають свіжий аромат і легко гладяться. Для цього люди і створили ополіскувачі і кондиціонери для білизни. Виробники побутової хімії пропонують на ринку широкий вибір засобів для прання, різних за своїми властивостями і ароматів. На жаль, ці кошти, як правило, містять безліч хімічних компонентів, які не приносять користі здоров'ю, а дуже часто і завдають шкоди. Особливо це стосується людей, які страждають від алергії. Молоді матусі також хотіли б використовувати для одягу малюків найбільш щадні кошти, що не приносять шкоди ніжній дитячій шкірі. Для таких супротивників хімії є варіант використання натуральних засобів. Адже можна зробити ополіскувач для білизни своїми руками в домашніх умовах.

1 варіант. харчовий оцет

Найпопулярнішій рецепт домашнього кондиціонера для білизни Багата пан відомій. Береться харчової дев'ятівідсотковій оцет и вода з розрахунку 2: 1, например, 2 склянки води и один стакан оцту. Змішуємо ЦІ два найпростішіх компонента и додаємо кілька крапель вашого улюбленого ефірного масла. Воно переб'є їдкий запах оцту і подарує речей чудовий аромат. Найкраще розчин зробити безпосередньо перед пранням і в необхідному саме на Сейчас кількості. Якщо все ж вийшло більше, можна зберігати розчин у скляній, герметично закритій ємності.

2 варіант. Сода и сіль


Сода и сіль

харчову соду змішуємо з теплою водою в наступній пропорції: у склянці води (250 мл) розчиняється 3 столові ложки соди. І так само, як в першому варіанті слід додати кілька крапель ефірного масла для додання аромату. Це можуть бути сандал, апельсин, іланг-іланг, жасмин і багато інших на ваш смак. Також в розчин можна додати ложку морської солі. А також можна використовувати одну сіль замість соди, також змішавши з водою і додавши ароматні краплі. Зберігати ополіскувач в пластиковій закритій пляшці.

3 варіант. Бальзам для волосся

Бальзам для волосся

Для цього рецепта підійде самий звичайний і недорогий бальзам-ополіскувач для волосся. Він відмінно пом'якшує тканину і захищає її від статичної електрики. Можна зробити як звичайний рідкий варіант, так і сухий, у вигляді порошку, або, точніше сказати, пасти. Отже, для приготування ополіскувача для білизни слід змішати 2 склянки води, 1 склянка оцту і 2/3 склянки кондиціонера для волосся. Кількість можна брати і менше, але обов'язково дотримуючись пропорції. Збовтувати розчин не потрібно, тільки акуратно перемішати до однорідного стану. Сухий кондиціонер робиться дуже просто: 5 ложок солі (краще морської) перетираємо з 3 ложками кондиціонера для волосся. Куплені в магазині бальзами для волосся можуть трохи відрізнятися один від одного по консистенції залежно від виробника. Тому, якщо є необхідність, слід додати або зменшити кількість солі так, щоб вийшла густа суха паста. При пранні викладаємо в спеціальний відсік машини приблизно 3 - 5 ложок кошти. І в обох випадках не забуваємо про ароматизатор - кілька крапель ефірного масла.

Домашні ополіскувачі можна застосовувати як при ручному пранні , Так в пральній машині , Заливаючи розчин в спеціальний відсік для ополіскувачів і кондиціонерів.

Ось такі прості, а головне нешкідливі і економічні рецепти приготування ополіскувача в домашніх умовах можуть легко замінити шкідливі і дорогі побутові засоби. Приготовлені своїми руками з простих компонентів, вони допоможуть вам зберегти сімейний бюджет і здоров'я ваше і ваших дітей.

Чи знаєте ви?
Як же прополоскати речі і не нашкодити своєму здоров'ю?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: