Статьи

Сода від прищів на обличчі: ефективні рецепти в домашніх умови

  1. Як працює сода від прищів на обличчі
  2. Сода: інструкція із застосування
  3. Їх величність рецепти
  4. ванни
  5. пілінг
  6. Рецепт № 1. Солона сода
  7. Рецепт № 2. З піною для гоління
  8. Рецепт № 3. Два в одному
  9. Рецепт № 4. Бабусине засіб
  10. маски
  11. Рецепт №1. З вівсяними пластівцями
  12. Рецепт № 2. Сода з глиною
  13. Рецепт № 3. На основі меду
  14. На завершення

Добрий день, дорогі читачі

Добрий день, дорогі читачі! Сода від прищів на обличчі і правда чудово допомагає, вже повірте мені на слово. Мене, як даму доросле, проблема вугрової висипки давним-давно не хвилює. Але, знаю не з чуток, підлітки (вірніше їхні батьки) силу-силенну грошей витрачають на всякі «Зінеріти» і «гарньер».

Коли я була в такому віці, великого розмаїття скрабів-мусів-гелів просто не було, однак і без цього арсеналу вдавалося мати прекрасний колір обличчя. Загалом, дівчинки-хлопчики, давайте згадаємо про таке просте засобі як сода харчова.

Як працює сода від прищів на обличчі

Вам же знайома характерна червоно-біла упаковка? Звичайно, адже сода знайдеться на абсолютно будь-якій кухні! Це засіб не тільки додають в випічку, щоб зробити її більш розсипчастою і високою, але і полощуть її розчином горло або рот при болях і стоматитах. Сода для здоров'я , Звичайно спірне продукт, а на кухні з її допомогою очищають посуд, поверхні в житло від бруду, нальоту і плям ...

По-науковому, харчова сода - це натрієва сіль вугільної кислоти, глюкоза або бікарбонат коротше. У складі немає ні мінералів, ні вітамінів, і калорій теж немає. І, не дивлячись на присутність в складі молекули солі і кислоти, виступає вона в «ролі» слабкою лугу. Знаючи про це, іноді рекомендують приймати всередину слабкий розчин соди при печії - для погашення нападів.

Я, чесно кажучи, ніколи не пила такі рідини, і навіть назва «питна сода» не змогло мене в цьому переконати. Але повернемося до теми: завдяки цій особливості наш гідрокарбонат натрію дозволяє нормалізувати кислотно-лужний баланс будь-якої шкіри, а він часто і стає причиною неприємних висипань.

Сода регулює жирність шкіри і видаляє надлишки шкірного сала. Діючи як адсорбент, вона витягує забруднення з пір і звужує їх, не дозволяючи надалі бруду забивати канали. Цей порошок здатний знімати запалення, підсушувати і стягувати пори одночасно.

Сода: інструкція із застосування

Бікарбонат - чудовий засіб, за допомогою якого можна як позбутися від прищів ... так і серйозно погіршити стан здоров'я шкіри! Важливо дотримуватися нескладних правил застосування, завдяки яким порошок принесе лише користь, і не зашкодить. Отже, що ж необхідно запам'ятати?

  1. Використовуйте тільки очищену, чисту воду і якісну соду (Не прострочені, що не пожовклу або злежалу від вологості) для приготування Догляду коштів в домашніх умовах.
  2. Наносите бікарбонатні кошти тільки на очищену шкіру. В ідеалі - на розпарену над паровою ванною, або навіть в лазні.
  3. Перед застосуванням обов'язково протестувати реакцію на засіб, завдавши його на згин ліктя.
  4. Уникайте потрапляння коштів на основі соди на області навколо губ і очей.
  5. Небажано тримати засіб на обличчі більше, ніж 10-ти хвилин, інакше зростає ризик отримати хімічний опік або небажану сухість шкіри.
  6. Вмиватися рекомендується прохолодною водою (кімнатної температури), і ні в якому разі не окропом, щоб сода не вступила з ним в реакцію.
  7. Раджу зволожити шкіру кремом після того, як ви змили маску на основі соди.

Порада! Якщо ви ніколи не використовували соду і хочете спробувати вперше, почніть експеримент з масок для чутливої шкіри - так у вас менше шансів «нарватися на неприємності».

Їх величність рецепти

Народна медицина пропонує не один рецепт краси на основі соди. Деякі з них навіть обіцяють позбавити вас від прищів дуже швидко, чи не за один день. Зрозуміло, такого чарівного ефекту після першого застосування не буде, але і після одноразової процедури ви помітите явні зміни на краще - з власного досвіду кажу!

Існує величезний вибір найрізноманітніших засобів на основі соди, які допоможуть вилікувати прищі і позбутися від чорних крапок. Це і ванночки, і примочки, і пілінг, і, звичайно ж, маски. Я вирішила вас познайомити з усіма вище перерахованими способами і почну, мабуть, з самого легкого:
Існує величезний вибір найрізноманітніших засобів на основі соди, які допоможуть вилікувати прищі і позбутися від чорних крапок

ванни

Прекрасно допоможуть підсушити шкіру і злегка приглушити запалення не тільки на обличчі, а й на всьому тілі в цілому. Сода має протизапальну і антибактеріальний ефект, так що якщо в теплу, але не гарячу воду додати приблизно 150 грамів білого порошку і відпочити в ній 15-20 хвилин, цілком реально очистити груди, плечі і спину від неприємних висипань і комедонов.

Після ванни, рекомендую прийняти душ і нанести зволожуючий засіб.

Процедура не тільки загоїть дрібні ранки і очистить шкіру, але і нормалізує обмін речовин, поліпшить циркуляцію лімфи в організмі, знищить хвороботворні бактерії.

пілінг

Про пілінг і, конкретно про скрабах я вам розповідала вже ні раз. Їх треба знати, як правильно робити, тому раджу зайти і почитати уважно хоча б це:

Тут же скажу, що наш сьогоднішній герой, в общем-то, діє м'яко. Але це все відносно, завжди треба діяти обережно і ні в якому разі не перестаратися.

Рецепт № 1. Солона сода

Це найпростіше і відомий засіб, що отримало позитивні відгуки від дівчат і жінок різного віку. Для нього в рівних пропорціях змішують соду і сіль. Розводять готовий склад залежно від типу вашої шкіри:

  • чистою водою,
  • живильним кремом,
  • перекисом водню або
  • гелем для вмивання.

Перемішують до стану кашки і масажують отриманою сумішшю обличчя, приділяючи особливу увагу зонам скупчення чорних крапок.

Дуже раджу не перестаратися в массировании, особливо якщо візьмете сіль крупного помелу. Процедуру можна проводити не частіше ніж один раз на тиждень, а через місяць регулярного застосування потрібно зробити перерву на кілька тижнів.
Дуже раджу не перестаратися в массировании, особливо якщо візьмете сіль крупного помелу

Рецепт № 2. З піною для гоління

Піною для гоління не тільки чоловіки користуються. Я, ось теж люблю це засіб, і зараз поділюся з вами тим, як його застосовує слабка стать.

Для м'якого пілінгу в рівних пропорціях беруться сода і піна, змішуються і наносяться на попередньо розпарене обличчя. Потім вологою м'якою щіткою (можна непотрібної зубної) або спонжем проходяться по проблемних зонах, змивають засіб і наносять маску з глини. Уже після чистки в хід йде крем для обличчя.

Рецепт № 3. Два в одному

Перші два засоби дуже добре очищають дерму, але ось це, багато краще, повірте мені на слово. Я ним користуюся регулярно навіть зараз, коли, власне комедони вже зовсім мене не хвилюють. Отже, готуємо забійне засіб:

  1. Насипаємо в миску чверть чайної ложки соди.
  2. Туди ж видавлюємо з тюбика 10 см піни для гоління.
  3. Додаємо поступово воду і одночасно збиваємо склад (можна зубною щіткою або пензликом для гоління). Повинна вийти пишна біла маса.
  4. Беремо отриману піну, занурюємо в миску з сіллю і масажними рухами наносимо на необхідні ділянки.

Звичайно ж, більше уваги приділяйте проблемним зонам, а й інші місця не ігноруйте. Тільки без фанатизму! Залишати на час нічого не треба - помасажувати, почистили і відразу ж змивайте.

Після такої чистки я завжди наношу поживну масляну суміш, у випадку з жирною шкірою поживна маска (вже не масляна) теж буде до речі.

Рецепт № 4. Бабусине засіб

Це народний засіб, свого часу, мені порадила дуже мудра жінка, і з тих пір воно не раз мене рятувало. У Всесвітній Павутині я знайшла безліч модифікацій цієї народної мудрості, але вам приведу «класичний» варіант.

  1. У склянці окропу розводимо по столовій ложці соди і цукру.
  2. Опускаємо в отриману суміш ватний диск і гарячим (але не палючим!) Диском протираємо точково проблемні ділянки і місця скупчення прищів.
  3. Наносимо на ці ж зони трохи мила (краще дитячого) - без фанатизму, просто наносимо!
  4. Вмиваємося прохолодною водою.
  5. Оброблені ділянки шкіри змащуємо невеликою кількістю масла, я вважаю за краще лляне.
  6. Ми залишаємо масло мінімум на годину. Після цього можна вмитися зі звичними засобами.

Повірте, дорогі читачки, це експрес-засіб не раз виручало спершу мене і моїх подруг, потім наших дітей і племінників. Втім, я зазвичай наносила масло на ніч і лягала спати, а вранці вставала справжньою Королевою! Шкіра ставала гладкою, матовою і здоровою, хоч фото «до і після» роби.
Повірте, дорогі читачки, це експрес-засіб не раз виручало спершу мене і моїх подруг, потім наших дітей і племінників

маски

Хотілося б мені сказати, що маски з бікарбонатом більш щадні, ніж пілінг. Але це не так! Маска, масці ворожнеча. Обов'язково стежте за тим, що змішуєте і змивайте складу при перших же неприємних відчуттях.

Перед застосуванням маски не забудьте очистити, а ще краще розпарити обличчя над парової ванночкою, як це зробити я докладно писала, почитайте. Отже, приступимо:

Рецепт №1. З вівсяними пластівцями

Мабуть, немає більш «класичного» рецепту содової маски, ніж з вівсянки.

  • 3 столових ложки вівсяних пластівців перемелює в борошно кавомолкою або ступкою;
  • змішуємо з чайною ложкою харчової соди;
  • розводимо водою до консистенції сметани.

Готову суміш наносимо на обличчя, уникаючи області під очима. Через 10 хвилин треба вмитися і нанести крем. Щіточка ще та, скажу я вам! У деяких варіаціях в цей же рецепт, до інгредієнтів «приєднується» сік лимона (1 ч.л.), який, до всього іншого освітлює шкіру і допомагає в боротьбі з пігментними плямами.

Ой, акуратніше з такою маскою, будь ласка - ні в якому разі не перетримуйте.

Рецепт № 2. Сода з глиною

Глина і без нашого білого порошку прекрасно очищає дерму, а в парі вони завдають подвійного удару. Для маски з'єднуємо їх в рівній пропорції, а що треба крім озвучених складових? Тільки рідина для розведення порошку до потрібної густоти. Це може бути як чиста вода, так і відвар календули, наприклад, або ромашки.

Тримати довго суміш не треба, через 10 хвилин змити, а шкіру зволожити. Ефект не забариться: пори істотно звузяться, почервоніння зменшаться, зникне надмірна сальність шкіри.

Рецепт № 3. На основі меду

Маска з медом підходить тільки тим жінкам, у яких не спостерігається алергії на даний бджолиний продукт. Вона здатна надати сяйво навіть самої тьмяною шкірі; засіб заспокоїть її і допоможе в боротьбі з прищами і комедонами. склад:

  • 3 частини соди,
  • 1 частина меду і
  • 1 частина теплої води.

Змішуємо звичайним способом і наносимо на обличчя. Час вплив невелике - досить і 10 хвилин.

Ще рецепти можна подивитися у відео нижче:

На завершення

Список рецептів можна продовжувати нескінченно, для очищення і проти вугрової висипки гідрокарбонат натрію можна з'єднувати:

  • зі сметаною та іншими кисломолочними продуктами;
  • з соком овочів і фруктів (до речі, добре використовувати сік алое);
  • з яйцем, як цільним, так і окремо з білком або жовтком;
  • з перекисом водню і навіть
  • з аспірином.

Думаю, основний принцип вам зрозумілий, а як скласти пропорції при бажанні розберетеся, адже прищі на обличчі сода видаляє в будь-якому випадку. Головне, підбирайте складу під себе, додайте тільки те, що підходить вашій шкірі.

Увага! Незважаючи на масу позитивних властивостей, сода - досить агресивне речовина, тому її потрібно з обережністю, або навіть зовсім не варто застосовувати:

  • власникам сухої і чутливої шкіри;
  • при наявності відкритих ранок або подряпин;
  • людям зі схильністю до алергічних реакцій;
  • ні в якому разі не зловживати засобом.

Загалом, любі мої читачі, пора мені закінчувати цей монолог. Сподіваюся, що рецепти, не раз виручали мене в підлітковому віці, допоможуть вам або вашим близьким залишатися красивими і привабливими. Не соромтеся задавати питання, якщо щось було незрозуміло, я обов'язково на них відповім. А ще підписуйтесь на оновлення та запрошуйте на блог друзів: мої передплатники - це найкраща нагорода для мене. До нової зустрічі!

Отже, що ж необхідно запам'ятати?
Для маски з'єднуємо їх в рівній пропорції, а що треба крім озвучених складових?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: