Статьи

Особливості вибору струн для класичної гітари

Найпоширеніші увазі струн для класичної гітари - це синтетичні, які діляться на нейлонові і карбонові, а також сталеві струни. Звичайно, час не стоїть на місці і періодично музикантам виробники пропонують струни і з інших матеріалів, але широкого поширення вони не знаходять, тому ми з вами розглянемо тільки перераховані вище. До речі, ще струни виготовляють з органічних матеріалів, але такі струни сильно реагують на жир, зміни температури, вологості, тому їх замінюють синтетичними.

Якщо ви шукайте для себе струни і музичні інструменти в Києві інтернет магазин muzline.com.ua надає широкий вибір інструментів і всіх видів струн. У класичній гітарі, в більшості випадків, ставлять синтетичні струни, а вже з нейлону або з карбону залежить від переваг що грає. При цьому перша-третя струни в гітарі - це не що інше, як калиброванная волосінь, по-іншому її називають ще Монофіламент, так як вона монолітна. А ось що залишилися три струни (баси) роблять з безлічі тонких ниток цього ж матеріалу і до нього ще додають обмотку з металу. Ця обмотка найчастіше круглої форми і роблять її з міді, яку надалі сріблять. Срібні струни виглядають красиво, не бруднять рук і це їх велика перевага, але мідь дуже м'який метал, тому часто зношується, особливо в місцях біля лада, і рветься. Останнім часом замість таких струн частіше вибирають струни з мідних сплавів, наприклад, латунь і фосфорна бронза. Такі струни не змінюють звучання, але зате міцніше.

Карбонові струни менше в діаметрі від нейлонових і все завдяки більш високій щільності. Для них характерно і яскраве звучання струн без металевої обмотки (перші три), а ось струни в обмотці звучать майже так само, тому зовсім необов'язково, щоб на гітарі стояли всі струни з карбону. Саме тому виробники часто комбінують нейлонові струни і карбонові, для басів відводячи місце нейлоновим. Це дає можливість знизити вартість всього комплекту, так як карбонові набагато дорожче нейлонових струн.

Сталеві струни складаються з великої кількості тонких сталевих ниток, всі вони мають обмотку. Така будова надає звучанню деяку м'якість, і вони часто використовуються на класичних гітарах. Причому обмотка різна, якщо для перших трьох струн це синтетична стрічка, то для інших це сплав або посріблена мідь. Ще одна особливість сталевих струн полягає в тому, що вони не тягнуться. Вартість сталевих струн досить висока.
Сподіваємося, що наша стаття допомогла розібратися з вибором струн. Адже тепер сруни і будь-які музичні інструменти в Україні купити досить просто. Вам варто лише зазирнути в інтернет і набрати в пошуковику необхідний запит.


Ключові слова: вибір струн для класичної гітари, акустика, акустична гітара, музичні інструменти Київ інтернет магазин,

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: