Статьи

Антикризовий шопінг: Де можна отоваритися "дешево і сердито".

Фото з сайту visualphoto.com

Але на носі Новий рік, коли кожен захоче накрити такий-сякий а святковий стіл. Та й подарунки для рідних і друзів треба прикупити. А що робити, якщо раптово зламався праска або терміново знадобився новий стілець на кухню? Вихід один - шукати, де купити все це дешевше. У цьому пошуку, сподіваємося, допоможе наша стаття.

ЯК ДЕШЕВШЕ КУПУВАТИ ПРОДУКТИ

1. Відправившись за продуктами на ринок, вибирайте правильний час: часто з самого ранку приїжджають жителі навколишніх сіл, які прагнуть продати товар швидше, і тому ціни у них на 0,5-2 грн. дешевше. Таким чином, вранці ви зможете знайти помідори по 12 грн. / Кг, тоді як пізніше вони будуть коштувати не менше 15 грн. / Кг, картопля - по 1,7-1,8 грн. замість 2-2,5 грн. / кг, морква по 2 грн. замість 2,5 грн. / кг). А от увечері шанси купити дешевші продукти нижче, ніж рано вранці: селяни намагаються виїхати до 5 вечора, а рідкісні торговці, навпаки, виставляють навіть більш високі ціни, ніж днем, - користуючись відсутністю конкурентів і тим, що багато хто повертається додому близько 8 вечора .

2. На ринках не проходите мимо вантажівок: на них привозять продукти з радгоспів Київської області. Так, на ринок "Нивки" вантажівка приходить близько 11 ранку по вівторках і четвергах, на "Виноградар" - у вихідні дні, з самого ранку. З машин можна купити мішками картопля (від 1,6 грн. До 2 грн. / Кг замість 2,5 грн. / Кг), а також інші овочі та фрукти (наприклад, радгоспні яблука йдуть по 3,5-4 грн. / кг замість 6 грн. за кіло, печериці йдуть по 11-13 грн. за кіло замість 18-19 грн.). Правда, ті ж печериці можуть бути дуже великими (цінуються як раз середні), а яблука - дрібними.

3. "Промоніторивши" столичні ринки, ми прийшли до висновку, що в будні дні, коли покупців менше, торговці трохи скидають ціни. Так, сир по буднях можна купити по 24-27 грн. / Кг, а молоко - по 6 грн. / Літр, тоді як у вихідні - по 25-30 грн. / Кг і 7 грн. / Літр відповідно. На 5-7 грн. дешевше в будні можна купити м'ясо: свинину віддають за 40-43 грн. / кг, яловичину - за 38-42 грн. / кг, у вихідні ж ціна "виростає" до 45-50 грн. / кг і 43-49 грн. / кг відповідно.

4. Якщо ж вам потрібно багато рибної продукції (наприклад, ви вирішите на Новий рік зібрати велику компанію і основою меню зробити рибні страви), можна через довідкові служби або пошуковик в інтернеті дізнатися координати складів мороженої риби. Щоб туди потрапити, слід увійти до дрібногуртовим покупцем-реалізатором (потім на складі це не перевіряють - яка їм різниця, кому збувати товар). Дрібний опт зазвичай починається від 2-5 ящиків (в кожному ящику 10 кг філетірованних тушок). Ціна ж 1 кг виходить на 2-4 грн. нижчою за ринкову, так що можна, наприклад, заощадити на ящику пангасіуса 20 грн. Якщо вам не потрібно стільки багато риби або розміри холодильника не дозволяють зробити запаси, можна скооперуватися кількома сім'ями.

5. оптову закупівлю м'яса можна здійснити через посередників. Для цього треба не полінуватися і підійти до 5-6 ранку до м'ясного павільйону на ринку (саме тоді привозять товар) і познайомитися з потрібними людьми. При оптовій купівлі можна заощадити 5-10 грн. на кожному кілограмі. Знову ж таки, якщо вам не потрібно занадто багато м'яса, можна домовитися декількома сім'ями.

6. Якщо у вас є машина, можна відправитися за м'ясом по селах. Правда, в Київській області дешевше м'ясо можна купити тільки в тому випадку, якщо взяти цілу свиню: 120-кілограмова туша йде по 12 грн. за кіло, а 150-кілограмова - по 15 грн. за кіло. Разом, в середньому тушка обійдеться в $ 300. Це ідеальний варіант, якщо кооперується кілька сімей.

7. Якщо немає авто, можна сісти на електричку (Яготинське напрямок) і доїхати до селища Гребінка. Там один з найдешевших м'ясних ринків, так як навколо знаходяться "м'ясні" села. Правда, тут продають в основному тільки свинину. Тут розцінки на свинину: вирізка коштує 43 грн., Биток - 40 грн., Ошийок - 38 грн., Задня частина - 35 грн. Також за хорошою ціною можна купити м'ясо в оптових гіпермаркетах. Наприклад, ошийок без кістки тут йде по 45-47 грн. за кіло, а в звичайному супермаркеті - по 53-54 грн.

8. Не забувайте і про оптові ринки, наприклад, біля центрального залізничного вокзалу. Тут товари можна купити в роздріб. З продуктів вигідно купувати соняшникову олію (8 грн. За 1 л замість 9 грн. / Л), гречку (4 грн. / Кг замість 5 грн.), Рис (8,5 грн. / Кг замість 11 грн.), Макарони (4,5 грн. / кг замість 6,5 грн.), кава (9 грн. / 100 г розчинної замість 11 грн.), чай (8 грн. / 100 г замість 10 грн.), паштет (5,75 грн. / 100 г замість 7,5 грн.), ікру (45 грн. / 140 г замість 55 грн.).

10. Найпопулярніший дешевий столичний ринок - "Лісовий". Тут можна купити м'ясо на 5 грн. дешевше, ніж на районних ринках (свиняча вирізка йде за 40-45 грн, яловича - 40-42 грн.). А сало тут взагалі по 20 грн. продають, тоді як всюди по 30-40 грн. Яблука пропонують по 4-4,5 грн. / Кг (на інших ринках - 5-6 грн.), Хурму - по 9-10 грн. / Кг (на інших - 12-15 грн.), Груші - по 12- 13 грн. / кг (на інших - 14-15 грн.), картопля - по 1,8-2 грн. / кг (на інших - 2-2,5 грн.), морква - по 1,8 грн. / кг (на інших 2-2,2грн.), помідори - по 10-12 грн. / кг (на інших - 15-16 грн.). Ціни рівня "Лісового" ринку тримаються і на ринках на площі Тараса Шевченка, на Героїв Дніпра, Святошино. Сюди багато торговців приїжджає з сіл, тому менше перекупників.

ЯК ДЕШЕВШЕ КУПУВАТИ ОДЯГ І ВЗУТТЯ

1. У стоках

Для любителів брендових речей за порівняно недорогим цінами альтернативним місцем шопінгу можуть стати стокові магазини. Їх очевидні плюси - ціни на фірмові, абсолютно нові речі нижче в 2-3 рази, ніж в бутиках. Так, наприклад, ми знайшли сорочку від Tommy Hilfiger за 100 грн., А курточку від Mexx - за 350 грн. Спідниці можна придбати за 170-250 грн., Джинси і брюки - за 170-200 грн., Светри - за 100-170 грн., Черевики - за 300-600 грн. До мінусів стоків можна віднести те, що не завжди можна підібрати потрібний розмір, а сама річ, в більшості випадків, буде з минулих колекцій.

Щоб дізнатися адреси таких магазинів, переглянете форуми на різних жіночих сайтах - там ми знайшли списки великої кількості таких магазинів. Перш ніж вирушити за жаданими покупками, не полінуйтеся перечитати останні відгуки на форумах: може так виявитися, що частина стоків вже закрилася (парочку таких ми виявили під час нашого рейду по місту).

2. за каталогом

Практика замовлень товарів через каталог не нововведення - ще в 80-і роки до нас доходили підшивки німецьких каталогів, на сторінках яких можна було знайти що завгодно - від іграшок та одягу до предметів меблів. Зараз, щоб купити таким чином одяг або взуття, треба знайти інформацію про каталогах через рекламу в метро, ​​в інтернеті або ж запитати у знайомих. Для отримання каталогу необхідно зателефонувати і замовити його на фірмі - вам пришлють його поштою на будинок. Вибравши товар, ви заповнюєте спеціальний купон і відправляєте замовлення. Товар оплачується післяплатою при отриманні його на пошті.

Плюси такої покупки - все товари хорошої якості, великий вибір і досить низькі ціни (наприклад, чоботи - від 300 грн., Блузки від 100 грн., Спідниці від 120 грн., Куртки від 200 грн.). Крім того, якщо, отримавши речі, ви зрозуміли, що вони вам з якої-небудь причини не підходять (не подобається фасон або колір, прислали не той розмір), їх можна обміняти на протязі 14 днів з моменту отримання посилки.

Мінуси замовлення по каталогу: неможливість поміряти і помацати одяг, затримки з доставкою. Поспілкувавшись з кількома знайомими, які робили такі покупки, ми з'ясували, що затримки іноді бувають до 2-4 місяців.

3. В МАГАЗИНАХ конфіскованих товарів

При наявності стрімко розмножилися сток-магазинів і якісних секонд-хендів, магазини конфіскованих речей поступово перестали бути настільки популярними, як це було раніше. Але вони нікуди не зникли: знайти їх можна в основному біля станцій метро, ​​де завжди буває багато народу. Часто на них є вивіски "Все по ..." із зазначенням цін на товари. Наприклад, всі светри продаються за 36 грн., Джинси - за 48 грн., Сумки - за 84 грн., Куртки - за 120 грн. Найчастіше ці магазини можна розпізнати по товпляться народу всередині (до речі, в магазин можуть пускати партіями).

Правда, вибір тут не настільки великий, та й речі будуть не наймоднішими. Крім того, нерідко зустрічається дрібна та велика шлюб: погано прострочені шви, які суперечать блискавки, перекручені підкладки. Хоча продавці і запевняють, що протягом трьох днів товар можна обміняти, але це видається сумнівним: поставки тут хаотичні, і аналогічної речі може і не виявитися, та й чеки далеко не скрізь видають. Ще один мінус - на етикетці може не бути всією необхідною інформацією про склад матеріалів і способі догляду.

4. НА ОПТОВИЙ РИНОК

Забігши на "оптушку" біля ж / д вокзалу, можна купити не тільки недорогі продукти, але і одяг. Тут, звичайно, речі "від кутюр" не знайдеш, але вибір непоганий, а ціни нижчі, ніж на стандартних районних базарах. Так, ціна джинсів - від 60 грн., Пухових курток - від 120 грн., Чобіт зі штучної шкіри - від 160 грн.

5. У секонд-хенд-МАГАЗИНАХ

Зважившись на покупку речей, які вже були у вжитку, не обов'язково їхати на знамениту Шулявку або Лісовий масив. Набагато краще відвідати один з мережевих магазинів беушних речей, які останнім часом є чи не в кожному районі Києва. У таких магазинах, як правило, є кілька приміщень (іноді навіть кілька поверхів), в яких речі поділені на дві категорії: дорожче (тут можна знайти навіть нові речі від провідних торгових марок) і подешевше. На першу групу товарів ціни можуть знижуватися тільки в дні розпродажів, на другу ж мало не кожен день можуть давати додаткові знижки. Інший раз можна, зайшовши в магазин, почути гучне "Протягом півгодини всі речі з 30% знижкою!" Також ціна поступово знижується протягом місяця, а в останні дні перед завезенням нової партії все речі віддають по 5-10 грн.

6. на речовому ринку У ПЕРЕДМІСТІ КИЄВА

Від'їхавши буквально 30 км від Києва, ви зможете купити речі та взуття практично в 2 рази дешевше, ніж на столичних ринках. Так, на речовому ринку в Бородянці (маршрутка йде від "Святошино", 10 грн. В один кінець) кофтинки, які в Києві йдуть по 250 грн., Ми знайшли за 150 грн, джинси тут продають не по 250-300 грн., а по 130-150 грн. Хороші шкіряні чоботи на цигейці нам віддавали за 400 грн. і обіцяли ще поступитися (в Києві червона ціна зимових чобіт - 800-900 грн.). Ринок в Бородянці працює по четвергах і суботах до 4-х годин.

ЯК ДЕШЕВШЕ КУПУВАТИ ПОБУТОВУ ТЕХНІКУ

1. В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНАХ

Незважаючи на що впав попит, побутова техніка в спеціалізованих магазинах не поспішає сильно знижуватися в ціні, і навіть навпаки, разом із зміцненням долара росте в ціні. Дешевше її брати в інтернет-магазинах: продзвонивши з цілого списку, ми з'ясували, що ціни там нижчі, в залежності від магазину і конкретного товару, на 10-50%. Правда, через стрибки курсу долара ціна сьогоднішня може відрізнятися від тієї, яка була вчора і буде завтра - адміністрація інтернет-магазину сама встановлює курс долара, на який і множиться вартість техніки в умовних одиницях. У звичайному ж магазині ціна на імпортовану техніку теж залежить від долара, але не змінюється щодня.

Виводимо інтернет-магазин на чисту воду. Перш ніж зважитися на покупку в інтернеті, в першу чергу, запитаєте у знайомих, можливо хтось з них вже здійснював такі покупки, і порадить перевірене місце. Якщо таких приятелів у вас немає, тоді доведеться довідатися більше про віртуальний магазин: наприклад, буде краще, якщо сайт буде зареєстрований в доменній зоні "ua", адже для цього магазин повинен бути оформлений як юридична особа. У доменних же зонах "com" і "net" для реєстрації необхідно тільки заплатити гроші.

Уточніть, як довго існує магазин (бажано, щоб не менше року), які відгуки на нього в "світовій павутині", чи є на сайті повні реквізити і назва юридичної особи, а також прямий міський телефон, яку адресу електронної пошти (не повинен бути зареєстрований на безкоштовному поштовому сервері).

Не ведіться на найнижчі ціни: вони говорять про те, що магазин торгує нерозмитненим або бракованим товаром (це перш за все стосується побутової техніки). Так, обчислити "сіру" продукцію дуже легко: її вартість нижча на 10-15% (порівняти ціни на мобільні телефони, побутову, аудіо- та відеотехніку в різних інтернет-магазинах можна на сайтах nadavi.com.ua, price.ua або e -katalog.com.ua). Краще зупиніть вибір на магазині, чиї ціни на 1-3% вище, ніж у сусідів: ризик купити сірий товар тут нижче.

Також слід уточнити, виписує цей магазин товарний чек і видає гарантію на товар (її термін залежить від товару і марки, зазвичай він поширюється на-3 роки). З'ясуйте, в які терміни відбувається доставка, піднімуть техніку до вас в квартиру, якщо в будинку немає ліфта, і чи буде це додатково оплачуватися, чи займається магазин, крім доставки, ще й підключенням (і в скільки це обійдеться).

Правильний підхід до покупки. Повивчати форуми на предмет обговорення тієї чи іншої цікавить техніки. Потім зайдіть в спеціалізований магазин з хорошим персоналом, проконсультуйтеся, подивіться на модель "вживу". Потім зайдіть на сайт кшталт www.price.ua , http://hotline.ua , http://www.e-katalog.com.ua/ і, набравши вгорі назву моделі, отримаєте список інтернет-магазинів, які торгують обраної вами моделлю побутової техніки та, продзвонивши, виберіть кращу пропозицію.

Правильна заявка. Не завадить уточнити колір покупки: в залежності від кольору моделі, вартість телефону або плеєра може варіюватися в межах декількох десятків гривень. Також необхідно з'ясувати комплектацію товару, щоб не підсунули телефон без hands-free, а телевізор без дистанційного управління. Якщо ціна вказана в доларах, дізнайтеся обмінний курс інтернет-магазину.

ЦІНИ НА ТЕХНІКУ Найменування У спеціалізованому магазині техніки В інтернет-магазині Пральна машина ELECTROLUX EWT 10120 W близько 4700 грн. близько 3000 грн. холодильник
LIEBHERR C 4023 близько 7500 грн. близько 5800 грн. Телевізор LG 29FS4RLX близько 2200 грн. близько 2000 грн. мікрохвильовка
LG MS-2348BB близько 1000 грн. близько 800 грн. фотоапарат
SONY Cybershot DSC-W120 близько 1800 грн. близько 1600 грн.

2. У спецмагазинів ПРИ СУПЕРМАРКЕТАХ ТЕХНІКИ

Це щось на зразок стокового магазину - в нього зазвичай потрапляє та техніка, яка вже давно не є новинкою на ринку, а також техніка в пошкодженій упаковці, з подряпинами, вм'ятинами та іншими дрібними дефектами, які не впливають на якісну роботу. Ще під поняття "стокової техніки" потрапляють і товари, які пережили успішний ремонт. Ціна на такий товар може бути знижена, у порівнянні з початковою, на 10-70%. Всю техніку перед продажем повинні перевіряти в сервіс-центрі, якщо потрібно - ремонтувати.

Обов'язково при покупці видається гарантія: якщо на холодильнику буде тільки подряпина, гарантія буде повна, як на новий агрегат, а якщо він вже побував в ремонті - гарантія становитиме один рік. Дізнатися, скільки коштувала техніка до потрапляння в "стоковий" магазин можна по ціннику - на ньому повинні стояти дві ціни, стара і нова.

Так що якщо вам не важливий зовнішній вигляд вашого електрочайника, або вам потрібен недорогий мобільник для відряджень, який не шкода буде втратити, можете навідатися в один з таких магазинів. Як правило, вони належать великим торговельним мережам, тому їх адресу нескладно дізнатися в інтернеті, або у продавців в основному магазині.

ЦІНИ НА ТЕХНІКУ Найменування У звичайному магазині техніки У сток-магазині Мобільний телефон
LG RUS-KG270 BK близько 390 грн. близько 290 грн. Чайник PHILIPS HD-4680 близько 390 грн. близько 260 грн. Фотоапарат OLYMPUS SP-560 близько 2300 грн. близько 1900 грн. Вбудована духовка
FAGOR 5H-800 X близько 6900 грн. близько 3800 грн.

3. У ломбарді

Саме сюди люди приходять здавати різні цінні товари, які, якщо їх не викуповують, виставляються на продаж. Зараз в них можна зустріти в основному мобільні телефони або mp-3 плеєри. Щоб знайти щось підходяще саме вам, доведеться відвідати далеко не один ломбард, адже техніка здається в самому різному стані. Можна знайти телефон з сильно подряпаним корпусом за 600-700 грн., В той час як така ж нова модель буде коштувати не менше 1500 грн. А можна прикупити для дитини давно вийшов з моди "мобільник" за 200 грн.стоіть не менше 1500 грн. А можна прикупити для дитини давно вийшов з моди "мобільник" за 200 грн.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

А що робити, якщо раптово зламався праска або терміново знадобився новий стілець на кухню?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: