Статьи

Добавки в мило ручної роботи

  1. Квіткові добавки в мило
  2. Скрабящіе добавки в мило
  3. Шоколад, мед і глина як добавка до мила
  4. Добавки для натурального мила з нуля
  5. Цікаві добавки в мило

Добавки в мило - це не тільки рослинні і ефірні масла, але також різні наповнювачі. Щоб ваше мило було натуральним, використовуйте різні добавки: сухі квіти, трави, прянощі, спеції, глину, мед і багато іншого. Ці добавки зроблять ваше мило не тільки корисним, але красивим і ароматним.

Добавки в мило ви можете придбати в спеціальних магазинах з травами і різними прянощами. Мед можна придбати на ярмарках. Можливо, ви живете в такій місцевості, де можна зібрати різні корисні добавки до мила.

Не всі добавки залишаться в своєму колишньому вигляді або збережуть аромат. Трави і пелюстки краще подрібнити, так як вони зазвичай знаходять негарний сірий колір. Різні бутони і цільні листочки використовуйте для декору вашого мила.

Масло обліпихи, пелюстки календули або така пряність, як куркума зроблять мило красивого оранжевого кольору. Порошок червоного сандалу або розмелений червоний перець додадуть милу яскраво червоний колір, який збережеться назавжди. Шоколад, какао або кориця додадуть відтінки коричневого кольору. Більшість трав, особливо їх відвари зроблять мило зеленим. Якщо додати екстракт листя евкаліпта, по-іншому хлорофиллипт, мило буде не тільки зеленим, а й дасть приємний евкаліптовий запах.

Квіткові добавки в мило

Добавки в мило - це не тільки рослинні і ефірні масла, але також різні наповнювачі

У мило додають різні квітки і трави. Попередньо з необхідно висушити і подрібнити.

Квітки лаванди в милі зберігають свій аромат, але втрачають колір, стають сірими. Перед тим як додати в мило слід потовкти квітки в порошок. Бутонами можна прикрасити поверхню мила.

Пелюстки календули слід попередньо потовкти і додати в мило. Воно набуде золотисто-помаранчевий колір. А корисні властивості покращує колір шкіри і її стан. Також календула дає протизапальний, ранозагоювальний і тонізуючий ефект.

Квітки ромашки додадуть милу сильний аромат. Квітки необхідно попередньо потовкти. Також можна зробити настій і додати 1 ст. ложку в мило. Ромашка має протизапальну, кровоспинну і антисептичну дію.

Висушені петрушка і кріп додадуть милу світлий зелений відтінок. Частинки трав зроблять мило фактурним і прикрасять його.

Скрабящіе добавки в мило

Кава використовують натуральне в зернах. Його попередньо подрібнюють в кавомолці. Чим менше будуть частинки, тим краще ефект. Великі частинки тільки подряпав шкіру. Спочатку залийте каву окропом, потім додайте його в мильну основу. Мило з кавою відмінно масажує і глибоко очищає шкіру.

Кориця також в молотом вигляді надає милу темно-коричневий колір і яскравий аромат.

Насіння маку прикрасять і зроблять мило скрабом.

Цедра апельсина або лимона попередньо подрібнюється на тертці і висушується. Мило з цедрою буде м'яким скрабом і придбає легкий помаранчевий колір. Добре фіксує аромати цитрусових ефірних масел. Якщо переборщити з цедрою, то мило буде сушити шкіру.

Кокосова стружка додається в мило для прикраси. Аромат кокоса, на жаль, втрачається.

Вівсяні пластівці - корисні інгредієнт будь-якої домашньої косметики. Якщо вівсяні пластівці змолоти в порошок, то мило стане делікатним скрабом. Але воно не тільки очистити шкіру, а зволожить і чудово простимулює клітини до оновлення. Поверхня мила можна прикрашати цілими пластівцями.

Морська сіль додається в натуральне мило з нуля (соляне мило), воно виходить твердим. Добре підтягує шкіру і підсилює кровопостачання. У мило з мильної основи можна додати до 2 ч. Ложок на 500 грам.

Ще одна цікава і корисна добавка в мило - це шишки хмелю. Просушені шишки наповнять мило легким золотистим кольором, додадуть запах хмелю і позбавлять від безсоння.

Шоколад, мед і глина як добавка до мила

Шоколад підходить для будь-якого типу шкіри, тому це універсальна добавка. Колір мила стане шоколадним, аромат збережеться і корисні властивості теж. Таке мило бадьорить, покращує розумову діяльність, завдяки флавонолів (речовина какао-бобів). А шкіра стане більш гладка і м'яка завдяки кофеїну. Найкраще використовувати справжній гіркий шоколад. Якщо в мило додати трохи шоколаду, то шматочки самі розплавляться в гарячій мильній основі. Якщо ж концентрація шоколаду висока, то попередньо розтопіть його. Можна додати замість шоколаду какао-порошок.

Мед додають в мило для додання золотого кольору. Так як він містить фруктозу, глюкозу, вітаміни, ферменти і багато інших корисних речовин, то мило стає найціннішим косметичним засобом. Шкіра робиться м'якою і еластичною. При додаванні меду, аромат зберігається. Мед краще додати до підігрітим базовим (рослинним) масел. У разі мила з нуля, додають в кінці, коли воно схопиться.

Косметична глина поглинає токсини і запахи, вбиває хвороботворні бактерії. Добре очищає, стимулює і має протизапальну властивість. Використовуйте дрібнозернисту глину, вона добре розподілитися по милу.

Добавки для натурального мила з нуля

Крім перерахованих добавок в мило, в натуральне мило, яке готуватися з нуля, роблять різні доповнення.

Бджолиний віск використовують, щоб зробити мило твердіше. Також він виступає в ролі природного консерванту. Додають (1-5% від маси мила) разом з базовими маслами.

Шовк - один з найкорисніших добавок в натуральне мило. Його необхідно купувати в спеціальних магазинах у вигляді ниток. Щоб використовувати шовк в милі, візьміть нитки і додайте в гарячий розчин лугу. Нитки розчиняться, а мило буде шовковистим і м'яким.

Лимонна кислота реагує з NaOH і робить воду м'якою. Додають у вигляді білого порошку, попередньо розбавляють у воді. Розчин лимонної кислоти додають в лужний розчин. Лимонна кислота нейтралізує луг, тому при розрахунку, необхідно врахувати, що на кожен грам лимонної кислоти, треба додати 0,6 грам NaOH. Також діє лимонний сік.

Вітамін С - антиоксидант, що сприяє обміну речовин. Вітамін Е захищає і стабілізує клітини, виступає як природний консервант.

Екстракт кісточок винограду - антиоксидант, а за рахунок його використання мило густіє швидше. На 100 грам мила додають 0,01 грам екстракту.

Екстракт розмарину - природний консервант. На 100 грам мила додають 0,1 грам екстракту.

Цікаві добавки в мило

При створенні мила з мильної основи, можна робити різні добавки у вигляді серветок, вовни, водорастворимой паперу. Всі ці добавки роблять з метою прикраси і додання оригінальності милу.

Мильна основа (склад, виробники, види)
Рослинні (жирні) масла для мила
Ефірні масла для мила
Барвники для мила (штучні і натуральні)
Форми для мила

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: