Статьи

Татуаж брів: види, техніки, поетапне проведення процедури

  1. суть процедури
  2. види татуажу
  3. Показання та протипоказання
  4. Вибір майстра і салону
  5. вибір кольору
  6. Підготовка до сеансу
  7. етапи проведення
  8. подальший догляд
  9. Все про скоринках
  10. корекція
  11. можливі ускладнення
  12. невдалий результат

Татуаж брів - процедура, до якої вдається більшість зайнятих дівчат, котрі хочуть витрачати зайвий час на макіяж

Татуаж брів - процедура, до якої вдається більшість зайнятих дівчат, котрі хочуть витрачати зайвий час на макіяж. Якщо ти в їх числі і якраз обдумуєш таке рішення, потрібно підготуватися, адже перманентний макіяж має свої тонкощі і особливості. Чим більшою інформацією ти будеш володіти, тим більше шансів, що все пройде успішно і нові брови викличуть радість, а не розчарування.

Зміст статті

суть процедури

Татуаж брів - це альтернатива звичайному фарбування. Майстер вводить пігмент під шкіру клієнта, тому відтінок зберігає яскравість протягом 2-5 років. Протягом цього часу не доведеться користуватися декоративною косметикою, оскільки брови завжди будуть виглядати доглянуто.

Процедура схожа на нанесення татуювання, тільки голка проколює шкіру на меншу глибину. Пігмент згодом вицвітає, і брів можна надати нову форму і відтінок.

види татуажу

Класичний перманентний макіяж - це нанесення пігменту на всю область брів. В результаті виходять тонкі або товсті лінії правильної форми з рівномірним розподілом кольору.

Зараз такі брови вже не в моді, тому популярність захопили інші техніки татуажу:

  1. Пудровий (тіньової). Косметолог наносить на шкіру окремі точки, що імітують напилення декоративної косметики. Створюється ефект тіней або м'якого олівця.
  2. Волоскові. Брови оформляються окремими штрихами, що наслідують природному росту волосся. Здається, що косметики немає, але брови густі і акуратні від природи. волоскові перманент буває європейським (лінії спрямовані в одну сторону) і східним (враховується природний ріст волосся).
  3. Змішаний. Комбінований метод нанесення пігменту об'єднує пудровий і волоскові татуаж. Майстер промальовує окремі волоски, а потім створює м'яку растушевку ліній.
  4. Акварельний. Наноситься пігмент природного відтінку брів, форма не має чітких меж, виконується легка растушевка. Результат виглядає натурально.

Кожна техніка вимагає від майстра сертифіката. Не варто погоджуватися на процедуру, якщо такого документа немає.

Класичний татуаж виконують спеціальним апаратом з голкою-розпилювачем. Вона набирає пігмент і вводить його під шкіру на глибину 0,8-1 мм з високою швидкістю.

Деякі ділянки голка проколює не по одному разу, тому процедура хвороблива.

Кілька років тому серед косметологічних послуг з'явилася нова процедура - мікроблейдінг. По-іншому його називають ручним або мануальним татуажем. Відмінність від класичного в тому, що використовується не машинка, а ручна маніпула з тонким лезом. Майстер робить на шкірі мікронадрези глибиною 0,5-0,8 мм. Процедура менш болюча, але дискомфорту і крові все ж не уникнути.

Процедура менш болюча, але дискомфорту і крові все ж не уникнути

У техніці класичного перманенту роблять всі перераховані вище види татуажу. Мікроблейдінг підходить тільки для волосових нанесення пігменту. Є ще одна процедура - мікрошейдінг. Косметолог застосовує ручну маніпулу з голкою на кінці. За допомогою цього інструменту можна зробити пудровий татуаж.

Показання та протипоказання

Небажання щодня користуватися декоративною косметикою або постійно наносити на брови фарбу - головний стимул до того, щоб зробити перманентний макіяж. Він приховує такі недоліки:

  • асиметрична форма;
  • контраст відтінків брів і волосся;
  • нерівномірне зростання волосків;
  • повна відсутність брів;
  • відсутність росту волосся на окремих ділянках - ближче до кінчика або на місці шрамів.

Досвідчений майстер татуажу зробить так, що ваші брови будуть густими, акуратними, правильної форми і природного відтінку. Але до цієї процедури є протипоказання:

  • інфекційні захворювання;
  • підвищена температура;
  • гемофілія;
  • цукровий діабет;
  • епілепсія
  • СНІД;
  • гепатит;
  • дерматологічні захворювання;
  • онкологія;
  • родимки і бородавки в області брів;
  • психічні відхилення;
  • вагітність;
  • період грудного вигодовування;
  • період менструацій;
  • дитячий та підлітковий вік;
  • прийом антибіотиків і препаратів, що розріджують кров;
  • свіжий загар.

На попередньої консультації косметолог повинен дізнатися, чи немає у вас обмежень з цього списку.

Вибір майстра і салону

Якщо ви хочете, щоб татуаж допоміг вам стати володаркою красивих брів, потрібно правильно вибрати косметолога. Пропозиції початківців майстрів здаються привабливими через знижки, але, погоджуючись на них, ви ризикуєте отримати невдалий перманент. Краще заплатити більше, але потрапити до досвідченого фахівця.

Такого косметолога шукають за реальними відгуками. На попередньої консультації хороший майстер покаже своє портфоліо з прикладами робіт, розповість про принципи проведення процедури, дасть рекомендації по підготовці до неї, опише можливі ускладнення.

На самому сеансі косметолог буде в одноразових медичних рукавичках і масці, всі інструменти повинні бути стерильними.

Салон підбирається так само ретельно. У нього повинна бути ліцензія на здійснення косметологічних процедур, її зазвичай виставляють на офіційному сайті. Краще вибирати клініку, яка працює вже не один рік і встигла зібрати відгуки про свою діяльність. Хороший салон відрізняється привітним персоналом і ідеальною чистотою в приміщенні.

вибір кольору

На попередньої консультації ви разом з майстром виберете відповідний відтінок. Він повинен поєднуватися з кольором волосся. Косметологи орієнтуються на наступні правила:

  1. Блондинкам йде коричневий відтінок брів, трохи темніше природного. Якщо натуральний колір з попелястим відливом, то до коричневого пігменту додається сірий.
  2. Якщо волосся русяве, то відтінок брів підбирається з каштановою і теракотової палітри. До темно-русявим волоссям підійдуть відтінки коричневого або шоколадного. Золотистий пігмент добре виглядає на світловолосих дівчат з блакитними очима. Якщо шкіра смаглява, то краще вибрати темно-каштанового відтінку брів.
  3. До рудим волоссям підбирають пігмент з коричневої палітри. Він повинен бути трохи світліше волосся.
  4. Брюнеткам і шатенкам йдуть коричневі і сірі відтінки. Чистий чорний колір не застосовується, оскільки результат виглядає неприродно, а згодом пігмент стає синім.
  5. До сивого волосся підбирають відтінок з сірої палітри.

Пігменти рідко застосовуються в чистому вигляді. Зазвичай для отримання потрібного відтінку змішується кілька різних в правильних пропорціях. Не бійтеся, якщо під час сеансу косметолог почне «чаклувати» над кількома тюбиками.

Техніка нанесення татуажу визначається результатом, якого ви хочете досягти. Якщо потрібно зробити брови природними, то застосовується класичний або ручної волоскові перманент. Тим, хто хоче створити ілюзію легкої косметики, варто вибрати пудровую, акварельний або комбіновану методику. Класичний татуаж вже майже не застосовується, але він підходить, якщо потрібно створити ефект забарвлених брів.

Підготовка до сеансу

Щоб процедура пройшла вдало, перед нею потрібно дотримуватися деяких правил:

  1. Протягом 2 тижнів не засмагати під сонцем і в солярії, інакше після відновлення природного відтінку шкіри колір пігменту виявиться не таким, як хотілося.
  2. Протягом тижня можна приймати антибіотики та препарати, що впливають на згортання крові, наприклад Аспірин. Через це після процедури з ранок виділяється більше крові і лімфи, а разом з ними вимивається пігмент.
  3. Протягом тижня можна вискубувати і збривати брови. Все, що потрібно, майстер виправить під час сеансу.
  4. За 2-3 дні потрібно відмовитися від вживання напоїв, що містять алкоголь або кофеїн. Вони підсилюють чутливість до болю.
  5. Напередодні сеансу не можна їсти смажену, жирну, копчену, солону їжу. Меню складається з здорових продуктів. Це запобіжить набряклість шкіри і підвищить больовий поріг.
  6. В день процедури не можна курити. Нікотин підсилює чутливість до болю.

Сеанс краще призначити на початок або кінець менструального циклу. У цей період больовий поріг підвищується, тому процедура пройде без зайвого дискомфорту. Бажано зробити татуаж в першій половині дня.

етапи проведення

Ескіз брів вибирається заздалегідь. Краще відмовитися від стандартних шаблонів на користь індивідуального підбору форми.

Перманентний макіяж в будь-якій техніці робиться поетапно:

  1. Шкіра очищається від жиру і бактерій косметичними засобами.
  2. Майстер повинен розмітити основні точки ескізу, м'яким олівцем нанести потрібну форму.
  3. Застосовується місцева анестезія у вигляді крему, спрея або розчину.
  4. Коли знеболювання подіє, майстер починає наносити пігмент. Його надлишки і кров видаляються стерильною серветкою.
  5. Через 15-20 хвилин після завершення роботи косметолог наносить на шкіру клієнта загоює мазь.

Процедура триває 1,5-2 години. Половину цього часу займає підбір форми брів і очікування дії анестезії.

Час безпосередньо нанесення татуажу - 40-60 хвилин. Якщо свої брови рідкісні, сеанс займає більше часу, а якщо потрібно лише злегка додати їм обсягу, то можна вкластися в півгодини.

подальший догляд

Щоб татуаж зажив швидко і правильно, потрібно доглядати за шкірою, не допускати потрапляння шкідливих речовин в кров. Після процедури дотримуються наступних правил:

  • не засмагати протягом місяця, інакше пігмент вицвіте;
  • не мочити брови 3 дні, щоб дати їм зажити і не занести інфекцію;
  • не відвідувати баню, сауну, басейн і пляж, оскільки при підвищеній температурі і вологості підвищується ризик занесення інфекції в рану;
  • не користуватися декоративною косметикою, щоб не викликати алергію і запалення;
  • не застосовувати скраб і пілінг, щоб не травмувати шкіру;
  • не вживати алкоголь, оскільки це збільшить час загоєння.

Відразу після сеансу шкіра почервоніє і наболіле, це пройде протягом 2-3 днів. У цей період з ранок виділяється лімфа з частиною пігменту. Брови потрібно 8-10 разів в день точково промокати серветкою, змоченою в антисептику. Для прискорення регенерації клітин з такою ж частотою застосовують загоює мазь. Всі кошти рекомендує косметолог.

Шкіру очищають від забруднень тоніком або молочком без вмісту спирту. У засобі змочують ватний диск і точково обробляють ним особа. Краплі води, що залишилися після вмивання, промокають м'яким рушником. Не можна терти шкіру руками і грубою тканиною.

Все про скоринках

Коли лімфа перестає виділятися з ранок, вона засихає. Утворену корочку не можна здирати - під нею відбувається регенерація клітин шкіри. Якщо проігнорувати це правило, є ймовірність занести в кров інфекцію і зіпсувати татуаж. У місцях, де скоринка відпала завчасно, пігмент швидше освітлюється.

Щоб прискорити відновлення, потрібно застосовувати загоює мазь, тільки вже 4-5 разів на день. Обробка шкіри антисептиком теж залишається в щоденних процедурах. Скоринки сильно сверблять, але дозволяється тільки легко помасажувати шкіру навколо них чистими руками.

корекція

Коли шкіра заживе, потрібно повторно записатися до косметолога. Він оцінить результат, визначить помилки, що виникли після відпадання скоринки. Буває, що відтінок лягає нерівномірно, а форма брів розмивається. Все це усувається на корекції, вона проводиться не раніше, ніж через місяць після основного сеансу.

Майстер знову завдає пігмент на шкіру, але тільки на окремі ділянки, де це потрібно. Етапи не відрізняються від основної процедури, але тривалість скорочується до 20-30 хвилин. В результаті брови виходять акуратними і рівномірними по відтінку, він закріплюється на довший термін.

В результаті брови виходять акуратними і рівномірними по відтінку, він закріплюється на довший термін

Перша корекція потрібна обов'язково, навіть якщо ви не помічаєте недоліків в татуаже. Наступні процедури проводяться в міру вицвітання пігменту, зазвичай через 1,5-2 роки. Такі корекції по-іншому називають РеФреш, тобто оновленням перманентного макіяжу.

можливі ускладнення

Не всі дівчата залишаються задоволені татуажем. Результат може зіпсуватися через неправильні дій майстра, помилок в догляді за шкірою, індивідуальних особливостей організму, який не приймає пігмент. Після процедури можливі наступні побічні ефекти:

  • набряк, почервоніння, біль, що не проходять більше 5 днів (свідчать про інфекції або алергії);
  • зміна відтінку через дешевого пігменту або його відторгнення шкірою;
  • неправильна форма і відтінок брів (вина майстра або недотримання правил догляду);
  • шрами на місці проколів і надрізів (схильність організму або вина майстра).

Дрібні проблеми усуваються на першій же корекції. Якщо робота косметолога вас не влаштовує, потрібно записатися до іншого, більш надійного і досвідченого.

невдалий результат

Якщо навіть корекція не може виправити невдалий результат, то є два варіанти - маскувати татуаж, поки він не зійде, або видалити його. Перманент приховують чубчиком, косметичним коректором або своїми бровами, які поступово відростають. Є процедура камуфляжу, при якій темний пігмент перекривається світлим. Але після найменшого засмаги на шкірі з'являться світлі і темні плями.

Для видалення пігменту застосовують лазерний метод, електрокоагуляцію та хімічна виведення. Потрібно 2-3 процедури з проміжком в 1-2 місяці, щоб звести татуаж. Всі вони проводяться тільки в салоні.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: