Статьи

Форма коміра, сорочка з коміром стійкою, плаття з коміром стійка і кофта з коміром стійкою

  1. застосування вироби
  2. Як створити комір гачком
  3. Комір стійка спицями
  4. Пошиття коміра для верху виробів
  5. Раскройка коміра

В арсеналі кожної майстрині є безліч прийомів, за допомогою яких можна додати родзинку будь-якого виробу В арсеналі кожної майстрині є безліч прийомів, за допомогою яких можна додати родзинку будь-якого виробу. Оздоблення мереживом, деталями - це останній етап, який створює зовнішній вигляд виробу. Закінчує наше моделювання форма комірця. Велика кількість різних моделей може ускладнити вибір. Звичайна і легка для пошиття форма коміра стійка - це кращий вибір як для початківців швачок, так і для досвідчених рукодільниць.

застосування вироби

Виріб такого крою прекрасно поєднується з будь-яким видом одягу. Комір для пальто, для блузки, для сукні - цей цікавий чоловічий вид комірця виглядає в жіночому гардеробі стильно і незвично. Часто створені в цьому стилі вироби стійки використовуються для обробки речей в чоловічому офісному стилі. Багато хто задається питанням, чи підійде побудована форма коміра для сорочки. Відповідь така: Так. Прекрасно буде виглядати така форма для сорочки як чоловічий, так і жіночої.

Як створити комір гачком

Традиційний комірець просто зв'язати гачком. А яке вийде виріб - у вінтажному стилі, буде цікавим і ажурним або строгим і звичайним, залежить тільки від нашої схеми в'язання і правильно обраного гачка. Дуже легко зробити такий аксесуар початківцям, зрозумівши, як створювати основні петлі гачком - стовпець без накиду, стовпчик з накидом.

Комір стійка спицями

Виготовлений спицями, цей аксесуар виглядає не менш шикарно. Виріб може стати як самостійною деталлю в одязі, так і завершити горловину. Найлегший метод зв'язування стійки спицями - на довгих спицях.

Обхват горловини заміряємо за допомогою сантиметра. Набираємо потрібне кількість петельок + два сантиметри на вільне облягання і створення узорчік. Пов'язуємо комір візерунком «резіночка 2 на 2". Такий виріб буде добре доповнювати зимові речі. Можна застосувати його як завершення светри або реглана . Створений комір зшиваємо по колу до горла речі так, щоб кінчики зійшлися з одного боку (спереду, ззаду або з боків - залежить від вибору рукодільниці).

Пошиття коміра для верху виробів

Для курточки або пальто цей крій комірця один з кращих Для курточки або пальто цей крій комірця один з кращих. За рахунок величезної кількості варіантів прилягання комірця і оформлення кінчиків, форми верхньої лінії і методу пошиття можна створити виріб будь-якого стилю.

Новачкам майстриням не варто відразу братися за створення комірців з хутра. Не дивлячись, на те, що матеріал дуже мило виглядає і підкреслює статус і вишуканий смак того, хто буде носити оторочену хутром річ, працювати з таким матеріалом дуже складно. Кушнірське здатності приходять лише з роками і численними пробами, помилок цей матеріал не пробачить. Нерівномірно розкроєна шкурка розсиплеться, перекоситься в деяких місцях при пошитті. Набравшись сил і вивчивши більш легкі варіанти пошиття - можна приступати до роботи з цим складним матеріалом для створення сорочки або пальто.

Раскройка коміра

Розберемо майстер-клас, як виготовити викрійку простого комірця для жіночої моделі. Робота виконується по техніці ємко. Форма спочатку малюється на папері, потім переноситься на матеріал і тільки після цього розкроюється і прошивається.

  • Для початку роботи креслимо прямий куточок, вершинка якого - точка А. Від крапочки А вертикально вгору відміряв чотири сантиметри і відзначимо точку А1. Виміряємо довжину горла (обхват горловини + два сантиметри на шви і повне облягання). Відкладемо довжину горла з точки А1 і поставимо крапку Б. Плавною круглої лінією, з'єднаємо точки Б і А1 на відстані 1,3 (точка Б) відстані від точки Б. Потім від А1 вгору відкладемо потрібну ширину комірця. Відзначимо точку А2. Перевіряємо, щоб А1А2 дорівнювало ВВ1. Це десь шість сантиметрів. Тепер від А2 вліво відзначимо відстань в два сантиметри і поставимо А3. Потрібно з'єднати А3 і А1. Верхній край нашого коміра оформимо за спеціальною моделі через крапочки А3 і Б1.
  • Для поліпшення жорсткості в комірець підкладаємо ущільнювач.
  • Моделювання комірця сорочки або пальто залежить тільки від майстрині. Він може бути з застібкою або без неї, з круглими кінчиками спереду або з гострими, йти встик або повністю з нахлестом. Обраний варіант за рахунок багатьох відмінностей одного від іншого додає родзинки виробу. Стійку беруть і на плаття з вирізом. Моделі комірів для сукні виходять незвичайними - строгий комірець компенсує і в тому ж час доповнює відкрите декольте.
  • Варто врахувати, що створення сукні містить в собі багато кроків. Перш ніж взятися за велику річ, потрібно навчитися зшити деякі елементи. Крій простий кофти з коміром допоможе вивчити навик зняття мірок і кмітливості речі, розкрою, сметиванія, підганяючи і пошиття.
  • Побудова сукні із застібкою ззаду нічим не буде відрізнятися від побудови звичайного сукні. Мірки знімаємо по горловині, враховуємо обхват шиї, потрібна ширина комірця. Прилаштування робиться так, щоб планки вироби виявилися ззаду, рівно в центрі шиї (на рівнях хребця). Такі коміри можуть бути і з відворотом. Якщо розібратися в викрійці коміра, то побудова і викроювання речі буде даватися легко, звичайно, новачкам краще починати з сорочки або жабо. Ну і найголовніше, якщо ви візьметеся за сорочку, то пам'ятайте, що потрібно викроювати все акуратно, щоб не зіпсувати виріб.

Інші схеми викрійки

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: