Статьи

Дизайн кімнати для двох дітей: як облаштувати, ідеї, фото

Ситуація досить популярна, особливо в умовах дорогої нерухомості: двоє діточок і одна, до того ж невелика по габаритах, дитячий ... Але ж в цій кімнаті має бути все необхідне для комфортного проживання ваших малюків. Саме тому дизайн дитячої для двох діточок вимагає спеціального підходу: потрібно якимось чином помістити в кімнаті ДВА СПАЛЬНИХ МІСЦЯ і ДВА РОБОЧИХ МІСЦЯ (це особливо актуально для школярів)!

Крім цього, кімнату для двох різностатевих дітей обов'язково розділити на дві окремі зони для кожного. А ще, шановні батьки, вам доведеться по максимуму задовольнити запити і інтереси кожного вашого чада, щоб уникнути суперечок і питань на кшталт: «А чому у нього є полички над столом, а у мене немає ??? Я теж такі хочу !!! »Але при дотриманні всіх цих умов потрібно не забувати про те, щоб кімната повинна виглядати не перевантаженою і мати достатньо вільного місця, а інтер'єр - виглядати цілісно і гармонійно. Погодьтеся: завдання не найлегша ... Але, грамотно розібравшись в деталях, її можна вирішити і догодити нашим улюбленим дітям. Відразу варто відзначити, що тематичне оформлення кімнати не зовсім ваш варіант, оскільки в цілях економії місця потрібно постаратися зробити інтер'єр більш-менш універсальним.
Перше, що ви повинні продумати - зонування простору кімнати.

Кожній дитині хочеться мати в квартирі свій власний куточок, в якому можна усамітнитися, помріяти або просто спокійно провести час. Особливо важливий цей момент, коли у вас діти різної статі (як в нашому прикладі) або однієї статі, але різного віку. Найпростіший спосіб виділити кожній дитині особистий простір - різний колірне оформлення, причому зона кожного повинна бути оформлена неодмінно в його улюблених тонах (адже це в першу чергу дитяча кімната і вона обов'язково повинна дітям подобається !!!). Навіть якщо кольори не поєднуються, пом'якшите їх, трохи змініть, але обов'язково постарайтеся задовольнити інтереси обох дітей. Кольорове оформлення допоможе вам вирішити проблему виникнення непорозумінь і суперечок між дітьми, якщо пофарбувати предмети інтер'єру або меблів в різні кольори. Не обмежуйтеся традиційними кольорами для хлопчиків і дівчаток (синій і рожевий), можливо, можливо, вони їм самі набридли. Використовуйте різні кольори, діти дуже люблять яскраві кімнати. Зону для кожної дитини можна прикрасити відповідно до його смаками, інтересами і побажаннями. Однак знайте міру: «захаращувати» дитячу не варто. Кожній дитині хочеться мати в квартирі свій власний куточок, в якому можна усамітнитися, помріяти або просто спокійно провести час функціональне зонування дитячої кімнати для двох дітей дозволить домогтися максимального порядку і місткості. Спальній зоні в дитячій відводиться найбільша площа. Тому ви повинні врахувати, що два ліжка можуть зайняти майже всю площу кімнати. Вдалим рішенням в даній ситуації є двох'ярусна ліжко. Однак не всі батьки вітають це варіант організації спального місця. Для різностатевих дітей (а також для дівчаток з великою різницею у віці) спальні місця рекомендується робити окремо стоять, можна навіть розділити їх зони невеликою перегородкою - так дітям буде комфортніше: кожен з них буде мати свій власний куточок. Крім спальної зони у кожної дитини має бути власне місце для ігор і творчості (якщо дитині до 6 років); робоче місце для навчання (це особливо актуально для дітей шкільного і старшого дошкільного віку); зона для зберігання речей (вона може бути загальною, але з окремими «особистими» ящиками). Над письмовій зоною повинні бути полички для підручників, іграшок, фотографій, дисків та інших речей, необхідних дітям. Не забудьте про невеликий дівочий столик з дзеркалом, на якому будь-якій дівчинці є, що зберігати. Спортивний куточок є корисним, але необов'язковим елементом інтер'єру. Якщо розміри кімнати не дозволяють приділити увагу спортивній зоні, не варто впадати у відчай. Міні-турнікет можна розмістити в передпокої, наприклад, а дітей записати в спортивну секцію.

Оздоблювальні матеріали для дитячої кімнати, меблі, текстиль і декор слід вибирати з екологічно чистих матеріалів. Для підлоги краще використовувати паркет або ламінат, на стіни бажано наносити шпалери, можна використовувати панелі з дерева. Однотонну поверхню декорують спеціальними дитячими наклейками для стін. Для обробки стель в дитячій кімнаті ідеально підходить вапняна побілка, водоемульсійна фарбування, а також шпалери.
Разом з тим, незважаючи на те, що кожному малюку потрібен «свій кут», інтер'єр дитячої повинен включати загальні зони. Це можуть бути загальні місця на робочій поверхні для спільних дитячих і сімейних настільних ігор. В оформлення кімнати включите загальні фотографії: дитячі, сімейні, фото спільного відпочинку.
Звичайно, реалізувати всі перераховані моменти в невеликій стандартної дитячої буде непросто, однак це можливо. Якщо, звичайно, метраж, розміри і дизайн квартири дозволяє, виділіть для дітей саму простору кімнату. Сподіваємося, що наші практичні поради в поєднанні з вашими творчими здібностями допоможуть вам досягти бажаного результату в процесі роботи над дизайном кімнати для ваших маленьких непосид.

А ще, шановні батьки, вам доведеться по максимуму задовольнити запити і інтереси кожного вашого чада, щоб уникнути суперечок і питань на кшталт: «А чому у нього є полички над столом, а у мене немає ?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: