Статьи

Епіляція воском при вагітності: можна чи не можна

  1. Плюси воскової епіляції
  2. Як робити епіляцію воском при вагітності, щоб не нашкодити дитині?
  3. На ранніх термінах
  4. перед пологами
  5. Протипоказання і обмеження

З наближенням заповітної дати пологів жінка починає поступово готуватися до відправки в пологовий будинок. Скласти необхідні документи і предмети побуту найпростіше, а підготувати себе набагато складніше. Особливо гострим стоїть питання епіляції, адже день пологів не вгадаєш, а волосся відростає швидко.

Але найчастіше майбутніх мам хвилює питання, чи можна в принципі вагітним робити епіляцію воском і іншими методами. Адже в цій справі важливо не нашкодити дитині і не порушити перебіг вагітності.

Плюси воскової епіляції

Переваги воскової епіляції при вагітності такі ж, як і без неї. Волосся з часом стоншуються, ростуть не так густо, стають м'якше. Оскільки після епіляції йде зростання нового волосся прямо з фолікула, на кінчику він загострений. Тому при отрастании немає відчуття «щетинисто». Віск, як правило, гіпоалергенна, не викликає роздратування і свербіння.

Іноді задають питання, чи можлива депіляція воском при вагітності. Щоб не плутатися в термінах, постарайтеся запам'ятати різницю між депіляцією і епіляцією.

У першому випадку видаляється лише та частина волоса, яка знаходиться над поверхнею шкіри, а його коренева частина залишається на місці. З неї продовжує рости той же волосся, але вже з широкою і тупою верхівкою.

У другому волосся видаляється разом з коренем. Іноді на цьому місці він більше не зростає, а іноді формується знову. Але тоді він виростає більш тонким, м'яким і має загострений кінець.

Але воскова епіляція при вагітності має свої переваги. У зв'язку з гормональною перебудовою організму у багатьох жінок спостерігається інтенсивний ріст волосся і підвищена пітливість. Тому в необроблених зонах можуть збиратися інфекції і бактерії.

Якщо жінка раніше користувалася бритвою або кремом для депіляції, під час вагітності вона розчарується в їх ефекті, оскільки волосся швидше відростають. До того ж у вагітних шкіра більш чутлива, через що гоління викликає більше роздратування.

Як робити епіляцію воском при вагітності, щоб не нашкодити дитині?

Існує кілька способів проведення депіляції, але частіше за все використовують саме віск або суміш воску з цукром. До якого б способу ви не схилилися, слід дотримуватися рекомендації обробляти різні зони в різний час. Тобто не слід в один день їх проводити пахви, бікіні і ноги. Краще провести ці процедури з інтервалом хоча б на день.

На ранніх термінах

Воскова епіляція під час вагітності проводиться одним з трьох доступних способів: теплим, гарячим або холодним. У перших двох випадках віск попередньо розігрівають, потім наносять на підготовлену ділянку, зверху приклеюють паперову (гарячий) або тканинну (теплий) смужку, яку потім різким рухом відривають разом з небажаними волоссям. У випадку з холодним методом віск наносять спочатку на смужку, добре розігрівають в руках і тільки після цього приклеюють до зони очищення.

Зазвичай епіляція воском вагітним робиться в спеціальних салонах, де працюють досвідчені майстри. Вони не рекомендують вдаватися до гарячого методу тим вагітним, які раніше не робили її цим способом або взагалі не вдавалися до епіляції.

Справа в тому, що процедура, проведена в перший раз, дуже болюча. В цьому випадку організм відчуває стрес і отримує підвищену дозу адреналіну і інших гормонів, що може нашкодити дитині. У таких випадках підвищується ризик викидня, особливо при ускладненій вагітності.

Зустрічається думка, що під час вагітності епіляція воском навіть легше переноситься через підвищений больового порогу. Готуючись до пологів, організм захищає жінку від сильних больових переживань. Тому в такому стані робити епіляцію не так боляче. Але, в будь-якому випадку, краще перш проконсультуватися з спостерігає лікарем.

Тому частіше використовують теплий чи холодний метод. До того ж вони виключають ймовірність опіків і подразнень на чутливій шкірі вагітної.

Багатьох хвилює питання, чи можна вагітним робити воскову епіляцію бікіні. Це дуже ніжна зона, яка може болісно реагувати на таку процедуру. Чим небезпечна різка біль при вагітності, ми вже згадали. Якщо ви взагалі раніше не робили воскової депіляції бікіні, краще відкласти цю процедуру на час після пологів. Якщо ж робили, рекомендуємо замінити віск цукрової пастою .

Це абсолютно безпечний засіб, яке не містить в собі шкідливих компонентів. Під час шугаринга за один раз обробляється значно менша зона, видаляється менше волосся, тому загальний больовий ефект буде нижче. Дистанційні волосся в цьому випадку відростають приблизно через 2 - 3 тижні.

перед пологами

перед пологами

Воскова епіляція при вагітності на пізніх термінах багато в чому рятує жінок. Якщо її зробити за тиждень до передбачуваної дати пологів, напевно до самого процесу жінка підійде підготовленою. Адже видалення волосся в інтимній зоні - одна з вимог при кесаревому розтині і при звичайних пологах.

Правда, від процедури краще відмовитися, якщо матка знаходиться в гіпертонусі, є загроза передчасних пологів або виявлені інші несумісні з процедурою патології. Це ж правило стосується і шугаринга, хоч він дає набагато менше болю.

Щоб підвищити больовий поріг, перед процедурами рекомендують провести пілінг за кілька днів. За пару годин до епіляції - обробити зону теплою водою, щоб вона добре розпарився.

Розпарювати гарячою водою категорично заборонено навіть при нормальному перебігу вагітності!

У будь-якому випадку у вас завжди є запасний варіант - гоління. За допомогою цієї процедури небажана поросль видаляється швидко і з мінімальними витратами. Правда, після неї можуть залишитися подряпини або порізи, а пізніше з'явитися роздратування. Процес відростання волосся теж викликає неприємні відчуття в оброблених зонах. Для їх запобігання випускаються верстати зі спеціальним покриттям, яке заспокоює шкіру. Після процедури рекомендується нанести пом'якшувальний крем, який зніме роздратування.

Перевага методу гоління в тому, що їм можна користуватися без схвалення лікаря - протипоказань до процедури немає.

Навіть якщо у вас немає ніяких протипоказань, все одно перед процедурою проконсультуйтеся з лікарем, який спостерігає вашу вагітність.

Протипоказання і обмеження

Крім гіпертонусу матки, патологій, загроз викидня, існують інші протипоказання для воскової депіляції як при вагітності, так і при її відсутності. Це різні вірусно-інфекційні захворювання, герпес, цукровий діабет, механічні ураження шкіри або внаслідок шкірних захворювань. Навіть шугарінг не рекомендується робити при низькому больовому порозі, схильності до подразнення шкіри.

Не варто використовувати в якості альтернативи крем-депілятор. Для кращого ефекту при його виготовленні використовуються агресивні речовини, які можуть викликати на чутливій шкірі свербіж, подразнення і навіть опік.

Існують обмеження для епіляції вагітних за допомогою домашнього епілятора. Навіть якщо жінка раніше їм користувалася, краще від нього відмовитися. Прилад в принципі робить цей процес болісно, ​​незважаючи на наявність різних насадок. До того ж чим більше термін Вашого положення, тим складніше жінці користуватися пристроєм місце самостійно.

Під час вагітності заборонено користуватися іншими методами епіляції, такими як фотоепіляція і лазерна епіляція. Доведено, що ці процедури можуть негативно позначитися на здоров'ї малюка.

Виходить, що при виборі між безпекою та ефективністю найрозумнішим буде вибір на користь воскової або цукрової епіляції під час вагітності. Це процедури з мінімальним больовим ефектом, видаляють волосся надовго і використовуються безпечні засоби. Але від них все одно доведеться відмовитися тим, хто до вагітності їх жодного разу не робив. Перша обробка завжди пов'язана з відчутною болем і страхом. А це може призвести до гіпоксії малюка або навіть до викидня. Але у вагітної жінки завжди залишається запасний варіант - гоління.

У цьому відео ви можете дізнатися думку лікаря чи можна робити епіляцію під час вагітності.

Як робити епіляцію воском при вагітності, щоб не нашкодити дитині?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: