Статьи

»Робимо ялинкові іграшки з дитиною

  1. Прикраси для ялинки
  2. Як зробити ялинкову іграшку?
  3. Новорічні іграшки з паперу
  4. робимо сніжинки
  5. Дивіться у відеосюжеті, як просто можна зробити новорічну об'ємну сніжинку своїми руками
  6. Новорічні кулі своїми руками
  7. Дивіться відео про те, як зробити ялинкову кульку з ниток
  8. Ялинкова іграшка «Овечка»
  9. Дивіться відеосюжет про те, як зробити ялинкову іграшку у вигляді овечки
  10. висновки

Чи відчуваєте вже наближення новорічних свят? На вулицях пахне мандаринами, алеї і фасади магазинів світяться яскравими вогнями ... Більшість російських сімей намагаються зробити свято веселим і барвистим, прагнучи, в першу чергу, принести радість дітям: святково наряджають новорічні ялинки, вибирають подарунки, ретельно складають меню та придумують розваги.

Прикраса ялинок - давня традиція, без якої неможливо уявити зимові свята. Сьогодні навіть дизайнерів запрошують, щоб вони прикрасили ялинку в кращих художніх і модних традиціях. А чи не замислювалися, що ваші діти самі можуть стати дизайнерами новорічного інтер'єру? Почати можна з занять з виготовлення ялинкових іграшок власними руками.

Прикраси для ялинки

Новорічна ялина - символ святкового настрою і відчуття щастя, причому, не тільки для дітей. У багатьох дорослих збереглося непідробне відчуття очікування новорічних чудес і сюрпризів. Створити такий настрій зовсім нескладно. Потрібно просто задуматися, як створити святкову атмосферу будинку, активно задіявши в приготуваннях до свята всіх домашніх, особливо дітей.

Звичайно, прикраси для ялинки можна купити: дорогі блискучі скляні кулі, миготливі гірлянди, блискучий дощик. Безумовно, така ялинка буде оформлена дуже ошатно і красиво. Однак чи буде така ялина випромінювати домашнє тепло і затишок, на відміну від тієї, на якій висять милі зворушливі дрібнички, виготовлені дитячими руками? Такі вироби зберігають людське тепло і спогади.

Отже, якщо ви уважні батьки, яким не все одно, як розвивається їхня дитина, найкраще організувати творчу майстерню з виготовлення новорічних іграшок будинку.

Виготовлення ялинкових іграшок - це відмінний спосіб для:

  • боротьби з неробством дитини
  • правильної організації дозвілля
  • зміцнення сім'ї
  • розвитку творчих здібностей
  • розвитку пізнавальних процесів - уяви і уваги
  • розвитку дрібної моторики рук дитини
  • формування художнього смаку.

Перші прикраси для ялинки можна спробувати зробити вже у віці 1,5 - 2 років. Дайте дитині дитячі ножиці і кольоровий папір: нехай він вчиться вирізати кружальця, трикутники, смужки - елементи для майбутніх гірлянд та іграшок. Можна вирізати кола з білого паперу і дати малюкові їх розфарбовувати: так вийдуть перші зроблені власноруч ялинкові «кулі». Покажіть малюкові, як вирізати прапорці або смужки: нехай малюк допомагає різати і склеювати деталі, які потім складуть цілу гірлянду. Своїми ручками дитина може створити незвичайні іграшки для ялинки (під вашим керівництвом), а також інші вироби для прикраси будинку. Відкриттям малюка стане урочисте прикрашання ялинки, на яку він з гордістю повісить своїми рученятами власні шедеври. Ставши маленьким майстром, малюк по-справжньому відчує свято.

Старші діти (молодші школярі) можуть зайнятися виготовленням ялинкових іграшок, які потребують вже розвиненою моторики рук: шити з тканини і фетру, декорувати в техніці «декупаж» і «пап'є-маше», робити об'ємні кулі, в'язати, вишивати нитками і бісером, складати орігамі і т.д.

Батькам, звичайно, слід знайти час для творчих занять з дітьми.

"Порада. Спробуйте правильно розставити пріоритети в своїй зайнятої життя: чудовий час новорічних свят повториться лише через рік, тому така дивовижна можливість провести час разом з дітьми за цікавим заняттям випаде ще не скоро ».

Як зробити ялинкову іграшку?

Як зробити ялинкову іграшку

Давайте подивимося, що вам з дитиною зробити під силу. Для творчих занять вам знадобиться базовий набір аксесуарів: ножиці, шило або товста голка, клей, кольоровий папір та картон, блискітки, різнобарвна фольга, фарби, пензлі, фломастери, вата, різнокольорові нитки (прості і вовняні), трохи пінопласту, скріпки.

  1. «Іній» і «сніг». «Іній» допоможе створити чудову атмосферу свята: ялинові шишки занурюємо в концентрований сольовий розчин, тримаємо кілька годин і просушують. Щоб отримати «сніг», потрібно натерти на тертці пінопласт, змастити клеєм шишки (або ялинові гілки) і посипати пінопластом.
  2. Гірлянда «Снігопад». До довгої тонкої нитці потрібно прив'язати більш короткі нитки, на які нанизати ватяні кульки. Щоб кульки трималися - фіксуємо їх клеєм.
  3. Гірлянда «Ланцюги». Кольоровий папір ріжемо на коротенькі смужки, які склеюємо, просмикуючи одне кільце в інше.
  4. Гірлянда «Фігурки». Вирізаємо зірочки, сніжинки, місяці, геометричні фігури, чоловічків, звірят і інші забавні фігурки, які наклеюємо на нитки. Використовуємо блискучу папір або посипаємо фігурки блискітками.
  5. Іграшки з шишок і горіхів. Пофарбувавши їх золотою та срібною фарбою і прикріпивши нитку, шишки і горіхи можна вже в такому вигляді вішати на ялинку. Можна проявити фантазію, приробивши до них голови тварин або казкових персонажів.
  6. Іграшки з шкаралупи яєць і матових (білих) лампочок. В яйці робимо тонке отвір, через яке випускаємо його вміст, висушуємо, після чого яйце можна використовувати як основу для іграшок. Використана лампочка виконає тут же функцію.

Подивіться, що може вийти з лампочок:
Подивіться, що може вийти з лампочок:

Новорічні іграшки з паперу

Кольоровий папір і картон знайдуться у кожного. Ці звичайні матеріали пропонують море можливостей для творчості з дитиною. Що можна зробити?

  • Картонний куля. Таке творчість підійде для самих маленьких творців. Адже так просто вирізати з картону круг і прикрасити його, наклеюючи блискітки, паєтки або стрічки. Зробивши отвір угорі і, протягнувши крізь нього яскраву товсту нитку, його сміливо можна вішати на ялинку.
  • «Ліхтарик». Листок паперу треба скласти навпіл із зворотного боку. Після чого необхідно зробити паралельні розрізи від лінії згину (не до кінця, а за 2 см до краю паперу). Лист розгорнути, скачати в трубочку, кінці склеїти. Натиснувши одночасно знизу і зверху на трубочку, ми отримаємо ліхтарик. Серцевину для ліхтарика готуємо у вигляді трубочки меншого діаметру. Вкладаємо серцевину в «ліхтарик», закріплюємо її клеєм або степлером. Готовий «ліхтарик» вішаємо на ялинку. А кілька «ліхтариків», нанизаних на нитку, вже будуть гірляндою.

Простір для творчості величезний. З паперу можна зробити іграшки для ялинки у вигляді коробочок, ріжка морозива, дорогоцінних кристалів, зірок, сердечок, пташок, дзвіночків ... Такі прикраси робляться на основі схем і шаблонів, які можна намалювати самим або знайти в інтернеті. Широко використовується техніка орігамі.

"Порада. З паперу можна робити не тільки іграшки на ялинку, а й під ялинку. Наприклад, об'ємні фігурки милих персонажів ».

робимо сніжинки

робимо сніжинки

Сніжинки - традиційне новорічне прикраса. Ними можна нарядити ялинку або прикрасити будинок . Сніжинки можна робити з бісеру і намистин, в'язати з ниток, шити з тканини, але найвідоміший і простий спосіб їх виготовлення - з паперу.

Робити сніжинку вкрай цікаво: це процес навчить дитину майстерно орудувати ножицями, зосереджуватися, допоможе розслабитися і радісно провести час. Для цього заняття потрібні: ножиці, папір і олівець. Розглянемо кілька способів, як зробити симпатичні сніжинки з паперу разом з дитиною.

Спосіб 1. Вирізаємо сніжинки з паперу. Папір і ножиці - все, що знадобиться. Покажіть дитині, як вирізати квадрат, скласти його і почати вирізати. Можете використовувати готові схеми (візерунки) для сніжинок, а можете імпровізувати.

Спосіб 2. Робимо об'ємні сніжинки. Тут ще знадобиться клей. Чим щільніше папір - тим краще: так сніжинка збереже свою форму. Займаючись таким видом творчості, дитина навчиться посидючості, розвине свою просторову уяву. Не засмучуйтеся, якщо сніжинка з першого разу не вийде.

Дивіться у відеосюжеті, як просто можна зробити новорічну об'ємну сніжинку своїми руками

Кілька порад в допоможуть вам правильно організувати процес:

  • використовуйте блискучу і глянцевий папір: сніжинки з неї будуть виглядати приголомшливо
  • використовуйте більш тонкий папір для першого способу, щільніше - для другого
  • чим більше вигинів і надрізів, тим цікавіше і незвичніше буде форма сніжинки.

Новорічні кулі своїми руками

Що найчастіше вішають на новорічну ялинку? Кулі. Запропонуйте дитині відійти від традиційного розуміння блискучого дзеркального кулі і запропонуйте спробувати виготовити його самому. Самим крихітним майстрам цілком буде досить творчості з папером , А ось діти старшого віку вже можуть під керівництвом дорослих можуть попрацювати і з іншими матеріалами.

Ялинкові кулі можна виготовити з:

  • паперу
  • тканини
  • пінопласту
  • полімерної глини
  • яєчної шкаралупи
  • пап'є маше
  • ниток
  • повсті.

Найпростіші нитки, повітряна куля і клей - це майже все, що потрібно для того, щоб створити незвичайний, повітряна кулька-павутинку. Таке заняття, яке не потребує фінансових витрат, принесе і дітям, і батькам багато задоволення, а отримані кулі стануть оригінальним і стильним новорічним декором.

Дивіться відео про те, як зробити ялинкову кульку з ниток

Ялинкові іграшки з фетру

Фетр - чудовий матеріал, з яким легко і просто займатися творчістю і дітям, і дорослим. Крім того, що дитина буде фантазувати і творчо відноситься до справи, він ще й навчиться працювати з голкою та нитками, декорувати бісером, стрічками, тасьмою і гудзиками, вишивати.

Рекомендації з виготовлення фетровому іграшки для ялинки:

  • ножиці повинні бути гострими, але працювати з ними потрібно дуже обережно
  • деталі з фетру зазвичай зшивають товстими яскравими нитками різного кольору - так виразно
  • якщо іграшка задумана як об'ємна, то не забудьте залишити маленький отвір для того, щоб заповнити іграшку наповнювачем
  • в якості наповнювача використовуйте вату, спеціальний наповнювач або навіть рис
  • не забудьте пришити петельку, щоб повісити вийшло виріб на ялинку.

А ще фетровий ялинкова іграшка - не тільки вдале оригінальна прикраса, а й відмінний подарунок родичам або друзям до новорічних свят.

Ялинкова іграшка «Овечка»

Хороший привід влаштувати творчу майстерню будинку - виготовити ексклюзивні іграшки в тематиці наступаючого року. 2015 рік - код Вівці (Кози). Дітям подвійно приємно буде не тільки включитися в творчий процес, навчаючись створювати щось своїми руками, але і виготовити символ року, який може стати оберегом будинку або приємним сувеніром.

Приступимо до виготовлення овечок. Все, що потрібно для виробництва таких дрібничок - це газети, клей, акрилові фарби, лак, заготовки-оченята, стрази та ланцюжки. Докладне керівництво по виготовленню - в відео-майстер-класі.

Дивіться відеосюжет про те, як зробити ялинкову іграшку у вигляді овечки

Ідей з виготовлення новорічних іграшок - безліч. Вони можуть народжуватися, як тільки ви з дітьми приступите до роботи. Ось побачите, дітлахи самі будуть підказувати раціональні творчі ідеї. Постарайтеся знайти трохи часу, щоб вдихнути в них життя: діти будуть раді захоплюючим заняттям, а ви зможете відпочити, насолодившись веселощами і спілкуванням з дітьми.

"Порада. Не забувайте хвалити дітей за успіхи - тоді вони захочуть творчо проявляти себе знову і знову. Всією сім'єю прикрасьте ялинку створеними вручну іграшками: нехай діти бачать свою роботу і радіють, як добре все вийшло ».

висновки

Новорічна ялина, прикрашена іграшками, виготовленими дитячими руками, стане справжньою прикрасою будинку, символом затишку та взаєморозуміння. Від такої ялинки буде виходити позитивна енергетика, тому що буде відчуватися, з якою старанністю і інтересом створювалися іграшки . У новорічні свята спробуйте відволіктися від важких буднів, проведіть час з сім'єю, знаходячи цікаві творчі заняття, як, наприклад, виготовлення ялинкових іграшок. Пам'ятайте, що ви не просто веселіться, вирізаючи чергову сніжинку, а спілкуєтеся з дітьми, розвиваєте їх творче начало, вчіть їх посидючості і працьовитості, удосконалюєте їх дрібну моторику рук.

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

А чи не замислювалися, що ваші діти самі можуть стати дизайнерами новорічного інтер'єру?
Однак чи буде така ялина випромінювати домашнє тепло і затишок, на відміну від тієї, на якій висять милі зворушливі дрібнички, виготовлені дитячими руками?
Як зробити ялинкову іграшку?
Що можна зробити?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: