Статьи

Як краще зшивати в'язані деталі

  1. Як це краще робити, які є техніки
  2. Описи різних технік
  3. Як краще зшити в'язані деталі між собою голкою
  4. Шов «петля в петлю» на закритих петлях
  5. матрацний шов
  6. ткацький шов
  7. Як правильно зшити в'язані деталі між собою гачком
  8. Відео про те, як красиво зшити дві в'язані деталі голкою
  9. Відео про те, як правильно і акуратно зшити в'язані деталі гачком
  10. Зшиваємо невидимим швом в'язані деталі
  11. Як зшивати в'язані деталі спицями

Рейтинг: Немає рейтингу Рейтинг: Немає рейтингу   Кожна в'язальниця на останньому етапі своєї роботи обов'язково стикається із завданням зшивання частин в'язаної речі

Кожна в'язальниця на останньому етапі своєї роботи обов'язково стикається із завданням зшивання частин в'язаної речі. Це дуже важливий етап рукоділля, адже від нього буде залежати зовнішній вигляд готового виробу. Є кілька методів з'єднання деталей. Саме про них ми і поговоримо далі.

Як це краще робити, які є техніки

існує безліч схем в'язання спицями або гачком. А ось технік зшивання готових в'язаних виробів значно менше. Проте, серед них можна виділити наступні:

  • зшивання голкою;
  • зшивання гачком;
  • зшивання спицями.

Описи різних технік

Яким швом зшити в'язані деталі - справа індивідуальна. Проте, в окремих випадках є певні рекомендації щодо вибору техніки зшивання. Наприклад, шапки зручно зшивати за допомогою голки ткацьким швом, а рукава - матрацні. В цілому для зшивання використовують голку або ж гачок, в рідкісних випадках - спиці.

Як краще зшити в'язані деталі між собою голкою

Шов «петля в петлю» на відкритих петлях

У схемах в'язання спицями для початківців часто пропонують саме такий спосіб зшивання в'язаних деталей. Для цього потрібно з'єднати частини вашого вироби таким чином, щоб залишені петлі були стик в стик. Далі введіть голку в першу петельку нижньої деталі, а потім в відповідну верхньої і виведіть в наступну петлю. Тепер введіть голку в попередню петельку нижньої деталі і виведіть в наступну петлю.

Шов «петля в петлю» на закритих петлях

Якщо ви хочете з'єднати закриті краю, наприклад, під час в'язання шкарпеток спицями , Даний шов буде підходящим варіантом для цього:

матрацний шов

Дану технологію часто використовують для з'єднання швів рукавів або бічних швів. Спинку і перед в'язаній речі потрібно покласти зовнішньою стороною догори паралельно один одному. Голкою захопіть протяжку між першою петелькою і кромочной, простягніть ниточку. На сусідній же стороні захопіть між першою і кромочной петельками лежить навпроти протяжку, потім протягніть ниточку. Ці дії повторюйте по черзі: один раз на одній стороні і потім на іншій.

  • Десь через 2-2,5 см підтягніть робочу ниточку таким чином, щоб обидва вироби без видимого переходу з'єдналися один з одним.

Десь через 2-2,5 см підтягніть робочу ниточку таким чином, щоб обидва вироби без видимого переходу з'єдналися один з одним

ткацький шов

Ткацьким швом часто зшивають в'язані частини дитячого одягу, шапки, рукавичок. Введіть голку під кромочні петельки. І таким чином потрібно проходити голкою в середину кожної петельки, що йде далі. Стежки чимось нагадують повзання змії вперед. Під час виконання шва дотримуйтесь золоту середину: не робіть його занадто тугим або занадто вільним.

Як правильно зшити в'язані деталі між собою гачком

Досить-таки акуратно виходить зшивати в'язані речі гачком. У досвідчених рукодільниць шов виходить, ніби машинний. Щоб домогтися подібного якості, зробіть наступні кроки:

  • Складіть між собою два визнаних вироби - один до одного зовнішньою стороною.
  • Вставте гачок в перший отвір між петельками.
  • Зробіть петельку з нитки, захопивши дві частини зшивається вироби.
  • Потім знову потрібно вставити гачок, але вже в наступний отвір і потім витягнути петлю.
  • З двох одержані петельок зробіть одну.
  • Вставте гачок в наступний ряд петельок двох частин виробів і потім витягніть нову петлю.
  • Дві отримані петлі знову з'єднайте однієї. Продовжуйте так робити, поки повністю не з'єднайте обидві частини зшивається вироби.

Продовжуйте так робити, поки повністю не з'єднайте обидві частини зшивається вироби

Відео про те, як красиво зшити дві в'язані деталі голкою

В'язання шапки спицями для більшості рукодільниць не є занадто важким завданням. Однак утруднення полягає в тому, як же правильно зшити свій виріб. Саме про це ви дізнаєтеся з даного відеоуроку.

Відео про те, як правильно і акуратно зшити в'язані деталі гачком

-Вязаніе спицями для жінок-є корисним видом рукоділля і хорошим способом розслаблення, абстрагування від зовнішньої суєти. Але щоб результат вийшов ідеальним, потрібно мати навички роботи не тільки зі спицями, а й гачком. Адже саме за допомогою останнього інструменту часто доводиться з'єднувати частини в'язаного вироби. Про те, як це робити, дивіться в наданому відеоуроці.

Зшиваємо невидимим швом в'язані деталі

Іноді потрібно зшити в'язані вироби таким чином, щоб це було непомітно. Про те, як це зробити, дивіться далі.

Як зшивати в'язані деталі спицями

З даного уроку ви дізнаєтеся, як правильно зшити деталі в'язаного вироби спицями. Незважаючи на те, що така техніка менш популярна, в порівнянні з сшиванием голкою або гачком, вона все-таки не важка у виконанні, а результат виглядає дуже красиво і акуратно, що і продемонструє вам героїня цього відеосюжету.

Милі рукодільниці! Діліться своїми секретами зшивання в'язаних виробів. Задавайте питання.

Оцініть статтю

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: