Статьи

Mobile-review.com Огляд Bluetooth-гарнітури Sol Republic Shadow Wireless

  1. Комплект поставки гарнітура насадки чохол кабель microUSB документація Дизайн, конструкція
  2. Особливості
  3. Час роботи
  4. якість звуку
  5. висновки

Комплект поставки
  • гарнітура
  • насадки
  • чохол
  • кабель microUSB
  • документація

Дизайн, конструкція

Продукція Sol Republic не дуже відома в нашій країні, але я хочу нагадати, що це дуже якісні навушники за свої гроші. Якщо не хочете купувати Beats Studio, подивіться на Sol Republic Master Tracks, в США коштує 130 доларів, цікава модель. У нас SR з'являються дуже рідко, постійно торгують колеги з iCases, і, за їхніми словами, навушники не користуються підвищеним попитом як раз через те, що марка в Росії невідома. Я готував пару оглядів, зверну на ті навушники вашу увагу.

У компанії, крім навушників, є одна портативна колонка, недавно в асортименті з'явилася бездротова гарнітура. Ось про неї сьогодні і поговоримо. Модель називається Shadow (тінь), коли ви носите її на шиї з поло або сорочкою, корпус дійсно непомітний. Під курткою непомітний взагалі, на очах залишаються лише навушники. Блок, що розташовується на шиї, зроблений з гуми, носити його комфортно. На блоці є кнопки, що повторюють систему управління гарнітур Apple, багатофункціональна кнопка, дві кнопки регулювання гучності, кнопка включення. Світловий індикатор маленький, розташований з тильного боку, практично непомітний. Пристрій виглядає цікаво за рахунок поєднання білого корпусу і «мідних» елементів, ще є чорний варіант. Але білий мені особисто сподобався більше. Упаковка теж красива, якісні фотографії, явний приціл на людей певного складу - молодих городян, схильних вибирати продукт емоційно. Якщо ви звикли перед покупкою гарнітури спершу прочитати п'ятдесят різних оглядів і подивитися графіки, то Sol Republic не для вас. Як показує практика, сучасна молодь обирає найчастіше емоційний шлях, і це мене особисто тішить.

Основні особливості продукту вказані на упаковці, корпус захищений від дощу, але митися в душі з гарнітурою не слід. Бігати під дощем можна, купатися не варто. Оголовье м'яке і не боїться згинів, час роботи - близько 8 годин, ну і вишенька на торті - якщо втратите насадку, вам вишлють нові безкоштовно. По крайней мере, сервіс працює в США. Це приємно. І ще приємно, що в комплекті USB-кабель з логотипом фірми.

І ще приємно, що в комплекті USB-кабель з логотипом фірми

Носити навушники зручно протягом тривалого часу, головне - правильно підібрати насадки. Ніяких додаткових гачків та іншого тут немає, і це добре. У комплекті насадки чотирьох типів, пасивна шумоізоляція на хорошому рівні.

У комплекті насадки чотирьох типів, пасивна шумоізоляція на хорошому рівні

До управління звикнути можна без проблем, великим пальцем притримуєте гарнітуру, натискаєте вказівним. Кнопочки хоча і маленькі, але натискаються чітко, з клацанням. Є можливість перевірити рівень заряду батареї, натиснувши обидві кнопки регулювання гучності одночасно.

Є можливість перевірити рівень заряду батареї, натиснувши обидві кнопки регулювання гучності одночасно

Для активації режиму сполучення потрібно натиснути та утримувати кнопку включення, доки не почне миготіти індикатор. Є можливість скидання, це зітре з пам'яті інформацію про всіх підключених пристроях (до восьми гаджетів), для цього потрібно натиснути багатофункціональну кнопку і кнопку збільшення гучності на п'ять секунд.

Є можливість скидання, це зітре з пам'яті інформацію про всіх підключених пристроях (до восьми гаджетів), для цього потрібно натиснути багатофункціональну кнопку і кнопку збільшення гучності на п'ять секунд

Особливості

Мікрофон знаходиться на правій стороні оголовья, блоку мікрофона на кабелі немає, якість передачі мови хороша, але не ідеальне, іноді співрозмовники перепитують. Немає жодної проблеми поговорити по телефону, а потім продовжити прослуховування. Пристрій підтримує aptX, це плюс для власників смартфонів / планшетів з підтримкою кодека - хоча плюс досить відносний, може бути, навіть маркетинговий. Особливої ​​різниці в якості звуку між iPhone 6 Plus і Sony Xperia Z3 я не помітив, однаково добре. До речі, у iPhone немає підтримки aptX, зате є підтримка передачі AAC по A2DP, це профіль для передачі стереозвуку по Bluetooth. Так що, ви можете поекспериментувати з якістю звуку, якщо скачаєте альбоми в старому доброму форматі Apple (на торрентах цих альбомів предостатньо).

Гарнітура може працювати з двома пристроями одночасно, причому ця функція може бути включена або виключена, для цього потрібно натиснути багатофункціональну кнопку і кнопку зменшення гучності одночасно.

Час роботи

Заявлений час роботи становить 8 годин в режимі відтворення музики, для зарядки потрібно 2,5 години. Шкода, що в такому масивному наголов'я не вдалося розмістити більш ємну батарею, хотілося б мінімум 10 годин відтворення. При підключенні до iPhone на екрані відображається інформація про заряд гарнітури.

При підключенні до iPhone на екрані відображається інформація про заряд гарнітури

якість звуку

В основному я слухав музику на iPhone 6 Plus за допомогою Apple Music, «Подкасти», SoundCloud, враження вже точно краще, ніж після EarPods. Банально навушники зручніше носити, ви відчуваєте не пластик, а насадки. Хороша пасивна шумоізоляція дозволяє працювати в кафе, слухати музику і не відволікатися на переговори за сусідніми столами. Навушники не претендують за перше місце серед собі подібних, але здивували навіть мене - враження, як від хорошого провідний моделі, багато деталей в музиці, Shadow легко справляється зі складними треками, і тут немає випинання низьких або високих частот, що приємно.

Навушники не претендують за перше місце серед собі подібних, але здивували навіть мене - враження, як від хорошого провідний моделі, багато деталей в музиці, Shadow легко справляється зі складними треками, і тут немає випинання низьких або високих частот, що приємно

висновки

У роздробі ця модель коштує 9 990 рублів, і знайти її важко, в США ціна сто доларів. До плюсів хочеться віднести ергономіку цього пристрою, гарна якість звуку, захист від води, зручне управління. Ну, і загальні враження залишилися самими позитивними, підтримується aptX, підключення до двох пристроїв. Конкуренти у продукту є. Це, наприклад, Sony SBH-80 / 70 , Вони коштують дешевше в два рази, форм-фактор схожий, функціональність теж, по звуку теж паритет. Навіть час роботи схоже. Якість передачі мови краще у гарнітур Sony, так як використовуються два мікрофони. Тому вибирати можна лише дивлячись на дизайн - в принципі, Sony SBH-80 до сих пір залишається близькою до ідеалу серед подібних гаджетів.

Висловлюємо подяку магазину iCases.ru за надане для тесту пристрій.

Поділитися:

Ми в соціальних мережах:


Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: