Статьи

Повага до чоловіка: як навчитися? Поради від дружини підприємця

  1. Схема взаємовідносин в сім'ї
  2. Як навчитися поваги
  3. Як продемонструвати повагу: 12 порад
  4. Сварки і конфлікти: чим допоможе повагу

зміст:

Відчувати повагу до сильному чоловікові - здавалося б, це природно, але багатьом нашим жінкам дається важко. Як почати поважати чоловіка, якщо раніше це почуття було вам не властиво? Якими способами це повага продемонструвати? Розповідає автор книги для дружин підприємців.

На Сході кажуть: якщо дружина буде поважати чоловіка, то його будуть поважати сусіди; якщо будуть поважати сусіди, то буде поважати аул; а якщо його поважає аул, значить, буде поважати і весь світ. Дружинам підприємців, очевидно, є за що поважати своїх чоловіків, адже ті, як правило, змогли багато чого досягти. Однак бізнесмени нерідко вельми критичні у відносинах зі своїми домашніми, контролюють їх і чекають підпорядкування - в таких умовах демонструвати повагу буває непросто.

Поважати чоловіка - значить щиро розділяти його інтереси, слідувати його рішенням і знаходити в них позитив для себе. Наприклад, я добре вмію піклуватися про чоловіка, але, коли я роблю це через силу, він все відчуває, «зчитує» і дратується. Тобто йому важлива турбота від серця, щира, а не вимушена, продиктована міркуваннями боргу або практичності. Якщо ви дбаєте про нього тільки тому, що «так треба», будьте готові до його «не треба».

Для чоловіків-підприємців щиру повагу - обов'язкове і найважливіша вимога. Від своїх дружин вони очікують, що ті не будуть намагатися їх переробити, будуть цінувати їх точку зору, прислухатися до їхніх слів і уважно ставитися до їхніх почуттів. Це і є повага. Але чи може навчитися поважати чоловіка дівчинка, чиї батьки не поважали один одного?

Я пропоную почати ось з чого: давайте визнаємо той факт, що підприємець - природжений лідер. Він бере на себе відповідальність за бізнес, співробітників, клієнтів, за продукт, виробництво і капітал - і, звичайно, готовий нести відповідальність і за свою сім'ю. У нього є бачення майбутнього власної компанії - і, зрозуміло, власної сім'ї. Він однаково щиро піклується як про інтереси бізнесу, так і про благополуччя своїх близьких.

Коли жінка не поділяє його рішень, вона тим самим як би заперечує факт його турботи, значимість його внеску. У такій ситуації авторитарний чоловік інстинктивно починає тиснути на дружину, домагаючись, щоб вона встала на його позицію. Шляхом тиску чоловік намагається донести до неї суть своїх думок. Найбільш простий спосіб уникнути конфліктів - уточнювати зміст рішень чоловіка, якщо вам не зрозуміло, чого він насправді хоче.

До змісту

Схема взаємовідносин в сім'ї

Якщо намалювати схему правильно вибудуваних відносин в родині, то вони будуть виглядати так. Перше коло - чоловік і дружина, другий - діти, третє коло - близькі родичі, потім інші родичі, друзі. Саме чоловік повинен бути на першому місці. Тільки в такій сім'ї можуть вирости щасливі діти: вони не беруть участі в конфліктах батьків, так як просто не задіяні в їх відносинах. Мама і тато для них - першоджерело, з якого вони вчаться будувати вже свої відносини з майбутніми партнерами.

Жінкам, які звикли самостійно приймати рішення, складно змиритися з жорсткістю чоловіка, відмовитися від боротьби за владу і навчитися приймати свого чоловіка таким, яким він є. У Росії історично так склалося, що жінки повинні були бути сильними, щоб вижити. Наші бабусі і прабабусі були змушені взяти на себе функції годувальників сім'ї, коли чоловіки пішли на фронт.

Однак те, що всього три покоління тому ставало запорукою виживання, сьогодні обертається внутрісімейними конфліктами. Адже чоловік відчуває себе чоловіком тоді, коли несе відповідальність не тільки за себе, але і за свою сім'ю. А якщо дружина приймає важливі рішення, не порадившись з ним, якщо вважає, що підпорядкування чоловікові неприйнятно, чоловік рано чи пізно почне скаржитися на брак поваги. Скарги при цьому не обов'язково вербально виражені. Наприклад, колись перспективний чоловік може з часом «оселитися» на дивані. Замість того щоб завойовувати світ, він буде пасивно клацати кнопками телевізора. Така поведінка - прямий наслідок неповаги з боку жінки!

До змісту

Як навчитися поваги

Хочу пояснити: повага - не синонім підпорядкування або придушення. Чоловіки-лідери не хочуть бачити будинку безмовну рабу. Поважати - значить щиро визнати, що саме чоловік - глава вашої родини, що для вас саме він найголовніша людина, а всі інші дорогі вам люди, включаючи дітей і батьків, поступаються йому за значимістю. Тільки в сім'ї, де дружина щиро приймає свого чоловіка, довіряє його рішенням, можуть вирости щасливі діти - і потім, створивши власні сім'ї, вони зможуть вибудувати правильну модель поведінки з подружжям.

Навчитися щиро поважати чоловіка і приймати всім серцем його рішення непросто. Почніть ось з чого: перестаньте шукати в його словах і вчинках підтвердження своїх страхів і побоювань. Сприймайте його дії як турботу про благо сім'ї. Наприклад, уявіть, що чоловік пропонує вам зробити щось зовсім неймовірне: скажімо, відразу переїхати в іншу країну. Спробуйте відстежити свої реакції на таку пропозицію. Якщо ви зліться, обурюєтеся, вважаючи, що ваш чоловік егоїст і не думає про вас, значить, ви ... не поважаєте чоловіка. І навіть якщо ви мовчки, але згнітивши серце підкорятиметеся його рішенням, він відчує це.

Запитуйте, якщо не розумієте позицію чоловіка, попросіть його пояснити, чому це рішення добре для сім'ї. Більш ефективний підхід - не сумніватися в тому, що він діє в інтересах сім'ї, і оцінювати його вчинки саме з такої точки зору. Якщо ви усвідомлюєте це, то вашої першою реакцією на пропозицію стане не роздратування або образа, а резонні запитання: «Чому ти мені це пропонуєш? Чому вирішив, що це буде корисно нашій родині? ».

До змісту

Як продемонструвати повагу: 12 порад

Тепер, коли зроблений перший крок по шляху довіри собі і своєму чоловікові, саме час перейти до наступного рівня - продемонструвати чоловікові свою щиру повагу.

Поважати чоловіка - значить:

  • Визнавати його статус і авторитет лідера.
  • Шанобливо ставитися до його фізичної та чоловічої сексуальної силі.
  • Визнавати його розум і здібності.
  • Шанобливо ставитися до його заслугам і досягненням.
  • Поважати його інтереси і захоплення.
  • Поважати особистий простір чоловіки (його телефон, комп'ютер, щоденник). Він покаже і розповість вам все, що вважатиме за потрібне. Решта - його особиста справа.
  • Довіряти його рішенням.
  • Цінувати його працю як годувальника сім'ї.
  • Цінувати те, що він робить для вас, і говорити йому про це.
  • Уважно слухати, коли він говорить.
  • Відповідати на питання гранично конкретно.
  • Розмовляти з чоловіком без зарозумілих відтінків в голосі.

Розмовляти з чоловіком без зарозумілих відтінків в голосі

До змісту

Сварки і конфлікти: чим допоможе повагу

Тепер давайте подивимося, як можна вирішувати конфлікти, зберігаючи почуття поваги. Дуже багатьох сварок і конфліктів можна було б уникнути, якби ми говорили те, що дійсно відчуваємо. Ось кілька простих правил, які допоможуть загасити конфлікт, що розгорається, не давши йому перерости в грандіозний скандал:

Вчіться ділитися почуттями. Фраза: «Я дуже чекала тебе, тому засмутилася, що ти прийшов пізніше, ніж обіцяв», - більш конструктивна, ніж кинуте в серцях: «Ти ніколи не виконуєш свої обіцянки!».

Використовуйте «Я» -повідомлення, щоб передати іншому, що з вами відбувається. Фраза: «Я злюся, і мені потрібен час, щоб заспокоїтися», - менш образлива і зрозуміліша, ніж: «Залиш мене!».

Радьтеся з партнером, з'ясовуючи, який спосіб розв'язання проблеми виявиться найбільш комфортним для нього особисто. Наприклад, запитайте: «Як ти поставишся до того, що я буду дзвонити тобі, коли ти затримується на роботі?». Чоловік зацікавлений у вашому спокої нітрохи не менше вас, тому обов'язково запропонуйте свої варіанти виходу з ситуації.

Вибирайте правильний час для розмови. Після робочого дня чоловік має потребу у відпочинку, скандал на порозі будинку йому не потрібен. Починати розмову, коли чоловік зібрався йти, теж не найкраща ідея. Несподівана пропозиція обговорити важливі проблеми - непотрібний стрес.

Попереджайте, скільки часу займе розмову. Якщо ви скажете: «Я б хотіла з тобою поговорити, мені потрібно 10 хвилин твого часу», - чоловік охоче братиме участь в діалозі. Як правило, чоловіки уникають утомливих розглядів, що затягуються на невизначений час.

Не впадайте в істерику. Якщо вимовляти будь-яку з рекомендованих вище фраз з трагічним видом і сльозами на очах, чоловік відчує, що ним маніпулюють. Тому перш ніж почати важлива розмова, спочатку заспокойтеся, а потім подумайте, чого насправді хочете досягти в поточній ситуації.

Обговорення

Чоловіки, беріть на Ус - Якщо дружина говорить: «Залиш мене!» Це означає: і розуміти потрібно так: «Я злюся, і мені потрібен час, щоб заспокоїтися»
що ні зрозумілого ?
Так само сказане в серцях: «Ти ніколи не виконуєш свої обіцянки!» Чи означає: «Я дуже чекала тебе, тому засмутилася, що ти прийшов пізніше, ніж обіцяв» ...
Ви, чоловіки мудрішими, розумнішими, ви у нас найкрасивіші, найсильніші, найуспішніші. В серцях і тільки в серцях! будемо з Вами спілкуватися.

12.01.2018 12:27:53, Халіде

"А все решта дорогі вам люди, включаючи дітей і батьків, поступаються йому за значимістю".
Далі читати навіть не стала.

Скаржачись на своїх чоловіків ви тим же показуєте неповагу до себе, тому як чоловік Ваш вибір. Вас ні хто не примушував за нього виходити заміж. А то що ви з цукерково-букетного періоду в битовусі не берегли добрих і ласкавих почуттів а головне взаємоповаги, то це тільки Ваш косяк ... тому що в загсі вам говорили "жінка-берегиня сімейного вогнища" і що то ви упустили. П'є - це значить розбалували, б'є-не поважає а значить і ви його теж, а все це дзеркальне відношення, як ви хочете що б ставилися до вас так ставитеся і ви ... змінює - значить ви себе не поважаєте. Я не кажу прісмикатся я говорю про взаємну повагу. А я це дружина-тиран в шлюбі 10 років з одним і тим же, і було все ... крім зрад ... Але я як і всі ви упустили ще не останню деталь ... повагу до нього, я сама вирішую проблеми без нього від цього він оселився на дивані ... Ось з психологічної точки зору хочу виправити. Дівчатка милі ми сильні, ми морально сильніше, і вирішити всі наші проблеми ми можемо самі просто не посилюючи. Все в наших руках бережіть себе і свою сім'ю

31.07.2017 12:52:42, Марто4ка

А ось мені стаття близька і понравілась..Две сильних і самодостатніх особистості це про нас..да ще ми обидва підприємці ..Я вже навіть втомилася доводити, що я теж лідер і готова відпустити, а він думає, що я все ще борюся. .А я вже дійсно хочу бути просто жінкою, а не жінкою-підприємцем. Однак дуже важко виявляти повагу до чоловіка в нетверезому вигляді, а якщо це трапляється щодня ... Те повністю применшує все його достоінства..Он стає грубий, тупий і зол..Без причини ... Стаття хороша для повноцінних особистостей, здорових духовно і фізіческі..Хотя, що то можна взяти і попробовать..І ще ..Всі частіше починаю замислюватися, чи можливо поєднати поняття, що щастя і мир в домі в першу чергу залежить від жінки і пристрасть чоловіка до спиртного?! ..

19.03.2017 13:13:16, Аріна555

Це не стаття, а поради як стати шісткою, противно читати.

17.05.2016 20:42:52,: Жінка

А якщо чоловік плакав немовляті кричить: "Рило закрила!" - це теж на благо сім'ї? Вважає, що грубим різким криком він зупиняє жіночі істерики. В реальності ж толькр гірше стає дитині і мені.

17.10.2015 4:25:33, zh-zh

як можна взагалі не поважати чоловіка не розумію

іноді дуже важко ділитися почуттями

"Ви повинні пам'ятати, що до приходу чоловіка із служби потрібно готуватися щодня. Підготуйте дітей, помийте їх, причешіть і переодягніть в чисту, ошатний одяг. Вони повинні вишикуватися і вітати батька, коли він увійде в двері. Для такого випадку, самі надіньте чистий фартух і постарайтеся себе прикрасити - наприклад, пов'яжіть у волосся бант. в розмови з чоловіком не вступайте, пам'ятаєте, як сильно він втомився, і на що йому доводиться йти щодня на службі, заради вас - мовчки нагодуйте його, і, лише після того, як він прочитає газету, ви можете спробувати я з ним заговорити ". (С)

Навіть читати противно.
Автор виходить з парадигми "жінка - рабиня чоловіка, сенс її існування зводиться до місії створити комфортне існування щасливого власника рабині." Так би прям і назвали свою мудру статтю: "Як добитися досконалості обслуговування пана".
Можна було б по-іншому розцінити всі ці банальні поради, якщо б поруч наводився другий аналогічний за змістом перелік порад, адресованих чоловікові. Тоді можна було б побачити як створити баланс відносин, що призводить до гармонії і благополуччя. І тоді б ця стаття не виробляла настільки тяжкого враження. Фу.
Про Схід тут не дарма згадується. Ось він ідеал ...
В цілому стаття - жалюгідне видовище, інструктаж для нерозумних і неповноцінних.

10.08.2014 00:23:47, Верть

Шо, опять? ��кільки статей буде вижато з цієї однієї нещасної книжки? �� навіщо - невже так погано продається, що бідній "дружині підприємця" аж їсти нічого ???

.

Коментувати можут "Повага до чоловіка: як навчитися? Поради від дружини підприємця"

Як почати поважати чоловіка, якщо раніше це почуття було вам не властиво?
Якими способами це повага продемонструвати?
Але чи може навчитися поважати чоловіка дівчинка, чиї батьки не поважали один одного?
Якщо ви усвідомлюєте це, то вашої першою реакцією на пропозицію стане не роздратування або образа, а резонні запитання: «Чому ти мені це пропонуєш?
Чому вирішив, що це буде корисно нашій родині?
Наприклад, запитайте: «Як ти поставишся до того, що я буду дзвонити тобі, коли ти затримується на роботі?
Всі частіше починаю замислюватися, чи можливо поєднати поняття, що щастя і мир в домі в першу чергу залежить від жінки і пристрасть чоловіка до спиртного?
Е теж на благо сім'ї?
?кільки статей буде вижато з цієї однієї нещасної книжки?
? навіщо - невже так погано продається, що бідній "дружині підприємця" аж їсти нічого ?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: