Статьи

Чим відрізняється татуаж від перманентного макіяжу?

  1. Що таке перманентний макіяж
  2. Інструменти для перманентного макіяжу
  3. Різновиди перманентного макіяжу
  4. Процедура перманентного макіяжу
  5. Різниця між татуюванням і перманентним макіяжем
  6. Де можна робити перманентний макіяж
  7. Протипоказання для татуажу
  8. Плюси і мінуси перманентного макіяжу
  9. недоліки татуажу

Варто відразу сказати, що татуаж і перманентний макіяж - це різні поняття, які неточно застосовуються. Термін «татуаж» позначає створення художнього тату на шкірі, а перманентний макіяж - це створення стійкого мейк-апу шляхом мікроскопічного пігментація шкіри. Виходить, що коли мається на увазі корекція особи, то правильніше застосовувати термін перманентний make-up. А порівняння тривалості збереження кольору некоректне. Тату тримається протягом усього життя, а макіяж здатний залишатися на шкірі 2-5 років, при цьому в залежності від безлічі факторів.

Що таке перманентний макіяж

Спробуємо розібратися детальніше, що таке перманентний макіяж, званий нерідко татуажем. Він виступає галуззю дермографіі і вважається окремим напрямком дермографіі і естетичної медицини.

Базується мікропігментірованіе шкіри на точковому введенні барвника (пігменту) по верствам на невелику глибину (0,5-1 мм) із застосуванням особливого інструменту.

Татуаж і перманентний макіяж стали синонімами, але на ділі це різні технології створення малюнків.

Говорячи простими словами, такий мейк-ап вважається неглибокої, специфічною татуюванням, що дає можливість майже без травми шкіри намалювати необхідний контур губ, брів і очей, виправити недоліки і посилити красу. Іноді подібний make-up стає чудовою альтернативою пластики. Крім цього, він використовується для коригування швів.

Інструменти для перманентного макіяжу

Для проведення процедури перманентного макіяжу потрібно застосування інструментів та новітніх технологій, які створюються з урахуванням типу шкіри і барвників. В даному мейк-апі застосуються чимало відтінків барвників, які ще й змішуються. Так що колірна гамма так широка, що кожна знайде відповідний відтінок. Тут немає модних трендів, головний критерій підбору - відповідність відтінку природного і власні побажання.

Нинішні пігменти створюються для виконання двох головних завдань: максимум сумісності з людськими тканинами, а також підвищення стійкості фарби. При бажанні по максимуму досягти ці цілі, створюються барвники високої якості, які зберігаються в шкірі тривалий термін. Застосування фарби високої якості дає гарантію тривалої дії і безпеки маніпуляцій.

Маніпуляції проводяться під місцевою анестезією. Є нові методи для зняття болю - препарати стоматології, мазі та гелі. Вони дають гарантію максимальної комфортності.

Різниця між татуажем і макіяжем в тому, що використовуються різні барвники і інструменти.

При створенні макіяжу завжди застосовуються одноразові рукавички, голки та інші інструменти. В процесі шкіра отримує мінімальні травми, тому що обробляється найтоншими голками, а пігмент вводять до другого шару шкіри, де відсутні судини і чутливі закінчення. Через це ризик інфікування цілком виключається.

Різновиди перманентного макіяжу

Є два різновиди перманентного макіяжу: близький до природного відтінку, а також декоративний. Головною метою «природного» мейк-апу виступає не заміна щоденного мейк, а малювання основи для нього. В цьому випадку мікроскопічне пігментація не замінить макіяж, а грає естетичну роль. Це допомагає скорочувати тимчасові витрати на макіяж. Буде потрібно лише трохи навести лінії, нанести тіні і блиск. Природні барвники зберігають доглянутість і підкреслюють природну красу.

Процедура перманентного макіяжу

Процедура створення перманентного макіяжу вимагає від 40 хвилин до 3 годин. Це знаходиться в залежності від вибору мейк-апу, навичок майстра і особливостей шкіри.

До процедури потрібно проконсультуватися. Часто потрібна особлива підготовка.

Часто потрібна особлива підготовка

Після створення макіяжу фарба заповнює всі шари шкіри помітно яскравіше бажаного результату. В ході загоєння відтінок фарби темніє через капсули. Після закінчення регенерації макіяж світлішає і знаходить матовість. З огляду на щільність шкіри, візажист вибирає відтінок пігменту.

Після закінчення процедури макіяжу клієнт отримує детальні поради. Відразу після татуажу місце трохи напухає, може з'явитися почервоніння. Через пару днів все це піде, і залишиться лущення. Термін регенерації досягає від 4 днів до тижня.

Корекція в цьому випадку можлива, але не вважається неодмінною умовою. Однорідно ввести барвник за один сеанс важко, адже шкіра розрізняється не тільки у різних людей, але навіть на ділянках в однієї людини.

Створення перманентного мейк-апу процес тонкий. Найбільш складний момент - техніка введення фарби. Сюди входить: необхідна глибина нанесення, лінії і рівність для всіх. При коректно проведеним татуаже виходить природний і тонкий мейк, який не виходить після застосування звичайної косметики.

Різниця між татуюванням і перманентним макіяжем

Варто визначити різницю між перманентним макіяжем і татуюванням. Техніка мейк-апу з'явилася на основі татуювання. Але вони принципово різняться між собою. І перше відмінність - інструменти.

Для макіяжу застосовуються зовсім інші апарати, вони допомагають ввести пігмент на невелику глибину, що зводить травми до мінімуму. Це роторні машинки для татуажу. Для постійних тату застосовується обладнання з індукційним приводом, щоб барвник запровадився глибоко.

Крім того, вона й глибина обробки шкіри пігментом. Для тату вона в 2-2,5 рази більше.

У перманентному мейк-апі глибина проколу досягає 0,5-1 мм, а в тату - 1-2 мм. Різниця є і в кристалах. Для макіяжу беруться цілком натуральні речовини, які потім повністю зникають. Для тату в фарбу включені синтетичні добавки, вони допомагають фарбі ставати більш стійкою з плином часу. Якісні засоби для макіяжу дозволяється застосовувати тільки на шкірі обличчя або схожою на неї. Це не підійде для створення тату на тілі. Крім цього, для перманентного макіяжу заборонено додавати кошти для татуювань.

Де можна робити перманентний макіяж

Розберемося, де можна робити перманентний макіяж. взагалі, татуаж наноситься на всі зони особи , Де застосовується косметика - рум'яна, консилер, тіні і т.д.

Подібний макіяж допомагає помітно змінювати форму очей. Він підніме опущені повіки, подовжить форму очей, подарує їм мигдалеподібні або округлість. Техніка і форма вибирається як і в звичайному мейк-апі, але пам'ятайте, що простий мейк ви зможете змити, а перманентний протримається пару років. У цій ситуації краще вибирати прокраску межреснічного простору, ненав'язливі стрілки і растушевку.

У цій ситуації краще вибирати прокраску межреснічного простору,   ненав'язливі стрілки   і растушевку

Нинішні методики допомагають малювати тривимірні брови. Іншими словами, із застосуванням особливої ​​техніки на шкірі створюється 3D-малюнок. Для цього потрібні різні пігменти і голки. В ході макіяжу промальовується кожен волосок, який відповідає натуральному.

Губи також кардинально змінюють форму завдяки татуажу . Створюється чіткий контур, розтушовування, природна форма. Колір вибирається за бажанням: під косметику або природний. Якісно зроблений мейк - це копітка робота, яку зробить не кожен майстер.

Перманентний макіяж допомагає змінювати форму очей, губ, брів. Він здатний усунути дефекти шкіри, вирівняти рельєф.

Подібний макіяж допомагає ще виправляти рельєф шкіри на обличчі. Він використовується на депігментованих ділянках. Ця процедура носить назву дермопігментаціі. Є можливість «заховати» крейда рубці, сліди від постакне, вітіліго і т.п.

Протипоказання для татуажу

Є список протипоказань для татуажу:

аутоімунні хвороби;
захворювання серця і судин;
порушення згортання крові (гемофілія);
новоутворення;
гепатит;
келоїдні рубці;
порушення цілісності шкіри в зоні татуажу;
лактація і вагітність. Це протипоказання не строге. Але не варто це робити через те, що стрес шкодить організму. Тим більше, є ризик алергії на анестезію;
епілепсія;
псоріаз;
алергія на анестезію.

Тим більше, є ризик алергії на анестезію;   епілепсія;   псоріаз;   алергія на анестезію

Татуаж на століттях забороняється при блефариті, запаленні кон'юнктиви і повік. Губи не піддають такій процедурі при лущення, запаленнях і т.п. Крім того, варто утриматися від татуажу при застуді. Дочекайтеся абсолютного одужання. Не варто робити перманентний мейк-ап при поганому самопочутті, стресах, в перші дні менструацій.

Як і будь-яка процедура втручання, татуаж шкіри обличчя має протипоказання. Порушувати їх не варто.

Нерідко люди бояться зважитися на такий макіяж, тому що існують приклади невдалого татуажу, коли люди залишалися назавжди з кривими лініями стрілок, бровами і губами. Тут немає нічого дивного. Цей тип макіяжу не вважається необхідним, щоб ризикувати. Краще до нього взагалі не вдаватися, ніж звертатися до поганого майстра. Адже це особа, потім нічим приховати недолік не вийде. Пам'ятайте, що низька вартість у такої процедури не буває.

Плюси і мінуси перманентного макіяжу

Як і інші складні втручання, перманентний макіяж має плюсами і мінусами. Розглянемо ключові переваги:

Економія витрат часу і сил. Тепер вам не потрібно кожен день сидіти довгий час у дзеркала, щоб «намалювати» обличчя. Ви прокинетеся привабливою і доглянутою, а макіяж буде ідеальним. Та й перед сном не доведеться витрачати час, щоб змити косметику.

Ідеальна зовнішність в будь-який момент. Далеко не всі вміють фарбуватися як професіонали. А якщо робота пов'язана зі спортом або потрібна перебувати в жаркому приміщенні з високим рівнем вологості, то підфарбовуватися доводиться не один раз в день. У даній ситуації татуаж вирішить проблему.

Ефект омолодження. Перманентний макіяж чимало омолоджує особа, повертаючи чіткість ліній і колір.

Маскування дефектів. Рубці на шкірі, родимки і т.п. все це можна «заховати». Татуаж допомагає виправляти асиметрію природних ліній.

Кардинальна зміна іміджу. Вам набрид ваш розріз очей або форма губ? Татуаж їх поміняє.

Відсутність слідів помади. Як відомо, дівчата за все життя з'їдають багато кілограмів помади. Татуаж допоможе позбутися від цього.

Допомога зі слабким зором. Якщо у вас є проблеми із зором, то вам не доведеться щодня придивлятися і примружуватися біля дзеркала, щоб нанести рівно підводку або туш.

Вихід для людей, схильних до алергії. При проведенні татуажу алергію викликає тільки знеболюючий засіб, але барвники не несуть шкоди. Це відповідний вибір для тих, хто негативно реагує на декоративні засоби.

недоліки татуажу

Неможливість змінитися. Ви хочете змінити образ? Стати ввечері жінкою-вамп? Якщо татуаж торкнувся тільки губи, то їх зафарбовують помадою в іншому відтінку. Але якщо у вас перманентний make-up очей, то тут нічого не поробиш. Чи не менше 6 місяців доведеться ходити в одному образі.

Високий ризик. Важливо відшукати професіонала для створення татуажу. Некомпетентний майстер некоректно вибере пігменти, зіпсує зовнішність, завдасть лінії криво або «подарує» інфекцію. Виправити помилки буде складно і дорого, а іноді навіть неможливо. Добре, якщо у вас не виникне алергія на погані фарби.

Плюси татуажу в його зручність і здатності коригувати недоліки. А мінуси можливі тільки при зверненні до некомпетентному майстру.

Потрібне коригування. Через місяць вам потрібно знову відвідати салон, щоб виправити дрібні нюанси і недоліки. Подальше коригування доведеться проводити при блідості і зникнення фарб. Частота корекцій залежить від пігменту, що застосовується при процедурі і глибини введення.

Хворобливість. Безумовно, у кожної людини різні больові пороги. Але навіть терплячі відчувають «укуси» голки. Але це доведеться терпіти, особливо, якщо у вас алергія на анестетики. Крім того, на всіх вони діють по-різному, ефективність різниться.

Крім того, на всіх вони діють по-різному, ефективність різниться

Татуаж брів не рятує від вищипування. Незважаючи на ідеальну форму, вам все одно доведеться вискубувати брови, фарбувати. Це через те, що при татуаже коричневим відтінком брови з часом змінюють тон на рудий.

Ризик розвитку герпесу. Після татуажу у багато разів зростає ризик розвитку герпесу, тому перед татуажем губ доведеться пройти курс для профілактики.

Регенерація після процедури. Після проведення даних маніпуляцій особа іноді опухає на півгодини, а іноді на 3-4 дні. Тут чинники залежать від матеріалів і особливостей організму.

Складнощі з видаленням. Якісно виконаний перманентний мейк-ап сам поступово йде. Але якщо вам набридло чекати, то доведеться вдатися до лазерному видаленню , Що набагато вище за ціною, ніж сам макіяж.

У висновку варто зауважити, що татуаж в реальності не дуже страшний, як упевнені багато. Тим більше він уміє вирішувати чимало проблем зовнішності без оперативного втручання, економить час і сили.

Вам набрид ваш розріз очей або форма губ?
Ви хочете змінити образ?
Стати ввечері жінкою-вамп?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: