Статьи

Простий спосіб малювати стрілки

  1. Як малювати стрілки

Ну, відразу треба сказати, що в заголовку є невелике брехня. Простого способу малювати стрілки не існує. Стрілки це як кубики на животі - комусь пощастило з фізичними даними і мотивацією, а кому-то взагалі не судилося, хоч про ... займайся. При цьому в спортзалі ми не біжимо відразу до найважчої штанзі, а стрілки, чомусь вважається, повинні виходити як би просто за фактом наявності очей і дуже велике розчарування завжди, ну як же, що зі мною не так. Загалом, щоб поставитися до малювання стрілок спокійно і, в кінцевому підсумку, десь навіть філософськи, треба спочатку прояснити пару моментів.

Добре і без напрягу стрілки будуть виходити на таких галузях, як у моїй улюбленій моделі Юлі. Навіть не особливо важливо, ніж малювати, ми з нею за час нашого творчого злиття малювали всім - рідкими лайнерами, гелів підводками, фломастерами, тінями, олівцями. Широке рухому повіку, лінія вій плавно згинається і все, що потрібно - повторити дану природою лінію. Стрілки на подібних очах завжди буде виглядати ефектно і в тему, і здадуться без бою.

Таких ідеально влаштованих для малювання стрілок очей добре якщо п'ять пар на сотню. Насправді, навіть менше (говорю зараз про очі європеоїдів). Значення має також «кривизна» століття, тобто наскільки опуклі очі - чим більше вигин століття, тим важче намалювати нормальну стрілку, точніше, дві нормальних і, бажано, однакових стрілки. Іноді навіть незрозуміло - начебто, і рухому повіку добре відкрито, і очі великі і взагалі все норм, а стрілки не виходять. Це саме через вигину століття + ще ж треба узгодити і з іншими частинами особи.

Є таке правило паралельних ліній, відповідно до якого хвостик стрілки треба виводити паралельно брови. Така пропорція інтуїтивно відчувається комфортної для сприйняття, якщо не дотримати, картинка розвалюється. Якщо брови самі по собі не прямі, то, малюючи стрілки, треба представляти ці паралелі, подумки добудовувати лінії до рівних (хештег # заморочка).

Врахуємо ще, що людські особи асиметричні, практично у кожної людини два його очі різного розміру і різної форми, а для малювання стрілок критичний кожен міліметр. Тобто якщо куточок одного очі на мікроразніцу вище іншого куточка, вже чекай проблем. Часто ще буває, що в молодості стрілки легко малювалися і виглядали добре, а з віком щось пішло не так. Це тому, що поступово міміка і різного роду скорочення лицьових м'язів все більше посилюють природну ассиметрию будови, і фактично стає неможливо витримати лінії на одному рівні, тому що на різному рівні самі очі (і, до речі, брови).

Зморшки на століттях і в куточках очей теж окрема пісня - чим більше текстурная поверхню, тим складніше з нею рівно вести лінію. Мімічні зморшки бувають не тільки у зрілих людей, а й у тих, хто багато мружиться. А хто з нас не мружиться, постійно дивлячись в яскраві екрани? і навіть не усвідомлюємо цього.

Коротше, я хилю до того, що стрілки - це об'єктивно дуже складно. Не сваріть себе за криворукість, якщо у вас не виходить. Цей вищий пілотаж можуть освоїти тільки супермотівірованние люди. Ну, і ті, кому природа видала спеціальні очі для стрілок. Або ті, хто не париться - Кривенько й добре. Ось таким людям я можу тільки поаплодувати, це найкрутіше в житті - робити, що подобається і що вважаєш за потрібне і не паритися.

Тепер, попередньо оцінивши свої природні дані, приступимо до малювання. Спробувати, звісно, ​​можна всім. Та й взагалі, тільки спробувавши, можна оцінити силу своєї мотивації. Загалом, я розповім не те що зовсім простий, але, як мені здається, технічно мінімально напряжно спосіб малювати стрілки.

Основна ідея цього методу - малювати в кілька етапів, не намагатися відразу створити шедевр.

Як малювати стрілки

Нам знадобиться: олівець, тіні і кисть зі скошеним ворсом. Для першого етапу олівець і тіні краще взяти одного кольору.

Взагалі-то краще взяти для стрілок олівчик, у якого можна заточити кінчик. Але навіть з таким тупенький реально - можна просто трохи сточити його про папір хоча б з одного боку. Більш головний момент, щоб олівець був дуже м'який, жирний, йшов по шкірі легко. Тіні для основи краще взяти матові і добре пігментовані. У кисті повинен бути тонкий зріз і щодо гнучкий кінчик (але не занадто!), Кисть це найважливіша частина заходу.

), Кисть це найважливіша частина заходу

Зробимо і макіяж вже заодно. Я починаю робити мейк ні з тону, а саме з очей (нарешті мені вдалося зняти для статті правильну послідовність!). Коли-небудь докладно напишу про це (точніше, допишу, вже рік висить розпочатий пост), але ідея така - краще завжди починати з головного, а головне в нашій картинці це очі.

Спочатку роблю основу під тіні - як правило, просто тон + пудра, потім наношу тілесні тіні на повіки і проробляю складку нейтральними матовими тінями. далі ↓

1. Намалювати стрілку олівцем.

На цьому етапі не треба намагатися зробити ідеально. Олівець в даному випадку нам потрібен як основа під тіні, він не самодостатній. Головне фарбувати лінію вій і намітити зачатки хвостиків. Якщо поки сумніваєтеся в своїх силах - малюйте не так широко як тут, а прямо скромненько приліплена до лінії вій і хвостик реально невеликий. Орієнтир: де закінчується зростання вій, починається хвостик стрілки, не треба тягнути з цим до самого кінця рухомого століття.

2. Пензликом і тінями підправити те, що намалювали олівцем.

По лінії вій все зрозуміло - продублювати олівцеву лінію, попутно вирівнюючи край, якщо кисть правильна, то це легко.

Тепер треба зрозуміти про хвостик. Розгорніть кисть тонким кінцем в сторону скроні і призначте до відкритого ока в тому місці, де плануєте хвостик стрілки. Не треба відразу малювати довгий хвіст, головне, щоб він вийшов в паралель з бровою - може виявитися, що це можливо тільки якщо хвостик зовсім маленький, значить, так і треба. Найчастіше хвостик стрілки не перевищує 0,5 см, це, як раз, ширина ворсу у кисті Zoeva, так що просто приставивши цю кисть до зовнішнього кута ока ви: а) зрозумієте, наскільки реально на ваших очах намалювати саме класичний хвостик; б) побачите як би прообраз цього самого хвостика.

І далі акуратно, в кілька проходів, приставними кроками, заповнити всі прогалини і добудувати форму. Тіні - матеріал, який дозволяє це зробити без нервування. Але, підозрюю, що, все-таки, не в 6 ранку або коли там люди встають на роботу ...

Приблизно так. До речі, тут добре видно, що значить широко відкрите повіку - пензлик повністю на ньому вміщується до початку складки. Тому тут можна малювати широку стрілку і довгий хвостик, це виглядає органічно з точки зору пропорцій. Тонка стрілка по лінії вій з хвостиком на ширину століття тут би виглядала по-сирітськи. Але якщо повіку відкрито не широко, то тоді пропорційно норм, якщо стрілка буде тонкою. Така ось наука, кожен раз потрібно дивитися, що і як ...

Ще залежить від того, наскільки опукла кісточка, яка над оком. У мене, наприклад, дуже широко відкрите повіку, але також дуже виражені кісточки, і стрілку намалювати неможливо, її хвіст йде кудись туди під кістку і все це не має сенсу, це навіть не виглядає як стрілка. У Юлі кісточки згладжені, подбровное простір рівне і тому хвіст можна малювати будь-якої довжини. Та ж тема з азіатськими очима - незважаючи на те, що повіку відкрито не широко, зате подбровное простір плоске як аркуш паперу і хвостик на ньому можна намалювати який хочеш. Такі справи…

До речі, починаючи тренування, можна найперший шар теж робити тінями, помилки з тінями простіше виправити. Але чим погано тіні - не буде так яскраво, як з олівцем, погано триматимуться, зітруться. Так що, в повній версії нам потрібен і олівець для підтримки, і тіні, щоб спокійно довести твір якщо не до досконалості, то до розуму.

Так що, в повній версії нам потрібен і олівець для підтримки, і тіні, щоб спокійно довести твір якщо не до досконалості, то до розуму

3. За бажанням - додати чорні тіні.

Якщо відчуваєте себе впевнено - можна коричневі стрілки зробити чорними. Я використовую матові тіні MAC Carbon, не знаю нічого кращого. Можна замість тіней на цьому кроці використовувати гелеву підводку (це нормально для молодих осіб з гладкими століттями, на текстурних століттях краще не обтяжувати).

Якщо запитаєте, чи можна відразу зробити чорні стрілки, використавши чорний олівець в основі, - так запросто. Я починаю з коричневих, щоб показати можливості масштабування. Ну і, коричневі стрілки в звичайному житті виглядають не так пафосно, а очі підкреслюють так само добре, як чорні.

Коли все темні тіні використані і маніпуляції з очима закінчені, пора зробити решті мейк. Почистити то, що осипалося, нанести тон, пудру, рум'яна, підфарбувати брови. На момент тони можна ще підрівняти стрілки, такий же пензлем зі скошеним ворсом з тонким зрізом (тільки абсолютно чистою, звичайно, без залишків тіней), нанесіть тон так, щоб як слід «заточити» хвостик стрілки.

4. За бажанням - додати кольорові тіні.

Після або замість чорних можна зробити кольорові стрілки. Поверх чорних кольорові тіні будуть виглядати яскравіше, поверх коричневих спокійніше.

Я обожнюю червоний колір на очах. Кажу це постійно на уроках - кожному часу відповідає свій колір в макіяжі очей, який саме з часом в результаті і асоціюється. Як зелений і блакитний в шістдесяті-сімдесяті, фіолетовий і фуксія у вісімдесяті, відтінки фіолетового в дев'яності-двохтисячному. А зараз час відтінків червоного і це здорово, тому що відтінки червоного як ніякий інший колір природно виглядають на обличчі і контрастують з будь-яким кольором очей. За умови, звичайно, що самі очі не червоні 🙂 Але червоний не вирок, можна використовувати будь-які кольори під одяг, так взагалі, свої улюблені кольори (наприклад, див. Картинку там нагорі про тіні MAC).

Кольорові тіні можуть бути і матовими, і блискучими. І тут вік неважливий, шари тіней досить тонкі і вся ця цветота нормально буде виглядати на будь-яких століттях. Ось у чому я впевнена на всі сто, так це в цьому ❤

Ось у чому я впевнена на всі сто, так це в цьому ❤

Що робити, якщо на якомусь етапі накосячілі? Впасти - віджатися. Стерти, почати заново. Чарівної таблетки немає ... Але є пряма залежність - чим більше малюєте, тим краще виходить. Тому, до речі, якщо ви зазвичай стрілки не малюєте, а на вечірку вирішили раптом зробити, наполегливі тренування ніхто не відміняв, якщо рука не набита - нічого не вийде. Навіть ось цей спосіб вимагає певної кількості повторень, перш ніж почне виходити.

Я зовсім не фанат стрілок в звичайному житті, і багато разів говорила це. Є також можливість вибрати виділити очі, менш геморойно і такі ж ефектні. Так що, якщо ваші очі не створені для стрілок або мотивації не вистачає, не сумуйте. Зрештою, якщо хвостик у стрілки Нормальна малюється, можна його і не малювати, підведіть рухому повіку близько до вій тінями або олівцем, розтушуйте і це теж буде красиво. Головне, будьте щасливі, дівчатка! І любите себе такими як є, якщо не в деталях, то в цілому - обов'язково 🙂

І любите себе такими як є, якщо не в деталях, то в цілому - обов'язково 🙂

А хто з нас не мружиться, постійно дивлячись в яскраві екрани?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: