Статьи

Стаття: Жалюзі. Які краще вибрати? zhalyuzi-nebo.com.ua

Ремонт та облаштування кімнати прийшло до кінця, розгроми і будівництво доведено до кінця остаточно і безповоротно, на стінах наклеєні нові оригінальні шпалери, підвісна стеля і нові, красиві вікна радують око і не дають спокою адже все одно чогось явно не вистачає

Ремонт та облаштування кімнати прийшло до кінця, розгроми і будівництво доведено до кінця остаточно і безповоротно, на стінах наклеєні нові оригінальні шпалери, підвісна стеля і нові, красиві вікна радують око і не дають спокою адже все одно чогось явно не вистачає. Ну звичайно! Літній, яскраве сонце розійшлося не на жарт, і залило всю кімнату своїм надмірно яскравим світлом, заважає вранці спати, а в перебігу дня працювати і значно нагріває приміщення. Мабуть дає, навіть надмірно, занадто, забагато світла! Чим би завісити вікно? Стародавні тюлеві фіранки вже не годяться, вони вже давно вийшли з моди, непопулярні, застаріли, та й просто не підходять до нового дизайну і інтер'єру кімнати. І що ж в такому випадку слід робити? Ми йдемо купувати сучасні і недорогі жалюзі!

Почнемо по порядку - жалюзі вертикальні . Вони зрушуються вліво, вправо або з центру, повністю відкривають вікно (варіанти управління Т1, Т2, Т3 ...). Варіант зрушення вертикальних жалюзі вибирайте не тільки зі своїх особистих переваг. Тут найбільш вірним рішенням буде використовувати жалюзі з таким зрушенням, яке не заважатиме нормальному відкриттю стулок вікна (! - зверніть увагу). Можливо, у вашому випадку навіть краще буде замовити жалюзі, що збираються від країв вікна до його середини.

Ширина ламелі (вертикальної смужки тканини або пластика) вертикальних жалюзі становить 127 або 89 мм. Чим більше саме вікно, тим ширше повинні бути ламелі жалюзі для збереження пропорцій в кімнаті. Так як ці самі ламелі розташовані вертикально, їх можна повернути і тим самим відрегулювати освітленість тієї або іншої частини вашої кімнати (Наша порада: для великих вікон, і в якості міжкімнатних перегородок, краще використовувати жалюзі з широкими ламелями, для маленьких отворів - з вузькими. ). Сама конструкція жалюзі досить проста: карниз (виготовляється з алюмінію), бігунки, ламелі, грузки в ламелях (щоб вони висіли прямо і рівно), сполучна ланцюжок і мотузка для управління жалюзі (корд). Ламелі закріплюються один за одним на карнизі, і при необхідності кожну з них можна змінювати окремо, в разі псування або зміни кольору всіх ламелей.

Горизонтальні жалюзі - їх частіше застосують в офісних приміщеннях і на металопластикові вікна. Що не дивно, адже горизонтальні жалюзі чудово вписуються в діловий інтер'єр офісних приміщень і ефективно захищають від сонця. Залежно від побажання замовника горизонтальні жалюзі встановлюють у віконний отвір або між рамами (тільки дерев'яні вікна !!). Якщо жалюзі розташовані між рам, то управління знаходиться зовні. Для управління горизонтальними жалюзі доводиться прикладати значне зусилля, адже вони складаються не вбік, як вертикальні, а вгору до карнизу. Цим обумовлено і те, що механізм горизонтальних жалюзі ламається частіше, через нерівномірного або надмірного застосування сили. Ширина ламелей горизонтальних жалюзі може бути 16 або 25 мм. Які з них краще, варто орієнтуватися на розмір вікна для того, щоб зберегти загальні пропорції в кімнаті, як і при виборі вертикальних жалюзі шириною 89 або 127 мм.

Матеріали з яких виготовляють жалюзі.

Для виготовлення жалюзі використовують пластик, тканину, алюміній, дерево, рослинні волокна (натуральні матеріали - бамбук, льон, джут). Кожен з цих матеріалів має свої особливості, переваги і недоліки.

Пластик дуже легко миється, він гігієнічний і не вимагає спіціального догляду. Ламелі з якісного пластику добре тримають форму. Але все ж небажано встановлювати пластикові жалюзі, якщо поруч знаходяться які-небудь джерела тепла (батарея, кондиціонер ..) оскільки це згодом призведе до деформації ламелей.

У нас Ви можете замовити жалюзі будь-яких типів з безкоштовним виміром в Києві , в Харкові , в Дніпрі , в Одесі .

Тканина, яку використовують для ламелей, просочують спеціальним пилевідштовхуючим речовиною. Так що з цього приводу для занепокоєння немає - жалюзі з тканини не стануть «головним пилозбірником» у вашій квартирі. Для виготовлення тканинних жалюзі найчастіше використовують поліестер. Купуючи таке жалюзі, зверніть увагу на щільність тканини - чим тканина щільніше, тим довше вона збереже первозданний вигляд, що не вигорить на сонці, не деформується після чищення. І ще, від щільності тканини безпосередньо залежить ступінь освітленості кімнати при закритих жалюзі (Світлонепроникна тканину Blackout / Блекаут забезпечити 100% затемнення вашої спальні, її щільність становить 270-320г \ м.кв.).

Алюміній (горизонтальні жалюзі) прекрасно захищає від сонячного світла і сторонніх поглядів. Щоб алюмінієві ламелі не перегріватися, їх покривають жароміцної емаллю білого кольору (загальний вибір кольорів дуже різноманітний). Єдиний недолік алюмінієвих жалюзі в тому, що при навіть відкритому вікні вони гримлять на протязі, проблема вирішується установкою жалюзі: типу з «похилій фіксацією» або просто з нижньої фіксацією.

Жалюзі з дерев'яними ламелями виглядають шикарно і дуже дорого. Це не дивно, адже дерево має вельми екстравагантний природний візерунок. Цей вид жалюзі досить дорого коштує і не дарма. Дерев'яні пластини жалюзі відмінно захищають від світла, не перегріваються, гігієнічні, довговічні, міцні і, нарешті, дуже багато виглядають, буквально облагороджуючи кімнату і вписуються інтер'єр. В основному, для жалюзі використовують канадську липу або коркове дерево.

Чим би завісити вікно?
І що ж в такому випадку слід робити?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: