Статьи

Мікроблейдінг брів: що це таке, скільки тримається, ціна

  1. Відмінності мікроблейдінга від татуажу
  2. Мікроблейдінг або татуаж: що краще?
  3. Скільки коштує мікроблейдінг брів
  4. Скільки триватиме процедура мікроблейдінга брів
  5. Чи можна робити мікроблейдінг при вагітності
  6. Як роблять мікроблейдінг брів
  7. Відео: як проходить процедура мікроблейдінга, чи будуть шрами
  8. Догляд за бровами після мікроблейдінга
  9. Мікроблейдінг брів: загоєння
  10. Скільки тримається мікроблейдінг брів
  11. Мікроблейдінг потрібна корекція
  12. Мікроблейдінг брів: протипоказання

У сучасному світі індустрії краси мікроблейдінг брів викликав справжній фурор. При використанні цієї техніки волоски виходять ідеально промальовані, а сама брову виглядає максимально природно. Саме тому багатьох жінок і дівчат цікавить все про мікроблейдінге брів: в яких випадках застосовується, використовувана техніка, догляд за бровами після мікроблейдінга, можливі протипоказання і очікуваний результат.

Відмінності мікроблейдінга від татуажу

Зараз багато дівчат задаються питанням: мікроблейдінг брів що це таке? Чим відрізняється мікроблейдінг від татуажу? Мікроблейдінг є різновидом перманентного макіяжу. Завдяки тоненьким лезах майстер вводить барвник в самий верхній шар епідермісу, в результаті чого утворюються штрихи, що нагадують натуральні волоски.

На відміну від класичного татуажу, який наноситься апаратним способом, мікроблейдінг повністю виконується вручну. Розмитості і патьоки, що виникають при апаратному татуаже, при використанні даної методики виключені.

Але це не найголовніша відмінність. Різниця методик втілилася і в тому, як швидко проходить реабілітаційний період. Так при мікроблейдінге:

  • на 7-й день після мануальної імплантації пігменту ви отримуєте ідеальні бровки;
  • менше набряків і тонше скоринка при загоєнні;
  • не так травмується шкіра, як за допомогою класичного способу;
  • більш високий ступінь приживлюваності пігменту;
  • мінімальна можливість заражень, оскільки голка не так глибоко проникає під шкіру.

Мікроблейдінг або татуаж: що краще?

При мікроблейдінге використовують голочки спеціальної конфігурації (7-21 голка, з'єднані в ряд). Коли майстер вручну здійснює рух, виходить рівний і тонкий волосок. Тут не потрібно по кілька разів наводити волосок, як при використанні апарату, що мінімізує ушкодження шкіри. Шрами після мікроблейдінга можуть бути, але вони мікроскопічні і не помітні людському погляду. Щоб уникнути шрамів і не якісної роботи звертайтеся тільки до професіоналів своєї справи.

Мікроблейдінг використовують в таких цілях:

  • якщо потрібно підкоригувати колір або форму брів ;
  • коли істотно помітна асиметрія;
  • якщо ваші бровки занадто рідкісні;
  • щоб приховати шрами або рубці;
  • коли повністю відсутні волоски в області надбрівних дуг.

Після процедури у вас не залишиться рідкісних ділянок або так званих лисин, а сам контур буде чітким і виразним. За вашим бажанням можна варіювати колір або робити його однаковим по всій довжині брів, вибирати потрібний напрямок волосків, їх розмір, коригувати форму вигину.

Скільки коштує мікроблейдінг брів

Вартість мікроблейдінг брів безпосередньо залежить від вибору салону і компетенції майстра. У косметологічних кабінетах Москви за мікроблейдінг ви заплатите близько 6-12 тис. Рублів. При здійсненні корекції вартість зменшується наполовину і складе - 3-6 тис. Рублів.

Скільки триватиме процедура мікроблейдінга брів

Скільки роблять мікроблейдінг брів по часу залежить від індивідуальних факторів клієнта. У кого-то брови густі, у кого-то рідкісні, асиметричні або з дефектом. Тому час, який витрачає майстер для процесу мікроблейдінга у всіх різний.

Головне знайте, що чим більше у клієнта необхідність в прорісовиваніе штрихів, тим відповідно фахівець витратить більше часу. В середньому воно варіюється від 1,5 -2 години. Що стосується процедури корекції то там потрібен час скорочується 30 хвилин.

Чи можна робити мікроблейдінг при вагітності

Багато маніпуляції і процедури при вагітності і грудному вигодовуванні можуть відбитися на дитині, і майбутні мами часто не знають, чи можна робити мікроблейдінг брів при вагітності.

В першу чергу це протипоказання, до яких відносяться схильність до алергії або до утворення келоїдних рубців, аутоімунні та шкірні захворювання, а також жирний тип шкіри і вагітність. При вагітності мікроблейдінг брів слід відкласти, оскільки гормональні зміни в організмі жінки можуть давати непередбачуваний результат при проведенні мікропігментірованія.

Під час вагітності може змінюватися больовий поріг, а якісно зроблений за допомогою мікророзріз татуаж - досить болюча процедура. На біль же організм вагітної може реагувати по-різному.

Анестезія так само є протипоказанням при вагітності

Навіть якщо жінка до вагітності була абсолютно здорова, при виношуванні дитини може розвинутися ряд проблем - підвищення артеріального тиску, алергічні реакції, схильність шкіри до висипань і т.д. Всі ці порушення є протипоказаннями для татуажу будь-якого виду. Саме тому в першому триместрі перманентний макіяж категорично не рекомендується, а в другому і третьому триместрі вимагає попередньої консультації лікаря-гінеколога.

Робити чи ні мікроблейдінг брів, чи небезпечний він при вагітності - рішення в будь-якому випадку приймається самою жінкою, проте при ухваленні рішення потрібно оцінити користь і потенційний ризик, і, можливо, відкласти процедуру на більш сприятливий момент.

Як роблять мікроблейдінг брів

Як роблять мікроблейдінг брів

Існує різні методики ручного перманентного макіяжу брів, що дозволяють робити його дівчатам з різним типом зовнішності.

  1. Європейська (манекенів). В даному випадку майстер за допомогою спеціальної голки малює волоски одного кольору, довжини і товщини. Вони наносяться на певній відстані один від одного, яке визначається на око. В результаті виходить густий насичений контур.
  1. Східна. Передбачає промальовування волосків різної довжини, з різним напрямком, а іноді і варіюванням кольору. Ця техніка дозволяє зробити перманентний макіяж максимально наближеним до натурального.
  2. Тіньова методика. Майстер робить легку розтушовуванням: штрихи, які грають роль волосків, спеціально створюються нечіткими.
  3. Пудровие брови. Пігмент розтушовувати настільки, що створюється враження брів, пофарбованих тінями. Окремих штрихів, що імітують волоски, не видно. Така техніка підходять світловолосим дівчатам.
  4. Мікроблейдінг 6d. Удосконалена волосковая техніка, що дозволяє робити велику кількість максимально тонких ліній.

Етапи проведення мануального перманентного макіяжу:

  1. Бесіда з майстром, висловлювання своїх побажань з приводу товщини і форми брів. Якщо у вас є шрами чи рубці, обов'язково скажіть про це фахівцеві, - їх можна буде приховати за допомогою мікроблейдінга.
  2. Малюють потрібний контур і видаляють волоски поза зоною брів.
  3. Використовують анестезію.
  4. Підбирають пігмент в залежності від кольору волосків і типу шкіри.
  5. Вдаються до самої процедури. Тут використовують спеціальний інструмент, який представляє собою з'єднання тоненьких голок, нагадує лопатку. Майстер перманентного макіяжу здійснює контроль глибини введення пігменту, що дозволяє промальовувати чіткі лінії волосків.
  6. На завершальному етапі клієнт отримує перелік рекомендацій по догляду за шкірою в області нанесення перманентного макіяжу.

Важливо знати: Відразу ж після завершення процедури дерма в області брів стає трохи припухлою, а сам колір волосків буде занадто яскравим. Лякатися не варто, вже через кілька днів ваші бровки будуть виглядати бездоганно.

Відео: як проходить процедура мікроблейдінга, чи будуть шрами

Мікроблейдінг фото до і після

Мікроблейдінг фото до і після

Догляд за бровами після мікроблейдінга

Як доглядати за бровами після мікроблейдінга? Після застосування мікроблейдінга перший час вам буде потрібно навчитися доглядати за бровами, що дозволить зберегти їх привабливими тривалий час. У перший день забороняється мочити або використовувати косметику. Також намагайтеся не торкатися руками надбрівних дуг і перебувати на сонці. Відмовтеся на тиждень від фізичних навантажень.

Такі препарати, як Пантенол і Депант, благотворно впливають на шкіру і сприяють швидкому загоєнню пошкоджених ділянок. Змащуйте ними свої бровки на 3-5-й день після процедури.

Категорично заборонено здирати утворилася корочку. Коли вона відпаде природним способом, вам може здатися, що пігмент вийшов зі шкіри. Але через тиждень після загоєння колір знову відновиться. Таким чином, ідеальні брови ви отримуєте через 2 тижні після сеансу мікроблейдінга.

Мікроблейдінг брів: загоєння

Мікроблейдінг брів: загоєння

Багатьох дівчат перед проведення процедури цікавить питання: як заживає мікроблейдінг брів? Загоєння при мікроблейдінге брів дуже швидке:

  • коли майстер здійснює промальовування волосків, пошкоджується лише верхній шар епідермісу, що не викликає почервоніння і набряків;
  • через день після процедури на шкірі бровние дуг формується тоненька плівка, яка практично не помітна оточуючим;
  • через добу незначні болючі відчуття зникають;
  • на 3-й день з'являється легкий свербіж, який свідчить про загоєнні шкіри;
  • на 4-5-й день вами буде помічено легке лущення - забирається плівка, яка до кінця тижня відходить остаточно.

Таким чином, на 6-7-й день після процедури ділянку, в шкіру якого вводився пігмент, заживає повністю, а ваші бровки стають привабливими і природними.

Скільки тримається мікроблейдінг брів

В ідеалі мікроблейдінг тримається 1,5-2 роки, але корекція вже може знадобитися через кілька місяців після процедури. Це абсолютно не означає, що майстрами допущена помилка, адже у кожної пацієнтки косметологічного салону свої особливості організму, і загоєння шкіри може порушити плани на ідеальний контур. У деяких випадках результат процедури частково зберігається і через 2-3 роки.


Мікроблейдінг потрібна корекція

Для максимального ефекту вам може знадобиться від 2 до 5 корекцій. Все залежить від особливості організму, і загоєння шкіри.

Мікроблейдінг брів: протипоказання

Перед проведенням процедури рекомендується переконатися у відсутності алергічної реакції на фарбу, яку буде використовувати майстер. Для цього необхідно невелике її кількість нанести на шкіру в зоні передпліччя або ліктьового згину. Якщо через кілька хвилин виникло почервоніння або свербіж, то це говорить про алергічної реакції. Від процедури в такому випадку краще відмовитися.

За кілька днів до проведення процедури слід повністю відмовитися від вживання алкоголю або антибіотиків, адже в першому випадку можливе розрідження крові і виділення сукровиця під час біотатуаж, що здатне створювати перешкоди в роботі майстра, а в другому - пігмент може не прижитися.

Сприйнятливість шкіри до пігменту істотно знижує користування солярієм. Тому його категорично не рекомендується відвідувати перед наміченої процедурою.

Жирний тип шкіри є умовним протипоказанням - при такому типі шкіри пігмент може змінити свій відтінок.

Крім того, ми радимо не вискубувати брови за 2 тижні до мікроблейдінга. Справа в тому, що майстер на самому сеансі визначається з формою брів і нюансами проведення технології. Саме тому йому важливо знати, як у вас реально зростають волоски і яку форму має надбрівна дуга. Щоб істотно збільшити ефект мікроблейдінга, в день проведення процедури відмовтеся від кофеїну і шкідливої ​​їжі.

Протипоказання при мікроблейдінге брів:

  • онкологічне захворювання;
  • підвищена температура;
  • індивідуальна непереносимість пігменту;
  • дерматологічні захворювання, які локалізували в зоні брів;
  • аутоімунні захворювання;
  • псоріаз, екзема та інші дерматологічні захворювання
  • запальні і вірусні захворювання в період загострення, в тому числі простудні;
  • відкриті ранки в зоні брів - болячки, прищі, садна;
  • погана згортання крові;
  • наявність менструації

Таким чином, після проведення мікроблейдінга ваші бровки будуть виглядати привабливо і виразно, але головне, - їх не відрізнити від натуральних. Присутня можливість варіювати колір і інтенсивність пігменту, змінювати товщину волосків і заповнювати рідкого ділянки.

Розумний блог про красу і здоров'я cleverblog.ru, 2018

Раджу також прочитати:

Чим відрізняється мікроблейдінг від татуажу?
Мікроблейдінг або татуаж: що краще?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: