Статьи

Жовті скоринки на голові у немовляти

Уже в перший місяць після появи на світло матуся може зіткнутися з жовтими корочками на голові у немовляти, які надають йому неохайного вигляду Уже в перший місяць після появи на світло матуся може зіткнутися з жовтими корочками на голові у немовляти, які надають йому неохайного вигляду. Однак є і хороша новина - їх поява ніяк не відбивається на здоров'ї дитини, а лише свідчить про процес адаптації до життя поза мами.

У рідкісних випадках такі скоринки, а висловлюючись по-науковому гнейс, або себорейний дерматит, вказують на схильність дитини до алергії, яка поки що проявляє себе таким чином.

Потім можуть додатися лущення на щічках, висипання та інші атрибути індивідуальної непереносимості продуктів, медикаментів, побутової хімії та іншого. Іноді скоринки утворюються не тільки на волосистій частині голови, і теж потребують уваги з боку мами.

Як боротися з гнейсом?

Жовті скоринки на обличчі, бровах, лобі, за вухами у грудничка викликають не менше занепокоєння, ніж на голові, так як видаляючи їх, можна серйозно травмувати ніжну шкіру і занести інфекцію. Щоб цього не сталося, потрібно чітко слідувати плану обробки шкіри:

  1. Спочатку всі проблемні місця - головку, брови, щічки, за вушками рясно змащують дитячим маслом, але підійде і звичайне рафінована. Його витримують на тілі не менше години, а потім переходять до наступного пункту.
  2. Малюка поміщають у ванну з теплою водою і починають поливати нею голову близько 10-15 хвилин, після чого миють дитячим м'яким засобом для волосся і тіла, захоплюючи при цьому і бровки за допомогою ватного диска.
  3. Вичісувати скоринки дитячим гребінцем можна як безпосередньо під час водних процедур, так і після. Для першого випадку потрібно або помічник, або дитяча гірка для купання, щоб мамині руки були вільні. Видаляти гребінцем можна тільки ті скоринки, які розм'якшилися. Якщо вони виглядають щільними і не піддаються, слід залишити їх до наступної обробки і дати більше часу на відпарювання в ванні.

Якщо регулярно проводити такі процедури, то в залежності від масштабу поразки, можна вивести жовті кірочки на голові та обличчі у немовляти за місяць-два. Але розслаблятися після цього не варто, так як вони мають тенденцію до рецидиву. У разі виявлення цієї проблеми знову, слід звернутися до лікаря для діагностики причини і призначення лікування.

Як боротися з гнейсом?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: