Статьи

Як вибрати і купити чоловічий костюм. Підбираємо сорочку і краватку під костюм.

  1. Як вибрати і купити чоловічий костюм. Підбираємо сорочку і краватку під костюм. , Ідеальний чоловік...
  2. Вибір краватки.

Як вибрати і купити чоловічий костюм. Підбираємо сорочку і краватку під костюм.

,
,

Ідеальний чоловік - реальність чи міф? Чи існують чоловіки, які завжди знають як себе вести в будь-якій ситуації, в будь-якому суспільстві, які вміють підібрати зі смаком свій гардероб. Уміння поводитися - поняття суб'єктивне, а ось одягатися відповідно до обставин - ціле мистецтво. У нашій статті мова піде саме про це.

Так як більшу частину свого часу ми проводимо на роботі, почнемо нашу розмову з ділового одягу. Для роботи в офісі найбільше підходить діловий костюм. Як правило, він повинен бути темних тонів, зшитий з натуральної тканини і мати класичний крій. А класика завжди актуальна. Щоб вирішити для себе який саме костюм буде вам до лиця, зайдіть в дорогий магазин і приміряйте все, що вам сподобається, що не дивлячись на цінник. А коли визначитеся з моделлю і кольором, можна знайти менш дорогий аналог в інших магазинах.

Якщо ви знайшли костюм, який вам сподобався і вирішили його купити, то зверніть увагу на деякі нюанси, які вам треба врахувати при покупці. Найперше - піджак повинен добре сидіти в плечах. Це, дійсно, важливий момент. Якщо вас щось бентежить, не звертайте уваги на слова продавця, який намагається всіма силами умовити вас придбати костюм. А саме: піджак морщинит в деяких місцях або пузириться, при цьому ви в ньому почуваєте себе незатишно. В цьому випадку проявіть рішучість і навідріз відмовтеся від покупки. Після того, як ви одягнули костюм, не поспішайте його знімати, уважно огляньте себе в дзеркалі з усіх боків, щоб отримати впевненість, що все в порядку. Нижче ми наведемо вісім основних показників, що костюм сидить на вас ідеально.

    1. Уважно огляньте себе зверху вниз. Лацкани піджака не повинні стовбурчитися, вони повинні щільно прилягати до грудей. Комір сорочки повинен виступати не більше і не менше, ніж на півтора сантиметра над коміром піджака. На спині вгорі не повинно бути горизонтальних складок. Якщо вони є, то піджак вам або малий, або великий.
    2. Середня ґудзик піджака повинна бути в районі талії. Але якщо варіювати її положення, то можна створити візуальний ефект більш довгих або більш коротких ніг.
    3. Мода може диктувати різну форму і розташування кишень, але якщо ви хочете придбати класичний костюм, то нагрудну кишеню повинен знаходитися зліва на грудях.
    4. Довжина піджака теж залежить від моди, але, оскільки ми ведемо мову про класичної моделі, то в таких костюмах оптимальна довжина визначається наступним чином: посередині між верхом коміра і нижнім краєм брюк. Нижня частина піджака повинна бути паралельна підлозі.
    5. Так само, як і комір, манжети сорочки повинні бути довшими на півтора сантиметра рукава піджака і виглядати з-під нього, трохи прикриваючи кисть руки. Довжина рукава піджака повинна бути до кісточки зап'ястя, а манжет сорочки повинен доходити до лінії зап'ястя. Приміряючи костюм, опустіть руки вниз, відігніть великий палець під прямим кутом. Там, де він опиниться і є нормальна для вас довжина піджака. А довжина рукава по-іншому визначається так: вона повинна бути приблизно на дванадцять сантиметрів вище кінчика великого пальця.
    6. Зверніть увагу, щоб плечі піджака добре облягали вашу фігуру, і ніде не топорщілісь. Лінія шва в місці, де вшитий рукав, повинна бути гладкою і при русі не стовбурчитися. Пройма рукава повинна бути такою, щоб не створювати вам незручностей. Вона повинна розташовуватися високо, адже низька пройма буває тільки в дешевих костюмах.
    7. Стрілка, випрасуваних на брюках, повинна проходити по центру, як раз в середині коліна. Інакше, при русі або якщо ви присіли, стрілки розійдуться в сторону, створюючи ефект кривих ніг. Ширина брюк внизу не повинна бути більше трьох чвертей довжини вашого взуття, інакше штани будуть виглядати неохайно і мішкувато.
    8. Довжина брюк повинна бути такою, щоб попереду залишалася невелика складка, в тому місці, де штани стикаються з взуттям. Також стежте, щоб при русі не було видно шкарпетки. Якщо на брюках немає манжет, то вони ззаду повинні мати довжину на пару сантиметрів більше, ніж спереду, а з манжетами - довжина однакова спереду і ззаду.

При виборі костюма також треба визначитися чи хочете ви придбати модель, в якій штани з вилогами чи ні. Одвороти придумані зовсім не для того, щоб збирати всю грязь з землі, вони додають вагу нижньої частини брюк і, завдяки цьому штани краще сидять. Втім, такий крій на любителя.

Для того, щоб костюм довго зберігав свою форму, навіть якщо ви його не носите, почистіть його одежної щіткою і повісьте на дерев'яні плічка.

Хто такий стильний чоловік? Це такий чоловік, який знає, як правильно підібрати костюм, сорочку, краватку до нього, а також різні аксесуари: годинник, запонки, ремінь і ін. Багато модельєрів називають чоловічий гардероб стандартизованим або уніфікованим. Почасти, вони мають рацію, адже що може бути менш стандартним, ніж штани, піджак, сорочка, краватка? Та й корінних змін в цьому не відбувається. Втім, певна трансформація чоловічої моди, все ж, спостерігається.

Стиль сучасних сорочок.

Колись ошатними і модними вважалися лише білосніжні чоловічі сорочки. У наш час з'явилося багато різних відтінків, які використовують у виробництві чоловічих сорочок: синій, червоний, чорний, зелений та інші, особливо популярні різні варіації бежевого і сірого кольору. Крім однотонних, чоловіки із задоволенням носять сорочки в клітинку, дрібну і велику, в смужку, сорочки з малюнком, в рубчик і т.д. Та й комірці у сорочок радують своїм різноманіттям: класичний, батерфляй, комірець під краватку-метелика. Різноманітністю також відрізняються застібки, гудзики, клепки, та й вибір тканини теж став не такий суворий: шовк, льон, бавовна, сучасні змішані матеріали, дуже практичні і невибагливі в догляді.

Якщо говорити про стиль сучасних сорочок, то він дуже різноманітний теж. Це класичні сорочки, що відрізняються строгістю, призначені для людей, які працюють в офісах, це сорочки для урочистих випадків (похід в театр, весілля і т.д.), це спортивні сорочки для відпочинку та сорочки, в яких об'єднуються стилі різних періодів. Однак, слід пам'ятати, що модна і гламурна сорочка не завжди доречна, тому в гардеробі кожного чоловіка має бути сорочка класичного кольору.

Вимоги не дуже суворі для сорочок, в яких ви ходите на роботу, прогулюється по вулиці, зустрічаєтеся з друзями, але якщо ви збираєтеся на торжество або на вечірній прийом, то тут дуже важливо не промахнутися з вибором. Відразу ж слід не брати до уваги сорочки яскравих забарвлень, а так же, сорочки в клітку або в смужку. Безпомилковим варіантом буде біла сорочка або сорочка пастельного кольору, що гармоніює по тону з піджаком. Дуже ефектно виглядає костюм «чорнильного» відтінку з білою сорочкою з незначним фіолетовим відливом.

Сорочка, яку ви збираєтеся одягнути з урочистим костюмом не повинна мати ніяких планок, хоча, як не дивно, гудзики на ній можуть бути контрастного кольору. Манжети повинні бути довшим від рукава піджака на полпальца. Запам'ятайте: під костюмну сорочку не надягати нічого! До речі сказати, це не тільки за правилами, але і виглядає сексуально.

Якщо випадок, за яким ви одягаєте костюм, урочистий, то наявність запонок і шпильок обов'язково. Якщо ви власник красивих запонок з дорогоцінним камінням, то у вас є привід їх надіти.

Якщо ваш костюм пошитий з вовни, то з ним слід носити сорочку з бавовни або шовку. Ще один маленький нюанс. До нового костюму, бажано, купувати нову сорочку, а краще навіть кілька, які підходять за кольором. Якщо ви носите краватку, то вам буде потрібно сорочка з невеликим коміром на класичній стійці, а якщо ви прихильник шийних хусток, то стійка коміра повинна бути велика.

Смокінг із цього приводу пред'являє більш суворі вимоги: сорочка повинна бути тільки біла, обов'язково дорога і добре зшита. Під цей стиль урочистого костюма чудово підходить фасон комірця, коли він піднятий, а куточки загнуті. У свою чергу, така сорочка вимагає дорогі запонки і дуже пристойні годинник.

Вибір краватки.

Вибір краватки не менш важливий, ніж вибір сорочки. Добре підібраний і правильно зав'язана краватка - тільки підкреслить елегантність чоловічого костюма. Крім того, ця деталь чоловічого гардероба здатна привернути увагу, висловити якісь емоції і навіть настрій.

У наш час найпопулярніша ширина краватки 9-10,5см. Вибираючи краватку під костюм, слід пам'ятати, що його ширина залежить від ширини лацкана (чим він ширше, тим ширше краватку і навпаки). Правильно й акуратно зав'язати краватку - особлива наука, так як погано зав'язану краватку говорить про поганий смак господаря. На вузлі не повинно бути жодної зморшки, а якщо ви любите зав'язувати краватку віндзорським вузлом, то під ним маленькі складочки - це не недбалість, а нагадування, що колись краватка була шийним хусткою. Втім, якщо вони вас напружують, то можна обійтися і без них.

Як правило, краватки виготовляються з натурального, більш щільного шовку або штучного, більш тонкого. Вибирати краватка потрібно, враховуючи забарвлення сорочки. Якщо сорочка однотонна, або пастельних тонів, то буде доречний яскравий галстук, якщо сорочка з малюнком, то вибирайте однотонну краватку. Але тон його повинен бути гармонійний кольором сорочки або піджака. І пам'ятайте, що в вашому вбранні не повинно бути присутнім більше трьох відтінків.

Автор: Тетяна Альошина
Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на чоловічий журнал manorama.ru обов'язкова!

Крім того, читайте на сайті:

Краватка - візитна картка чоловіка. Історія краватки. Догляд за краваткою. Як вибрати краватку.

Трохи про чоловічих годиннику. Як вибрати годинник.

Чоловічий ремінь: види і розміри. Модні чоловічі ремені. Як вибрати чоловічий ремінь

Ідеальний чоловік - реальність чи міф?
Хто такий стильний чоловік?
Почасти, вони мають рацію, адже що може бути менш стандартним, ніж штани, піджак, сорочка, краватка?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: