Статьи

Догляд за маскою для дайвінгу

  1. Ретельно сполосніть прісною водою і дайте висохнути.
  2. Перевозите і зберігайте в захисному футлярі
  3. Зберігайте в прохолодному темному місці, не допускаючи попадання сонячних променів.

В цілому, догляд за маскою для дайвінгу не відрізняється від догляду за будь-який інший деталлю спорядження. Основні кроки включають таке:

  • Ретельно сполосніть прісною водою і дайте висохнути
  • Перевозите в захисному футлярі.
  • Зберігайте в прохолодному темному місці, не допускаючи попадання сонячних променів.

Давайте подивимося, що ознчают ці кроки стосовно саме до маски для дайвінгу.

Ретельно сполосніть прісною водою і дайте висохнути.

Якщо ваша маска піддавалася впливу солі, піску, бруду, хлорки або будь-якого іншого потенційно шкідливої ​​речовини, після використання її необхідно ретельно промити в прісній воді. При цьому, звертайте особливу увагу на кріплення ремінця або будь-які інші місця, куди може потрапити пісок або мул.
Якщо ваша маска піддавалася впливу солі, піску, бруду, хлорки або будь-якого іншого потенційно шкідливої ​​речовини, після використання її необхідно ретельно промити в прісній воді
Якщо ви поринаєте в чистій прісній воді, можливо, ви можете і не споліскувати маску; проте вам все одно буде потрібно ретельно висушити її перед тим, як прибирати на зберігання. Якщо ви приберете мокре спорядження в сумки для спорядження або коробки (або в будь-яке інше закрите місце), там почне рости пліснява, грибок та інші неприємні речі, які можуть пошкодити ваше спорядження.

Після тижня занурень в солоній воді добре замочити все спорядження на ніч в теплій прісній воді. Давайте визнаємо: вода в цьому загальному баку для споліскування на судні або в дайв-центрі була прісною тільки після того, як її налили; а після того, як все занурили туди своє просолене спорядження, вона стала не такою вже й прісної. Вважайте, що після вашого повернення додому ваше спорядження вкрай необхідно залишити на ніч відмокати в прісній воді, а потім сполоснути перед тим, як сушити і прибирати на зберігання.

Перевозите і зберігайте в захисному футлярі

На відміну від якихось інших предметів спорядження у маски є скло, яке може розбитися, і силіконова спідниця, яка може порватися або бути пошкоджена. Щоб не витрачатися зайвий раз на заміну маски, завжди перевозите і зберігайте її в захисному футлярі. Найкраще для цієї мети підійде коробка з тонкого пластику, в якій маска продавалася. Більш міцна коробка зі стінками товстіший забезпечить ще більший захист і стане хорошим придбанням.

Зберігайте в прохолодному темному місці, не допускаючи попадання сонячних променів.

Одним з найлютіших ворогів вашого спорядження є сонце. Погіршення властивостей і пошкодження через ультрафіолетового випромінювання можуть різко скоротити термін служби практично всіх предметів спорядження - включаючи маски. Оптимально зберігати все своє спорядження в сухому, добре провітрюваному місці, далеко від прямих сонячних променів і не допускати сильного підвищення або зниження температури.
Дотримуйтесь цих правил, і ваше спорядження буде служити вам довгі роки.

Додаткові поради, що стосуються маски для дайвінгу   Check out our post -   Все, що вам необхідно знати про вашу масці для дайвінгу » Додаткові поради, що стосуються маски для дайвінгу
Check out our post - Все, що вам необхідно знати про вашу масці для дайвінгу »

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: