Статьи

Огляд iPhone XS і XS Max - головних смартфонів від Apple в 2018 році

  1. Зміст
  2. Технічні характеристики
  3. Комплектація
  4. Дизайн і ергономіка
  5. Екран і звук
  6. Камера
  7. продуктивність
  8. автономність
  9. Чим iPhone XS відрізняється від iPhone X
  10. Чим iPhone XS відрізняється від iPhone XS Max
  11. Враження та підсумки

Ми вирішили не прописувати назви обох моделей при кожному згадуванні. Більшість тверджень, справедливих для iPhone XS, справедливі і для XS Max.

Зміст

  1. Технічні характеристики
  2. Комплектація
  3. Дизайн і ергономіка
  4. Екран і звук
  5. Камера
  6. продуктивність
  7. автономність
  8. Чим iPhone XS відрізняється від iPhone X
  9. Чим iPhone XS відрізняється від iPhone XS Max
  10. Враження та підсумки

Технічні характеристики

Корпус Алюміній, хірургічна сталь, скло Кольори Сріблястий, «сірий космос», золотий Габарити iPhone XS - 143,6 × 70,9 × 7,7 мм
iPhone XS Max - 157,5 × 77,4 × 7,7 мм Вага iPhone XS - 177 г
iPhone XS Max - 208 г Дисплей iPhone XS - 5,8 дюйма, 2 436 × 1 125 пікселів, OLED (Super Retina HD), 458 ppi
iPhone XS Max - 6,5 дюйма, 2 688 × 1 242 пікселів, OLED (Super Retina HD), 458 ppi Платформа A12 Bionic Оперативна пам'ять 4 ГБ Вбудована пам'ять 64/256/512 ГБ Камери Основна - 12 + 12 Мп, фронтальна - 7 Мп Зйомка відео з дозволом до 4K при 60 FPS і slo-mo-відео з роздільною здатністю до 1080p при 240 FPS Ступінь захисту IP68 SIM-карта nanoSIM + e-SIM (не доступно в Росії) Бездротові інтерфейси Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, Bluetooth 5.0, GPS, NFC, GPS Роз'єми Lightning Датчики Face ID, акселерометр, гіроскоп, датчик наближення, датчик освітленості, барометр Розблокування Face ID, PIN-код Операційна система iOS 12 Акумулятор iPhone XS - 2 658 мА · год
iPhone XS Max - 3 174 мА · год

Комплектація

Нічого незвичайного - класичний скромний набір від Apple. Смартфон, документація, наклейки, скріпка, Lightning-кабель, EarPods, одноамперний адаптер. Пропав перехідник з Lightning на міні-джек для навушників.


Дизайн і ергономіка

Корпус iPhone XS виконаний з хірургічної сталі, алюмінію і скла, яке Apple називає «найміцнішим». Сперечатися з цим важко: iPhone X зі схожим склом пережив не одне падіння, а якось навіть гепнувся на підлогу в натовпі, яка непогано на ньому потопталися. На корпусі з'явилася пара подряпин. І все. Дроп-тести не потрібні: нові iPhone надійні і майже не б'ються, це відчувається навіть на дотик.

А ось дрібні подряпини і інші сліди скло з часом все-таки збирає - перевірено майже роком використання iPhone X.

Корпус iPhone X через рік використання без чохла

Захиститися від цих слідів можна за допомогою чохлів . Ось тільки з ними iPhone стає трохи товщі, відчуття відсутності рамок з боків пропадає, а видимим залишається тільки дисплей, нижня межа і модуль камери. Коли смартфон красивий, надягати на нього чохол зовсім не хочеться.

iPhone XS доступний в трьох кольорах: сріблястою, «сірий космос» і золотий. Так вони називаються на сайті Apple. Нам звичніше говорити простіше: є білий, чорний і новий - золотий варіант забарвлення, який насправді золотисто-рожевий. Нам дістався XS якраз такого кольору. І білий XS Max.

iPhone в золотом на тлі інших кольорів виглядає особливо виграшно. По-перше, це щось нове - з такою модифікацією все дізнаються, що у вас в руках не торішній смартфон Apple. А по-друге, він гендерно-нейтральний. Золотий, рожевий, але зовсім не жіночний. Здається, пустощі вдалася - чекаємо багато бюджетного Китаю з «чубчиком» в новому кольорі.

Зовнішніх відмінностей міні-версії iPhone XS від «десятки» майже немає. У новій моделі з'явилися дві нові антенні рисочки зверху і знизу, трохи змінився модуль камери . Причому останнім виявляється тільки при спробі приміряти чохли від iPhone XS на iPhone X або навпаки. Вони надягають, але випадають з ідеального положення в області камери на пару міліметрів. Проігнорувати цей нюанс не вийде - під новий iPhone доведеться купувати і новий чохол.

Чохол від iPhone XS на iPhone X. Ця щілина праворуч і під модулем камери - пекло перфекціоніста

XS Max ідентичний за розміром 8 Plus - відразу зрозуміло, що ця версія створена для тих, хто звик до великих iPhone.

Зліва направо: X, XS, 8 Plus, XS Max

Вага XS майже ідентичний вазі X, а вага XS Max - вазі 8 Plus. Звикати не доведеться. Максі-версію нового iPhone виділяє Безрамковий, а ось класичний XS від «десятки» майже не відрізнити. Вид, габарити, вага - все те саме.

Екран і звук

У нових моделях встановлений той же OLED-дисплей, що і в «десятці»: Super Retina HD з щільністю 458 пікселів на дюйм.

Екрани відрізняються розміром: XS отримав 5,8-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 2 436 × 1 125 пікселів, XS Max - 6,5-дюймовий з роздільною здатністю 2 688 × 1 242 пікселів. Останній - найбільший екран в історії iPhone. Розміри вважаються без урахування вирізу під датчики.

Розміри вважаються без урахування вирізу під датчики

екран контрастний і з приємною передачею кольору. Картинка читається навіть при яскравому сонячному світлі.

Картинка читається навіть при яскравому сонячному світлі

Програмні фичи на місці: це True Tone, підлаштовуються колірну температуру картинки під навколишнє середовище, і Night Shift, смещающий кольору до більш теплого краю спектра. Останній режим включається ввечері (це можна налаштувати) і робить зображення на екрані більш приємним і заспокійливим.

За сукупністю апаратних і програмних характеристик екрани нових iPhone можна було б назвати одними з кращих. Бій флагманів на цій території вже давно відбувається десь в області тонких технічних нюансів. На мою думку, дисплей XS не гірше останніх Super AMOLED від Samsung. Але й не краще.

Цього разу Apple ще більше спробували перетворити iPhone в пристрої для перегляду кіно . Як і раніше підтримуються стандарти з розширеним динамічним діапазоном: HDR10 і Dolby Vision. Фільми таких форматів можна купити в iTunes, Netflix, Amediateka або інших онлайн-кінотеатрах. Але одне з головних еволюційних змін зазнали динаміки.

Але одне з головних еволюційних змін зазнали динаміки

Звук став трохи об'ємніше. Це помітно, якщо розташувати смартфон горизонтально і включити який-небудь трек або відео. Особливо панорама стала виділятися на XS Max з великою відстанню між динаміками. Запас гучності залишився приблизно на тому ж рівні, читаність і детальність не загубилися.

Чи варто дивитися кіно на iPhone XS? Звичайно, ні. Тут я згоден з режисером Девідом Лінчем : Маленькі екрани і динаміки смартфонів для цього не призначені. Але для перегляду ситкомов і відео на YouTube нові iPhone підійдуть відмінно.

Камера

Камера

За знімки відповідають два об'єктива: ширококутний зі світлосилою ƒ / 1,8 і телеоб'єктив з діафрагмою ƒ / 2,4. Дозвіл обох - 12 Мп.

Площа пікселя збільшилася, але в загальних рисах камера iPhone XS зберегла конфігурацію попередника. Знімає вона при цьому зовсім по-іншому: позначилися обчислювальні потужності A12 Bionic і системи Neural Engine. Що це означає - не особливо зрозуміло на словах, тому будемо розбирати на прикладах.

По-перше, тепер за замовчуванням камера знімає в режимі Smart HDR. Ширина динамічного діапазону досягається шляхом миттєвого створення декількох фотографій і об'єднання їх в одну - до опрацьованих темними ділянками знімка і не пересвеченних світлими. Ось пара фотографій, зроблених на iPhone XS при природному освітленні:

У такому сценарії еволюція камери iPhone простежується найменш явно. Помітно, що кут зйомки став трохи ширше.

А ось при порівнянні камер в темряві мій iPhone X з тріском провалився: «десятка» сильніше ловить відблиски, хоча на цьому могла сказати не абсолютна чистота об'єктивів. Те ж стосується і пейзажів з мінімумом світла: на знімках з XS менше шуму.

Переходимо до портретів. Тепер у них можна міняти глибину різкості, змінюючи значення діафрагми при постобробці. Випереджаючи коментарі обурених: так, ми знаємо, що це вже було в інших смартфонах. Це не важливо. Важливим є те, що, налаштувавши рівень розмиття фону і трохи поколдовав зі стандартними фільтрами , Можна робити фотографії, які друзі розберуть на аватарки.

Старі проблеми портретного режиму нікуди не пішли: в режимі «Імітації освітлення» у мене як і раніше насилу виходить зробити Селфі з особою без трупних відтінків і з коректною обтравкой. Ну і на 20-30 портретів все-таки завжди випаде парочка з шматочком фону, що потрапили в фокус, або навпаки. Всі шорсткості перебиває жирний плюс з попереднього абзацу: на основну камеру XS легко сфотографувати одного так, щоб він терміново попросив переслати фотографію в месенджері.

Всі шорсткості перебиває жирний плюс з попереднього абзацу: на основну камеру XS легко сфотографувати одного так, щоб він терміново попросив переслати фотографію в месенджері

Приклад невдалої обтравки: ділянку фону між рукою і особою потрапив у фокус як близький об'єкт

Трохи гірше, на мій погляд, йдуть справи з фронтальною камерою. Тепер у знімків з неї трохи інший баланс білого - вони стали менше віддавати жовтим. Грані втратили різкість, а кольори трохи поступилися в контрастності. Фотографії стали трохи чесніше - не за це ми, не найгарніші люди, любимо селф-камери. Зліва - результат iPhone XS, праворуч - X.

Зліва - результат iPhone XS, праворуч - X

Втім, це справа смаку. Навіть в нашій не дуже великий редакції думки щодо фронтальної камери нових iPhone розділилися.

Здавалося б, все сучасні флагмани знімають вже майже однаково добре, дивувати тут нічим. Але Apple знову це зробила.

Публікація пари знімків в соцмережах - і передплатники ставлять лайки, заздрісники пишуть колючі коментарі, друзі замовляють фотосесії . Ви на коні.

Нові фічі з'явилися у відео: тепер камера знімає ролики в HDR при зйомці з частотою кадрів до 30 FPS, а ще записує звук в стерео.

Ми ще не придумали, навіщо це потрібно пересічному користувачеві, але це працює. Функція зйомки 4K на місці.

продуктивність

В iPhone XS встановлений новий семінанометровий процесор A12 Bionic з системою Neural Engine. Тепер заряд акумулятора витрачається економніше, Face ID реагує швидше, ігри виглядають майже як на консолях (тільки менше), а додатки з доповненою реальністю працюють в повну силу.

Майже за рік використання iPhone X у мене жодного разу не було скарг на його швидкодію. Можливо, тому що я не особливо користувався додатками з доповненою реальністю і не грав в ресурсовитратні іграшки . «Вау-ефекту» продуктивність XS на мене не справила, але лише тому, що і у попередньої моделі все працювало відмінно.

Щоб цей пункт не виглядав зовсім нудно, наведу звіт з AnTuTu. Тут видно, що XS залишив «десятку» далеко позаду і трохи перевершив по продуктивності найпотужніші iPad.


автономність

Apple стверджує, що XS працює на півгодини довше iPhone X, а XS Max - на півтора. Ємності акумуляторів - 2 658 мА · год і 3 174 мА · год відповідно.

iPhone XS iPhone XS Max В режимі розмови (з безпровідною гарнітурою) до 20 годин до 25 годин При роботі в інтернеті до 12 годин до 13 годин При відтворенні відео по бездротовій мережі до 14 годин до 15 годин При відтворенні аудіо по бездротовій мережі до 60 годин до 65 годин

Ми не встигли протестувати нові iPhone у всіх цих сценаріях, але заявлені показники схожі на правду. XS повинно вистачити навіть на дуже активний день - це найголовніше.

Якщо найпотужніший iPhone вам не потрібен і ви завжди намагаєтеся вибирати самий «довгограючий» флагман, дочекайтеся старту продажів XR. Він повинен тримати заряд трохи довше XS Max - до 25 годин в режимі розмови, до 15 - при роботі в інтернеті, до 16 - при відтворенні відео і до 65 - аудіо.

Чим iPhone XS відрізняється від iPhone X

Ми порівнюємо нові смартфони від Apple з iPhone X, тому що він був їхнім попередником - XS успадкували від нього все найважливіше. Якщо наведені порівняння не завжди були зрозумілі, то прочитайте докладний огляд iPhone X.

Цього разу Apple показали пачку еволюційних поліпшень. І жодного переворачивающего, вибачте, гру, як у випадку з «монобровою» або Face ID.

На серйозне нововведення тягне хіба що підтримка другої сім-карти. Нагадаємо, в Росії стандарт e-SIM не підтримується, а версія з фізичним додатковим слотом продається тільки в Китаї. Привезти смартфон звідти - ідея сумнівна. У азіатській версії може не працювати купа інших функцій. Напевно, ми почуємо якісь відгуки від зважилися на цю авантюру зовсім скоро.

Ось список того, що змінилося з часів «десятки»:

  • З'явився обсяг пам'яті 512 ГБ.
  • Стала доступна модифікація в золотому кольорі.
  • Зовнішній вигляд змінився не настільки, щоб це можна було помітити, але досить для того, щоб ви пішли в магазин за новим чохлом.
  • Рівень захисту виріс до IP68, і тепер з iPhone можна пірнати глибше і перебувати під водою довше.
  • Звук став об'ємніше.
  • Камера стала краще адаптуватися під слабке освітлення, висвітлюються темні і затемнювати світлі ділянки фото.
  • З'явилася функція контролю глибини різкості при пост-обробці портретів.
  • Змінилася програмна робота «Фронталки».
  • Смартфон став працювати трохи довше.

Чим iPhone XS відрізняється від iPhone XS Max

Тут все зовсім просто. Вони не відрізняються нічим, крім розміру екрану. Хоча дещо ми все-таки виявили: при горизонтальному положенні XS Max показує десктопну версію браузера, а XS - як і раніше мобільний. Це все.

Це все

Зліва iPhone XS, праворуч - XS Max. На максі-версії матеріали Інфіяа показуються в дві колонки - як в деськтопной версії Safari

Враження та підсумки

Враження та підсумки

Цього разу нові iPhone викликали менше обговорень, ніж в минулому році. На питання: «Навіщо купувати новий?» - відповідь знаходився не відразу. У пам'яті підбиралися випадкові і не найзначніші тези з презентації Apple, а в голові таїлися побоювання, що, здається, розповідати буде особливо немає про що.

Побоювання не підтвердилися. Apple ніби пересобран iPhone X, поліпшивши в ньому все, що попалося під руку. Радикальних експериментів на зразок і немає, а враження все одно нові.

iPhone - це не тільки специфікації. Це в першу чергу призначений для користувача досвід і взаємна любов з девайсом. Результати тестів в бенчмарках, щільність пікселів і дозвіл камери - це, звичайно, важливо. Але в 2018 році реальність така, що всі флагмани вміють все і приблизно однаково добре.

У сухому залишку - то, наскільки девайсом приємно користуватися, як він розуміє вас і радує неочевидними дрібницями. І в цьому плані у Apple знову все вийшло.

Ціни iPhone XS і iPhone XS Max:

64 ГБ 256 ГБ 512 ГБ iPhone XS 87 990 рублів 100 990 рублів 118 990 рублів iPhone XS Max 96 990 рублів 109 990 рублів 127 990 рублів

Дисклеймер: огляд максимально суб'єктивний і написаний переконаним «яблучників». Думка редакції може не збігатися з думкою автора.

iPhone XS →

Чи варто дивитися кіно на iPhone XS?
На питання: «Навіщо купувати новий?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: