Статьи

Сміх крізь сльози. Убивчий отрута для звуку і зору

  1. Черствий сухар не вміє плакати. На уламках затонулого емоційного корабля
  2. Щеплення від думок. Як перестати думати і зосереджуватися?
  3. Людина зі звуковим вектором - це звучить зосереджено
  4. Чому ж ми так любимо сміятися?
  5. Форматуємо пам'ять. Зітри проблему і спи неспокійно
  6. Увага! Через 5 хвилин починається гумористична програма
6159

Автор публікації: Вікторія Бокова

У тьмяному світлі повсякденному житті часто не вистачає яскравих фарб і емоцій, а ще - легкості, безтурботності і веселощів. Втома збиває з ніг, хочеться відпочити, розслабитися і забутися. Нехай все котиться куди подалі, а всі питання зникнуть і перестануть хвилювати! Геть проблеми і турботи! Хай живе нестримні веселощі і сміх!

Хочеться посміятися і зняти емоційну напругу, розгойдатися і здійнятися над буденністю. Зняти з себе все умовності, обмеження суспільства і вибухнути нічим не стримуючи сміхом. Реготати до втрати пульсу, до істерики і сліз, поки не скрутить і не затрясе від судом сміху. Так добре, що навіть погано, потрібно віддихатися, прийти в себе ...

Спочатку ви відчуваєте легкість і безтурботність, а потім раптом все стає байдужим. Немає переживань - немає проблем. Але життя без емоцій перетворюється в мляве, безбарвне, несмачне, як трава, існування. Що відбувається? Хто наврочив, псування навів? Звідки взялися порожнеча і апатія? Хочеться растрясти їх, розгойдати сильними емоціями, відчути збудливу хвилювання від спілкування з людьми, хоча б просту радість від поїздки в інше місто, від прогулянки по магазинах, але нічого не виходить ... і це найстрашніше.

Похмілля після одурманення сміхом набирає обертів, всередині тебе наче все пересихає, ти не відчуваєш цілющих почуттів і емоцій, в'янеш без них, як рослина без води в випаленої сонцем пустелі ...

Черствий сухар не вміє плакати. На уламках затонулого емоційного корабля

На тренінгу «Системно-векторна психологія» Юрія Бурлана йдеться про те, що є вісім наборів вроджених психічних властивостей людини, які називаються векторами. зоровий вектор наділяє людину бажанням і здатністю відчувати сильні емоції і отримувати від цього ні з чим не порівнянне задоволення. Це проявляється в поведінці та характері володаря зорового вектора. Ми сприймаємо його як глибоко емоційного, чуттєвого людини з різкими перепадами настрою. Життя для нього вимірюється не в кількості прожитих років, а в кількості і яскравості пережитих емоцій.

Розмах емоційної амплітуди зорового людини справді величезний і лежить на безкрайніх просторах між страхом за своє життя (страхом смерті) і любов'ю. В кожну наступну хвилину життя зрітельнік хоче відчувати ще сильнішу, яскраву емоцію. Він може з жахом провалюватися в безодню своїх кошмарів і з кожним ударом серця переживати все більший страх або трепетно ​​розгойдуватися на хвилях любові, відкривати нові глибини прекрасного почуття до людей. В обох випадках для глядачів людина відчуває задоволення від емоційного серпантину. Навіщо ж ще дано життя, якщо не для того, щоб кружляти у вирі емоцій!

Зоровий людина не завжди справляється з лавиною почуттів і емоцій. Коли вони зашкалюють і ллються через край, а психіка не справляється з напруженням пристрастей, сльози допомагають зняти напругу, не дають перегоріти і вибухнути. Сльози природно народжуються під напором сильних емоційних переживань, щоб змінити минулі стану, відплакавши, пережити, відпустити і звільнити місце для нових почуттів і емоцій. «У мене не залишилося сліз, щоб плакати», - приречено зітхає зрітельнік. Він залишився один на один зі своїм болем і навіть сльози не можуть змити її, допомогти пережити страждання і залишити його в минулому.

Коли зоровий людина плаче від сміху, він штучно, насильно викликає сльози. Він не обливається сльозами від переповнює щастя любові, співчуття і співпереживання і не плаче від страху, намагаючись хоча б фізично через сльози виштовхати його назовні і позбутися від нього. Природа зорового людини насильно обривається сміхом, він більше не відчуває зв'язок між сильними емоційними переживаннями і їх виходом назовні разом зі сльозами. Зрітельнік отримує удар нижче пояса, після цькування сміхом його вибиває з життя. Згвалтована душа не відчуває емоцій, не може полегшити свої страждання сльозами, їй потрібно багато часу, щоб відійти від стресу і зуміти народити нові почуття, переживання та емоції.

Щеплення від думок. Як перестати думати і зосереджуватися?

Якщо ваша робота пов'язана з розумовою діяльністю, то неминуче настає час, коли мозок готовий вибухнути від напруги. Зараз пар повалить з вух від зусиль. Напруга розростається, заподіює внутрішній дискомфорт, більше не можеш терпіти. Злишся і дратуєшся, кидаєш все, хочеш відпочити від напруги розуму, розрядити обстановку.

Найпростішим способом є просто подивитися гумористичні програми. Здається, що трохи сміху не завадить. Навіть навпаки - розслабить, підніме настрій. Добре, що вибір великий, Comedy club, Comedy battle, Comedy Woman і багато інших смішних передач доступні в будь-який зручний час в інтернеті.

Приємно посміятися над одним і тим же разом з іншими людьми, адже так ти відчуваєш себе ближче до них, як ніби сміх об'єднує. Маленька перерва розтягується на кілька годин і не хочеться повертатися до роботи. В голові - легкість і порожнеча, жодного натяку на напругу. Безтурботність затягує, хочеться відчувати її завжди, але коли настає час повернутися до роботи, ти раптом розумієш, що в тебе не виходить зосередитися. Думки не турбують і не турбують тебе, не рвуться назовні різними рішеннями проблем і завдань. Напружуєшся так, що голова болить, але всі зусилля марні. Відчуваєш себе втраченим. В чому справа, що відбувається? Чому не виходить повернутися в робоче русло?

Людина зі звуковим вектором - це звучить зосереджено

На тренінгу «Системно-векторна психологія» Юрія Бурлана визначається, що далеко не кожен здатний займатися важкою розумовою роботою, зосереджуватися, створювати думки, а тільки особливі люди зі звуковим вектором. Чому особливі? Тому що у них потужний абстрактний інтелект, який народжує незрівнянно більшу кількість думок, ніж у інших людей.

У кожному з восьми векторів свої бажання. В звуковому векторі обсяг бажання найбільший, набагато сильніше, ніж в інших семи векторах. Володар звукового вектора - це той, хто хоче пізнати сенс життя. Коли звуковий людина не наповнює своє бажання пошуком сенсу, він відчуває порожнечі незадоволення, сильні страждання, які називаються депресіями.

Вчені говорять про те, що розумова праця найважчий. Легше весь день займатися фізичною працею, ніж зосереджуватися і думати. Під час розумової праці людина спалює найбільша кількість калорій, настільки енергозатратно і трудомістким думати. Однак всі труднощі перекриваються величезним задоволенням, яке людина отримує від результатів розумової діяльності.

Коли людина зі звуковим вектором втомлюється від зосередженої роботи, хоче перепочити і розслабитися, його підстерігає зовні невинне, але дуже небезпечне, як вовк в овечій шкурі, бажання посміятися. Сміх рассредотачиваемого, знімає розумове напруження, позбавляє здатності вирішувати поставлені завдання і створювати нові мислеформи. Звуковика «вибиває» з активного життя, він втрачає баланс, не може реалізувати себе і відчути насолоду від реалізації вроджених бажань і здібностей.

Чому ж ми так любимо сміятися?

Найбільша насолода в житті приносять нам інші люди, і від того, наскільки вдало ми створюємо наші відносини з оточуючими, залежить наше світосприйняття і світовідчуття життя. Нам приємно зустріти людину з такими ж цінностями, цілями в житті, як у нас, тому що в цьому випадку ми відчуваємо спільність, ми розуміємо його, а він - нас. Сміх разом з іншими людьми над жартами дає помилкове відчуття об'єднання, спільності. Але це ілюзія, міф, адже жарти закінчуються, і ми розходимося чужими, що не понятими один одним людьми. Як же перервати остогидле самотність?

Юрій Бурлан на тренінгу «Системно-векторна психологія» пропонує змінити кут зору на оточуючих людей і побачити їх не як сіру, безлику, однорідну масу, а розглянути за оболонкою кожної людини його справжню суть, приховану від сторонніх очей. Здійснити захоплюючу подорож в зосередження на інших і відчути їх бажання з розумінням і прийняттям того, що у кого-то вони відрізняються від наших, а у кого-то навпаки. І це відкриття прихованої від нас людської природи кожного разу приголомшує і разом з тим дає відчути, що ми не самотні в цьому світі.

Форматуємо пам'ять. Зітри проблему і спи неспокійно

Чи варто коротку мить безпам'ятства від сміху повного спустошення після нього? Чи хочемо ми ударяти по нашим талантам і здібностям, вводити себе в стрес, втрачати реалізацію в суспільстві і випадати з життя? Звичайно, важливо відпочивати і розслаблятися після напруженої роботи, але є більш адекватні, ніж сміх, корисні і безпечні способи зняти втому. Висміювання наших проблем з екранів телевізорів позбавляє нас можливості знайти їх рішення. Ми потрапляємо в світ, де проблема вже і не проблема, а так - нешкідлива веселий жарт, маленьке непорозуміння, яке навіть не варто того, щоб про нього думати. Краще відразу викинути його з голови і забути.

Проблема затирається в нашій свідомості, перестає для нас існувати, ми не відчуваємо її як загрозу, не вирішуємо тут і зараз. Нам погано, тривожно, важко жити, але ми не розуміємо в чому справа, не знаходимо обсмеянний і стертий джерело страждань. Людина хоче бути щасливим і не хоче страждати. Коли він відчуває душевний біль, яку не може терпіти, в голові зріють і з'являються думки, як вирішити проблему і перестати страждати.

Якщо ми обсміювати проблему, ми не усвідомлюємо її, втрачаємо напруга і у нас не з'являються думки, які допоможуть її вирішити. Ми продовжуємо борсатися в море з обсмеять проблем і щиро не розуміємо, в чому наша біда, нічого не робимо, щоб припинити наші страждання і жити щасливо.

Увага! Через 5 хвилин починається гумористична програма

Ніхто не попереджає нас про шкоду сміху, навпаки масове повір'я, що «сміх продовжує життя», грає злий жарт із зоровими і звуковими людьми. Пора почати писати на телебаченні попередження в гумористичних програмах: «Особам, які не мають зорового і звукового векторів», «У програмі можуть бути сцени, які викликають неконтрольований напад сміху», «Через 5 хвилин починається гумористична програма. Всім звуковик і зрітельнікам прохання змінити канал ». На жаль, телебачення не захищає і не попереджає нас, так подбаємо про себе самі. Перестанемо дозволяти труїти себе жартами.

Хто б міг подумати, що нешкідливий сміх згубно впливає на людей зі звуковим і зоровим векторами. Скільки ще небезпек і таємниць зберігає наша психіка? Сила-силенна! І всі вони розглядаються на тренінгу «Системно-векторна психологія» Юрія Бурлана.

Почати освоювати це знання можна на найближчих безкоштовних онлайн-заняттях. Реєстрація за посиланням https://www.yburlan.ru/training/

Коректор: Галина Ржаннікова

Автор публікації: Вікторія Бокова

Стаття написана за матеріалами тренінгу «Системно-векторна психологія»Як перестати думати і зосереджуватися?
Що відбувається?
Хто наврочив, псування навів?
Звідки взялися порожнеча і апатія?
Як перестати думати і зосереджуватися?
В чому справа, що відбувається?
Чому не виходить повернутися в робоче русло?
Чому особливі?
Чому ж ми так любимо сміятися?
Як же перервати остогидле самотність?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: