Статьи

Лазерна епіляція - це назавжди? Види, плюси і мінуси

  1. Що таке епіляція лазером? Принцип дії, тривалість курсу і очікуваний ефект
  2. Види лазерних апаратів
  3. Підготовка до процедури
  4. Як роблять епіляцію в салонних умовах
  5. Рекомендації для постпроцедурного догляду
  6. Негативні наслідки, їх причини та способи усунення
  7. Висновок. Плюси і мінуси лазерної епіляції

Лазерна епіляція - популярна апаратна процедура, яка проводиться для видалення небажаної рослинності на обличчі і тілі. Вона популярна у жіночій і чоловічій клієнтури, особливо в аспекті лікування гірсутизму (надлишкового росту волосся в зв'язку з ендокринними порушеннями). Головна перевага, чим відрізняється лазерна епіляція від депіляції в домашніх умовах, - тривалий ефект.

зміст

  1. Що таке епіляція лазером? Принцип дії, тривалість курсу і очікуваний ефект
  2. Види лазерних апаратів
  3. Підготовка до процедури
  4. Як роблять епіляцію в салонних умовах
  5. Рекомендації для постпроцедурного догляду
  6. Негативні наслідки, їх причини та способи усунення
  7. Плюси і мінуси лазерної епіляції

Що таке епіляція лазером? Принцип дії, тривалість курсу і очікуваний ефект

Лазерна епіляція - процедура апаратної косметології, яка застосовується для видалення небажаної рослинності в будь-якій ділянці тіла і обличчя. На відміну від традиційних методів винищення волосся, вона характеризується більш тривалим ефектом. Суть технології полягає в знищенні волосяних фолікул за допомогою лазерного випромінювання, що і зупиняє появу нової рослинності.

епіляція лазером використовуються і для інтимної зони, а деякі представники сильної статі застосовують її як альтернативу щоденного гоління для видалення волосся на лиці . Часто процедура застосовується для вирішення проблеми зрощених брів.

Лазерна епіляція - популярна апаратна процедура, яка проводиться для видалення небажаної рослинності на обличчі і тілі

Як це відбувається?

Енергію лазерного променя поглинає меланін, який міститься в стрижні волосся. При нагріванні фолікули руйнуються, а їх харчування припиняється. Однак волосся випадає не відразу, а через кілька тижнів після процедури.

Для більшої ефективності лазерну епіляцію проводять в період активного росту волосся. Проміжки між сеансами складають 1-1,5 місяця на початковому етапі, а в подальшому на розсуд фахівця лазерної епіляції вони можуть бути збільшені.

Скільки процедур знадобиться для досягнення результату?

Необхідна кількість сеансів визначається індивідуально. На їх число впливають такі фактори, як зона обробки, густота волосся і т.п.

Лазерна епіляція - це назавжди чи ні?

Навіть після проведення повного курсу епіляції вам знадобиться повторно пройти процедуру корекції. Твердження, що ця технологія видаляє волосся назавжди, - не більше ніж рекламний хід. Однак після проведеного курсу вони ростуть набагато повільніше і в меншій кількості.

Наскільки вистачає ефекту?

Залежно від індивідуальних показників клієнта, а також потужності використовуваного лазера поява нової рослинності припиняється на термін від 1 до 5 років. Ефект після курсу процедур приблизно такий же, як після elos епіляції.

Ефект після курсу процедур приблизно такий же, як після   elos   епіляції

Види лазерних апаратів

У сучасній косметології для епіляції застосовують такі лазерні апарати:

  • Олександритовий. Відрізняється високою потужністю і великою глибиною проникнення, тому вимагає попереднього знеболювання. Ефективний для видалення темного волосся на світлій шкірі. Олександритового епіляція сьогодні - одна з найпопулярніших косметологічних процедур.
  • Рубіновий. Він відрізняється невеликою довжиною світлової хвилі, тому видалення волосся з його допомогою проходить набагато повільніше. Епіляція рубіновим лазером не проводиться на темній шкірі через високого ризику опіків.
  • Доданий лазер характеризується великою глибиною проникнення променя, але при цьому нетравмоопасен завдяки вбудованій системі охолодження. Він підійде і для володарів смаглявої шкіри. Диодная епіляція - одна з найпопулярніших технологій видалення твердих і густого волосся.
  • Неодимовий. Цей вид лазера характеризується максимальною глибиною проникнення променя, що прискорює процес видалення волосся. Неодимова технологія універсальна: вона підходить як для світлого волосся, так і для смаглявої шкіри.

Підготовка до процедури

Спершу лазерний фахівець проведе консультацію щодо можливих протипоказань. У разі їх відсутності можна приступати до проведення курсу епіляції, однак перша процедура очікує клієнта не раніше ніж через місяць.

Підготовка до сеансу займає не менше 30 днів.

  • За місяць до першої епіляції припиніть сеанси засмаги в солярії або на пляжі.
  • За два тижні відмовтеся від депіляції воском або цукровою пастою. Зупиніть прийом антибіотиків тетрациклінового ряду, а також препаратів, що підсилюють світлочутливість шкіри.
    Якщо ви плануєте епіляцію особи і недавно провели биоревитализацию, також слід почекати не менше 14 днів до візиту до косметолога.
  • За 3 дня до сеансу відмовтеся від використання спиртовмісних косметичних засобів.
  • Напередодні процедури поголити ділянку, який буде схильний до апаратного впливу. Допустима довжина довжина волосків - не більше 2 мм.

Як роблять епіляцію в салонних умовах

Спеціаліст з видалення волосся вибирає відповідний режим для лазерного апарату і завдає на очищену шкіру клієнта гель. Засіб служить провідником для світлових імпульсів і оберігає тканини епідермісу від перегріву. Очі при цьому захищають спеціальні темні окуляри.

Епіляція проводиться контактним або безконтактним способом. У першому випадку насадка апарату прикладається впритул до шкіри, а лазерне вплив є більш інтенсивним. При безконтактному методі відстань між насадкою та оброблюваною ділянкою збільшується, що зменшує ризик опіку.

При безконтактному методі відстань між насадкою та оброблюваною ділянкою збільшується, що зменшує ризик опіку

Це боляче чи ні?

Абсолютно безболісної таку процедуру назвати не можна. Залежно від індивідуальних чинників відчуття бувають різними - від слабкого печіння і поколювання до різкого болю. Багато що залежить від зони впливу: наприклад, шкіра над верхньою губою і область бікіні відрізняються підвищеною чутливістю.

Усунути дискомфортність відчуттів допоможе попередня анестезія. Також деякі моделі лазерних апаратів оснащені вбудованою системою охолодження. Ці заходи дозволяють зробити процедуру епіляції більш терпимою.

Практично безболісно переноситься епіляція «холодним» qool-лазером: потужність променя тут значно слабкіше, а особлива технологія дозволяє фокусуватися виключно на волосках, не травмуючи при цьому шкіру.

Як проходить процедура видалення волосся, розповість наступне відео.

Скільки триває 1 процедура?

Для області верхньої губи, тотального бікіні і пахвових зон достатньо 20-30 хвилин. Для епіляції ніг знадобиться більше часу - від 30 хвилин до 1,5 години.

Рекомендації для постпроцедурного догляду

Мінімальний період відновлення шкіри становить 2 тижні. У цей період необхідно відмовитися від сеансів засмаги, а також самостійно висмикувати пошкоджені лазером волоски. Під тимчасовою забороною знаходяться також спиртовмісні лосьйони і скраби.

Якщо ви плануєте проводити чистку особи або хімічний пілінг, перенесіть сеанс на 14 днів після проведення епіляції.

Що заборонено робити?

  • Протягом перших 24 годин - мочити водою зону апаратного впливу, наносити декоративну косметику, користуватися парфумерної продукцією.
  • 2-3 дня після процедури - терти шкіру мочалкою і масажувати проепілірованний ділянку. Відмовтеся від відвідування лазні та сауни.

Загальні поради по догляду

Під час реабілітації шкіри обробляйте її відновлювальної маззю (наприклад, «Бепантеном», «солкосерилом» або «Пантенолом»), а перед виходом на вулицю наносите сонцезахисний крем.

Протягом 10-14 днів волосся починає поступово випадати. Щоб прискорити цей процес, ви можете голити їх звичайною бритвою.

Негативні наслідки, їх причини та способи усунення

Непрофесіоналізм фахівця або неправильний догляд після процедури можуть викликати побічні ефекти - опіки, алергічні висипання, загострення герпесу і т.д. Як уникнути негативних наслідків?

  • Опіки - результат перевищення потужності лазерного апарату який наступний контакт шкіри з сонячними променями. Рішення проблеми - використання відновлювальної мазі (наприклад, «Пантенол»).
  • Фолікуліт (запалення волосяних фолікул) виникає, коли після епіляції клієнт відвідував басейн. Інша причина - надмірна пітливість, яка провокує гнійничкові висипання. Вихід - негайно звернутися до дерматолога, який призначить місцеве лікування антисептичної маззю.
  • Герпес виникає в результаті схильності клієнта до такої інфекції. Профілактикою стане прийом антивірусних препаратів перед процедурою.
  • Алергічні реакції на шкірі - результат неправильно підібраного анестетика або доглядає косметичного засобу на етапі реабілітації. Рішення проблеми - курс антигістамінних препаратів, які підбере ваш косметолог.
  • Гіперпігментація виникає, коли в період відновлення шкіри клієнт загоряє або нерегулярно використовує сонцезахисні креми. Вихід зі становища визначається індивідуально: відбілюючі засоби повинен підібрати виключно досвідчений дерматолог.
  • Рубці і шрами - результат запущених опіків. Щоб не допустити їх появи, необхідно на ранньому етапі відновлення шкіри використовувати мазь «Контрактубекс».
  • Гіпертрихоз (посилення росту волосся) - рідкісне явище, обумовлене неправильним вибором лазерного апарату. В цьому випадку світлові імпульси не тільки знищують волоски, скільки стимулюють активність «сплячих» цибулин. Інша причина - гормональні порушення.

Протипоказання і сезонні обмеження

Процедури не проводяться при вагітності і під час лактації.

Основні протипоказання:

  • інфекційні, дерматологічні та онкологічні захворювання;
  • ендокринні розлади;
  • свіжий загар, наявність на шкірі запальних процесів і не зажили порізів;
  • герпес;
  • варикоз;
  • цукровий діабет;
  • захворювання крові.

Зі скількох років можна проводити епіляцію?

До процедур допускаються клієнти у віці від 18 років.

Важливо! Видалення волосся не можна проводити в області розташування родимок і пігментних плям.

Чи можна робити влітку?

Оптимальний час для проведення епіляції - осінньо-зимовий сезон. У період високої сонячної активності лазерне вплив може завдати шкоди шкірі, спровокувавши гиперпигментацию або опіки.

Епіляція в Києві коштує від 450 грн - для салонів і косметологічних центрів і від 150 грн для приватних майстрів.

Ще один визначальний фактор - підлогу клієнта. Наприклад, епіляція ніг повністю для жінок коштує від 850-1150 грн., А для чоловіків - від 1740 грн.

Висновок. Плюси і мінуси лазерної епіляції

Що краще - лазер або традиційна депіляція? На користь апаратної процедури виступає тривалий результат без ризику вростання волосся. Лазерна епіляція незамінна, якщо клієнт страждає від неестетично рослинності, від якої неможливо позбутися за допомогою гоління або шугаринга.

Мінус цієї технології - підвищений ризик невдалого результату і висока вартість процедур.

Думка лікарів про епіляцію: за і проти

Дерматологи та онкологи вважають, що така процедура безпечна для здоров'я, якщо у клієнта немає до неї протипоказань, згаданих раніше. Однак відзначено, що якщо в родині клієнта спостерігається схильність до онкологічних захворювань, то видалення волосся лазером може спровокувати появу новоутворень.

Наступне відео розповість про поширені міфи про лазері і порадить, яку методику краще вибрати.

Висновок: в пошуку відповідного закладу або спеціаліста вивчайте відгуки клієнтів і не прагнете економити на процедурі. А на нашому порталі Ви зможете знайти салони апаратної косметології Запоріжжя , Кривого Рогу, Одеси та інших міст України.

Що таке епіляція лазером?
Як це відбувається?
Скільки процедур знадобиться для досягнення результату?
Лазерна епіляція - це назавжди чи ні?
Наскільки вистачає ефекту?
Це боляче чи ні?
Скільки триває 1 процедура?
Що заборонено робити?
Як уникнути негативних наслідків?
Зі скількох років можна проводити епіляцію?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: