Статьи

Косметичні засоби з естрогенами і фитоестрогенами

  1. Що таке гормони
  2. Фітоестрогени прийшли на зміну гормонів
  3. фітостерини
  4. Чи варто користуватися гормональної косметикою?
  5. Фірми, що випускають гормональну косметику
  6. Естроген-подібні з'єднання
  7. парабени
  8. плацентарний екстракт
  9. бензофенони
  10. мінеральне масло

В аптеках і на прилавках часто зустрічається гормональна косметика, про яку у громадськості ще не склалося однозначної думки В аптеках і на прилавках часто зустрічається гормональна косметика, про яку у громадськості ще не склалося однозначної думки.

Численні суперечки ведуться про користь і шкоду гормональних косметичних препаратів. Одні вважають їх панацеєю від старості, інші побоюються звикання і інших негативних наслідків. Де ж "золота середина» між цих двох думок?

Що таке гормони

Є в організмі такі активні речовини, призначення яких - управляти різними процесами життєдіяльності Є в організмі такі активні речовини, призначення яких - управляти різними процесами життєдіяльності. Ці речовини утворюються в результаті діяльності екзокринних і ендокринних залоз, вони здатні легко проникати в кров і поширюватися по клітинам, які реагують лише на певні гормони.

Після тридцяти до жінок приходять думки про зморшки і запобігання процесу старіння шкіри, адже саме в цьому віці жінки виявляють у себе на обличчі - навколо очей і рота, на лобі - перші зморшки.

У період менопаузи спостерігається інша неприємність: зменшення естрогенів, яке порушує синтез гіалуронової кислоти і колагену, що знижує еластичність шкіри і різко додає велику кількість зморшок.

Якщо в ці переломні моменти почати користуватися гормональної косметикою, то результати видимі відразу ж: через два тижні шкіра стане еластичною , А зморшки зникнуть.

Однак в різні роки в США, країнах Європи та Росії з'явилася заборона на додавання натуральних і синтетичних естрогенів в креми Однак в різні роки в США, країнах Європи та Росії з'явилася заборона на додавання натуральних і синтетичних естрогенів в креми.

Причиною законодавчо закріплених заборон є численні ускладнення, що з'являються після використання гормональної косметики.

Від різних кремів з гормонами бувають такі проблеми: Від різних кремів з гормонами бувають такі проблеми:

  • купероз (червона сіточка на шкірі);
  • шкірна анемія;
  • гірсутизм (ріст волосся на обличчі);
  • зайва вага;
  • погіршення роботи надниркових залоз;
  • загальний дисбаланс гормонів;
  • статеві розлади;
  • онкологічне захворювання.

Все це зумовило використання гормональних препаратів лише за призначенням лікаря, однак гормональні засоби використовують в салонах краси (для боротьби з целюлітом , Рубцями та старінням шкіри ).

А іноді виробники додають невелику дозу гормонів, щоб створити додатковий ефект і збільшити продажі продукту.

Фітоестрогени прийшли на зміну гормонів

Після заборони на використання гормональних речовин тваринного походження виробники косметики почали додавати в креми фітоестрогени - одержувані з рослин біологічно активні речовини Після заборони на використання гормональних речовин тваринного походження виробники косметики почали додавати в креми фітоестрогени - одержувані з рослин біологічно активні речовини.

Фітоестрогени отримують з сої, женьшеню, червоної конюшини, льону, люцерни, солодки, ірису, хмелю і червоного винограду. За своєю структурою фітоестроген нагадує людський гормон і проявляє схожу дію, але на шкіру впливає тільки локально.

Іншими словами, косметика з фитоестрогенами не впливає на весь організм і не порушує природного гормонального фону.

Фахівці і тут в думках розходяться: одні вважають, що фітоестрогени здатні ефективно протистояти старінню шкіри і навіть боротися з онкозахворюваннями, інші ж вважають, що вони ніяк не діють.

Точно можна сказати лише одне: в порівнянні з гормонами тваринного походження косметика з фітоестогенамі нешкідлива і побічних ефектів не має.

Однак щоб отримати ефект від фітоестрогенів, вони повинні бути додані в косметичний засіб в певній концентрації Однак щоб отримати ефект від фітоестрогенів, вони повинні бути додані в косметичний засіб в певній концентрації. І, незважаючи на схожість за дією з людськими гормонами, передбачити вплив фітоестрогенів в кожному конкретному випадку неможливо, тому неясно, як вони будуть впливати на конкретну шкіру . Потрібно пробувати і спостерігати.

До того ж іноді виробники додають в креми лігнано з естрогеноподібним дією. Але ці речовини розщеплюються тільки в кишечнику, що робить їх зовнішнє застосування абсолютно безглуздим.

фітостерини

Стероїдні фітоестрогени - фітостерини - надають найпотужніше вплив на шкіру Стероїдні фітоестрогени - фітостерини - надають найпотужніше вплив на шкіру. Але вводити їх в креми необхідно тільки в дуже великій концентрації, а не у вигляді настоїв чи соків, оскільки вони в 5 тисяч разів слабкіше натурального естрогену.

недобросовісні виробники користуються безграмотністю споживача і пишуть в складі крему з соєвим маслом, що в ньому містяться фітоестрогени. Насправді концентрація естрогену в соєвому маслі дуже низька, тому їх вплив навряд чи буде відчутним.

Щоб отримати справжній гормональний крем з фитоестрогенами, потрібно задіяти міць серйозних лабораторій і науково-дослідних центрів, а значить, вартість баночки з кремом буде досить високою.

Чи варто користуватися гормональної косметикою?

Тут все вирішується самостійно Тут все вирішується самостійно. Рослинні гормони на шкірі поводяться по-різному, аж до провокації алергії. Тому краще проконсультуватися у хорошого косметолога, який допоможе підібрати відповідні засоби.

«Правильна» гормональна косметика дійсно надає на шкіру прекрасне вплив, роблячи її еластичною, пружною і приємного відтінку. Але для відчутного ефекту користуватися нею необхідно не менше трьох місяців.

Існує думка, що гормональна косметика викликає звикання , Подібно до наркотичних засобів.

Стверджують, що коли перестаєш гормональної косметикою користуватися, шкіра швидко втратить форму і покриється зморшками. Однак це твердження не доведено, а погіршення зовнішнього вигляду шкіри відбувається при переході на крем більш низької якості, а не від гормонів.

Фірми, що випускають гормональну косметику

Споживачам вселили, що косметика Vichy, Mary Kay, Amway та Плазан є гормональної Споживачам вселили, що косметика Vichy, Mary Kay, Amway та Плазан є гормональної. Однак якщо кошти компанії Amway ще не до кінця перевірені, косметика інших названих компаній використовує тільки фітоестрогени.

При цьому офіційно про використання фітоестрогенів заявляється наступними виробниками: плея, Chanel, Kate Somerville, Reneve, Emansi, Eldan, Dr. Brandt, Amadoris, Taplis, Belnatur, Bb Laboratiries, La Biosthetique.

Естроген-подібні з'єднання

Найбільшої шкоди організму можуть завдати неправильно підібрані гормональні комбінації, офіційно заявлені виробником, а інгредієнти з прогормональний властивостями, які широко   використовуються в косметиці Найбільшої шкоди організму можуть завдати неправильно підібрані гормональні комбінації, офіційно заявлені виробником, а інгредієнти з прогормональний властивостями, які широко використовуються в косметиці.

парабени

Ці речовини зустрічаються під різними іменами, наприклад, метилпарабен, бутилпарабен, етілпарабен. В Університеті Реднга в США вважають, що парабени істотно збільшують ризик раку молочної залози, і все це через естроген-подібних якостей.

При цьому парабени включаються до багатьох гігієнічні засоби і косметику - досить глянути на склад на етикетці.

плацентарний екстракт

Це не що інше, як тканини і витяжки з посліду плаценти корови або людини. Добавки з плаценти входять до складу кремів, обіцяючи жінкам повернути молодість шкіри. Зайве нагадувати, що такі речовини містять безліч гормонів, естрогени в тому числі.

бензофенони

Бензофенони, що входять в сонцезахисні засоби, мають низьку естрогенну активність, проте під впливом сонця, вони перетворюються в більш потужне естроген-подібне з'єднання і стимулюють в організмі створення вільних радикалів Бензофенони, що входять в сонцезахисні засоби, мають низьку естрогенну активність, проте під впливом сонця, вони перетворюються в більш потужне естроген-подібне з'єднання і стимулюють в організмі створення вільних радикалів.

мінеральне масло

Його використовують в лосьйонах і кремах для пом'якшення шкіри, оскільки воно досить дешево. Але в США ця речовина назвали канцерогеном через його естрогенних властивостей.

Вибираючи собі той чи інший крем з обіцянкою чудодійних результатів, читайте склад і вирішуйте, чи потрібні вам бутилпарабен або мінеральні масла.

Де ж "золота середина» між цих двох думок?
Чи варто користуватися гормональної косметикою?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: