Статьи

Бельгійський розливний світлий міцний спеціальний медовий ель Barbãr Blonde (Барбар Блонд)

  1. Барбар Блонд

Belgisch Bier · Bière Belge · Belgian Beer · Бельгійське Пиво
Bière Forte Blonde Au Miel · Golden Strong Ale Made With Honey
Arany Színű Sör Mézzel · Золотий Міцний Ель з Медом
пивний ресторан Бургомістр · Burgermeister beer restaurant

Барбар Блонд

Барбар Блонд

ПИВО СВІТЛЕ нефільтроване непастеризованого "BARBAR BLONDE" (Барбара БЛОНД). СКЛАД: ВОДА, ячмінний солод, ПШЕНИЦЯ, МЕД, ЦУКОР, ХМІЛЬ, КОРІАНДР, Кюрасао, ДРОЖЖИ, АРОМАТИЗАТОРИ. АЛКОГОЛЬ НЕ БІЛЬШЕ 8,0% ОБ. "BRASSERIE LEFEBVRE SA" CHENIN DU CROLY, 54 B-1430 QUENAST, BELGIUM, БЕЛЬГІЯ

0,25 л - 260 руб
0,5 л - 450 руб
1,0 л - 840 руб

Premium Beer Brewed By Brasserie Lefebvre · Преміальне пиво зварене на пивоварні Лефевр
Product of Belgium · Бельгійський Продукт

Бельгійське розливне світле пиво Barbãr Blonde (Барбар Блонд) вариться на сімейній броварні Лефевр (Brasserie Lefebvre), заснованої в 1876 році Жюлем Лефевром і розташувалася в маленькому селі Quenast (Кенаст) на південь від Брюсселя. В одній з десяти провінцій Бельгії, найменшою з бельгійських провінцій Валлонський Брабант. Ця місцевість добре відома якістю і великою різноманітністю виробленого тут пива. В даний час пивоварний завод, на чолі з Полом Лефевром, знаходиться в руках шостого покоління родини.

Ель з насиченим світло-бурштиновим кольором і кремовою шапкою піни здивує своїм медово-квітковим ароматом навіть найвибагливішого цінителя пива. Аромат цього напою наповнений цілим ансамблем пряних, цитрусових і квіткових нот в переплетенні з яскравим і потужним запахом меду. Відчуття таке, що в келих налили не пиво, а нектар - "напій богів" з давньогрецької міфології, що дарує безсмертя і вічну юність.

Пиво Barbãr Blonde проводиться з 1996 року і вже завоювало популярність в цілому ряді країн - Франції, Люксембурзі, Голландії, Італії, Португалії та звичайно ж у себе на батьківщині в Бельгії. Готується пиво з води, що витягується з артезіанських колодязів на території пивоварні, ячмінного солоду і м'якої пшениці, що дає напою округлий смак. Натуральний мед проходячи ферментацію під час варіння сусла перетворюється в алкоголь і в результаті виходить міцне (8,0%), в той же час м'яке, але не солодке пиво з легкою кислинкою і приємною свіжістю.

Взагалі пивовари тримають у великому секреті рецепт гармонійної суміші ретельно відібраних компонентів цього напою - ячмінного солоду, хмелю та меду, а також метод пивоваріння, пов'язаний з додаванням унікальних дріжджів і подвійного бродіння. Особливі нюанси смаку дістаються пиву від екзотичних інгредієнтів коріандру і цедри гірких апельсинів з острова Кюрасао. Трохи про Кюрасао можна прочитати в описі бельгійського пива Бланш де Брюссель виробленого тією ж пивоварнею, що і пиво Барбар Блонд "Brasserie Lefebvre".

Післясмак Barbãr Blonde наповнене витонченістю, а хмільна гірчинка практично не відчувається Післясмак Barbãr Blonde наповнене витонченістю, а хмільна гірчинка практично не відчувається. Це оригінальне і самобутнє пиво, один з найцікавіших спеціальних елів Бельгії, далекі витоки якого забирають до прадідам, варівшім старовинне пиво (cervoise) для відпочинку воїнів. До речі, назва цього пива, слово Barbãr швидше за все перекладається з старофранцузької англійська як Barbarian, а на російську як Варвар. Чи означає це слово "чужинець" або "дикий", а саме, так греки називали всіх, які не належали до їх народності, надаючи їм відтінок зневаги.

Для древніх греків поняття "варвар" було лінгвістичним, а не культурним. Еллін міг назвати варваром і перса, і єгиптянина, і карфагенянина (культура цих народів стояла на одному рівні з давньогрецької), тому що вони говорили не на грецьких говірками. Слово "варвар" - звукоподражательное, так стародавні греки передражнювали незрозумілу для них мова іноземців. Згодом слово "варвар" перейшло в латину, але римляни стали називати варварами в основному північні, нецивілізовані народи - германців, слов'ян, фракійців і т.п.

Римляни вживали вираз barbari, називаючи всіх нерімлян і негреков, а сукупності народів, вторгалися в межі Римської імперії (варварські завоювання) і засновували на її території самостійні королівства Римляни вживали вираз "barbari", називаючи всіх нерімлян і негреков, а сукупності народів, вторгалися в межі Римської імперії (варварські завоювання) і засновували на її території самостійні королівства. До занепаду Римської імперії, з огляду на часті сутички з німцями, цей термін переважно додавався до останніх. Він настільки увійшов в життєвий оборот, що самі германці стали називати себе "barbari". В даний час це слово зробилося цілком загальним і часто використовується в суспільстві з уособленням неосвічених, грубих, некультурних і напівдиких людей.

До речі, при перекладі новозавітних текстів з давньогрецького на старослов'янську "варвар" переводилося як "язичник" (тобто говорить іншою мовою). У підсумку ми бачимо, що на логотипі пива Barbãr зображений стародавній воїн з мечем, щитом і країнами, що розвиваються від вітру або бігу довгим волоссям. Самі пивовари переводять назву цього пива як "відпочинок воїна", маючи на увазі напевно, що після завоювань і перемог, воїни гідні найкращого задоволення - "напою богів".

Самі пивовари переводять назву цього пива як відпочинок воїна, маючи на увазі напевно, що після завоювань і перемог, воїни гідні найкращого задоволення - напою богів

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: