Статьи

Брошка з полімерної глини своїми руками

  1. Основні правила роботи

На сьогоднішній день біжутерія, виготовлена ​​своїми руками, займає гідне місце серед неймовірного різноманіття прикрас. Почасти це можна пояснити її доступною ціновою категорією, але не менш вагомою причиною є можливість створення таких елементів образу, які дуже складно або зовсім неможливо знайти серед готової продукції. На полицях магазинів представлений широкий асортимент матеріалів, фурнітури , Інструментів для реалізації творчих ідей. В інтернеті можна знайти безліч уроків і майстер класів, які наочно демонструють процес створення всіляких елементів декору.

Одним з найбільш благодатних матеріалів для створення біжутерії є полімерна глина. Завдяки такій властивості, як пластичність, вона дає можливість виготовляти будь-які елементи прикрас. Виробники пропонують безліч варіантів безбарвною і пофарбованої пластики, серед яких є і володіють такими ефектами як напівпрозорість, колір металік, деякі навіть світяться в темряві. При дотриманні всіх рекомендацій при виготовленні виробів матеріал є безпечним, він нетоксичний і легко піддається обробці. Його застосовують для ліплення і моделювання, рідкі види можна використовувати для склеювання і емалювання.

Для початківців рукодільниць підходящим варіантом будуть готові матеріали, що продаються в магазинах рукоділля у вигляді ковбасок для нарізування деталей. Але якщо ви хочете пізнати весь процес виготовлення самостійно, то варто спробувати освоїти техніку від початку до кінця.

Але якщо ви хочете пізнати весь процес виготовлення самостійно, то варто спробувати освоїти техніку від початку до кінця

Основні правила роботи

  1. Чистий поверхню. Робоче місце має відповідати цим критерієм для того, щоб кінцевий результат приніс радість, а процес виготовлення не став мукою. Що потрапив в виріб сміття може зіпсувати всю роботу або значно збільшити час обробки деталі.
  2. Використовуючи глину різних кольорів, почати краще з білою. Кольорові деталі можуть залишити на руках сліди, які згодом стануть причиною спотворення кольору. Переходячи від одного кольору до іншого, витирайте робочі рукавички вологою серветкою.
  3. Щоб шматочки не прилипали до рук, помістіть їх між листами звичайного паперу - вона вбере в себе надлишки пластифікатора.
  4. Проробляйте отвір в готової деталі з двох сторін, тоді його краю залишаться рівними.
  5. Якщо з фольги зробити півсферу, то можна сушити на ній фрагменти, попередньо вставивши в неї зубочистки, на які буде зручно їх обманювати.

Створюємо глиняну брошка

Історія брошки налічує кілька століть. Прототипом цього аксесуара стали спеціальні шпильки фібули, що застосовувалися в якості шпильок для плащів і накидок, і демонстрували високий статус свого власника. Слідом за ними з'явилися аграфи - золоті або срібні пряжки з дорогоцінними камінцями.

Сьогодні брошка знову повертається в моду в якості стильного аксесуара. У 2018 році вона знову виходить на передній план, привертаючи увагу оточуючих своїм оновленим виглядом. Тепер брошку можна носити не тільки на шарфі або кофті, а й на футболці, плаття і навіть на взуття!

У холодну пору року актуальна брошка у формі серця з імітацією в'язання, прикрашена гудзиками.

Ми скористаємося:

  1. Глину потрібно розім'яти до м'якості і пропустити через екструдер з тонкою насадкою. Отримані нитки з'єднуємо парами і скручуємо: одну пару за годинниковою стрілкою, а іншу проти. Отримаємо джгутики, яких знадобиться кілька. Дві ниточки залишаємо рівними.
  2. Готуємо основу: тонко розгортаємо шматочок пластики в формі прямокутника. На отриманий лист викладаємо джгутики впритул один до одного. Повинен вийти малюнок, що нагадує кіски.
  3. Формочкою видавлюємо з заготовки сердечко.
  4. По краях прикріплюємо залишені заздалегідь прямі шматочки глини, зрізаємо їх кінчики навскіс, згладжуємо зубочисткою.
  5. Щоб зробити гудзики, розкачати шматок пластики товщиною один-два міліметри.
  6. Робимо круглу ямку за допомогою намистини, а потім формою більшого діаметра видавлюємо заготовку. Робимо дірочки в гудзика за допомогою зубочистки. двома маленькими смужками імітуємо пришитий нитку.
  7. Прикріплюємо гудзик рідкої полімерної глиною.
  8. Відправляємо в духовку.
  9. Вирізаємо квадратик і наносимо на нього малюнок за допомогою Молда.
  10. Коли охолола заготівля охолоне, приклеїмо до її зворотному боці квадрат, попередньо поклавши під нього шпильку. Знову запікаємо.
  11. Готову брошку можна пофарбувати акриловими фарбами і покрити матовим лаком.

Для літнього сезону можна створити найрізноманітніші види брошок, декоруючи їх квітами, ягодами або фруктами. Уявіть, який аксесуар ви хочете отримати і сміливо починайте творити!

Вам так само може бути цікаво:
Біжутерія з полімерної глини
Жіночі прикраси на кожен сезон
Інструменти для роботи з фоаміраном

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: