Статьи

Як правильно вибрати небезпечну бритву - поради щодо вибору небезпечної бритви для гоління

  1. Переваги небезпечної бритви
  2. Різновиди небезпечних бритв
  3. Яку небезпечну бритву вибрати для початківців
  4. Компоненти для класичного гоління
  5. Особливості використання небезпечної бритви

Небезпечна або клинкова бритва - перевірений часом інструмент, що складається з ручки і клинка. Ручка-футляр оберігає лезо від пошкодження і затупления. Такі бритви масово використовувалися до середини ХХ століття, а небезпечними стали називатися після створення Т-образного верстата Gillette, що позиціонується як «безпечна бритва».

Рукоять «побоювання» проводиться з пластика, деревини, сталі, кістки або рогу. Клинок виконується з цільного металу. Його основні складові - полотно, шийка і хвостик. На внутрішній частині шийки для запобігання прослизання інструменту створюються спеціальні насічки. Полотно включає в себе головку, спинку, жало і п'яточку. Ріжуча кромка клинкової бритви розташована по всій довжині полотна і забезпечує широке охоплення шкіри за один прохід.

Переваги небезпечної бритви

клинкові бритви застосовуються для гоління обличчя та голови, іноді - для филирования і стрижки волосся. Незважаючи на доступність у продажу верстатів і електробритв, «побоювання» не втрачає своєї актуальності і як і раніше залишається затребуваною. Основними причинами її немеркнучої популярності виступають:

  1. Небезпечна або клинкова бритва - перевірений часом інструмент, що складається з ручки і клинка Неперевершена гострота леза - якщо інструмент правильно заточений.
  2. Ідеальні результати роботи - такою гладкою шкіри не забезпечує жоден інший інструмент для гоління. Бездоганні результати досягаються завдяки принципу дії леза і саму техніку гоління. При використанні небезпечної бритви волоски гладко зрізаються без виривання, викручування і обламування. Довге гостре жало охоплює значну площу особи і робить шкіру гладкою без необхідності в повторному проходженні клинка.
  3. Мінімальна вірогідність появи роздратування і врослого волосків.
  4. Довговічність - при правильному догляді якісний інструмент служить кільком поколінням.
  5. Економія коштів - досить один раз придбати небезпечну бритву і забути про витрати на верстати і змінні картриджі.
  6. Нешкідливість для навколишнього середовища - на відміну від змінних картриджів, які після використання викидаються і не розкладаються століттями.
  7. Користь для психологічного настрою - гоління небезпечною бритвою допомагає розслабитися, відволіктися від буденних турбот, поринути в роздуми і знайти відповіді на хвилюючі питання.

Різновиди небезпечних бритв

Перед тим, як вибрати небезпечну бритву, новачкові варто більше дізнатися про різновиди таких інструментів Перед тим, як вибрати небезпечну бритву, новачкові варто більше дізнатися про різновиди таких інструментів. За матеріалом леза «побоювання» бувають з вуглецевої сталі і нержавіючої сталі. Полотна з вуглецевої сталі більш податливі і прості в заточенню, але сильніше схильні до корозії. Моделі з нержавійки впевнено протистоять корозійних процесів, але більш складні в заточуванні. Для шанувальників ексклюзивних аксесуарів виробляються також «побоювання» з лезами із дамаської сталі. Вони дорогі, заточуються складно, але надовго.

Ширину леза прийнято вказувати в восьмих долях дюйма. Вона буває різною - 1/8, 6/8, 8/8 ". Увігнутість таких інструментів буває повною і половинної. Головка виконується круглої, прямий, типу barbers або французької. Вид поперечного перерізу визначається радіусної виточенням. Чим вона глибше, тим гостріше лезо. Оптимальна конструкція бритви залежить від особливостей виконуваної операції.

Яку небезпечну бритву вибрати для початківців

При виборі небезпечної бритви для При виборі небезпечної бритви для   гоління важливо врахувати матеріал леза і рукоятки, вид головки, ширину полотна і вага інструменту гоління важливо врахувати матеріал леза і рукоятки, вид головки, ширину полотна і вага інструменту. Новачкам оптимально підходять:

  1. Моделі з вуглецевої сталі. Цей метал м'якше нержавійки, що дозволяє новачкові швидше освоїти техніку гоління. Такі «побоювання» найбільш популярні і зручні в застосуванні.
  2. Леза шириною 5/8 "або 6/8". Вузьким або широким лезом без наявності навичок і досвіду голитися складно: при використанні вузьких моделей важко підібрати і утримувати необхідний кут нахилу, а широкі «побоювання» мають солідну вагу, тому можуть викликати дискомфорт і втому. Бритви з лезами шириною 4/8 "застосовують майстра для гоління під носом і вирівнювання контуру вусів. Моделі з широким лезом найбільш гострі, краще пристосовуються до нерівностей шкіри і затребувані переважно для гоління голови.
  3. Моделі з повністю загнутим лезом. Вони коштують дорожче, зате відрізняються високою гнучкістю, твердістю і зручністю застосування. Глибина радіусної виточки визначає форму леза. Чим глибше виточення, тим тонше жало. Тонка кромка легше правиться, і заточувати її доводиться рідше.
  4. Інструмент з круглою головкою - їм складніше порізатися. Найбільш небезпечні в використанні бритви з квадратною голівкою, але вони краще підходять для коригування вусів і обробки важкодоступних областей - скроневих зон, місць за вушними раковинами.
  5. Бритви, попередньо пройшли заточку.
  6. Моделі з клеймом і гравіюванням - на відміну від позолоти і малюнків, вони не стираються з часом, і бритва зберігає презентабельний вигляд.
  7. Інструмент довжиною 15 см - він оптимальний для дотримання балансу між точністю та контролем.
  8. Продукцію відомих виробників з відмінною репутацією - Dovo, Erbe, Thiers-Issard, MUEHLE.

Компоненти для класичного гоління

З'ясувавши, як правильно вибрати небезпечну бритву, варто приділити увагу і питанню придбання додаткового обладнання для традиційного гоління і догляду за інструментом. Найбільш важливі аксесуари - каміння різної абразивності для заточки «побоювання» і шкіряний ремінь для її редагування. Для заточки леза використовується точильний камінь із зернистістю 4000-8000 грит або барберскій точильний камінь. З його допомогою хаотично розташовані зуби затупленого леза повертаються до первісного впорядкованого стану.

ремінь забезпечує необхідну гостроту леза, комфорт і ефективність процедури гоління, а після заточування на камені - згладжує залишилися нерівності. Виправлення забезпечує лезу ідеальну гостроту. Здійснювати її рекомендується перед кожним голінням. Також для гоління за класичною технологією потрібно придбати спеціальне мило або крем, помазок і чашу для збивання піни. Точильні камені і ремені низької якості здатні зіпсувати лезо, тому економити при їх покупці не варто.

Особливості використання небезпечної бритви

Користуватися небезпечною бритвою потрібно зосереджено, уважно, дотримуючись кут нахилу леза (30 °) і стежачи за точністю рухів. Процедура гоління таким інструментом складається з декількох етапів:

  1. Зволоження особи гарячою водою близько 5 хвилин - гарячий душ або прикладена до лиця вологий рушник допоможе відкрити пори і пом'якшити щетину.
  2. нанесення кошти до гоління - масла або лосьйону.
  3. Підготовка помазка - чаша наповнюється гарячою водою, і в ній 1-2 хвилини витримується помазок , Щоб пом'якшити ворс. Після цього щіточка виймається, і з неї різким рухом струшують надлишки води.
  4. Підготовка піни - в чашу поміщається мильна піна або крем для гоління , І за допомогою підготовленого помазка збивається багато піни.
  5. Нанесення на обличчя збитою піни - вона зачерпується помазком і круговими рухами розподіляється по області майбутнього гоління. Надлишки піни прибираються з особи додатковими помахами щіточки.
  6. Гоління - шийка бритви затискається між великим і 3-ма наступними пальцями, а мізинець прикладається до п'яті. Шкіра натягується вільною рукою з метою розгладження. Лезо прикладається до шкіри під кутом 30 °, що забезпечує краще ковзання полотна. Щетина збривав короткими вивіреними рухами леза. Спочатку по напрямку росту волосся виголюють щоки. Лезо споліскується після кожного руху. При випадковому порізі використовується кровоспинний порошок, або пошкоджена шкіра придавлюється на кілька хвилин пальцями. Після щік короткими акуратними рухами виголюють підборіддя і зона над верхньою губою. Потім голова відкидається назад, і йде робота під щелепою і в області шиї.
  7. Повторне гоління - на обличчя знову наноситься піна, і виконується гоління проти напрямку росту волосся, від вух до центральної області, з меншим тиском на інструмент.

Після вмивання гарячою водою на обличчя ще раз наноситься піна і виконується гоління проти росту волосся, починаючи з нижньої частини шиї. Третій прохід забезпечує максимальну гладкість шкіри. Потім для зволоження шкіри і закриття пір особа ополіскується холодною водою і на шкіру легкими постукивающими рухами наноситься засіб після гоління .

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: