Статьи

Схема в'язання шапки труби спицями. Детальний опис з фото для початківців рукодільниць

2014-08-31T14: 44: 04 + 04: 00

Автор:

Галанзовська Марія Вікторівна

31.08.2014

Шапка труба з'явилася на початку ХХ століття, за час свого існування вона періодично то набирала свою популярність то втрачала її. Сьогодні шапка труба є досить популярним аксесуаром осінньо-зимового сезону. На вулицях міста можна побачити безліч модниць, драпіруйте її в шарфи-снуди або носять як головний убір. Так, це багатофункціональний предмет, а ще одним його незаперечною перевагою є те, що шапку трубу легко можна зв'язати за один вечір! В'яжеться вона досить легко. Для в'язання можна використовувати товсту пряжу.

Для в'язання можна використовувати товсту пряжу

Правильне носіння шапки труби

Шапку трубу необхідно правильно носити. Основним критерієм, за яким визначається правильність носіння шапки, вважається овал обличчя і наявність чубчика. Якщо вона є, то шапку не рекомендується опускати на чубок більше ніж на її середину. Тим представницям прекрасної статі, які не мають чубчика, можна носити її злегка відкривши волосяну частину голови. Велике особа можна скорегувати шапкою трубою, якщо вона буде щільно прилягати до нього. Окрему увагу слід приділяти тому, що б шапка відповідала стилю вашого одягу. А якщо ви вирішили носити її як шарфа, то тут можна знайти масу варіантів. Зробивши драпірування шапки в шарф-снуд, її можна носити на шиї. Якщо дозволить довжина, то його можна носити, обмотавши кілька разів навколо шиї. Під елегантний стиль одягу шапка труба буде більш доречна саме у вигляді шапки.

Визначаємося з пряжею

Для того щоб зв'язати шапку трубу необхідно визначитися спочатку з пряжею. Окремо увагу слід приділити товщині ниток і спиць, а також складу пряжі. Тонкі мохерові нитки дадуть в результаті повітряне виріб, який можна буде одягати лише при теплій погоді. Якщо нитка дуже тонка, то процес в'язання буде більш тривалим, а полотно вироби може вийти тонким. Товста ж пряжа швидше в'яжеться і дає необхідну теплоту шапці. Нитки необхідно вибирати хорошої якості, інакше шапка швидко розтягнеться і втратить свій вигляд. Найкраще, мабуть, підійде сумішеві пряжа, так як стовідсоткова шерсть буде колотися. Хорошим рішенням може бути шерсть з додаванням акрилу, можна вплітати в основну нитку додаткову. Наприклад, додавши мохерові нитку в вовняну пряжу.

Наприклад, додавши мохерові нитку в вовняну пряжу

В'язання шапки труби

Отже, беремо 150-180 м. / 100 грам 200 грам. Кругові спиці розміром 3,5-4 і набираємо на них 160 петель. У першому ряду чергуємо лицьові і виворітні. Замикаємо в'язання в кільце. Далі 10 сантиметрів в'яжемо гумкою 1 на 1. Перейшовши на хусткової в'язки, чергуємо ряд лицьових і ряд виворітних. Так пров'язуємо ще 20 сантиметрів. Потім переходимо на в'язання гумою і так пров'язуємо ще 10 рядів. Закриваємо петлі і обрізаємо нитку.

Вуаля! Ваша шапка труба готова. Тепер її варто лише випрати, висушити і пропрасувати праскою з парою. І ви зможете з радістю носити її в найхолодніші дні і радіти тому, що зробили ви її самі!

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: