Статьи

Перманентний макіяж: стереотипи, візуальні ефекти і біль

  1. З чого все почалося? Я навчився робити перманентний макіяж ще в 18 років. У той час моя подруга...
  2. Тренд на природність
  3. Акварельний техніка
  4. Про біль і синцях
  5. стійкість
  6. Протипоказання

З чого все почалося?

Я навчився робити перманентний макіяж ще в 18 років. У той час моя подруга працювала в б'юті-індустрії і хотіла, щоб я навчився перманентного макіяжу і працював разом з нею. Я закінчив школу перманентного макіяжу в Бельгії, а через кілька місяців отримав запрошення в Нью-Йорк. Я пропрацював там два тижні і написав для американського Vogue. З цього моменту все і почалося.

стереотипи

Вважається, що якщо робити перманентний макіяж верхнього або нижнього століття, то це візуально збільшує очі . Це помилкова думка: в реальності виділення століття зменшує форму очей. Домогтися (візуального знову ж) ліфтинг-ефекту можна, вибравши правильну форму брів .

Домогтися (візуального знову ж) ліфтинг-ефекту можна,   вибравши правильну форму брів

Фабріс Кондемі.

Тренд на природність

Сьогодні головне завдання фахівця - домогтися того, щоб перманентний макіяж був якомога менш помітний і не кидався в очі. Наприклад, я не рекомендую робити підводку очей чорним пігментом, так як він сильно виділяється на тлі, скажімо, ненафарбованих вій. Щоб макіяж виглядав більш природно, краще використовувати срібний пігмент.

Акварельний техніка

Я працюю в акварельного техніці, її суть в тому, що пігменти наносяться точками і штрихами. Наприклад, якщо говорити про бровах, то я не обвожу їх, а лише злегка коректую форму, тобто в тих місцях, де волосків менше, роблю їх більше, і навпаки. Також я розробив власну техніку перманентного макіяжу для очей Silverlight. Йдеться про пігментації нижньої повіки (трохи вище нижніх вій очі) срібним пігментом. Ця техніка додає натурального кольору очей глибину і блиск і, до речі, візуально трохи збільшує очі. Я порівнюю свою роботу з огранюванням діаманта: Silverlight підкреслює природну красу погляду.

Про біль і синцях

Всі процедури з перманентного макіяжу практично безболісні. Під час процесу використовується спеціальний анестезуючий крем. Але і без професіоналізму майстра не обійтися: його підготовка теж впливає на комфорт клієнта . Після процедури зони, з якими я працював, можуть бути трохи темніше, але протягом 2-3 днів пігмент придбає максимально природний вигляд, ставши на кілька тонів світліше. Якщо говорити про макіяж очей, то після процедури шкіра може злегка опухнути, але через 2-3 дня запалення зникне.

стійкість

Щоб пігмент тримався довше, після процедури я раджу не наносити на брови і очі агресивні засоби для зняття макіяжу. При правильному догляді перманентний макіяж, нанесений методом пігментації, тримається до двох років.

Протипоказання

Перманентний макіяж протипоказаний вагітним жінкам, годуючим мамам, тим, у кого є схильність до алергічних реакцій. Такі процедури не рекомендують людям з цукровими діабетом, онкологічними, дерматологічними і психічними захворюваннями.

З чого все почалося?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: