Статьи

Як наносити зображення на футболку

Можливо ви вже стикалися з термопереводной паперами http://comcenter.ru/Store/Details/200000002456 і http://comcenter.ru/Store/Details/200000003279 для світлих і темних тканин відповідно. Можливо ви вже стикалися з термопереводной паперами   http://comcenter Якщо не стикалися, то можливо чули, а якщо не чули, то ймовірно захочете почути. Отже, для чого потрібні такі папери? Припустимо у вас є футболка або інше текстильний виріб, і вам дуже хочеться зробити на ній малюнок. Причому не такий як у всіх, а свій: оригінальний і неповторний. Перший шлях: замовити готовий виріб в спеціалізованому салоні. Але чи завжди можна пояснити сторонній людині політ вашої фантазії і то, чого ви в кінцевому підсумку хочете? Чи кожен готовий довірити новеньку футболку сторонній людині? Та й питання ціни не на останньому місці. А тому ми вибираємо другий шлях: купуємо термопереводной (або, що те ж саме термотрансферну) папір, друкуємо на ній наше зображення і переводимо на улюблений одяг.

Почнемо по порядку:

Так як ми ведемо мову про технології доступною будинку, то будемо говорити тільки про папір для друку на струменевому принтері. Друкувати необхідно на 4-х або 8-ми кольоровому принтері з пігментними чорнилами, тому що водорозчинні чорнило нестійкі до ультрафіолету, а вам адже хочеться ходити по вулиці в яскравий сонячний день? Вибираємо картинку, встановлюємо в налаштуваннях друк з максимально високою якістю на максимально якісному папері (або термотранфере, якщо такий пункт є в налаштуваннях вашого принтера) Так як ми ведемо мову про технології доступною будинку, то будемо говорити тільки про папір для друку на струменевому принтері і ... стоп. Є важливе зауваження. Якщо ви друкуєте на папері для темних тканин, то картинку можна друкувати як є, а ось для паперу для світлих тканин зображення необхідно друкувати дзеркально (зазвичай в настройках друку є відповідний пункт. Наприклад, в принтерах Epson він розташований на вкладці «Макет»).

І взагалі ми здається забігли вперед ... Але ж спочатку необхідно розібратися з питанням які тканини вважати темними, а які світлими, щоб вибрати відповідний папір, а крім того, визначити чи підходить вибрана тканина для перенесення зображення. Виробник гарантує, що перенесення добре виходить для бавовняних тканин без домішок. Крім того, слід мати на увазі, що на тій ділянці, де буде зображення не повинно бути складок, гудзиків і будь-яких інших виступаючих частин, а так само і вирізів і т.п .. Тепер про те, які тканини вважати світлими, а якими темними , або вірніше так: де закінчуються світлі тканини і починаються темні? Відповідь просто: тканини в даному випадку необхідно розділити на білі, які вважати світлими і на всі інші, які у нас будуть темними! Зображення надруковане на папері для темних тканин повністю закриває тканину білою підкладкою, так що вам необхідно вирізати ваше зображення зрізавши всі білі поля, якою б складною форми воно не було, інакше по краях залишиться білий папір.

Тепер ви нарешті можете приступити до друку з урахуванням написаного вище. Свіжонадрукованими зображенню дайте полежати 30 хвилин (щоб просохнути). Виріжте зображення. Для світлих тканин можна різати залишаючи контур приблизно 5мм від зображення, дрібні деталі вирізати не обов'язково. Для темних, як я вже говорив, необхідно вирізати точно по контуру, так щоб не залишилося білої облямівки навколо. Тепер ви нарешті можете приступити до друку з урахуванням написаного вище

Тепер найвідповідальніший момент: власне перенесення зображення на тканину.

Покладіть тканину на прасувальну дошку, або на стіл попередньо поклавши на нього щільний шар тканини або покривала (в загальному як ви зазвичай гладите речі). Зверху покладіть футболку або інший одяг, на яку ви хочете перевести зображення. Ретельно розгладьте її. Робити необхідно все акуратно і ретельно, так як від цього залежить якість майбутнього виробу.

Далі необхідно докласти зображення. Для світлих і темних тканин є величезна різниця, так що будьте уважні! Папір для світлих тканин необхідно покласти зображенням вниз, тобто до тканини! Ви повинні бачити тільки картату основу! Будьте обережні: так як ви не бачите самого зображення, то зайвий раз переконаєтеся, що верх у вас знаходиться вгорі, право справа і т.д., а саме зображення на тому місці, де вам необхідно.

Для темних тканин все навпаки. Відділяєте захисну підкладку знизу. Нижньою стороною кладете на тканину, зображенням вгору. Зверху необхідно покласти йде в комплекті захисний папір.

Тепер ви готові до перенесення. Візьміть праску, розігрітий до найвищої температури. Обов'язково відключіть функцію пара і переконайтеся, що пара не виходить з праски при прасуванні. Після цього з максимальним натисканням круговим рухом пригладжуйте зображення. Рекомендований час теплової обробки зображення А5 формату: 60-90 сек, більшого зображення: 90-120 сек. Намагайтеся рухати праска рівномірно, так щоб центр праски пройшовся по всіх елементах малюнка. Від того, наскільки добре ви розгладите і притисніть зображення безпосередньо залежить зносостійкість малюнка. Тільки не перетримуйте праска довше рекомендованих вище значень «про всяк випадок» або для компенсації поганого притиску: занадто тривалий тепловий вплив може привести до потемніння малюнка, його скручування і навіть плавлення. Тепер ви готові до перенесення

Розслаблятися рано! Через 10 сек після пропрасовування зніміть захисну картату підкладку (для світлих тканин) або захисний лист (для темних) поки тканину ще тепла, докладаючи тверді, але не різкі зусилля в напрямку, якому сама тканина менш розтягується (в реальності, швидше за все, як вийде ).

Для світлих тканин через 5-10 хв повторно пропрасуйте нанесене зображення, проклавши його додається прокладочной папером, протягом 30-60 сек. Обережно зніміть прокладочні папір.

Якщо треба перенести зображення на обидва боки тканини (як світлої, так і темної), спочатку перенесіть все зображення на одну сторону, потім, не знімаючи захисного паперу (для світлих тканин після другого пропрасовування), переверніть тканину і переведіть зображення на іншу сторону. Тільки після цього знімайте захисний папір.

Правила експлуатації прості і я дозволю собі процитувати рекомендації виробника:

Періть тканину з переведеним зображенням при температурі не більше 40 градусів (витримує 20 прань), вивернувши зображення навиворіт.

Не використовуйте відбілювачі або прискорену сушку.

Тканина можна гладити праскою на середній температурі, при цьому при пропрасовуванні зображення використати якісний захисний папір або кальку.

Не використовуйте пар!

Отже, для чого потрібні такі папери?
Але чи завжди можна пояснити сторонній людині політ вашої фантазії і то, чого ви в кінцевому підсумку хочете?
Чи кожен готовий довірити новеньку футболку сторонній людині?
Тепер про те, які тканини вважати світлими, а якими темними , або вірніше так: де закінчуються світлі тканини і починаються темні?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: