Статьи

Глиняні маски для обличчя

  1. Яку глину вибрати?
  2. Як приготувати глиняний маску в домашніх умовах

Про корисні властивості косметичної глини косметологами сказано не мало

Про корисні властивості косметичної глини косметологами сказано не мало. У догляді за шкірою глина відрізняється прекрасними очисними властивостями, володіє протизапальними і заспокійливими шкіру компонентами.

При застосуванні курсу глиняних масок пружність шкіри підвищується, в клітинах нормалізується обмін речовин, шкіра набуває м'якість і здоровий колір. Глиняна маски впливає на шкіру як м'який засіб для пілінгу, вона здатна видалити мертві клітини шкіри, в результаті чого шкірний покрив оновлюється і виглядає більш привабливо.

Яку глину вибрати?

У косметології використовують різні види глини. Вона відрізняється за складом і кольором, і відповідно, впливом на шкіру.

Загальне правило застосування глиняних масок говорить - чим жирніше шкіра, тим темніший колір глини рекомендують використовувати. Темна глина ефективніше і в боротьбі з висипом вугрів. Розрізняють білу, червону, рожеву, жовту, зелену, блакитну і чорну види глин.

Біла глина є прекрасним антисептиком, вона підходить для приготування масок при тонкої, зрілою шкірою. Якщо у Вас з'явилися перші зморшки, вам підійде маска на основі білої глини, так як вона підтягує і зміцнює шкіру, роблячи її більш пружною.

Червона глина рекомендована для людей з підвищеною чутливістю шкіри. Така глиняна маска заспокоює шкіру і знімає роздратування.

Жовта глина добре тонізує шкіру і очищає шкірний покрив від скупчилися токсинів. Крім того, застосування глиняних масок на основі жовтої глини здатне наповнить шкіру киснем.

Зелена глина попереджає старіння шкіри і рекомендована для догляду за жирною шкірою, тому як маски з цієї глини сприяють звуженню розширених пор і забезпечують клітини шкіри необхідним харчуванням.

блакитну глину застосовують при запальних процесах на шкірі. Вона якісно очищає і має протизапальну і відбілюючим впливом на шкіру, що незамінне для догляду за жирною / комбінованою шкірою або шкірою з порушеною пігментацією.

Як приготувати глиняний маску в домашніх умовах

Приготувати самостійно глиняну маску не складе особливих труднощів. Для цього слід придбати Приготувати самостійно глиняну маску не складе особливих труднощів

обрану косметичну глину і залити кілька столових ложок глини очищеної негазованої водою.

Важливо! Не варто розводити глину в металевому посуді. Водопровідну воду для приготування маски краще не використовувати, це може спровокувати роздратування шкіри в зв'язку з небажаною реакцією компонентів глини з містяться у воді речовинами.

Через 30-40 хвилин, коли вода повністю вбереться в глину, маску слід ретельно перемішати. Приготована маса повинна нагадувати по консистенції густу сметану.

Маску наносять на попередньо очищене обличчя і залишають до повного висихання. Змивають очищеною водою, після чого наносять на шкіру живильний крем. Глиняні маски рекомендують застосовувати курсом, 1 раз на 2 дні, до 10-15 процедур за один курс.

Як ви самі розумієте, в маску з глини можна додати і інші компоненти для забезпечення комплексного впливу на шкіру.

Наприклад, очищувальну маску для обличчя можна приготувати, додавши в розведену глину яєчний жовток і кілька крапель ефірного масло лимона. Отриману маску перед нанесенням на шкіру розмішують до отримання однорідної маси. Якщо ваша шкіра відноситься до сухого, чутливого типу додайте в приготовлену маску 1 столову ложку оливкової олії. Воно надасть шкірі додаткове харчування і пом'якшить її.

Можна приготувати маску із зеленої глини, яка підійде для будь-якого типу шкіри. Для цього в розведену глину для особи додають подрібнену м'якоть одного огірка. Маску наносять на очищене обличчя на 15 хвилин, після чого змивають прохолодною водою.

Ну і ще одні рецепт глиняної маски, яка ідеально підійде для проблемної шкіри з вуграми. Для приготування маски 3 столових ложки блакитної глини розводять водою і додають в маску 3 краплі ефірного масла чайного дерева (або розмарину). При сильному жирному блиску можна додати в маску 1 чайну ложку свіжого лимонного соку. Маску наносять на обличчя на 10-15 хвилин, після чого змивають.

Глиняні маски дають видимий результат вже після кількох процедур.

Автор статті: Ліка.

Яку глину вибрати?
Яку глину вибрати?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: