Статьи

Час краси: догляд за собою з урахуванням біоритмів

  1. 6 ранку
  2. 8 ранку
  3. 10:00
  4. 13 годин
  5. 16 годин
  6. 18 годин
  7. 20 годин
  8. 22 години
краса догляд шкіра біоритми

Іноді буває так: наносите вранці крем, яким давно вже користуєтеся, і раптом на шкірі - алергічна реакція. Або, послухавши наказам косметологів, макіяж змиваєте, живильний крем на обличчя наносите, навіть легкий релакс-масаж робите, а на ранок прокидаєтеся з сірою шкірою обличчя, під очима припухлості, зморшки і акне. Ось і вір після цього порад професіоналів. Чому так? Давайте розберемося.

6 ранку

Можливо, ви ще спите, але залози внутрішньої секреції вже працюють на повну силу. У кров надходять гормони, покликані розбудити і мобілізувати захисні функції організму. При цьому помітно падає вбирає здатність шкіри. Це і зрозуміло, організм як би закриває всі ворота, через які в нього може потрапити невідомий агент. Якщо ви встаєте на роботу в цей час і починаєте день з приведення себе в порядок, то, на жаль, всі зусилля виявляться марними. Маску, крем, сироватки шкіра просто не сприйме, і ефекту від них не буде ніякого.

Що робити? Хочете допомогти шкірі прокинутися, відправляйтеся у ванну. Контрастний душ - найдієвіший спосіб привести шкіру в порядок. Після нанесіть на обличчя легкий флюїд і на цьому зупиніться. Якщо є можливість, навіть макіяж не робіть. Краще приїжджайте в офіс раніше і там, поки нікого немає, займіться своєю красою. Це буде ефективніше.

8 ранку

Організм прокидається остаточно. Посилюється кровообіг, воно доносить ферменти залоз внутрішньої секреції до найдрібніших капілярів шкіри. Організм все ще тримає оборону від будь-якого можливого стороннього агента. Саме тому крем або сироватка, нанесена в цей час, може викликати алергічну реакцію.

Що робити? Якщо саме в цей час ви зазвичай починаєте догляд за собою, то вибирайте гіпоалергенні засоби. І головне, побачивши своє відображення в дзеркалі, не лякайтеся і не поспішайте терміново пустити в хід важку артилерію. Справа в тому, що саме в 7-8 ранку незначно сповільнюється відтік лімфи з клітин, через це особа може виглядати трохи одутлим, опухлим, мішки під очима виглядають особливо виражено. Нічого страшного. Просто трохи почекайте, посилився кровообіг зробить свою справу, і вже до 9 набряклість пройде сама собою.

10:00

Чи включаються в роботу сальні залози. Шкіра готова до відходу і нанесення макіяжу. Але більшість з нас в цей час вже знаходяться в офісі і з головою занурюються в робочі питання. До слова, саме з 10 до 12 - час, найбільш сприятливий для всіляких підшкірних омолоджуючих ін'єкцій.

Що робити? Через пару годин на шкірі може з'явитися сальна плівка. У вашій косметичці обов'язково повинні бути серветки з матуючим ефектом. Особливо якщо у вас шкіра жирного типу. Шкіру сухого типу можна освіжити за допомогою термальної води.

13 годин

Падає тонус шкіри, знижується тиск, організм як би бере тайм-аут. Намагайтеся в цей час менше дивитися у дзеркало, щоб уникнути розчарувань. У період з 13 до 15 зморшки і інші недосконалості шкіри виглядають особливо різко (через зниження тургору шкіри). Але це тимчасове явище, вже після 15 тонус шкіри повернеться в норму.

Що робити? Дозволити собі 15-хвилинну перерву, зробити масаж шиї, послухати музику. Це допоможе зняти м'язові затиски особи і послужить профілактикою появи зморшок.

16 годин

Шкіра починає відновлюватися, проте знову стає несприйнятливою до впливів із зовнішнього світу. На шкірі може з'явитися легкий, природний рум'янець, це шкіра сигналізує про доставку кровотоком поживних речовин і кисню.

Що робити? Чи не планувати на цей час похід до косметолога. Процедура не принесе позитивного результату. Якщо є можливість і бажання зайнятися собою, зробіть кілька вправ фейсбілдінга. Це допоможе м'язам особи прийти в тонус.

18 годин

Організм запускає програму відновлення та усунення наслідків від пережитих денних стресів. Чистка особи, всілякі маски, пілінги - абсолютно всі косметичні процедури дадуть чудовий результат.

Що робити? Після закінчення робочого дня саме час записатися на косметичні процедури по догляду за шкірою в салон. Або на епіляцію. Відомо, що з 18 годин значно знижується больовий поріг. Так що саме зараз епіляція принесе вам мінімум хворобливих відчуттів.

20 годин

Організм налаштовується на відпочинок і виводить токсини, накопичені за день. Ваше завдання - допомогти йому зробити це, а не додати нових проблем. Тому зустрічі з подругами в прокуреному кафе - не найкращий завершення вечора.

Що робити? Ідеальний варіант - сауна або лазня. У домашніх умовах з функцією Детокс впорається ванна або душ. Не забудьте про скрабірованіе шкіри. Очищена і распаренная шкіра готова до нанесення зволожуючого або вітамінізованого лосьйону.

22 години

До цього часу ваша шкіра повинна бути вже очищена від макіяжу. Зверніть увагу, що на багатьох нічних засобах догляду за шкірою написана рекомендація: наносити не пізніше 22 годин. Це пов'язано з тим, що після 22-ї години обмінні процеси в організмі (а значить, і в дермі) сповільнюються, вбирає здатність шкіри значно погіршується. Тобто крем, який ви наносите на обличчя, залишається на шкірі жирної плівкою, яка не має і не зволожує, а заважає шкірі дихати. В результаті вранці обличчя виглядає пом'ятим, як подушка.

Що робити? Намагатися не користуватися косметикою після 22 годин. А також дотримуватися дієти і нічого не їсти. Це корисно не тільки для вашої талії, але і для здоров'я шкіри. Справа в тому, що після 22-ї години організм перестає виробляти травні ферменти, перистальтика кишечника сповільнюється, і вся їжа, яку ви з'їли на ніч, не перетравлюється, а розкладається, отруюючи організм токсинами. В результаті підвищується ймовірність появи на шкірі акне і мікровоспаленій.

Чому так?
Що робити?
Що робити?
Що робити?
Що робити?
Що робити?
Що робити?
Що робити?
Що робити?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: