Статьи

Мікроблейдінг брів - як проводиться, скільки тримається і чим він такий хороший?

  1. Що таке мікроблейдінг, його відмінності від інших технік
  2. техніки процедури
  3. Достоїнства і недоліки
  4. підготовка
  5. Як виконується мікроблейдінг
  6. Протипоказання
  7. Як доглядати за нанесеними бровами
  8. Основні питання, що виникають після процедури

Брови - це важливий елемент, що формує зовнішній вигляд обличчя. Зміна їх форми, густоти або надання їм більш насиченого кольору позначається на сприйнятті всього образу. Але якщо зовсім недавно можна було сміливо промальовувати брови темним олівцем або хною, то зараз в моду увійшов максимально природний їх вид. А власницям рідкісних, тонких або асиметричних брів запропонували нову процедуру - мікроблейдінг.

На питання, скільки тримається мікроблейдінг брів, реклама і багато косметологи відповідають: близько року. Але чи так це насправді? Які недоліки є у процедури на думку тих, хто на неї зважився?

Що таке мікроблейдінг, його відмінності від інших технік

Що таке мікроблейдінг, його відмінності від інших технік

Це відносно нова в косметології процедура зміни форми, кольору або густоти брів. Про сам процес говорить назва: «мікро» - невеликі, «блейдінг» (від слова «blade» - «лезо»). Він полягає в нанесення насічок за допомогою леза з наступним їх заповненням пігментом обраного кольору.

Виконується процедура вручну: майстер промальовує клієнту кожен волосок в області брів, повністю формуючи тим самим їх зовнішній вигляд. Виглядають такі бровки дуже природно, але їх форма, вигин, густота і колір цілком знаходяться «у владі» косметолога, навчений цій техніці.

До винаходу мікроблейдінга отримати стійке фарбування брів можна було лише двома способами: перманентним макіяжем і татуажем. У чому ж принципова відмінність всіх цих технік?

Чим відрізняється мікроблейдінг від перманентного макіяжу та татуажу?

При перманентному макіяжі майстер за допомогою спеціальної машинки робить мікроотвори на строго вивірену глибину - в межах епідермісу - заповнюючи їх пігментом. Після процедури близько 2 днів в цій області відмічається набряк і почервоніння, а тримаються перманент до 2 років. Зазвичай бровки, виконані таким методом, виглядають більш монолітними, грубими і неприродними. Можливо виконання перманентного макіяжу в волоскової техніці (європейської або східної), яка передбачає промальовування кожної волосинки з допомогою мікрокрапок. Але такими техніками володіє далеко не кожен майстер.

Мікроблейдінг ж передбачає легшу промальовування волосків за допомогою леза. Штрихи виглядають природно, особливо якщо майстер виконає їх у трьох напрямках. При цьому травмуються більше поверхневі шари. Тому така забарвлення брів:

  • менш стійка;
  • менш болюча;
  • набряк після процедури проходить протягом доби.

На відміну від перманентного макіяжу, при якому використовується машинка, що працює строго на одній глибині, при мікроблейдінге застосовується спеціальна ручка з лезом. Деякі надрізи можна зробити глибше, травмувавши глибші шари епідермісу, тому промальовування волосків залежить від майстерності косметолога.

Вартість цих двох процедур приблизно однакові.

Читайте також: Як видалити перманентний макіяж

Татуаж передбачає введення пігменту в більш глибокий шар шкіри - в поверхневу дерму. Тут використовується стійкий пігмент, але техніка не дозволяє промальовувати волоски. Татуйовані бровки виглядають як повний «моноліт»: контур, в середині якого більш-менш рівномірно знаходиться пігмент. Набряк після татуажу тримається три доби.

Результат залишається на все життя, прибрати або відкоригувати брови можна буде тільки лазером, за 8 сеансів, що проводяться раз на місяць. Відповідно, на питання, що краще - татуаж або мікроблейдінг брів, відповідь зрозуміла. Він залежить особистого вибору - ризикнути, але отримати «постійні», хоч і неприродні брови, або час від часу проводити їх корекцію.

Детальніше про процедуру видалення татуювань лазером читайте в нашій статті .

техніки процедури

техніки процедури

Існують наступні види мікроблейдінга брів:

  1. Тіньова техніка (її також називають растушевкой або методом Slie & Tap). У цьому випадку майстер промальовує НЕ лінії волосків, а розтушовує пігмент, як би завдаючи тіні і півтіні від зростаючих волосяних стрижнів. В результаті виходять більш густі брови, що мають більш насичений, ніж природний, відтінок. Оптимальна дана техніка для власниць світлого волосся.
  2. Волосковая техніка (її ще називають європейської). В цьому випадку промальовується кожен волосок, в результаті чого, особливо при правильно підібраному кольорі, все виглядає дуже природно. За допомогою європейської техніки можливо повністю змінити форму і розташування брів. При промальовуванні деяких волосків в різних напрямках результат ще більш природний, і називається ця техніка японської або східної.

Техніки типу «3D» і «6D», як зізнаються самі косметологи - це не більше, ніж рекламний хід. У цьому випадку майстер дуже добре промальовує волоски в різних напрямках, так що створюється повний ефект натуральності. Тобто, по суті це той же японський метод, тільки з огляду на вартість, косметолог більше намагається над кожним штрихом.

Достоїнства і недоліки

Що стосується плюсів і мінусів процедури, то вони наступні.

До переваг мікроблейдінга відносяться:

  • Найбільш природний результат;
  • відпадає необхідність щодня фарбувати брови і турбуватися про цілість макіяжу після вмивання, купання, при рясному потовиділенні в літній період;
  • мінімальна хворобливість;
  • відносно невелика тривалість;
  • швидке, протягом доби, купірування набряку шкіри;
  • загоєння відбувається протягом тижня, і воно не дуже помітно оточуючим;
  • якщо результат не подобається, вивести пігмент простіше, ніж при татуаже або перманентний макіяж: потрібно не більше 4 процедур лазера. Можна просто почекати близько року, тоді пігмент вимиється сам.

Недоліками методу називають високу ціну, недовговічність, особливо на жирній шкірі. По закінченню терміну життя верхнього шару епідермісу пігмент не завжди сходить рівномірно: більшість жінок скаржаться, що він розтікається, тому потрібна корекція. До мінусів можна також віднести необхідність шукати хорошого і сумлінного майстра, який обов'язково узгодить з клієнтом попередній варіант, а потім завдасть пігмент строго в межах обумовленої форми, акуратно і ювелірно. Процедура відноситься до нових, тому фахівців з «великим досвідом» в нашій країні дуже мало.

підготовка

Вона полягає в забезпеченні спокою і поліпшення кровообігу (але без розрідження крові) в тих ділянках, які будуть оброблятися в процесі мікроблейдінга. Для цього потрібно:

  • за 14 діб до процедури перестати фарбувати і коригувати бровние області;
  • за тиждень відмовитися від відвідування солярію;
  • протягом 7 днів не брати кроворазжіжающіх і судинозвужувальних препаратів;
  • за добу до мікроблейдінга відмовитися від речовин, які можуть надати видиме вплив на діаметр судин. Це нікотин, алкоголь, кола, енергетичні напої, міцні чай і каву.

Проведення процедури заборонено в період менструації.

Як виконується мікроблейдінг

Починається процедура з промальовування бажаної форми і обговорення кольору. Зазвичай для світловолосих клієнток беруться світло-коричневі, попелясті або пшеничні тони. Рудоволосим підбирається пігмент, схожий на колір волосся (зазвичай це різні відтінки мідного або темно-коричневого). Для брюнеток використовуються коричневі і чорні тони, але не чисто чорний, який через час може дати синюватий відтінок. Зазвичай відтінок брів робиться темніше (у світловолосих) або світліше (у брюнеток), ніж колір волосся на 1-2 тони.

Після узгодження форми і кольору обличчя обезжиривается спеціальним складом. Потім на області над очима наносять анестезуючий крем «ЕМЛА», і накривають їх харчовою плівкою, щоб анестетик зміг заблокувати нервові закінчення. Через 20 хвилин її знімають, крем витирають, протирають область дезинфікуючим засобом.

Лезо, яким виробляються мікронадрези, розкривається при клієнтці.

Чи боляче робити мікроблейдінг?

Маніпуляція супроводжується неприємними відчуттями, але назвати це сильним болем не можна.

В процесі нанесення розрізів майстер може користуватися лекалом або лінійкою, щоб лінії були рівними. Весь час, скільки триває процедура, а це близько 1,5 годин, доведеться лежати з напівприкритими очима. По її закінченні «операційне поле» протирається дезинфікуючим засобом, збризкують загоює спреєм.

Наносити мікроблейдінг на старий татуаж можна тільки в тому випадку, якщо форма «колишніх» брів неширока, а пігмент вицвів або став червонуватим, жовтим або помаранчевим. В іншому випадку знадобитися попереднє видалення пігменту з глибоких шарів лазером.

Вам потрібно знати, що оцінювати результат за кольором можливо буде тільки через 3 тижні, коли повністю пройде загоєння. З 15 по 30 день проводиться корекція - нанесення додаткових штрихів. Така маніпуляція обов'язкове, і буде менш тривалої і болючою.

Протипоказання

Існують такі протипоказання до мікроблейдінгу, як:

  • порушення згортання крові;
  • цукровий діабет;
  • освіта келоїдних рубців ;
  • судомний синдром, в тому числі епілептичного походження;
  • Віч інфекція;
  • гепатит;
  • загострення герпетичної інфекції;
  • шкірні захворювання;
  • пухлинні утворення на шкірі, навіть доброякісні;
  • панічні атаки (доведеться довго лежати з закритими очима);
  • лактація;
  • період менструації;
  • інфекційні захворювання;
  • період протягом року після хіміо- або променевої терапії.

Не рекомендується проводити процедуру жінкам з жирною шкірою: у них пігмент тримається гірше, може розтікатися. Їм краще скористатися процедурою перманентного татуажу.

Чи можна вагітним скористатися мікроблейдінгом?

Ні. Пов'язано це з можливим потраплянням пігменту в кровоносне русло і його токсичний ефект на плід.

Як доглядати за нанесеними бровами

Догляд за бровами після процедури призначається лікарем, який бачив конкретно ваш стан шкіри і на цій підставі може робити якісь прогнози. Тут ми наведемо «усереднені» рекомендації після маніпуляції, які підходять більшості жінок.

У перші дні не можна вмиватися, можна тільки протирати обличчя, минаючи область впливу, міцелярної водою і лосьйоном. Не можна, щоб на бровние область потрапляли ці розчини або рідина.

Перші 1-2 доби вам потрібно часто, до 5 разів на день, обробляти забарвлену область розчином хлоргексидину. На другий день буде відчуватися «стягування» або підсихання шкіри. Потім, буде наче темніше. До 3-4 дня з'являються видимі скоринки, які ні в якому разі не можна терти і прибирати. При сильному свербінні можна наносити Пантенол.

Скоринки відпадуть до 14 дня, після цього пігмент ще більше зблякне, але з 3 тижні він увійде в «повний колір». З цього моменту можна вважати, що брови - загоєні.

З цього моменту можна вважати, що брови - загоєні

Основні питання, що виникають після процедури

Коли можна мочити брови?

Це теж повинен сказати косметолог. Зазвичай це 5-7 день.

Чим мазати область обробки?

Якщо косметолог не призначить інакше, це зволожуючі креми «Бепантен» або «Пантенол». Наносити їх потрібно вже після того, як з ранки перестане сочитися сукровиця. Навіть після загоєння, протягом не менше півроку, перед будь-яким виходом на вулицю, потрібно обробляти бровние зону сонцезахисним кремом .

Що не можна робити після процедури?

Знімати скоринки до 10 діб, відвідувати басейн, сауну до 7 днів, ходити в солярій або на пляж - протягом місяця.

Як виглядає мікроблейдінг брів через рік?

Все залежить від віку і кольору шкіри. У жінок старше 40 і власниць жирної шкіри до цього часу його майже непомітно, хоча все косметологи кажуть про стійкість ефекту до 2 років.

Які можуть бути наслідки?

Наслідками мікроблейдінга можуть стати видимі рубці, келоїдні рубці в області брів, тривале загоєння ранок. Якщо вам не подобається форма або колір пігменту, і тільки корекцією він не виправляється, потрібно запитати у майстра, як видалити мікроблейдінг. Виправить ситуацію тільки лазер, який «зітре» бровки за 3-4 рази. У деяких випадках, якщо вам не подобається невелику ділянку, майстер здатний його виправити за допомогою камуфляжного пігменту.

У деяких випадках, якщо вам не подобається невелику ділянку, майстер здатний його виправити за допомогою камуфляжного пігменту

Але чи так це насправді?
Які недоліки є у процедури на думку тих, хто на неї зважився?
У чому ж принципова відмінність всіх цих технік?
Чим відрізняється мікроблейдінг від перманентного макіяжу та татуажу?
Чи боляче робити мікроблейдінг?
Чи можна вагітним скористатися мікроблейдінгом?
Чим мазати область обробки?
Що не можна робити після процедури?
Як виглядає мікроблейдінг брів через рік?
Які можуть бути наслідки?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: