Статьи

Причини випадання брів

Жіноча сторінка рекомендує:

Жіноча сторінка рекомендує:

Причини випадання брів. Ваші брови згодом стали дуже рідкісними або, взагалі, повністю випали? Насправді, ви не самотні - у багатьох людей подібна проблема. Погано ще те, що брови знаходяться на обличчі людини, а, отже, завжди на виду. Але, на щастя, ця проблема є загальні для всіх людей причини і способи її вирішення. У цій статті ми розглянемо найбільш поширені причини поганого росту або випадання брів, а також способи виправлення ситуації.

Найпоширенішою причиною рідкісних і випадають брів є нестача поживних речовин в щоденному раціоні харчування. Волосяні фолікули брів щодня потребують певного обсязі поживних речовин, щоб брови були густими і здоровими.

Основним харчуванням для брів є білок і сірка, яких повинно бути в достатньому обсязі. Поповнити свій щоденний раціон харчування білком дуже легко, поряд з іншими вітамінами і мінералами. Необхідно щодня споживати пісне м'ясо, наприклад, рибу і курку, з яких волосяні фолікули брів отримають необхідний їм білок. Також, можна вживати їжу протеїнові добавки, соєвий сир і тофу. Сірка в великих кількостях міститься в салатних листках і яйцях. Вживаючи ці продукти регулярно, вже через місяць, а може і раніше, ви побачите значні поліпшення зовнішнього вигляду ваших брів.

Ще одна поширена причина рідкісних брів - їх надмірно часте вищипування. Якщо вискубувати брови кожен день, не варто очікувати їх швидкого швидкого зростання. Волосяних фолікулів потрібен якийсь час, щоб відновитися. До того ж, через вищипування волоски брів згодом стоншуються.

Якщо ви хочете відродити свої брови, стримайте свій запал в вищипуванні їх. Видаляйте тільки дійсно зайві волоски. Людський організм з віком старіє, а, значить, брови будуть рости все повільніше і повільніше. Тому, необхідно рідше вискубувати брови, а з віком поступово збільшувати інтервали між вищипування брів.

Випадання брів може бути, також, пов'язано із захворюванням, наприклад, аутоімунним захворюванням під назвою вогнищева алопеція, при якому організм сприймає волосяні фолікули як ворогів і намагається від них позбутися. Зовні це проявляється випаданням брів.

Якщо в певний момент ви запідозрили у себе цю хворобу, обов'язково зверніться до лікаря. Можливо, вам пощастить, і лікар зможе підібрати для вас ефективний спосіб лікування, але гарантій немає. Добре те, що при осередкової алопеції не страждають стовбурові клітини волосся, а, значить, є шанс заново виростити брови.


Поділіться з друзями:
Друк сторінки

Ваші брови згодом стали дуже рідкісними або, взагалі, повністю випали?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: