Статьи

Чим відрізняється гель від шелаку і інших схожих матеріалів

  1. Характеристики та відмінності засобів для манікюру
  2. покриття биогелем
  3. Лак для нігтів
  4. Гель лак
  5. Шелак (Shellak)
  6. Відеоурок про тонкощі у відмінностях гелю, биогеля і гель-лаків різних виробників

Рейтинг: Немає рейтингу Рейтинг: Немає рейтингу   Індустрія краси кожен день підкидає нам свіжу інформацію про новинки

Індустрія краси кожен день підкидає нам свіжу інформацію про новинки. Догляд за шкірою, волоссям, нігтями - сенсаційні відкриття сиплються, як з рогу достатку. Манікюр вже називають нейл-дизайном, а на зміну звичним лаків для нігтів прийшли гелі, біогелі, шелак і багато іншого. В одних тільки назвах можна заблукати, але зараз ми спробуємо виправити цю прогалину в знаннях.

Характеристики та відмінності засобів для манікюру

гелеве покриття

Гель - це покриття і будівельний матеріал. Для чого? Для красивих нігтів. Прозорий полімер лягає на поверхню нігтя і застигає під дією світла в спеціальній лампі. При цьому на нігтики утворюється своєрідний панцир, який зчіплюється з нігтьової пластиною, але не проникає в її структуру. При бажанні моделює гелем можна сформувати ніготь будь-якої форми і довжини, що дуже зручно для тих, хто з тих чи інших причин не вміє відростити свої власні. Гелем можна просто покрити власні нігті для надання їм особливої ​​міцності.

Плюси. Стійкий манікюр у всіх сенсах цього слова. Стійкий до пошкоджень і побутової хімії. Стійкий дизайн без сколів, витертих ділянок, втрати кольору і блиску. Носиться до 5 тижнів в залежності від якості нанесення і акуратності клієнта. Всі можливі мінуси переважує величезний плюс: на 4-5 тижнів ви забуваєте про будь-які проблеми з манікюром. Після процедури нарощування щаслива клієнтка просто випурхує з салону з новими нігтиками.

Мінуси. Процедура нарощування досить довга (2-3 години) і курна. Відросло манікюр з гелевим покриттям вимагає повного механічного спилювання, що також викликає дискомфорт. Гелем можна зробити дизайн. виняток - класичний френч або звичайне однотонне покриття. Потрібне спеціальне обладнання для спилювання (фрезер) і полімеризації гелю (УФ-лампа).

покриття биогелем

Біогель - м'який гель. Пластичне покриття наноситься на ваш ніготь з метою оздоровлення та надання красивого вигляду нігтям. Біогелем можна наростити відколотий шматочок нігтя або ж додати 2-3 мм довжини. Процес вимагає і інших додаткових компонентів - знежирювачах, гель-праймера і гель-фінішу. Сам биогель може бути досить рідкий, а буває і густий, що дозволяє прибрати можливі нерівності свого нігтя і зробити покриття ідеальним глянсовим.

Плюси. Лінійки біогелів є у багатьох виробників гель-лаків. Нігті з таким покриттям тонкі і пластичні, але блискучі. Покриття не потребує додаткового коректування товщини нігтя. Процедура нанесення і зняття абсолютно безпечна і не має ніякого запаху. Підходить абсолютно всім, навіть в період вагітності. Біогелем можна зробити кольоровий дизайн.

Мінуси. Як і будь-які засоби з ефектом догляду та оздоровлення, біогель дорожче, ніж покриття гелем. Час шкарпетки до 14 днів, але вже через тиждень на нігтях з'являються тріщини, що виглядає неакуратно. Нанесення вимагає такого ж обладнання , Як і для гелевого покриття. Зняття проводиться тільки спеціальними рідинами від тих же виробників, що і покриття.

Лак для нігтів

Лак - найпопулярніше і доступний засіб дизайну. Рідина на основі полімерів, розчинників і пластифікаторів. За свою історію розвитку лаки набули великого поширення і не втрачають свої позиції і сьогодні. Всі провідні виробники декоративної косметики випускають свої лінійки лаків від найпростіших до якісних і стійких.

Плюси. Доступність у всьому. У ціні, в покупці, в нанесенні. Величезна палітра, кількість відтінків навіть ніхто не береться порахувати. При наявності пляшечки з лаком манікюр завжди можна підправити.

Мінуси. Нестійкість покриття. Хтось може носити нафарбовані лаком нігті тиждень, хтось примудряється «вбити» манікюр за день. Процедура нанесення і зняття лаку неприємна через присутність розчинників (іншими словами - лак і рідина для зняття смердять). Час очікування, поки нігті висохнуть, значно перевищує час нанесення лаку.

Гель лак

Гель-лак - поєднав в собі найцінніші якості лаку і гелю. Від лакових покриттів - палітру кольорів і відтінків, простоту нанесення на свою нігтьову пластину без додаткових маніпуляцій. Гелевий компонент забезпечує стійкість кольору протягом 2-3 тижнів, після чого покриття можна зняти навіть в домашніх умовах.

Плюси. Нескінченна палітра стійких кольорів. Простота нанесення і зняття без деформації нігтьової пластини. Не потрібно чекати повного висихання, пару хвилин в УФ-лампі, і манікюр сяє всіма барвами веселки. За своєю густоті ідеально підходить для складних малюнків.

Мінуси. Гель-лак на відміну від гелевого покриття не надає нігтям міцності. Тому, якщо у вас свої нігті недостатньо міцні, манікюр, як і лак, може надколоти і деформуватися, а поправити його без спеціального обладнання неможливо. Для полімеризації гель-лаку потрібна УФ лампа . Процедура зняття не така вже безпечна - нігті на деякий час обгортають ваткою, змоченою ацетоном. Хімія діє на шкіру, сильно сушить і сам ніготь.

Шелак (Shellak)

Шелак (Shellak) - першовідкривач в сфері виробництва гель-лаків. Ще на зорі популярності таких покриттів фірма CND запатентувала новий продукт - гель-лак під брендовою назвою Shellak. Тобто, якщо всерйоз задатися питанням, яка різниця між гель-лаком і шелаком - ніяка, якщо дивитися на результат манікюру. І якщо в салоні висить оголошення «Робимо покриття шелак», обов'язково перепитайте, з яким саме виробником працює майстер. І це не обов'язково буде фірма CND.

Питання, яке часто задають клієнти: чим відрізняється покриття гель-лаком від шелаку? Шанувальниці бренду Shellak стверджують, що у покриття шелак більше блиску на нігтях. З'ясувати, чим гель-лак відрізняється від шелаку, можна тільки на фото з приміткою, яким саме гель-лаком зроблений манікюр. Назва Шелак настільки зрослося з найменуванням процедури, що найчастіше жінки не замислюються про його походження.

Сьогодні існує безліч компаній, які випускають засоби для манікюру та педикюру. І видимі відмінності в зовнішньому вигляді обумовлені тільки компонентами того чи іншого гель-лаку. До якого бренду ви звикли, який влаштовує вас і вашого майстра, той і кращий. Інші найбільш відомі виробники гель-лаків - бренди Блюскай (Bluesky), іриски (Irisk), Геліш (Gelish) також мають тонкі відмінності, які здатні помітити виключно професіонали. І якщо ви ставите питанням на кшталт: чим відрізняється гель-лак від шелаку фірми Блюскай, то в першу чергу ціною. Відомий і впізнаваний бренд Shellak отримує дивіденди насамперед від своєї популярності в світі.

Відомий і впізнаваний бренд Shellak отримує дивіденди насамперед від своєї популярності в світі

Майстри манікюру частенько поєднують кілька видів покриттів. Так, нарощені гелем нігті покривають гель-лаком в якості дизайну. На биогель наносять звичайний лак. Всі ці техніки вимагають обладнання, і як саме майстер отримує результат, неважливо. Головне, щоб дизайн радував своїм виглядом клієнта належний час і при цьому мінімально впливав на нігтьову пластину.

Відеоурок про тонкощі у відмінностях гелю, биогеля і гель-лаків різних виробників

На відео майстер докладно пояснює, чим відрізняється гель-лак від шелаку і від биогеля. Далі йде докладний опис різних брендів з прикладами, пляшечками, маркуванням і переліком найпопулярніших виробників. Можливо, така розповідь допоможе вам визначитися, що краще, гель-лак або шелак, і зробити правильний вибір.

Який тип покриття і дизайну для своїх нігтів ви віддаєте перевагу? Вже визначилися з вибором? Напишіть ваші коментарі, будемо вдячні.

Для чого?
Який тип покриття і дизайну для своїх нігтів ви віддаєте перевагу?
Вже визначилися з вибором?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: