Статьи

Як правильно підстригти брови в домашніх умовах і чим, чи потрібно це робити, поради при корекції

  1. Чи варто стригти
  2. Відео: думка експерта
  3. Ножиці
  4. Тример
  5. Відео: як користуватися електричним тримерами

Соболині брови неспроста здавна вважаються незмінним атрибутом російської красуні. Під двома рівно окресленими, що розлітаються до скронь дугами погляд стає виразнішим, образ - досконалим, особа - доглянутим. Одне погано: ідеальні від природи брови дістаються одиницям, всім іншим доводиться приводити їх в порядок самостійно. Але коли це зупиняло модниць? Жінки давним-давно освоїли хитру науку доводити до повної досконалості те, чим наділила їх природа. Питання лише в методах, за допомогою яких підстригти непокірні бровки.

Чи варто стригти

Існують 3 основних способи корекції брів:

  • «Малювання», коли за допомогою олівця, тіней або татуажу в потрібних місцях додають відсутні волоски, некрасиві порожнечі заповнюють, а самої брови надають більш чіткі обриси;
  • вищипування, коли все, що вибивається із загальної гармонійної картини, видаляють за допомогою пінцета або нитки;
  • стрижка, коли для корекції брів беруться за ножиці або спеціальну машинку-тріммер.

Якщо перші два способи нарікань зазвичай не викликають, то навколо третього ведеться чимало суперечок. Навіть досвідчені візажисти, і ті не можуть прийти до єдиної думки: стригти або не стригти?

Аргументи за:

  • можна легко надати бровам задуману форму, анітрохи не пошкодивши їх густоті;
  • якщо результат вас не задовольнить, чекати, поки укорочені волоски відростуть, доведеться набагато менше часу, ніж після використання пінцета;
  • зберігається природна лінія брів, що особливо актуально в останні роки, коли мода на натуральність знаходиться на своєму піку.
Соболині брови неспроста здавна вважаються незмінним атрибутом російської красуні

Головна вимога моди: нехай брови будуть природними і акуратними

Аргументи проти:

  • є ризик отримати травму при роботі з ножицями;
  • самостійно надати брови ту форму, яку намалювала ваша уява, досить складно, якщо ви не володієте достатнім досвідом;
  • занадто щільні, непокірні волоски після зустрічі з ножицями можуть зовсім вийти з-під контролю і почати стовбурчитися в різні боки.

А ось побоювання «після стрижки волосся почнуть рости швидше і стануть жорсткими» відноситься скоріше до розряду легенд. Це на голові локони, урятовані від посічених кінчиків, можуть поздороветь і порадувати господиню стабільним зростанням, на стані брів ваші маніпуляції з ножицями практично не позначаться.

Так стригти або не стригти? Як побажаєте. Фактично в радикальної коригуванні цієї частини обличчя потребують далеко не всі люди:

  • «Прямі нащадки Брежнєва», яким без тріммера і ножиць ніяк не обійтися;
  • панянки з окремими довгими і жорсткими волосками в бровах (їх простіше зрізати, ніж приборкати за допомогою гелю або мусу);
  • власниці тугих кучерів - найчастіше у таких дівчат не тільки пасма на голові завиваються в спіральки, але і волоски брів намагаються злегка витися.

Всі інші вільні вибирати між пінцетом і ножицями той інструмент, який їм більше сподобається. Але якщо ви зважилися на коригування за допомогою стрижки вперше, краще довірити цю справу професіоналові: він вже точно не наплутає з формою, що не подряпає вас гострими кінчиками ножиць і не зріже зайве, ніж часто грішать новачки.

Якщо ви пекуча брюнетка, ідея підрівняти брови за допомогою стрижки може виявитися провальною. Через день-два кожен зрізаний волосок дасть знати про себе чорною крапкою на шкірі, що в результаті зіпсує всю картину.

Відео: думка експерта

Як і чим правильно підстригти брови

Отже, вирішено: стрижці бути! Який інструмент віддати перевагу і як організувати процедуру, щоб і вдома отримати результат, який не поступається салонному?

Перший крок: підготуйте місце для роботи. Вам знадобиться велике дзеркало, хороше освітлення - таке, щоб можна було розгледіти кожну волосинку - і гребінець для брів. Якщо нічого підходящого під рукою не виявиться, вас виручить щіточка від старої туші, попередньо промита з милом і добре просушена.

Другий крок: очистіть обличчя від косметики і заколіть волосся. Шкіра повинна бути чистою, майбутній «фронт робіт» - повністю відкритим.

Третій крок: визначитеся з формою. Оскільки мода сьогодні не ставить нам жорстких умов на тему того, як повинні виглядати брови, основними критеріями тут будуть ваш смак і тип особи. На них і орієнтуйтеся.

Знайти свій образ буває непросто

Маленька підказка: ідеальної «відправною точкою» для початку брови вважається та, що знаходиться прямо над внутрішнім краєм ока. А щоб знайти кінець, подумки проведіть пряму лінію від крила носа до скроні через зовнішній кут ока. Там, де вона перетнеться з бровою, і намітьте місце для кінця дуги. Якщо уявне креслення дається вам важко, озбройтеся довгою пензлем або паличкою і проведіть всі виміри перед дзеркалом в реальному режимі.

Не забудьте переконатися, що права і ліва бровки вийшли симетричними

Під кінець гостро заточеним олівцем для очей окресліть контур майбутньої брови. На цьому підготовчу частину можна вважати закінченою - далі в справу вступають ножиці або тріммер.

Ножиці

Якщо у вас тверда рука і вірний очей, робіть вибір на користь ножиць. Бажано, щоб вони мали тупі закруглені кінчики: так ймовірність травми значно знизиться. І вже, звичайно, ваш інструмент зобов'язаний бути ідеально заточений, інакше якісного результату не домогтися.

Подальші дії:

  • щіткою зачешіте все волоски брови вертикально вгору;
  • все, що виходить за намічений контур, акуратно зріжте ножицями;
  • знову розчешіть брову щіткою, на цей раз в протилежному напрямку - строго вниз;
  • і знову зріжте все зайве;
  • деякі радять втретє зачесати волоски проти їхнього росту і ще трохи підкоригувати брову, але в більшості випадків цього вже не потрібно;
  • пригладьте волосся в напрямку їх росту та оцініть результат.

Якщо ви не цілком упевнені у власних силах, до справи можна залучити подругу, яка допоможе вам привести брови в порядок. Але насправді процедура ця настільки проста, що варто трохи попрактикуватися, і з коригуванням ви станете справлятися в лічені хвилини.

Але насправді процедура ця настільки проста, що варто трохи попрактикуватися, і з коригуванням ви станете справлятися в лічені хвилини

Вдале придбання: ножиці з насадкою для брів

Тример

Спеціальна машинка з насадками - триммер - може значно спростити процес стрижки. А може і перетворити його в катастрофу! Особливо в руках новачка-торопигі: одним незграбним рухом така «майстриня» здатна разом знести собі половину брови або влаштувати на ній проплешину, яку довго ще доведеться зафарбовувати олівцем і тінями.

Щоб подібна неприємність не сталася з вами, можна спробувати наступний метод:

  • встановіть на машинку насадку-гребінь;
  • проведіть тримерами уздовж брови в напрямку проти росту волосків, і всі вони знайдуть однакову довжину і акуратний вигляд;
  • замініть гребінь на маленьку насадку-бритву;
  • гранично акуратно обробіть брову по заздалегідь наміченим контуру знизу і зверху;
  • разладьте волоски і подкорректируйте результат, якщо в цьому буде необхідність.

    Насадка-гребінь не дозволить зрізати зайве

Чи варто зачісували брови вгору і вниз, як у випадку з ножицями? Якщо ви скористалися насадкою-гребінцем, потреби в цьому не буде. Якщо ж ваша машинка подібним девайсом не споряджений, волоски можна зачесати і підрівняти за формою.

Інша технологія пропонує не зачісували і не стригти брову по всій довжині, а просто акуратно пройтися тримерами над і під нею строго в тих місцях, де виступають найдовші волоски.

Ще кілька порад від профі новачкам.

  1. Чи не подстригайте волоски занадто коротко. «Пеньки» в 1-2 мм довжиною будуть некрасиво стирчати вгору, скільки б ви не пригладжували їх гелем.
  2. Ніколи не виконуйте стрижку в поспіху. Ваші рухи повинні бути точними, впевненими, але неквапливими.
  3. Якщо користуєтеся ножицями, перед процедурою на всякий випадок протріть їх спиртом - захистіть себе від можливих інфекцій.

Відео: як користуватися електричним тримерами

Чи не зміниться зростання після стрижки

Сама по собі стрижка на зростання волосків впливає мало, хоча фахівці все ж не радять проводити її частіше ніж один раз на 2-3 тижні, щоб справді не додати бровам жорсткості. А ось якщо зростання раптово припиниться, швидше за все, винні в цьому будуть не ножиці, а проблеми з фолікулами або стан здоров'я в цілому. Доведеться відрегулювати своє харчування, переглянути спосіб життя, а густоту брів підтримувати за допомогою живильних масок з касторової олії.

Ось і всі премудрості, що стосуються стрижки брів. Залишається лише вирішити, додасте чи особисто ви новий метод корекції в свою «скарбничку краси» або як і раніше будете віддавати перевагу пінцет і олівця. Як то кажуть, на смак і колір ...

Мене звуть Світлана Роженко. 33 роки, психолог за освітою. Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

Стаття прочитана 2433 раз (a).

Але коли це зупиняло модниць?
Навіть досвідчені візажисти, і ті не можуть прийти до єдиної думки: стригти або не стригти?
Так стригти або не стригти?
Який інструмент віддати перевагу і як організувати процедуру, щоб і вдома отримати результат, який не поступається салонному?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: