Статьи

Епіляція в домашніх умовах - способи і поради

  1. Способи домашньої епіляції - їхні переваги й недоліки
  2. Епіляція воском в домашніх умовах
  3. Як зробити епіляцію воском різних видів
  4. Епіляція восковими смужками в домашніх умовах
  5. Цукрова епіляція в домашніх умовах
  6. Проведення процедури шугарінг в домашніх умовах
  7. Лазерна епіляція в домашніх умовах

Сьогодні позбавлення від небажаної рослинності для кожної дівчини - невід'ємна частина догляду за зовнішністю. Якщо не так давно видалення волосся на тілі відбувалося в основному тільки за допомогою бритви, то зараз з'явилося безліч різних способів, що дозволяють вирішити цю проблему в домашніх умовах.

Способи домашньої епіляції - їхні переваги й недоліки

  • Гоління. Основна його перевага - доступність і простота. Щоб провести таку епіляцію вам доведеться витратитися тільки на бритву і леза до неї. Недоліки гоління полягають в короткостроковість досягнутого результату, як правило, відростають віддалені волоски через два дні, а у деяких і через день. До того ж така процедура ще й стимулює ріст волосся, при регулярному її застосуванні вони товщають, стають жорсткішими і ростуть швидше.
  • Хімічна депіляція. Вона проходить за допомогою всіляких кремів і спреїв для депіляції. Такі кошти можуть коштувати як дуже дешево, так і досить дорого. Їх легко використовувати і діють вони досить швидко, при цьому не викликають абсолютно ніяких неприємних відчуттів. На жаль, ефект від такої епіляції триває не дуже довго, в кращому випадку до тижня, але найчастіше кілька днів. До недоліків подібних засобів можна віднести те, що вони нерідко викликають алергію.
  • Стек гілок епіляція. Видалення волосся в цьому випадку відбувається за допомогою шовкової нитки. Пов'язана в кільце і закручена нитка просто їх висмикує. Проводити таку епіляцію можна на будь-якій ділянці, вона частково руйнує цибулини, тому Сьогодні позбавлення від небажаної рослинності для кожної дівчини - невід'ємна частина догляду за зовнішністю волоски після неї ростуть повільно, стають тоншими і слабкіше. Її недоліками є хворобливість, висока ймовірність появи роздратування і вростання волосків.
  • Використання епілятора. Даний прилад, як і нитка, висмикує волоски, проте користуватися ним набагато зручніше. Волосся після його використання ростуть повільніше, ніж після гоління або хімічної депіляції, проте вони нерідко вростають, що призводить до запалень. Головний недолік такої процедури - хворобливість.
  • Епіляція воском і восковими смужками. Даний спосіб дозволяє позбутися від волосків приблизно на три тижні. При регулярному його використанні поступово знижується надлишкова кількість волосся. Головний недолік - хворобливість, до того ж за допомогою воску можна видаляти короткі волоски, тому вам доведеться чекати їх відростання до декількох міліметрів (чотирьох і більше).
  • Шугарінг. Останнім часом цей спосіб користується величезною популярністю. Цукрова епіляція не зажадає великих грошових витрат, зберігається ефект від неї близько трьох тижнів. Регулярне проведення процедури призводить до витончення волосків і зниження їх кількості. Шугарінг викликає хворобливі відчуття, але вони менше ніж при епіляції воском. Його також потрібно проводити тільки на волосках, відросло до чотирьох міліметрів.
  • Епіляція фітосмола. Даний спосіб епіляції дає такий же ефект, як і шугарінг.
  • Епіляція лазером. Не так давно лазерну епіляцію проводити можна було тільки в салонах, сьогодні вона доступна і вдома. Але для цього буде потрібно придбати спеціальний прилад, який коштує він не так вже й дешево. Епіляція лазером - найбільш ефективний домашній спосіб усунення зайвої рослинності. Він не стимулює ріст волосся і не призводить до їх потовщення, а після повного курсу, дозволяє якщо не назавжди, то на довгий час взагалі забути про епіляцію. Під час епіляції може відчуватися поколювання, невелика біль і інший дискомфорт, після неї зазвичай на шкірі виникає роздратування.

Епіляція воском в домашніх умовах

Усунення рослинності за допомогою воску відноситься до одного з найдавніших способів епіляції. Їм можна видаляти волоски на всіх частинах тіла - обличчі, області бікіні, в тому числі і глибокого, ногах, спині і т.д. Сьогодні у продажу можна зустріти кілька видів воску: Усунення рослинності за допомогою воску відноситься до одного з найдавніших способів епіляції

  • Гарячий - його можна використовувати багато разів. Він добре розпарює шкірні покриви, що дозволяє ефективно видаляти товсті волоски. Підходить для епіляції області пахвових западин, ніг, зони бікіні і т.д. З гарячим воском слід проявляти велику обережність, оскільки їм можна обпектися.
  • Теплий - в його склад входить масляна смола і размягчители. Може продаватися в банках або касетах. Він досить ефективний і безпечніше гарячого. Підходить для усунення волосків на всіх частинах тіла.
  • Холодний - найбільш зручний у використанні, оскільки випускається нанесеним на невеликі смужки. Його ефективність нижче, ніж у попередніх видів воску, до того ж він доставляє більше хворобливих відчуттів. Холодний віск краще не використовувати для позбавлення від волосся на делікатних областях - особі, пахвах і бікіні.

Як зробити епіляцію воском різних видів

Щоб воскова епіляція пройшла максимально ефективно, її рекомендується робити на волоски, що мають довжину близько 4 мм. В не залежності від того яким воском ви плануєте користуватися, за день до процедури рекомендується провести пілінг. Перед самою епіляцією потрібно очистити і знежирити шкірні покриви. Для цього найкраще прийняти душ, потім ретельно витертися і обробити шкіру дитячою присипкою, яка не містить ароматів. Якщо немає можливості прийняти душ, можна обробити шкірні покриви лосьйоном, а потім присипкою. Для проведення процедури вам буде потрібно шпатель, ємність для розігрівання воску або воскоплав.

  • Епіляція гарячим воском. Віск розігрійте до 45-48 градусів на водяній бані або ж у воскоплаве. Далі нанесіть його на невелику область по зростанню волосся. Слідкуйте, щоб шар був досить щільним, але не занадто товстим. Коли віск добре застигне (він стане схожим на пластилін) візьміться пальцями за його край і відірвіть проти росту волосся рішучим, різким рухом. Повторюйте процедуру, поки не позбудетеся від усіх волосся. Щоб трохи її прискорити можете накладати віск відразу не кілька областей, але в цьому випадку обов'язково стежте, щоб між ділянками нанесення залишалися проміжки. Це необхідно для того, щоб кожну з застиглих пластин можна було без проблем захопити і видалити.
  • Епіляція теплим воском. Віск прогрійте приблизно до 38 градусів. Потім за допомогою шпателя або касетного воскоплава накладіть його на шкірні покриви невеликий тонкою смугою і накрийте спеціальної смужкою, потім злегка її притисніть в сторону росту волосся. Далі накладіть наступну смугу і т.д. Коли віск охолоне, різко відірвіть смугу з ним проти зростання волосків.

Після завершення процедури усуньте залишки воску теплою водою або косметичної серветкою. Що залишилися після епіляції волоски видаліть пінцетом. Потім нанесіть на оброблені області дезінфікуючий засіб, а потім заспокійливий крем. Щоб не посилити роздратування і уникнути попадання інфекції, не мочіть проепелірованную шкіру близько доби, а також утримайтеся в цей час від сонячних ванн.

Епіляція восковими смужками в домашніх умовах

Використовувати воскові смужки в домашніх умовах легше, ніж інші види воску. Проведіть такі ж підготовчі заходи, як і для попередніх процедур. Далі витягніть смужки з упаковки, розігрійте в долонях, розділіть і наклейте на необхідні області по зростанню смуг, щільно притиснувши кожну до поверхні. Зачекайте кілька секунд і різко відірвіть смуги проти зростання волосків. Далі наклейте такі і повторіть маніпуляцію. Використовуючи воскові смужки в області пахв, наклеюйте і знімайте їх в різних напрямках. Після епіляції проведіть ті ж процедури, що і при Використовувати воскові смужки в домашніх умовах легше, ніж інші види воску використанні звичайного воску.

Протипоказання:

  • індивідуальна непереносимість воску;
  • варикоз;
  • цукровий діабет;
  • новоутворення на шкірі - родимки , Папіломи, бородавки .

Цукрова епіляція в домашніх умовах

шугарінг безсумнівно можна віднести до одного з найдешевших і простих способів епіляції. Поряд з цим він ще й є одним з досить ефективних і щодо безболісних методів усунення волосся. Але і це не всі переваги цукрової епіляції - її можна робити навіть на чутливій шкірі, вона безпечна і не викликає алергій, легко змивається водою і після неї не з'являється неестетичних пупиришків. Суть даної процедури полягає в наступному - з цукру вариться спеціальна паста, потім вона теплою наноситься на шкіру і після охолодження зривається.

Шугарніг паста в домашніх умовах готується дуже просто. Кількість компонентів найпростіше розраховувати в столових ложках.

Рецепт №1. У невеликій каструльці змішайте 10 ложок цукру, ложку води і 6 ложок соку лимона. Суміш помістіть на середній вогонь. Безперервно помішуючи, дочекайтеся розчинення цукру і освіти на його поверхні бульбашок. Після цього вогонь зменшите до мінімуму, і варіть суміш, продовжуючи постійно її заважати. Як тільки вона і, що утворилася на її поверхні, пінка почне міняти колір на світло-коричневий, каструлю слід зняти з вогню, а масу перелити в тарілку. Приблизно через півгодини натисніть на склад пальцями, сліди від них не повинні пропадати. Якщо це так, паста готова. Далі від неї необхідно відокремити невеликий шматочок, сформувати кульку і добре його розім'яти. В результаті маса повинна з практично прозорою перетворитися в перламутрову. Те ж зробіть і з усією іншою пастою.

Рецепт №2. У невеликій каструлі з'єднайте 7 ложок соку лимона, кілограм цукру і 8 ложок води. Проваріть масу п'ять хвилин, постійно перемішуючи, на сильному вогні. Після чого вогонь зменшите, а ємність прикрийте кришкою. Проваріть масу чверть години, періодично її помішуючи, потім, безперервно заважаючи варіть суміш поки вона не стане коричневою. Залиште пасту остигати. Такий цукрової маси вам вистачить на кілька процедур, для епіляції використовуйте її в теплому вигляді.

Проведення процедури шугарінг в домашніх умовах

Проводити шугарінг можна тільки на волосках, що мають довжину близько чотирьох міліметрів, в іншому випадку процедура може виявитися неефективною. До цукрової епіляції рекомендується підготуватися, для цього за день до неї потрібно провести пілінг, а за годину прийняти душ. Перед самою процедурою область, яка буде оброблятися, потрібно змастити дезинфікуючим засобом, а потім нанести на неї тальк. Проводити шугарінг можна тільки на волосках, що мають довжину близько чотирьох міліметрів, в іншому випадку процедура може виявитися неефективною

Спосіб №1. Для проведення епіляції пастою, приготовленої за першим рецептом, кулька розігрійте в долонях, потім нанесіть його, розтираючи проти росту волосся, так щоб він перетворився в коржик. Тепер різким рухом відірвіть його по росту волосся. Один кулька використовувати можна кілька разів. Коли необхідний результат буде досягнутий, видаліть залишки пасти і обробіть шкірні покриви заспокійливим кремом.

Спосіб №2. Пасту, приготовлену по другому рецепту, нанесіть на необхідну область проти росту волосся. Зверху прикладіть і добре притисніть смужки, призначені для епіляції, або шматочок чистої тканини. Приблизно через хвилин різко відірвіть смугу по зростанню смуг. Таким чином обробіть всю необхідну поверхню.

Лазерна епіляція в домашніх умовах

Всього кілька років тому лазерна епіляція будинку була тільки мрією, зараз же це цілком реально. Останнім часом на ринку з'явилося чимало моделей компактних лазерних епіляторів. За допомогою подібних приладів можна позбавлятися від волосся на обличчі, руках, зоні бікіні, під пахвами і ногах. А ось вуха, глибоке бікіні і області навколо очей їх дії піддавати забороняється.

Лазерна епіляція руйнує волосяний фолікул, при цьому, не надаючи негативного впливу на шкіру. Лазер діє тільки на темний пігмент волоса, він поглинає випромінювання, внаслідок чого виникає парниковий ефект. Миттєвий нагрів волоска призводить до припинення його зростання.

Видалення волосся лазером слід проводити тільки після ретельного вивчення інструкції. Залежно від виду приладу техніка епіляції може дещо відрізняться. Робити епіляцію лазером найкраще на волосках, що мають довжину не більше трьох міліметрів. Обробляти рекомендується тільки сухі, чисті шкірні покриви. Після епіляції, Видалення волосся лазером слід проводити тільки після ретельного вивчення інструкції зазвичай, відбувається легке набрякання і почервоніння шкіри, трохи заспокоїти запалення допоможе прикладання рушника, змоченого прохолодною водою.

Випадання волосків на обробленій ділянці відбувається не відразу, а лише через кілька днів. У цей період слід утриматися від використання будь-яких засобів, призначених для видалення волосся. Також після процедури дві доби не можна користуватися дезодорантами і травмувати шкіру, а протягом тижня засмагати.

Наступну процедуру можна буде провести тільки через три тижні. Протягом цього періоду дозволяється робити епіляцію спеціальним кремом або бритвою. Щоб позбутися від волосся на тривалий час потрібно буде не менше 6 процедур. Після цього, як правило, повторний курс потрібно, коли почнеться зростання волосків, які перебували у фазі спокою.

Протипоказання:

  • дуже світлі або сиве волосся;
  • інфекційні захворювання шкіри, наприклад, герпес;
  • онкологічне захворювання;
  • дуже смаглява шкіра;
  • цукровий діабет.

При наявності інтенсивного загару, великої кількості родимок, захворювань шкіри і варикозу , Перш ніж проводити лазерну епіляцію слід проконсультуватися з фахівцем.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: