Статьи

Розумна пральна машинка Candy з сушінням і парою за адекватні гроші

  1. установка
  2. конструкція
  3. Дисплей і функції
  4. Smart Touch
  5. тестування
  6. Висновки

Пральна машина - такий же незамінний в сучасній квартирі побутовий прилад, як холодильник або плита. Ще зовсім недавно для прання використовувалися пральні дошки, а зараз пралка можна управляти з мобільного телефону. Сьогодні ми протестуємо одну з них - Candy GVSW4364TWHC-07 . Машинка дійсно «розумна»: вона може не тільки справлятися зі смартфона, але і сама зважує речі, і, відповідно до вимірами, регулює витрата води і коригує програму прання. Але Smart-функціоналом гідності піддослідної не обмежуються: за один захід машинка може випрати накопичилася за місяць брудний одяг, висушити її насухо і обробити паром для зручності прасування, здатна всього за 14 хвилин здійснити цикл прання або за 35 хвилин освіжити речі паром, щоб вони стали як новенькі, але найбільше мене порадувала програма, яка випере і висушить білизна всього за годину - ідеальне рішення для тих, хто несподівано виявив вранці, що улюблені штани забруднилися. Але про все по порядку. Пральна машина - такий же незамінний в сучасній квартирі побутовий прилад, як холодильник або плита

Candy - італійський виробник побутової техніки з більш ніж 70-річною історією. Примітно, що почалася вона саме з виробництва пральних машин. До Росії ж компанія прийшла в 2005 році з купівлі кіровського заводу, тому всі машинки цієї марки, що продаються у нас в країні, можна вважати наполовину вітчизняними. Відмінними рисами цієї марки можна назвати місткість, легкість управління і невисоку вартість. Ось і наша піддослідна, незважаючи на самий передовий функціонал, варто осудні 23 000 рублів.

установка

Перший крок - позбутися від транспортувальних кріплень. Нічого складного в цій процедурі немає, досить озброїтися викруткою і відкрутити чотири болта з шайбами. При цьому одна з шайб падає всередину і випадає під машинкою. Крім того, на дно повинна кріпитися полістиролова прокладка, що захищає від вібрацій, але в моєму комплекті останньої не виявилося, а машинка працює цілком собі тихо і без неї. Перший крок - позбутися від транспортувальних кріплень

Наступний етап - правильно підключити пральну машину. З цим завданням можна впоратися самостійно (особливо, якщо у вас передбачені відповідні висновки) і не витрачатися на водопровідника. Для цієї мети мені треба було придбати два перехідника: перший латунний з двома зовнішніми різьбами, що з'єднує заливний шланг і трубу з холодною водою, другий - гумовий, скріплює зливний шланг з трубою для зливу. Важливо пам'ятати, щоб зливний шланг в центрі мав точку, що знаходиться вище, ніж зливний отвір, інакше нечистоти можуть потрапити в машинку. Шланг вже має відповідну точку кріплення позаду машинки, і в більшості випадків зайвих рухів тіла не буде потрібно, але про всяк випадок, в комплект включено спеціальне дугоподібне кріплення, яке дозволить організувати систему зливу правильно, його ж можна використовувати для скидання води в ванну. До речі, якщо на вході поставити змішувач, то можна заощадити пристойно електроенергії на нагріванні води, але в цьому випадку зросте витрата гарячої води.

Останній етап установки - відрегулювати ніжки машинки, щоб вона не хиталася під час роботи і підключити прилад до розетки з обов'язковим заземленням Останній етап установки - відрегулювати ніжки машинки, щоб вона не хиталася під час роботи і підключити прилад до розетки з обов'язковим заземленням. Все, тепер наш агрегат повністю готовий виконувати свої функції. При наявності гайкового ключа, викрутки і перехідників, на все про все йде півгодини часу.

конструкція

Дана пральна машина володіє білим пластиковим корпусом, класичним дизайном (для апарату з фронтальним завантаженням) і розмірами (85x60x44 см), вага агрегату 65 кг. Пристрій виглядає надійно, всі деталі відмінно підігнані одна до одної. Зверху, зліва направо розташовані: касета для миючого засобу, дисплей (червоні цифри на чорному тлі) і сенсорні клавіші, а замикається ряд механічних колесом вибору режимів, яких налічується півтора десятка.

Центральну частину займає хромований люк-ілюмінатор діаметром 35 см з подвійним склом. Така конструкція не дозволить обпектися, адже частина режимів виконується при високій температурі. Ручка розташована не горизонтально, а трохи вище, щоб не нахилятися для відкриття люка. Закриття супроводжується клацанням. Люк легко відкривається на кут до 170 градусів і щільно закривається, в барабан можна завантажити до 6 кілограм брудної білизни (4 кг для сушіння). Останній виготовлений з нержавіючої сталі з перфорацією, але при цьому не рве одяг навіть на максимальній швидкості обертання, яка становить 1300 обертів на хвилину. Щоб легше захоплювати за собою білизна, на його поверхні є пластикові зачепи. Матеріал бака - довговічний пластик (Silitech).

Крутить барабан інверторний мотор, завдяки якому машинка працює дуже тихо: 58 дБ (А) під час прання, 75 дБ (А) під час сушіння. Якщо закрити двері у ванну кімнату, то її не буде чутно навіть під час віджиму. Є контроль дисбалансу і піноутворення. Вода підігрівається керамічним нагрівачем. Споживання енергії 4,65 кВт / ч при повному завантаженні в режимі прання + сушка, що відповідає класу енергоспоживання B - не самий передовий, але навіть якщо він буде на категорію краще, ціна б помітно зросла. Клас прання А, клас ефективності сушіння B.

Миючий засіб можна завантажувати в машину двома способами: безпосередньо в барабан і в касету. Переважно, звичайно ж, користуватися другим, так як в цьому випадку хімічні добавки потраплять в барабан в потрібний час. Касета має три відділення: для попереднього прання (праворуч), основного прання (ліворуч) і для добавок - смягчителей, ароматизаторів та іншого (по центру). У мене система працювала як з порошком, так і рідким миючим засобом. Рекомендується раз в пару місяців виймати касету і чистити її, оскільки невелика частина порошку все ж залишається всередині. У лівому нижньому кутку машини знаходиться невеликий люк, під якому розташована кришка зливного фільтра. Потрібно періодично очищати і його.

програми

Якщо раніше для машинки було нормою одна-дві програми, то сучасні пральки - це справжні комп'ютери з безліччю програм і функцій. У нашій Candy тільки кількість базових програм 16, а з урахуванням варіацій і того більше. Не скажу, що ви будете користуватися всіма ними, але 5-6 точно вам до душі. Вибір режимів здійснюється механічним перемикачем, після прання останній слід повертати у вертикальне положення.


«Легке прасування» має на увазі під собою обробку парою. Тут на білизну (сухе або вологе) подаються струмені гарячої пари, які значно скорочує кількість складок, а також залишають в тканини оптимальну кількість вологи для прасування. Всередині програми сховалися три режими. P 1 годиться для синтетики і змішаних видів тканини. Режим P 2 оптимальний для бавовняної тканини. Але найбільше мені сподобався P 3: часто буває так, що вчорашня футболка ще чиста, але виявилася пом'ята в шафі або присутній невеликий запах поту. Даний режим допоможе у вашій біді всього за 35 хвилин. Машинка спочатку обдає одяг паром, а потім видаляє всю зайву вологу, і її можна відразу одягати.

Наступні три режими об'єднані однією спільною програмою «Mix Power System +». У цих режимах, пральна машина попередньо змішує миючий засіб і воду, а потім потужним струменем впорскує отриману суміш безпосередньо на білизну. Це дозволяє розчину глибоко проникнути в волокна тканини, більш ефективно видаляючи забруднення. Вона ж працює і під час полоскання, тільки на цей раз вже чиста струмінь ефективно видаляє миючий засіб. Дані режими оптимально буде використовувати для стандартної щотижневої прання. «Perfect Mix» дозволяє прати разом тканини різних типів і різного кольору. Точне рух обертання барабана забезпечує зменшене утворення складок на одязі. Однак, не слід прати разом нові тканини і сильно фарбувальні - якою б класною була машинка, а джинси все одно пофарбують все білі футболки в синій колір. «Антиалергенна» програма зосереджена на якісному видаленні миючого засобу з тканини і знищення алергенів, завдяки оптимізації циклу в частині температури (60 градусів) і режимів полоскання. Годиться для дитячого одягу і людей з чутливою шкірою. «Perfect Rapid» застосовується, якщо у вас незмішані тканини, не потрібно видалення алергенів, а вага білизни менше 3 кг. За 59 хвилин все якісно відіпрати.

Наступна програма знову включає три режими - «Швидка 14/30/44 хв». Час залежить від кількості білизни: 1/2/3 кг, а вибір здійснюється за допомогою спеціальної клавіші під дисплеєм. Не рекомендується в цьому режимі прати особливо брудну білизну, а кількість миючого засобу слід зменшити, але сам факт отримати чисту білизну за 14 хвилин дуже радує. Температура прання 30/30/40 градусів.

«Бавовна» - оптимальна програма для прання не дуже брудних бавовняних виробів, є найбільш ефективною програмою в плані економії електроенергії і води. Тут можна прати до 6 кг за раз. «Делікатна» програма передбачає невеликі паузи, і відмінно підійде для ніжних тканин. Прання та полоскання виконуються при високому рівні води в машині, що забезпечує одержання найкращих результатів.

«Полоскання» використовується, коли необхідно виконати виключно завершальний етап, наприклад, після ручного прання. Програма виконає три цикли з регульованою швидкістю обертання барабана. «Злив + Отжим» слід включати, коли потрібно звільнити барабан і одяг від води. Віджимання виконується на максимальній швидкості обертання всього за 10 хвилин. Програма «Шерсть / Шовк» нагадує Делікатний режим, тільки ще більш дбайливий і з меншим завантаженням (до 1 кг). Відмінно підійде для різних светрів і джемперів. Прання виконується при 30 градусах.

Наступний великий розділ - це «Сушка», тут цілих 4 програми. Для запобігання сплутування білизни під час виконання програми напрямок обертання барабана змінюється, а на останньому етапі, для запобігання складок використовується холодне повітря. «Сушка вовни» найбільш делікатна програма, яка відбувається при низькій температурі, з мінімальним несприятливим впливом на тканину, в результаті чого знижується стирання і звалювання. «Сушка синтетики» здійснюється також при низькій температурі. Процес менш делікатний, ніж в попередньому випадку, але більш ефективний. «Сушка бавовни» - тут уже без обмежень, висока температура і висока швидкість обертання. Рекомендується для всього, що не відноситься до делікатних тканин. Нарешті, мій улюблений режим «Прання + сушка 59 хвилин». Відмінна штука для щоденного прання. Кинули в машинку пару шкарпеток, футболку і штани, і через годину у вас чисті, гарячі, як пиріжки і, головне, сухі, речі - одяг і пішов на роботу.

«Smart Touch» приховує в собі відразу два режими. За замовчуванням, це «очистка», яка призначена для проведення санітарної обробки барабана, видалення неприємних запахів і продовження терміну служби пральної машини. Запускати його потрібно без наявності одягу в барабані. Після завершення циклу рекомендується залишити дверцята машини відкритою, щоб барабан повністю висох. Повторювати цей цикл потрібно після кожної 50-ї прання. Другий режим пов'язаний з управлінням зі смартфона, про який мова піде трохи нижче.

Дисплей і функції

20 різних режимів, це, звичайно, здорово, але навіть вони не дозволяють реалізувати всі «хотілки». Тому за допомогою сенсорних клавіш можна видозмінювати режими, змінюючи температуру прання, швидкість обертання барабана або додаючи додаткові опції на зразок видалення алергенів до будь-якій програмі. Спочатку все це різноманіття викликає невелику плутанину, але завдяки цій статті все розкладеться по поличках. Вибрані опції відображаються на контрастному екрані.

Вибрані опції відображаються на контрастному екрані

Почнемо зліва направо. Перша клавіша відповідає за вибір температури. З її допомогою можна відключити підігрів зовсім, або вибрати одне зі значень аж до 75 градусів. Значення відображається зверху кнопки. Оскільки машинка у нас досить розумна, то вона не дозволить вам, наприклад, випрати шерсть при 60 градусах. Сусідня кнопка розпоряджається швидкістю віджиму. За допомогою натискання цієї клавіші можна зменшити швидкість віджиму, або зовсім його відключити. Індикація швидкості відбувається у верхній частині клавіші. Ще вище розташований значок блокування дверцят. З вибором нам знову допоможе «розумна машинка». Якщо обраний режим передбачає швидкість віджимання не вище певного значення, то машинка не дозволить вказати більшу кількість. Якщо ви раптом переклали миючого засобу, і при віджиманні почалося утворення надлишкової піни, то Candy виявить проблему, і може скасувати віджимання зовсім, або збільшити тривалість основної програми і витрата води. Крім того, наша «розумниця» обладнана спеціальним електронним пристроєм, який скасовує цикл віджиму, якщо завантажене білизна не збалансовано, що робить машинку безшумної і значно продовжує термін її служби. Спільне натискання описаних вище клавіш заблокує всі інші кнопки.

Третя кнопка відповідає за час прання. При виборі програми «Швидке прання», клавіша дозволяє встановити, наскільки швидкою вона буде: 14, 30 або 44 хвилини. В інших програмах, натискання цієї клавіші також змінює час прання, в залежності від ступеня забруднення речей. Над клавішею розташовані два індикатори: «Блокування клавіш» і «Підвищений забруднення», що активується описаної тут кнопкою. Четверта клавіша відповідає за кльову функцію Відкладений старт, яка дозволить затримати початок виконання обраного циклу прання аж до 24 годин. Ця функція може виявитися мегакорисних. Наприклад, у багатьох квартирах тарифікація електроенергії в нічний час помітно менше, ніж днем, але ви хочете сьогодні лягти раніше. Завантажили білизна, поставили відкладений старт на 2 години, вранці встали - дістали чисту білизну. Інший приклад: ви працюєте, і запланували погладити ввечері. Якщо випрати вранці, то до вечора білизна висохне і буде погано прасується, якщо ввечері - то прасування доведеться перенести на ніч. А з цією функцією можна налаштувати прання так, щоб вона завершилася якраз до вашого приходу додому. Над клавішею «відкладений старт» розташовані два дуже важливих індикатора. Перший відображає час прання. Спочатку воно відповідає обраній програмі, але під час роботи може варіюватися, залежно від того, скільки речей ви завантажили. У будь-якому випадку, після 5-10 хвилин прання, дане віконце буде показувати реально залишився до кінця прання час. Другий індикатор сигналізує, що наша «розумна» машинка буде зважувати білизну. Результати зважування впливають на: необхідну кількість води, тривалість циклу прання, режими полоскання, швидкість обертання барабана і визначення наявності мильної піни.

Тепер займемося вибором типу сушки і парообработкі Тепер займемося вибором типу сушки і парообработкі. Якщо колесо вибору знаходиться в режимі «Сушка», то регулюватися буде вся програма (прання не буде), якщо ж обрана програма прання, то обраний режим сушки включиться вже після завершення основної програми. Ступінь просушування відображається відповідним індикатором: «дуже сухе», «під праску», «сушка на вішалку». Також цією клавішею можна регулювати час сушіння (від 30 до 120 хвилин). В кінці циклу загоряється індикатор «фаза охолодження». У вибраній програмі «Легке прасування», дана клавіша перемикає режими обробки паром.

Тепер перейдемо до функціональної клавіші, яка допоможе нам налаштувати додаткові параметри прання, кожна з яких відображається зверху відповідним індикатором. «Попереднє прання» додає перед основним циклом прання ще одну невелику програму, що дозволяє відіпрати сильно забруднені речі. Режим «Аква +» дозволить прати в більшій кількості води, ніж зазвичай: так і миючий засіб видаляється ефективніше, і речі краще відпираються. Рекомендується використовувати його для прання дитячих речей, одягу алергіків і сильно забрудненого одягу. Нарешті, «Гігієнічна прання» дозволяє дезінфікувати білизну при 60 градусах. Шкода, що включити всі три функції одночасно не вдасться.

Нарешті, найважливіша клавіша Старт / пауза стоїть осібно. Саме її натискання і запускає всі програми і активує відкладений старт, а в комбінації з функціональною клавішею, вона запускає режим, обраний в Smart Touch.

Smart Touch

Як на мене, функціонал Candy, Який реалізованій прямим управлінням, Цілком достатній для щасливого життя, тому «Інтелектуальні Функції» це скоріше данина моді, хоча и тут можна найти пару цікавіх Особливе. Спочатку про Сумне: на жаль, Керувати нашою «Малятко» з «будь-якої точки світу" не Вийди, так як в ній немає модуля Wi-Fi, більш того, Керувати ее діямі НЕ Вийди даже Із сусідньої кімнати, так як для зв 'язку вікорістовується модуль NFC, и во время введену команду слід тримати смартфон безпосередно на Спеціальному логотіпі машинки. Як віпліває з віщесказаного, без наявності NFC-модуля, намагатіся прієднатіся до машинки можна и не намагатіся, но ж ВІН встановлений далеко не в кожному смартфоні. Нарешті, власники «яблучної» продукції також не зможуть управляти Candy через свій смартфон або планшет.

Для початку роботи даного функціоналу необхідно провести кілька «танців з бубном». Спочатку, завантажуємо на смартфон з NFC додаток Candy simply _ Fi. Далі запускаємо і реєструємося в ньому. Тепер реєструємо в додатку машинку, вводимо дату придбання та серійний номер (вказаний на корпусі під люком). Потім включаємо NFC, переставляємо регулятор машинки в положення «Smart Touch», притуляє телефон спинкою до спеціальній зоні на машинці, водимо круговими рухами по ньому і ... радіємо, якщо з'єднання, нарешті, відбулося.

Що ж нам дає це додаток? По-перше, «голосовий помічник», якому слід спочатку розповісти, що у вас за білизну, наскільки воно забруднене, скільки його і так далі, і тоді він запропонує оптимальну програму для прання. На жаль, поки в програмі є невеликий баг, який не дозволяє запустити машину, але, сподіваюся, це незабаром поправлять.

Друга функція «Програми». Тут телефон дозволить завантажити і запустити деякі екзотичні програми, не передбачені спочатку. Мною було виявлено близько 30 нових програм, і їх кількість в майбутньому буде тільки збільшуватися. Але більше мені сподобався розділ «Smart догляд», з якого можна запустити цикли перевірки, здатні виявити несправності, програму «Авто очистка» або подивитися керівництво по усуненню недоліків. Нарешті, «Моя статистика» нагадає, коли і скільки разів ви прали, а також запропонує варіанти оптимізації цього процесу. В принципі, базових програм мені цілком вистачило, і Smart Touchя запускав виключно заради цікавості.

тестування

Мені пощастило експлуатувати Candy протягом пари місяців. За цей час я постарався протестувати більшість режимів і, в принципі, залишився задоволений усім. Тут я розповім тільки про декілька найбільш цікавих для мене режимів.

Місячна прання. Одного разу у мене накопичилося за місяць приблизно 7 кг брудної білизни, і я вирішив навантажити машинку на максимум. Вибрав режим «Бавовна», потім встановив «Сушка бавовни», вибрав функцію «Аква +» і підвищене забруднення, закрив люк, засипав побільше порошку і натиснув «Старт». Машинка загула і почала набирати воду, причому на відміну від звичайних програм, де набирається зовсім небагато, в цей раз заповнила барабан майже на чверть. Прання тривала приблизно 3.5 години, і коли я вже був готовий діставати білизна, почалося ще 3.5 години сушіння. Звичайно, 7 годин безперервної роботи мене трохи засмутили (я навіть не захотів цікавитися, скільки електроенергії спалила за цей час машинка), але результат різко поліпшив мій настрій: вийняте білизна виявилося чистим, не м'ятим, без слідів порошку, абсолютно сухим і гарячим. І це при тому, що рекомендується для прання закладати максимум 6 кг, а для сушіння 4 кг, інакше одяг не просохне, а деякі речі були дійсно сильно забруднені (шкарпетки прямо стояли). Після завершення роботи всі виявилося ідеально, а білизна вирушило одразу ж в шафу. Місячна прання

Щотижнева прання. Дуже добре підходить режим Perfect Mix без додаткових налаштувань: поклали білизна, повернули ручку тумблера, залили / насипали миючий засіб в касету, натиснули «Старт», через 2 години дістали чистеньке білизна. Все елементарно. Одяг добре відіпрати, включаючи плями від жирного соусу, залишилася м'ятою, але досить вологою, тому їй треба було кілька годин просохнути, а потім пропарити праскою.

Щоденне прання за 14 хвилин. Інгредієнтами виступили дві футболки і дві пари шкарпеток. Порошку засипав рази в три менше, ніж для щотижневої прання. Поставив на 14 хвилин. Не сказати, що одяг був особливо брудна, але потовая аромат від неї була сильна, а шкарпетки вже перестали бути м'якими. Як не дивно, автомат впорався. Одяг освіжилася, носочки обм'якнули. Назвати білизна мокрим було б неправильно, швидше за вологим, а три години сушки «на мотузці» закінчили справу.

Прання + сушка за 1 годину. Якщо не хочете чекати три години, поки білизна висушити, то до ваших послуг моя улюблена програма. Тут можна покласти і побільше речей, і виймаєш їх уже сухими. Правда, джинси все-таки залишилися трохи вологими (хоча і відправилися прямо на ноги), ще люк з внутрішньої сторони був забруднений ворсинками. Зате до якості прання причепитися не вийшло - пристала до штанів бруд покинула їх.

Освіження речей. Відмінний варіант, коли одяг пропахла одеколоном, тютюном, потім або іншими неприємними запахами або м'яла. Я експериментував з таким комплектом: нижню білизну, шкарпетки, футболка і спортивні штани. Програма «Легке прасування. P3 », порошок не додаємо. Всього 35 хвилин і одяг як нова - без складок, без запаху і тепла.

Прання та сушка светри. З мого досвіду, це тест дуже складний для машинки, так як у моїй попередній нормально його пройти не вийшло - доводилося робити це вручну, а тут якраз светр став жахливо брудним - гріх не випробувати Candy. Я включив режим «Шерсть / шовк» і протягом 48 хвилин чекав, поки він простягається в прохолодній воді, а після запустив «Сушку вовни» на 2 години. У підсумку, бруд таки-відіпралася, а після сушіння светр придбав таку пухнастість, яку не мав і при покупці.

«Очищення». За весь час використання я одного разу запустив цикл очищення. У машинки він зайняв 2 год 16 хв. Неприємний запах і видима бруд пішла, будемо сподіватися, що це продовжить термін служби машинки.

Висновки

Особисто я повністю задоволений своїм придбанням: Candy GVSW4364TWHC-07 володіє всіма сучасними функціями і при цьому коштує помітно дешевше аналогів (23 000 рублів). Вона прекрасно відпирає як великі обсяги білизни, так малі, функція пара не залишає шансу складкам і чудово освіжає речі, а наявність функцій сушіння дозволяє отримати відразу готову до вживання одяг. Якість виготовлення у даній моделі відмінне. Smart-функціонал теж може бути корисний, як при виборі екзотичних програм прання, так і під час перевірки на несправності, хоча підключення по Wi-Fi було б, звичайно краще, та й додаток, відверто кажучи, ще сире. Насправді мене більше порадувало те, що машинка може зважувати білизну і сама регулювати час прання, швидкість обертання барабана, контролювати утворення піни і так далі. Звичайно, хотілося б не чекати по 3 години, поки висушити одяг, вище клас енергоспоживання, можливість додавати речі під час прання, і інші навороти, але це до інших виробників, і за зовсім інші гроші. А ось зі своїми прямими обов'язками - прання, сушка та обробка парою - Candy справляється відмінно, і я можу сміливо рекомендувати цю модель. Особисто я повністю задоволений своїм придбанням:   Candy GVSW4364TWHC-07   володіє всіма сучасними функціями і при цьому коштує помітно дешевше аналогів (23 000 рублів)

Що ж нам дає це додаток?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: