Статьи

Прикмети для вагітних: три забобони, які виявилися правдивими.

Незважаючи на те, що останнім часом мало хто вірить в прикмети для вагітних, деякі з них виявляються працюють. Звичайно, розраховувати дату пологів краще все-таки не так, як це робили наші предки , Але до певних прикметами можна і прислухатися. Ці три поширених забобони, як виявилося, мають під собою грунт - приймайте до уваги!

Велика частина народної мудрості, яку старші родичі намагаються передати молодим майбутнім мамам, можна і проігнорувати. наприклад, визначення статі дитини : Низький живіт - точно хлопчик, чи дівчинка, або ще що-небудь, але ні в якому разі не те, що м'язи живота трохи розтягнулися, немає. Ваші уподобання не будуть проявлятися у вигляді родимок на шкірі дитини. А довгі прогулянки не викличуть пологи. І немає, повна місяць не буде вже ніяк не впливає на терміни народження.
Але в минулі роки знайшлися дослідження, які підтвердили правдивість деяких дивовижних ідей, що стосуються дітей і вагітності. Отже, три ідеї, які забобонні бабусі можуть записати на свій рахунок, як справжні.

Отже, три ідеї, які забобонні бабусі можуть записати на свій рахунок, як справжні


Довгі і важкі пологи - буде хлопчик

Довгі і важкі пологи - буде хлопчик


Вчені не до кінця впевнені в причини, але тим не менше: в 2003 році командою лікарів було проаналізовано понад 8000 пологів, що відбулися в період з 1997 по 2000 рік, тільки в одній лікарні Ірландії, не враховуючи випадки передчасної появи дитини на світ або пологи зі стимуляцією. Різниця в кількісному співвідношенні статей була невеликою, але помітною - в середньому поява на світ хлопчика займало більше 6 годин, дівчинки - до 6 годин.

При пологах хлопчиків у жінок частіше траплялися ускладнення, що згодом в 6% випадків мало на увазі також проведення кесарева розтину (для порівняння: у дівчаток - в 4% випадків) або в 8% випадків використання акушерських щипців (для порівняння: у дівчаток - в 6% випадків). В цілому, при пологах хлопчиків в 29% випадків породілля вимагала втручання якогось роду, при пологах дівчаток - в 24% випадків.
Можливою причиною такого відмінності є те, що хлопчики при народженні в середньому важать на 90-100 грам більше, ніж дівчатка. Крім того, є дослідження, які доводять, що жінка, вагітна хлопчиком, споживає більше калорій.

Читай також: Рухай тілом: 10 причин танцювати під час пологів

Читай також:   Рухай тілом: 10 причин танцювати під час пологів

Тримайтеся подалі від бананів, якщо хочете дівчинку


Справа не тільки в тому, що вагітні хлопчиками більше їдять - це твердження працює і у зворотний бік. В рамках дослідження в 2008 році проводилося опитування серед 740 жінок, які перенесли свою першу вагітність, на предмет того, яким був їхній раціон протягом року до зачаття. Потім учасниць опитування розділили на три групи відповідно до рівня споживання калорій. Представниці третини групи, яка поїдала найбільше калорій, в 56% випадків мали сина. Третина з найменшим споживанням калорій - в 55% випадків мали дочка.
І ось, де спливає стара сага про бананах - поїдання цього фрукта до зачаття підвищує шанси народити сина. Тобто значення мають не тільки цифри, важливі певні поживні речовини. Вживання в їжу великої кількості калію (який в надлишку міститься в бананах) пов'язують з вагітністю хлопчиками, як і їжу з високим вмістом кальцію і натрію.

Але важливо пам'ятати, що підганяти і перебудовувати свій раціон харчування, щоб вплинути на стать майбутньої дитини, досить ризиковано, спонукаючи матерів до форсування деяких поживних речовин і ігнорування інших. Більш правильно і безпечно буде зосередитися на повноцінному харчуванні під час вагітності по тижнях , Залишивши питання статі дитини волі випадку.

Печія - провісник волохатого дитини

Печія - провісник волохатого дитини


Плюс один жахливий факт про дітей: одного разу в другому триместрі вагітності у них починає з'являтися покрив тонких волосся по всьому тілу, який називається лануго - і десь в третьому триместрі вагітності вони випадають і діти його з'їдають. Перші какашки дитини, по суті, є перетравленими залишками їх власного волосся на тілі.
А ось волосся на голові - це вже зовсім інша історія. Лануго буває у всіх дітей в утробі матері, але не всі діти народжуються з чим-небудь нагорі - і матері, які хочуть знати заздалегідь, чи буде їхня дитина з шевелюрою або лисий, можу брати за підказку власну печію.

У 2006 році команда дослідників з Університету Джона Хопкінса спостерігали за 64 жінками протягом їх вагітності, 28 з яких скаржилися на помірну або сильну печію. У цій групі у 23 жінок народилися малюки із середнім або високим рівнем волосатості. З іншого боку, з 12 жінок, які повідомили про відсутність печії взагалі, 10 народили дітей менш волохатих, ніж в середньому у новонароджених.
Печія при вагітності не є результатом росту волосся у дитини, чи навпаки. Швидше за все, як стверджують автори дослідження, обидва чинники були викликані третім: гормонами вагітності. Зокрема, ті ж гормони, які сприяють росту волосся в утробі матері, впливають на розслаблення м'язів шлунка, які містять шлункову кислоту. Таким чином, ви можете технічно звинувачувати дитину в печії, але зв'язок між цими двома події не настільки безпосередня, як стверджує старше покоління.

Можливо, ви теж знаєте працюють прикмети для вагітних, - діліться з нами в коментарях!

Джерело: nymag.com

Читай також: Все що ви хотіли знати про гіпнородах, але соромилися запитати

Читай також: Хто тут у нас? Як визначити стать майбутньої дитини

Читай також: Поради по догляду за немовлям від наших мам, які краще не слухати

Завантаження ...

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: