Статьи

Класичні кухні: фото, дизайн інтер'єру в стилі Класика - Москва

  1. Особливості дизайну в класичному стилі Створення кухні в стилі класика вимагає реалізації ряду принципів,...
  2. матеріали
  3. Оздоблення фасадів
  4. Кольорова гамма
  5. Декор і фурнітура
  6. Робоча зона
  7. Побутова техніка
  8. Планування
  9. Оздоблення приміщення
  10. Текстиль
  11. Обідня зона

Особливості дизайну в класичному стилі

Створення кухні в стилі класика вимагає реалізації ряду принципів, в їх числі:

  • дотримання чіткої геометрії;
  • забезпечення симетрії в розстановці предметів меблів і в розміщенні декору;
  • використання гармонійних колірних рішень;
  • елегантна меблі.

Для сучасних проектів, витриманих в класичному стилі, характерний пошук балансу між традицією і прогресом. Наповнення таких інтер'єрів сьогодні може бути будь-яким: помпезно-розкішним, вишукано-строгим, романтичним, завзятим.

Вибираємо гарнітур в класичному стилі

У проектах, оформлених в класичному стилі, меблів приділяється особлива увага. Вибір гарнітура слід здійснювати з урахуванням персональних потреб. Тим, хто не уявляє своє життя без сімейних обідів і дружніх застіль, фахівці фабрики «Марія» рекомендують замовити кухню в стилі класика з великою кількістю шаф і зручними робочими поверхнями.

Для квартири холостяка найкращим чином підійде компактний і функціональний гарнітур з барною стійкою.

Маленькі кухні диктують дуже жорсткі вимоги до архітектурно-планувальних рішень. Щоб максимально повно використовувати потенціал таких приміщень, фахівці рекомендують вибирати шафи з розсувними дверима, функціональні висувні системи, всілякі елементи для внутрішньої організації кухонних меблів.

матеріали

Класичні кухні традиційно виробляються з натурального дерева (Наприклад, черешні, ясена, липи, берези, горіха, акації, дуба). Такі меблеві групи відрізняються тривалим терміном служби і високими експлуатаційними характеристиками: міцність, стійкість до вологості, здатністю протягом тривалого часу зберігати свої якості. У меблях присутні вставки з каменю, кераміки, металу.

Однак сучасні майстри нерідко використовують в роботі і високотехнологічні матеріали штучного походження, які дозволяють створювати справжні меблеві шедеври. Кухні в стилі класика можуть бути також виконані з МДФ . Завдяки спеціальному просоченню цей матеріал набуває виняткову міцність, стійкість до деформації і водонепроникність. Вироби з МДФ доступні за ціною.

Оздоблення фасадів

Візитною карткою будь-якої кухні в класичному стилі є фасади. Реалізувати унікальні дизайнерські ідеї дозволить використання фасадів з вітражами, а також фасадів на базі алюмінієвого профілю. Для класичних кухонних гарнітурів характерні фільончасті фасади. Вони можуть бути як універсального типу (з фільонками з натурального шпону або МДФ), так і зі скляними вставками.

різьба

Одним з невід'ємних елементів елітної кухні в стилі класика є художнє різьблення (наскрізна, глуха, скульптурна). Подібні меблеві групи представляють собою справжні предмети мистецтва з вишуканим різьбленим декором на колонах, капітелях, а також на карнизних і фасадних елементах. Класична кухня також може бути декорована за допомогою фрезерування. На окремі елементи меблів наносяться нескладні різьблені малюнки.

На окремі елементи меблів наносяться нескладні різьблені малюнки

патина

Ефектним варіантом декору класичної кухні є патинування. Воно являє собою нанесення на окремі елементи тоніровочного складу (з сріблястими, золотими, мідними подтоном). Високотехнологічні рішення, реалізовані майстрами фабрики «Марія», дозволяють дуже тонко імітувати благородне старіння деревини. Гарнітури з патиною виглядають елегантно і аристократично.

Кольорова гамма

Саме за допомогою кольору можна домогтися ефектного образу кухні в даному стилі. Класикою для кухні вважають відтінки спокійній колірної гами. Яскраві, соковиті тони застосовуються нечасто. Для інтер'єрів, оформлених подібним чином, дуже підходить гармонійне поєднання кольорів-компаньйонів. При опрацюванні класичних проектів фахівці настійно рекомендують уникати елементів з покриттям з нікелю і хрому.

світлі тони

Кухням класика притаманна пастельна палітра. Дуже актуальні молочні, бежеві , Світло-кавові, м'ятні , блакитні , Лавандові, світло-зелені , Пісочні відтінки. Такі колірні рішення дозволяють добитися урочистості, граціозною елегантності. Нерідко в якості кольору-компаньйона використовується білий . Класичних інтер'єрів властиво поєднання світлих тонів з сріблом і позолотою.

темні тони

У 2018 році фаворитами при оформленні кухні стали темні тони: графітовий , «Мокрий асфальт», темно-шоколадний, темно-смарагдовий, опівнічно-синій, чорний . Глибокі відтінки виглядають неймовірно стильно і надають приміщенню таємничість. При виборі подібного колірного рішення слід передбачити його гармонійне поєднання зі світлими або яскравими тонами-компаньйонами.

Декор і фурнітура

Важливим елементом є фурнітура. Естетичність та комфортне використання - її ключові характеристики. Зробити образ кухні класика особливо запам'ятовується допомагають стильні ручки . З витонченими фасадами чудово поєднуються традиційні кнопки і скоби, виконані з атласною або античної бронзи. Клієнти студії «Марія» мають можливість придбати ручки золотого, срібного, мідного, латунного кольору. У класичних інтер'єрах чудово виглядає фурнітура з деталями з кераміки, а також з вставками з кристалів.

Робоча зона

Високий стиль, урочистість і виняткова функціональність - ключові характеристики робочої зони кухні в класичному стилі. І кутовий , і лінійне розміщення дуже зручно. Для обох варіантів дизайнери пропонують використовувати натуральні матеріали (кераміка, деревина, камінь).

стільниця

Кращим матеріалом для виготовлення стільниць, безперечно, є натуральний камінь. Елітні моделі нерідко комплектуються стільницею з мармуру, базальту, граніту. Часто використовується і штучний камінь . Дерев'яні стільниці - варіант, менш підходящий для кухонь класика. Як правило, ними оснащуються моделі, виконані в скандинавському стилі або екостилі. Недорогі гарнітури можуть бути укомплектовані стільницями, виготовленими із пластику методом постформінгу, а також з ДСП з плівкою ПВХ.

Мийка і змішувач

Величезне значення має вибір мийки та змішувача. Сучасні вироби в класичному інтер'єрі виглядають инородно. Дизайн зробить приголомшливе враження, якщо гарнітур буде оснащений мийкою з кераміки, міді, латуні або штучного каменю. Ідеальним компаньйоном стане змішувач з покриттям «під мідь» або «під бронзу».

«Фартухи»

«Фартух» для кухонь класика повинен бути традиційним. Відсутність глибоких контрастів, застосування керамічної плитки, використання світлих тонів - три цих принципу варто прийняти на озброєння при створенні класичного інтер'єру.

Побутова техніка

Ті, хто має сучасний дизайн предмети побутової техніки досить складно інтегрувати в ту, особливу, атмосферу, яку створює кухня в класичному стилі. Фахівці пропонують наступні виходи:

  • оформити приміщення в стилі легкої класики, що дозволить вписати високотехнологічний духову шафу, варильну поверхню, холодильник;
  • використовувати тільки вбудовану техніку;
  • придбати побутову техніку, витриману в стилі ретро.

оформити приміщення в стилі легкої класики, що дозволить вписати високотехнологічний духову шафу, варильну поверхню, холодильник;   використовувати тільки вбудовану техніку;   придбати побутову техніку, витриману в стилі ретро

холодильник

При придбанні холодильника слід пам'ятати, що йому відводиться дуже велика роль в підтримці образу класичного інтер'єру. Тому краще відмовитися від ультрамодних моделей яскравого кольору, а також від виконаних з нержавіючої сталі. Краще віддати перевагу вбудовуваним холодильників, а також варіантів, які мають білий або бежевий колір корпусу.

Витяжка

Витяжка може стати як культовим елементом дизайну, так і стороннім тілом в інтер'єрі, витриманому в класичному стилі. Щоб виключити конфлікт між традицією і сучасністю, фахівці пропонують або придбати модель зі стилізованим ковпаком, який буде гармоніювати з фасадами кухонного гарнітура, або використовувати сучасну модель, сховавши її за дверцятами навісної шафи.

інша техніка

Постійно використовувана дрібна побутова техніка багато в чому задає характер інтер'єру. Тому при виборі кавомашини, соковижималки, електрочайника, тостера або кухонного комбайна варто відмовитися від моделей в корпусі сталевого кольору. Краще вибрати дрібну техніку світлого кольору одного бренду.

Планування

Класичний стиль вимагає симетрії, тому на кухні в стилі класика необхідно її забезпечити.

маленькі кухні

Незважаючи на те що в маленькій кухні неможливо розкрити всю розкіш класичного стилю, суворі і стримані рішення цілком підійдуть для невеликого приміщення.

великі кухні

Для великих і просторих приміщень кухня в класичному стилі - один з кращих варіантів. Фото якісних інтер'єрів дають можливість переконатися, що саме такий підхід дозволяє створити вражаючу, справді аристократичну атмосферу.

Поєднання кухні і їдальні

Щоб домашня атмосфера була ще більш теплою, а можливості для спілкування членів сім'ї безмежними, фахівці рекомендують поєднати кухню і їдальню . Цього можна досягти, створивши зону міні-їдальні в кухні середніх розмірів або виділивши повноцінну обідню зону у великому приміщенні.

Для маленької і середньої кухні (до 15-20 м2) найбільш підходить компактна і універсальна г-подібне планування . У кухнях площею понад 20 м2 розміщення меблевої групи може бути будь-яким.

Оздоблення приміщення

освітлення

Пишність кухні з класичним дизайном багато в чому визначається розстановкою світлових акцентів. За допомогою світла можна дуже ефектно акцентувати увагу на глибині ніш, химерному меблевому декорі, стельової ліпнині. Багатоступінчасте освітлення найкращим чином підкреслить респектабельність будинку і благородство його власників.

Підлога

Класика не терпить штучних матеріалів. Паркет з елітних порід дерева, інженерна дошка, високоякісна плитка, венеціанська мозаїка будуть кращими покриттям для підлоги в таких інтер'єрах. Абсолютно чарівний ефект створюється при використанні состаренного дерева або плитки з класичним малюнком.

Абсолютно чарівний ефект створюється при використанні состаренного дерева або плитки з класичним малюнком

стіни

У чистому вигляді класичний стиль для оформлення стін - це привілей просторих кухонних приміщень. В цьому випадку виправданим є використання дорогих дерев'яних панелей, шпалер на натуральній основі, декоративної штукатурки. Як декоративні елементи, здатних змінити сприйняття простору, допустимо використання дзеркальних полотен, якісних фотошпалер. Оформлені ліпниною ніші, колони і напівколони здатні підкреслити піднесеність стилю, надати приміщенню особливу велич. Більш суворим інтер'єр можна зробити за допомогою молдингів. При оформленні невеликих приміщень в класичному стилі від великої кількості декоративних елементів краще відмовитися. Стіни в пастельних відтінках - завжди безпрограшний варіант.

Стеля

Натяжні та підвісні стелі підійдуть для будь-якої кухні, витриманою в класичному стилі. У просторих приміщеннях стелі можуть бути оформлені за допомогою ліпнини, фризів або розпису. Розкішно виглядають кесонні конструкції. Дизайн стелі слід продумати в деталях разом з фахівцями.

Текстиль

Велика кількість текстилю - одна з особливостей класичного стилю. Однак при його включенні в інтер'єр слід виходити з розмірів і функціональних особливостей приміщення. Якщо для маленької кухні найкраще підійде вишукана легка штора з летить органзи або шифону, то у великих приміщеннях можливості для декорування з використанням текстилю незрівнянно ширше. Для кухонь-їдалень підійдуть пишні гардини з елегантними складками, фестонні штори з буфами, ефектні ламбрекени, парадні французькі штори, чудові схрещені моделі. В обідній зоні прекрасно виглядають стильні чохли на стільцях і диванах, затишні подушки, багатошарові скатертини до статі.

Обідня зона

У кухонному просторі необхідно виділити місце для обідньої зони. У невеликих приміщеннях це може бути компактна барна стійка. На просторих кухнях має бути організовано місце, відокремлене від робочого простору. Центр обідньої зони - стіл зі стільцями, конструкція яких повинна максимально відповідати класичного інтер'єру. Традиційно дизайнери прагнуть організувати і виділити обідню зону, щоб підкреслити тепло і затишок будинку. З цією метою використовують ефектні підвісні світильники, свічки в масивних свічниках, красиві скатертини, вази та інші предмети декору, а також килим на підлозі.

Представлені фото дозволяють переконатися, що витримані в класичному стилі кухні здатні потрясти уяву елегантністю. При цьому вони створюють неймовірно теплу атмосферу для приготування їжі і домашньої трапези.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: