Статьи

Очі близько посаджені: макіяж візуально скоректує форму очей

  1. Особливості форми очей
  2. Секрети спеціального мейк-апу
  3. Якщо очі глибоко посаджені
  4. Макіяж для круглих і маленьких очей
  5. Яку палітру вибрати
  6. висновок

Умілий мейк-ап виправляє багато недоліків Умілий мейк-ап виправляє багато недоліків. У цьому матеріалі ми детально опишемо макіяж для близько посаджених очей. При оволодінні цією майстерністю за допомогою покрокового керівництва всі жінки зможуть коригувати риси свого обличчя і відчувати себе впевнено.

Особливості форми очей

Зовнішність кожної людини - унікальна. І це прекрасно, що ми такі різні. Але існують певні канони краси. Ними і керуються візажисти, намагаючись зробити кожну особу досконалим. Це зовсім не означає, що жінки при цьому втратять свою індивідуальність.

Якщо придивитися до осіб багатьох відомих актрис і телеведучих, таких як Тіна Канделакі, Сара Джессіка Паркер, Періс Хілтон, у них саме такі риси обличчя. Але на фото вони виходять бездоганно, оскільки їх візажисти володіють професійними секретами і вміють робити макіяж для близько посаджених очей. Ці знання доступні всім. Якщо придивитися до осіб багатьох відомих актрис і телеведучих, таких як Тіна Канделакі, Сара Джессіка Паркер, Періс Хілтон, у них саме такі риси обличчя

Секрети спеціального мейк-апу

Ідеальними прийнято вважати очі, розташовані на такій відстані один від іншого, що дорівнює їх ширині.

Близько посадженими очі є, якщо відстань між ними помітно менше ширини. Якщо це так, то варто керуватися покроковою інструкцією, наведеною нижче.

  1. Найбільш нейтральним кольором з палітри необхідно зафарбувати внутрішній і край і середню частину верхньої повіки. Допустимо використовувати не тільки тіні, але і білий олівець для куточка ока. Вся косметика повинна бути матовою, без блиску.
  2. Щоб оформити контур очей, посаджених поруч, потрібно використовувати яскравий олівець або лайнер. Тим, у кого мало досвіду використання підводки, більше підійде спеціальний фломастер. Лінію по верхній повіці потрібно вести в сторону скронь, поступово розширюючи лінію.
  3. Тепер потрібно акуратно промальовувати лінію і на нижньому столітті. Вона йде від зовнішнього кута і переривається на середині.
  4. В останню чергу фарбуються вії. Ближче до середини ока досить одного шару туші, а до краю вії можна фарбувати гущі. Це правило слід врахувати і при нарощуванні: штучні вії кріпляться ближче до краю. Вони можуть бути навіть трохи довше власних. Ми не наводимо тут покрокову інструкцію того, як це зробити, оскільки ця тема вимагає окремого розгляду.
  5. Настала черга брів. Над близько посадженими очима найвдаліше виглядають подовжені брови. «Направити» їх в сторону скронь можна, використовуючи олівець і / або спеціальні тіні для брів. А ось ближче до середини особи брови варто зробити якомога менш помітними.

Категорично не рекомендується використовувати темні відтінки тіней і олівця для внутрішнього краю ока. Це візуально зробить їх ще більш близько посадженими.

Якщо очі глибоко посаджені

Коли очі досить близько посаджені, і при цьому мають таку форму, яку хочеться скоригувати, на допомогу прийде спеціальний макіяж. Трапляється, що очі посаджені не просто близько один від одного, але ще і глибоко. Зробити їх виразніше можна, дотримуючись наведеним нижче покрокового опису.

  1. Нанести найбільш світлі тіні на середину і внутрішню частину століття. Внутрішній куточок додатково обвести олівцем молочного відтінку.
  2. Зовнішні краї очей фарбувати темними тінями таким чином, щоб візуально очі збільшувалися вшир і вгору у напрямку до скронь.
  3. На нижню повіку потрібно також акуратно накласти тіні, але тільки на зовнішню третину.
  4. Яскравими тінями слід лише трохи відтінити куточок ока.
  5. Тепер знадобиться темний олівець або підводка. Ними промальовувалися зовнішні куточки так, щоб форма їх стала більш витягнутої. В останню чергу вії покриваються тушшю.

Але очі бувають не тільки глибоко посадженими. Не менш поширена проблема - занадто круглі або дуже маленькі очі. Нижче йде опис макіяжу як раз для власниць таких рис обличчя.

Макіяж для круглих і маленьких очей

Часто близько посаджені очі мають круглу форму Часто близько посаджені очі мають круглу форму. Візуально подовжити їх можна за допомогою ретро-стрілок. Вони повинні відступати від внутрішнього краю приблизно на один сантиметр. А ось зовні стрілки повинні трохи виступати. У повсякденному макіяжі допустима довжина стрілки до п'яти міліметрів.

Чітка довга стрілка візуально розставить очі на більшу відстань один від одного, а помітна губна помада перенесе увагу на себе і тим самим відверне від верхньої частини обличчя.

Маленькі очі можна збільшити завдяки ефекту димчастих очей Маленькі очі можна збільшити завдяки ефекту димчастих очей. Залежно від обраної палітри, тіні-основа можуть бути натурально-рожевими або бежевими. Вони наносяться на все віко. Стрілку, проведену олівцем, необхідно ретельно розтушувати. По лінії стрілки наносяться тіні темного відтінку таким чином, щоб внутрішній край очі не був зачеплений.

Растушевка тіней проводиться в сторону і вгору. Підведенням варто виділити тільки зовнішню третину. Туш необхідно нанести гущі на зовнішні краї, а ось посередині і внизу досить буде одного шару.

Яку палітру вибрати

Виконуючи макіяж для близько посаджених очей, потрібно не тільки виконувати покрокову інструкцію, а й грамотно використовувати кольору. Часто ідеально гармоніюють між собою тіні входять до складу невеликого набору з трьох-п'яти відтінків. Найсвітліші з них призначені для середини і внутрішньої частини верхньої повіки, а темні - для зовнішньої частини. Що стосується кольору, то його підбирають під одяг і під колір очей.

  • Карі очі стануть яскравіше, якщо підкреслити їх ліловими, блакитними, синіми, ванільними тінями. Гарні також кавові, бежеві відтінки. До речі, всі перераховані кольору відмінно підходять жінкам зі смаглявою шкірою.
  • Очі зеленого кольору найбільш привабливо виглядають з золотисто-мідними відтінками. Тіні із зеленої палітри - салатові, оливкові - теж підкреслять рідний відтінок. Темні кольори виглядають не менш чудово.
  • Синьоокий і блакитнооким варто придивитися до холодних відтінків, таким як мокрий асфальт, графітовий. При акуратному застосуванні підходить і чорний колір.
  • До сірим очам також підходить темна монохромна палітра, тобто ті ж кольори, що і для блакитних очей.

Існують і винятки з цих правил, оскільки велике значення має і одяг, і колір волосся, і відтінок шкіри, і колір губної помади, який використовується в цьому ж макіяжі.

висновок

Мейк-ап очей покроково не займає багато часу, а косметика для декоративного макіяжу доступна абсолютно всім, адже зовсім не обов'язково купувати дуже дорогі засоби. Набагато більше значення має майстерність.

Читайте також на нашому сайті:

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: