Статьи

Що краще тіні або олівець для брів?

  1. «Брови союзній», або трохи історії
  2. Олівець: плюси і мінуси
  3. У чому перевага «царства тіней»
  4. види тіней

Ж енський брови - не останній показник в списку еталонів жіночої краси. Ще б пак, адже з їх допомогою можна висловити цілу гаму емоцій: гнів, подив, смуток. Тому і питання про вибір засоби корекції досить серйозний. Представниці прекрасної половини людства все частіше замислюються, що краще, тіні або олівець для брів. Давайте спробуємо розібратися.

«Брови союзній», або трохи історії

Колись в пріоритеті була природна, здорова краса. Вважалося, що жіночі брови повинні бути густими, «соболиними», довгими і широкими, навіть іноді зрощеними, «союзними». Їх фарбували вугіллям, паленої пробкою, хною.

Йшов час, примхлива мода змінила свої переваги. Брови почали вискубувати пінцетом «в ниточку». Жорстка процедура, але, як то кажуть, чого не зробиш заради іміджу. Зріджені брови домальовували за допомогою олівця плавними лініями.

Ж енський брови - не останній показник в списку еталонів жіночої краси

Зараз знову повертаються до натуральності і виразності. На бровах роблять акцент за допомогою косметичних засобів. Як їх правильно вибрати?

Олівець: плюси і мінуси

Олівці для брів відомі давно і до цих пір залишаються найпопулярнішими в арсеналі косметичних засобів. Ними можна намалювати будь-яку форму - від тонкої лінії до коротких штрихів, що імітують окремі волоски. Але не так-то все просто. Потрібно навик, точність і «тверда рука», інакше брови здаватимуться неприродними, грубо «намальованими», додаючи своїй власниці віку. А ви знаєте, як часто можна фарбувати брови ?

Існують олівці двох видів - автоматичні і звичайні. Перші не потрібно заточувати, але вони легко ламаються, та й коштують дорожче. Звичайні, дерев'яні, з грифелем і «сорочкою» надійніші, бюджетні, але потребують постійної заточуванні. Олівець потрібен саме для брів.

Важливо правильно підібрати колір. Кардинально чорний підходить тільки пекучим брюнеткам із зовнішністю Кармен. Блондинки і русяві красуні з успіхом можуть використовувати темно-коричневі відтінки. Власницям «сонячної» шевелюри варто зупинитися на коричнево-рудою гамі. Необхідно враховувати природний тон, вибираючи олівець на кілька позицій світліше.

Має значення колір очей і шкіри. Блідим голубоглазка і Сероглазка типу «зима» і «літо» підійдуть «холодні» варіанти - від тютюнового до попелястого. «Теплим» «осіннім» і «весняним» кольоротипу варто придивитися до бежевим, золотистим і коричневих тонів. Сивочолий можуть використовувати коричнево-сірий олівець. При кардинальній зміні кольору потрібно обережно підходити до вибору, враховуючи природний відтінок.

Зараз випускають двосторонні олівці з різними відтінками, щоб простіше було зорієнтуватися з тоном і створити оригінальну градацію переходу.

Професіонали радять не гнатися бездумно за модою, а підбирати те, що підходить індивідуально. Пробувати відтінки краще при природному освітленні. Якщо трапився «перебір», то можна завжди підкоригувати макіяж брів за допомогою спеціальної щіточки.

Ознаки якості олівця:

  1. колір грифеля однорідний, без сторонніх домішок і вкраплень;
  2. запах приємний або відсутній;
  3. грифель твердий, добре заточується, що не розмазується.

Візажисти рекомендують перед нанесенням макіяжу потримати олівець в морозильній камері протягом декількох секунд. Лінії стануть точнішими. Парадоксально, але факт.

У чому перевага «царства тіней»

Тіні для брів поки не так популярні, як їх побратими по косметичці. Однак їхні переваги вагомі і незаперечні. При нанесенні тіней не потрібно особливу майстерність і точність окоміру, результат виходить хорошим навіть у новачків. Створення нового, виразного образу проходить легко і невимушено, без типових помилок.

Брови виглядають більш природними, без навмисних вигинів, що зараз особливо актуально. Якщо ви не знайшли спеціальних тіней, підійдуть і набори для макіяжу століття. Одна умова: вони повинні бути матовими.

Тіні для брів більш водостійкі і стійкі до вологи, ніж олівець. У спекотну погоду волоски покриваються краплями поту, і лінія брів може «поплисти». З тінями такого не станеться, навіть якщо шкіра обличчя схильна до жирності.

Легкість нанесення тіней робить їх фаворитами в косметичному світі. Ніякої «штукатурки»! Легкими рухами проходимо по лінії росту брів, повторно наносимо тон ближче до перенісся, ось і вся хитрість. Якщо брови короткі, тіні допоможуть додати об'єм і скорегувати зовнішній вигляд, візуально подовживши або піднявши контури.

види тіней

Тіні для брів відрізняються по текстурі. Якщо ви тільки починаєте пробувати себе в макіяжі, підійдуть тверді воскові тіні-олівець. Їх «фішка» - легкість нанесення і природність, здається, що краса і виразність на 100% натуральні. На жаль, вони не відрізняються водостійкістю, в літній час можуть «танути» і розпливатися.

Порошкоподібні розсипчасті тіні випускаються наборами, за зовнішнім виглядом їх важко відрізнити від традиційних тіней для повік. Однак тримаються вони довше. Наносять пудровие тіні за допомогою коротковорсової пензлика або аплікатора. З їх допомогою можна легко створити образ або змінити імідж. Недоліки без проблем коригуються.

«Віртуозам макіяжу» можна скористатися рідкими тінями. Вони володіють моделюючим ефектом. Наносити ними тон непросто, але при деяких навиках і тренуванні можна домогтися приголомшливого результату. Подібно гелю, рідкі тіні «будують» і фіксують потрібну форму. Чарівне перетворення забезпечено!

Чарівне перетворення забезпечено

У косметичних наборах зазвичай містяться різні відтінки тіней для брів, щоб акцентувати форму. Міністерство внутрішніх справ має бути світлішою, а вигини - насиченими. Цікаво поекспериментувати з відтінками, щоб, подібно художнику, знайти свій

Повсякденний макіяж повинен бути стриманим, підійдуть матові тіні. Для вечірнього виходу можна скористатися нестандартними блискучими варіантами.

Кожен сам для себе вирішує, що краще, тіні для брів або олівець. Як то кажуть, це справа смаку і можливостей. Варто доля всі нюанси і вибрати оптимальний варіант. Будьте красивими, ви цього варті!

Як їх правильно вибрати?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: