Статьи

Бакинська порода голубів: фото, опис і відео

  1. опис породи
  2. Особливості польоту бакинських голубів
  3. видове різноманіття
  4. як вирощувати

Зміст статті

Голуби завжди приваблювали людей. Своєю красою і льотними якостями. Протягом багатьох років, селекціонери працювали над виведенням нових порід і удосконаленням вже наявних. Сьогодні є досить цінні види, які доведені до досконалості і є гордістю голубівників.

Історія бакинських голубів бере свій початок ще з часів стародавнього Перської держави. Але активно порода стала розвиватися на початку XIX століття, коли заводчики почали формувати зовнішній вигляд і відбирати голубів за високими льотними якостями. Особливу популярність голуби отримали в північному Азербайджані, де їм голубівників було приділено максимум уваги. Саме в Баку були виведені види з досконалим забарвленням і високими якостями літами, які потім були поширені на території країн сьогоднішнього СНД. Бакинський голуб високо цінуватися не тільки за швидкість і висоту польоту, а й за особливу «гру» -бой під час літа.

опис породи

У наш час древня порода бакинський голубів була вдосконалена У наш час древня порода бакинський голубів була вдосконалена. Тепер голуби не тільки володіють високими бійню і льотними здібностями, але і придбали красиву забарвлення і витончену форму тіла.

Над удосконаленням бакинських голубів потрудилися і краснодарські селекціонери, в результаті чого у птахів з'явилося веретеноподібне статура, витягнута голова з тонким довгим дзьобом, білими століттями і піднесена грудна клітка. Дані голуби повчили найвищу привабливість, але разом з цим удосконалити льотні здібності бакинців їм не вдалося, навпаки, вони стали їм трохи поступатися.

Бакинські бійні голуби мають високі показники за такими параметрами, які роблять їх лідерами серед ігрових птахів:

  • тіло голуба, довжиною близько тридцяти семи сантиметрів має обтічний корпус, злегка подовжений і веретеноподібний;
  • гарної форми голова з довгастим чолом, приплюснутим і гладким тім'ям і округленим потилицею;
  • довгий дзьоб, майже два з половиною сантиметри, зімкнутий з трохи загнутим кінчиком;
  • на голові правильно, симетрично розташовані виразні очі середньої величини, обрамлені ніжним століттям;
  • особливу гордість представляє шия середньої довжини з легким вигином. Вона досить тонка біля основи голови і розширюється при переході в корпус;
  • Проте красиво виглядають і потужні довгі крила, які з'єднуються на хвості, при цьому вони не перекривають один одного, а витончено розміщуються поруч, щільно прилягаючи до тіла;
  • на ногах бакинський голуб не дуже високий, вони у нього пофарбовані в злегка червонуватий колір, при цьому повністю позбавлені оперення;
  • грудна частина тулуба має округлу форму, середньої величини, трохи піднесена вгору;
  • спинка птиці широка в плечах, довгаста, пряма;
  • вузький і плоский хвіст, який розташований горизонтально;
  • оперення, щільно прилягає до тіла.

Потрібно відзначити, що у бакинських голубів всі частини тіла розташовані пропорційно, що надає їм особливої ​​естетичної привабливості. Зустрічаються і види з чубом білого кольору спереду і різнобарвного з задньої. Така ексклюзивна родзинка надає голубам неповторну чарівність.

Особливості польоту бакинських голубів

Бакинські голуби прекрасно орієнтуються в просторі Бакинські голуби прекрасно орієнтуються в просторі. Вони літають на далекі відстань і піднімаються на велику висоту, при цьому завжди повертаються додому. Голуби не літають зграями, їх особливість - це зачаровує одиночний політ з унікальними елементами.

Бакинський бійню голуб може виконувати різні види гри в польоті. Перш за все - це «вихід в стовп». Голуб піднімається вертикально вгору, при цьому швидко і шумно змахує крилами, а потім, коли досягає піку свого польоту, різко розвертається, з характерним клацанням крил і повертається вниз. Бакинець, здійснюючи свій вертикальний політ, може зробити до десяти переворотів, поки досягне кінцевої точки. Дане видовище важко описати словами. Рекомендуємо подивитися політ бакинських голубів на відео.

Буває голуби здійснюють гвинтоподібний політ, граціозно піднімаючись вгору з переворотами вліво або вправо.

Не менш чарівне видовище - це «Завісної бій». Це тип польоту, коли голуб повільно летить, зависає в повітрі, після перевертається і знову продовжує політ. Вид польоту представлений на відео.

Як бачимо, польоти бакинських голубів дійсно представляють собою високу спортивну та естетичну цінність. На відео представлено тільки кілька моментів, але вони дозволяють переконається в елітності даної породи.

видове різноманіття

Бакинці розрізняються між собою колірною гамою і незначними зовнішніми ознаками Бакинці розрізняються між собою колірною гамою і незначними зовнішніми ознаками. Найбільш популярні види - це:

  • Агбаш - це гарні екземпляри, серед яких можна зустріти птахів з голими ногами або в пір'ї, з шикарним чубом або без. Характеризується високими льотними здібностями, при цьому абсолютно не вимогливі до їжі і умов проживання, а також стійкі до хвороб. Легко розмножуються в домашніх умовах, не доставляючи зайвих клопотів заводчикам;
  • Чилі - це різнокольорові бакинці. Є екземпляри з червоними, чорними пір'ям і білими вкрапленнями. На голові у них строкате перо. Ноги птиці покриті щільним оперенням. Голуби воліють самостійні польоти. Вони високо піднімаються вгору, здійснюючи красиві вертикальні польоти з вишуканими шкереберть. Прості в догляді і розмноженні;
  • Голуби бакинські мармурові мають не тільки красиву правильну форму тіла, але і незвичайне забарвлення з різнокольоровими пір'ям, які нагадують крапчастий малюнок. У молодих особин пір'ячко світліші і вкраплення набагато яскравіше, з віком колір пера набуває більш насичений колір. Мармурові голуби є з чубом і без;
  • Бронзові голуби - мабуть найкрасивіші. Ці бакинці пофарбовані в латунний колір з червоними і чорними вкрапленнями;
  • Шейки або грівуни. Це голуби, які мають однотонний забарвлення оперення і чітко виражене пляма більш насиченого відтінку на шиї. Найчастіше зустрічаються білі і матові голуби з смужкою на шиї чорного, сизого або червоного кольору.

як вирощувати

Чарівна здатність голубів цієї породи дивувати своїм чарівним польотом просто так не з'являється. Так, задатки у птиці є, але їх потрібно систематично підтримувати і тренувати.

Для постійних тренувань птиці потрібні сила, а це значить, що їй необхідно забезпечити правильне утримання та збалансоване харчування.

Перший політ голуби повинні здійснювати у віці півтора місяців. Тому, як тільки молодняк досягне даної позначки - їх потрібно починати ганяти, поступово збільшуючи час польоту. Ганяти голубів найкраще в кількості не більше восьми штук, адже ми пам'ятаємо, що дана птах любить поодинокі польоти. «Гру» голуби починають у віці шести місяців, після того, як пройде линька. Чітко формується стиль польоту і бою тільки в віці двох - трьох років. До цього терміну голуби можуть змінювати свій стиль.

Тренування починають навесні. У холодну пору голубів краще не випускати і тим більше не тренувати.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: