Статьи

Як зробити велику новорічну іграшку на конкурс. Варіанти для конкурсу на кращу іграшку на новий рік

  1. Новорічні знаки на вікні для Діда Мороза
  2. Свято новорічний в кожному куточку квартири
  3. Великий сніговик з пінопласту
  4. Цукерка з пластикових пляшок
  5. Велика новорічна ялинка своїми руками
  6. Велика ялинка своїми руками: фото та опис роботи
  7. Іграшка на міську ялинку своїми руками велика
  8. Іграшки на велику ялинку своїми руками - фото
  9. Велика ялинка своїми руками в школу
  10. Виготовлення іграшки на міську ялинку

Конкурс «Новорічна іграшка своїми руками» зараз дуже популярний. Для справжніх рукодільниць Новий рік настає не раптом. Вони до нього починають готуватися заздалегідь, придумуючи красиві новорічні вироби, прикрашаючи ялинкові іграшки.

І в підсумку виходять такі чудові вироби, що можна проводити конкурс на кращу новорічну іграшку .

Навіть самий звичайний кульку можна прикрасити, надавши йому незвичайний вид. Атласні стрічки допоможуть змінити ялинкову іграшку до невпізнавання. Можна наклеїти на неї кілька бантиків.

До речі, ялинка буде незвично виглядати, якщо кулі різних діаметрів прикрасити бантиками одного кольору і розвісити так, щоб вгорі були найменші, а поступово донизу діаметр куль збільшувався.

З тоненьких кольорових стрічок можна створювати різні візерунки і переплетення, акуратно розміщуючи їх на ялинкових кулях . Красиво виглядає і бахрома, що звисає з кульок.

Багато зараз спеціальних спреїв, які створюють ефект інею. Варто обробити ялинкову іграшку таким способом, як вона тут же перетвориться на маленький сніжок, що переливається навіть від електричного світла.

Вирізані з паперу сніжинки завжди виглядають привабливо, зазвичай в новорічні свята люблять їх кріпити на вікна, але якщо вони будуть невеликі, то, приклеєні на кульки, додадуть йому зовсім інший вигляд.

А Діда Мороза в новорічних санях, які несуть швидконогі олені, можна виліпити з пластиліну, і картинку помістити на новорічну іграшку. Кілька святкових зимових сюжетів прекрасно прикрасять ялинку.

На новорічні іграшки приклеюють намистинки і паєтки, дрібний бісер - по діагоналі, по колу, вертикально і горизонтально, комбінуючи за кольором і фактурою.

Новорічні знаки на вікні для Діда Мороза

Ялинкова іграшка, своїми руками зроблена, може бути не тільки на ялинці. Ялинкова іграшка, своїми руками зроблена, може бути не тільки на ялинці І вікна теж повинні нагадувати про найкращому святі в році.

Тільки основне правило: щоб прикраси були стильними і не порушували інтер'єр житла.

Варто на штори прикріпити золотисті або срібні бантики, і відразу відчується атмосфера свята, а до ламбрекену бантики кріпляться на довгих нитках.

А можна штору зняти на час, прикріпивши замість неї цілу новорічну історію про Діда Мороза і Снігуроньку, численні сніжинки, дзвіночки, ялинкові іграшки та інші атрибути свята, які зліплені, вирізані, пов'язані своїми руками.

Ці всі деталі кріпляться на міцну мотузку. Побачивши незвичайна прикраса, Дід Мороз обов'язково загляне в таке житло, залишивши подарунок під ялинкою.

Свято новорічний в кожному куточку квартири

Різні куточки квартири повинні створювати святковий настрій. Можна скрізь залишити новорічні прикраси-композиції. Наприклад, такі.

Береться грудку вати і обтягається червоною матерією, щоб було схоже на гранат. У невелику кошик або на поролон укладаються ялинові лапи, в середині зміцнюється свічка. Між гілками поміщається гранат.

Щоб надати йому природності, можна покласти і справжні зернятка, зафіксовані клеєм. Для додання ефектності додаються сухі кукурудзяні качани, які будуть триматися за допомогою тонкого дроту.

На двері для всіх гостей, які поспішають відсвяткувати Новий рік, хай буде віночок з цитрусових На двері для всіх гостей, які поспішають відсвяткувати Новий рік, хай буде віночок з цитрусових. Для цього потрібно підібрати тканини під колір лимона і апельсина.

Зшити ці фрукти не складе труднощів, і ще необхідно приготувати жовту стрічку. Ялинові гілочки переплітаються у вигляді віночка.

Дріт допоможе надійно зафіксувати зроблені своїми руками лимони та апельсини. Весь вінок переплітається стрічкою так, щоб можна було внизу зробити пишний бант.

За новорічними наступають ще одні свята - різдвяні. Тому зробити зірку до Різдва - вдале рішення. З дуже щільного картону вирізається зірка, що символізує Різдво.

Зробити з тканини яблука, набивши чохол ватою, і прикріпити до картону, найкраще тонким дротом. Щоб вони здавалися справжніми, гачком в'яжуться зелені листочки. А тепер до них потрібно додати невеликі хвойні гілки, грона горобини так, щоб не порушувати кордону вирізаної зірки.

Красиві підвіски робляться просто: береться металеве кільце заданого діаметра, прикрашається зверху скляними кулями. До кільця кріпляться атласні нитки, на кінці яких можна прикріпити вирізані з цупкого паперу і розфарбовані ялинки, фігурки кумедних тварин, веселих чоловічків.

Свічки завжди супроводжують новорічні свята. Їх теж можна перетворити так, що конкурс на новорічну кращу іграшку можна вважати виграним. Приготувати кілька невеликих скляних баночок.

Оповити їх ялинковими гілками за допомогою двостороннього скотча, шийку обв'язати зеленої ошатною стрічкою, а на дно банок покласти по кілька плоских свічок. Такі чудові прикраси ставляться в різних місцях святкового столу , Свічки запалюються після півночі.

Якщо раптом випала можливість відвідати конкурс на кращу новорічну іграшку, можна придумати будь-яку дивну річ зі всяких підручних матеріалів і продемонструвати вміння шити, в'язати, плести, робити орігамі та красиві вироби з допомогою квілінгу.

Досить часто жителям міст пропонується взяти участь в прикраса головної ялинки.

Іграшка на міську ялинку може бути виготовлена в домашніх умовах без великих капіталовкладень. Бачити творіння своїх рук на лісовій красуні є величезним задоволенням і підставою для законної гордості.

Особливо багато радості це доставить дітям, які робили іграшки на міську ялинку нарівні з дорослими. Слід врахувати, що новорічні іграшки для вуличного використання повинні відрізнятися від прикрас, якими прикрашена ялинка в квартирі.

Як правило, міська ялинка встановлюється на тривалий період, від тижня до 2-3 місяців. За цей час погода може змінюватися кардинально. Затишшя змінюється ураганом, на зміну тріскучих морозів приходить несподіване потепління. Чи не рідкістю є і зимові дощі.

Щоб витримати такі умови, вироби на міську ялинку повинні володіти рядом якостей:

  1. Великий розмір.
    Лісові красуні мають досить значні габарити. Їх висота може досягати декількох десятків метрів. Щоб на такій відстані розгледіти прикраса, воно повинно бути в кілька разів більше, ніж домашні аналоги.
  2. Міцність.
    Через сильний вітер вироби можуть сильно битися об гілки. Не виключена можливість, що в прикраси полетять сніжки, камені, гілки або порожні пляшки. Це передбачає наявність міцної або пружною поверхні.
  3. Водостійкість.
    Навіть при мінусовій температурі сніг тане під променями сонця. Якщо виріб буде вбирати воду, то воно втратить форму і зовнішню привабливість, і крім того, це призведе до збільшення ваги іграшки. Вона може сильно зігнути або зламати гілку, на якій висить.
  4. Легкість.
    Міцність ялинових гілок не безмежна. Важкі фігури можуть їх деформувати і зіпсувати зовнішній вигляд дерева.
  5. Привабливість і яскравість.
    Новорічна іграшка не повинна загубитися на форі мішури і серпантину, якими рясно обважують лісову красуню.
  6. Довговічність.
    Ялинкові іграшки потрібно робити так, щоб вони не втрачали своєї презентабельності протягом усього часу, поки ялина прикрашатиме вулицю. Непогано, якщо прикраси зможуть прослужити кілька років.

Таким чином, вибір матеріалів для виготовлення вуличних іграшок обмежений. Картон, скло і тканину потрібно виключити відразу.

Розглянемо деякі способи, за допомогою яких можна змайструвати вироби, які повністю відповідають перерахованим вимогам.

Великий сніговик з пінопласту

Пінопласт є недорогим і дуже легким матеріалом. Він відмінно переносить перепади температури, вологість і механічні дії різного виду. Крім того, пінополістирол дуже легкий в обробці. Його можна різати, пиляти або марнувати розпеченій сталлю. Матеріал абсолютно безпечний для здоров'я. Працювати з ним можна в домашніх умовах.

Для роботи буде потрібно: Для роботи буде потрібно:

  • упаковка плит з пінопласту;
  • пристосування для різання (канцелярський ніж, ножівка по дереву);
  • синтетичний водостійкий клей;
  • алюмінієвий дріт;
  • аксесуари для декорації сніговика.

Для того, щоб зробити іграшку, потрібно багато вільного місця. При обробці матеріалу утворюється дрібна летюча пил. Тому потрібно запастися марлевими пов'язками для всіх учасників процесу рукоділля.

Виготовляється сніговик в такій послідовності: Виготовляється сніговик в такій послідовності:

  1. Складається креслення.
    На ньому зображується конфігурація іграшки в масштабі.
  2. На плитах пінопласту наносяться кола різного розміру.
    Має вийти 3 комплекти кіл по 5 штук в кожному.
  3. З плит випіліваются кола.
    Обрізки викидати не варто. Вони стануть в нагоді для виготовлення рук, ніг і носа. Ювелірна точність не потрібна, так як виріб буде піддаватися фінішної обробки.
  4. Кола однакового діаметра склеюються між собою.
    Бажано приклеювати по всій площі заготовок. Коли клей висохне, їхні краї потрібно обробити.
  5. Проводиться накладання склеєних кіл один на одного.
    У місці накладення провести криву лінію. Акуратно випиляти зазначений шматок. Зачистити його краю. Результатом є замок по системі «пазл». Таке з'єднання буде дуже міцне, здатне витримати будь-яке навантаження.
  6. Пази рясно заповнюються клеєм.
    У них вставляються менші за розміром кола. Щілини заповнюються стружкою і дрібними обрізками пінопласту. Зібрана фігура залишається в спокої до висихання клею.
  7. З алюмінієвого дроту вирізаються штирі з заточеними краями.
    Вони послужать арматурою для фігури. У пінопласт штирі вставляються в розігрітому вигляді. Метал легко пропалює піддатливий матеріал. Після охолодження арматура стає невід'ємною частиною вироби. В голову сніговика вставляється дріт у вигляді скоби. На ній іграшка буде висіти.
  8. Аналогічним чином робляться руки, ноги і ніс.
  9. Краї заготовки скругляются і шліфуються.
    Для цього використовується ніж, рашпіль і наждачний папір.

На закінчення на іграшці малюють очі, ніс, рот і взуття. Застосовується водостійка олійна фарба.

Цукерка з пластикових пляшок

У кожному будинку знайдеться пара непотрібних пластикових пляшок , Стара клейонка. Не поспішайте викидати ці речі. Ближче до Нового Року вони стануть в нагоді для виготовлення гігантської цукерки в якості іграшки на міську ялинку.

Для роботи буде потрібно:

  • ножиці;
  • меблевий степлер;
  • скотч;
  • алюмінієвий дріт;
  • тасьма.

Такий набір знайдеться в будь-якій квартирі. До роботи можна залучити і дітей. Використовувати потрібно 2 однакові посудини квадратного або круглого перетину.

Виготовляється ялинкова цукерка в такій послідовності: Виготовляється ялинкова цукерка в такій послідовності:

  1. З 2 бутлів откручиваются кришки.
    З одного з них відрізається горловина. Обрізання проводиться в тому місці, де починається звуження.
  2. Судини з'єднуються.
    У місцях стику проводиться їх кріплення скобами. Для додаткової міцності місце з'єднання обмотується скотчем. У пляшках робиться кілька отворів для виходу повітря при перепадах температури.
  3. Навколо заготовки обертається «фантик» з клейонки.
    По краях вона скручується і фіксується алюмінієвим дротом. До одного з кінців прив'язується тасьма.
  4. Навколо цукерки робиться кілька кілець зі скотчу.
    Це не дасть клейонці розтріпати.

Результатом роботи є легка, чепурна і довговічна іграшка.

Кулі є традиційною прикрасою для ялинок.

У домашніх умовах можна зробити величезну яскраву новорічну іграшку з мінімальною вагою.

Для роботи буде потрібно:

  • великий надувну кульку;
  • шнур з натурального волокна;
  • епоксидна смола;
  • срібна водостійка фарба.

Потрібно врахувати, що виготовлення новорічного кулі пов'язане з великою кількістю клею. Тому необхідно запастися целофановою плівкою.

Робиться прикраса так:

  1. Надувається великий гумову кульку. Вся його поверхня змащується маслом, вазеліном або солідолом.
  2. Розлучається 500-1000 мл епоксидного клею. Для цього використовується будь-яка непотрібна ємність.
  3. У ємності замочується шнур. Проводиться його рівномірний обмотування навколо кульки. Клею потрібно близько доби, щоб застигнути.
  4. Гумову кульку протикається і витягується з каркаса. Куля з шнура фарбується серебрянкой.

Все, що залишається - протягнути через отвір в оздобленні міцну і яскраву тасьму.

Така куля буде ефектно виглядати навіть на головній міській ялинці.


Чи знаєте ви, що крім традиційного натурального або штучного святкового новорічного дерева, в вашому домі, у дворі, в офісі і т.д. може красуватися виготовлена незвичайна велика ялинка своїми руками? Завдяки нестримної фантазії творчих людей створити її можна часом з найнеймовірніших і дивних речей, однак це не означає, що ялинка вийде некрасива, навпаки, саме така саморобка зможе надати будь-якого інтер'єру особливий настрій і зробити його індивідуальним.

Про те, як зробити велику ялинку своїми руками і з чого, а також, як змайструвати величезні ялинкові іграшки ми розповімо вам в цій публікації, яку постаралися зібрати для вас найяскравіші та найцікавіші майстер-класи.

Велика новорічна ялинка своїми руками

Перший варіант, який ми пропонуємо вам змайструвати разом з нами, виготовляється за допомогою звичайних паперових столових серветок. Також в роботі замість них можна використовувати, тонкий папір, гофробумага, кальку, газети, сторінки старих книжок і т.д. Отже, для роботи нам буде потрібно:

Ножиці;

Паперові серветки;

Клей для паперу;

Канцелярський степлер;

Простий олівець або фломастер.

Велика ялинка своїми руками: фото та опис роботи

1. Почнемо з виготовлення підстави нашої ялинки, для цього візьмемо ватман або будь-яку іншу щільний папір і сформуємо з нього конус потрібного розміру. Краї паперу обов'язково зафіксуємо клеєм, щоб наше підставу надійно тримало форму.

3. Основа готова, відкладаємо її тимчасово в сторону і переходимо до виготовлення декоративних елементів у вигляді об'ємних квіточок, що нагадують за формою гвоздички, якими буде всіяна наша новорічна красуня. Для цього беремо одну паперову серветку, важливо щоб вона складалася мінімум з трьох тонких куль, залишаємо її в тому складеному вигляді, в якому вона перебувала в упаковці і зверху малюємо на ній коло, діаметром приблизно 5 см. Щоб даний і всі наступні кола вийшли рівними і однаковими, можна використовувати в роботі заздалегідь підготовлений картонний шаблон або використовувати в якості шаблону будь круглий і плоский предмет відповідного розміру.

4. Потім намальовані кола, акуратно, за допомогою ножиць вирізаємо по контуру.

5. Тепер нам потрібно канцелярський степлер з дрібними і тонкими скобами, за допомогою нього скріплюємо всі верстви вирізаної серветки в гурток по центру однієї скобою.


Тепер нам потрібно канцелярський степлер з дрібними і тонкими скобами, за допомогою нього скріплюємо всі верстви вирізаної серветки в гурток по центру однієї скобою

6. Після цього переходимо до формування квіточки. Для цього беремо один гурток зі скобою по центру і акуратно відгинаємо і злегка мне перший шар серветки вгору у напрямку до центру. Так у нас вийде підстава бутони гвоздики.


Так у нас вийде підстава бутони гвоздики

8. проробляємо подібну операцію і з усіма іншими гуртками, формуючи, таким чином, безліч однакових квіточок.


проробляємо подібну операцію і з усіма іншими гуртками, формуючи, таким чином, безліч однакових квіточок

9. Коли декоративних елементів - квіточок, буде виготовлено потрібну кількість, приступаємо до заповнення ними паперового конуса. Починати будемо знизу, в першу чергу наклеюємо перший ряд по колу. Квіточки маємо близько один до одного на одній прямій, так, щоб між ними не було просвіту і не було видно підстава.

10. Слідом за першим рядом, наклеюємо другий, потім третій і так далі до кінця конуса.

Ось так, незвично і оригінально можна створити гарне новорічне дерево зі звичайних паперових столових серветок. Зверніть увагу в роботі можна використовувати як традиційний зелений колір , Так і будь-які інші відтінки, від цього ялинка буде виглядати тільки цікавіше. Крім цього, можна сформувати вироби з кольорових квіточок, а також доповнити їх мерехтливими стразами, великими намистинами, паєтками, маленькими сформованими з тонкою атласною стрічки бантиками, ялинкової мішурою або присипати поверхню гліттерной блискучою пудрою - це додасть виробу додаткове святковий настрій.

Які ще варіанти подібних можна виготовити своїми руками подібним чином, пропонуємо розглянути вам нижче в нашій невеликій добірці фотоідей.


Іграшка на міську ялинку своїми руками велика

Найчастіше, дітворі в школі задають в якості домашнього завдання виготовити вироби у вигляді величезних для міської новорічної красуні, і тут батькам доводиться неабияк потрудитися, щоб створити щось оригінальне і незвичайне. Адже, крім того, що це повинно бути красиво, це ще має бути і практично. На відміну від домашніх прикрас, подібні висять на вулиці в мороз, під снігом і дощем, тому декор на основі паперу або картону навряд чи підійде, тут необхідно використовувати інші матеріали.

До речі, Кажучи, Попередній майстер-клас з виготовлення ялинки, Цілком может стать ідеєю, в результате якої у вас Вийди велика іграшка на вулично ялинку своїми руками. Тільки в якості основи для подібної вироби вам слід використовувати не паперовий конус, а пластикову пляшку, об'ємом 2 літри, а самі квіточки виготовити не з серветок, а блискучого пакувального целофану для квітів.

Крім цього іграшки на новорічну ялинку своїми руками великі можна виготовити у вигляді куль.

1. Для цього слід сформувати з непотрібної папери величезний клубок. Потім, щоб папір не розмокла, зверху щільно обмотати її скотчем або помістити в поліетиленовий пакет.

2. Після того як основа буде готова, необхідно взяти гарний блискучий пакувальний целофан квадратної форми , Відповідного розміру, розстелити його на плоскій поверхні тильною стороною вгору і помістити по його центру кулясту основу. Далі куля потрібно обернути, піднімаючи все краю целофану по напряму вгору і збираючи їх разом по центру за принципом упаковки подарунка.

3. Тепер залишається лише туго зв'язати целофан пластикової флористичної стрічкою і сформувати з неї гарний великий об'ємний бантик. Також додатково можна прикрасити куля ялиновими гілочками, шишками, ялинкової мішурою, вийде дуже красиво.

Іграшки на велику ялинку своїми руками - фото


Іграшки на велику ялинку своїми руками - фото

Ще один варіант великого ялинкового прикраси можна виготовити у вигляді подарунка. Для цього слід взяти за основу будь-яку картонну коробку з кришкою, також як і попередній шар, щільно обклеїти її з усіх боків скотчем або обтягнути поліетиленовою пакувальної (харчової) плівкою і обернути, як подарунок в промокне в непогоду пакувальний папір, прикрасити флористичної стрічкою і бантом.

І головне, щоб будь-які такі виготовлені можна було запросто повісити на ялинову гілку, обов'язково виготовте для нього велику петлю з тонкої мідного дроту або товстої волосіні.

Велика ялинка своїми руками в школу

Якщо проявити фантазію, то з досить незвичайних підручних засобів можна змайструвати не просто велику, але ще і свячень ялинку своїми руками. Така виріб точно прикрасить класне приміщення в школі і буде радувати учнів, створюючи своїм виглядом святковий настрій.

Для того, щоб її виготовити нам буде потрібно:

Ватман або будь-яка інша щільний папір;

Два види бавовняної пряжі;

Клей ПВА в пластиковому тюбику;

Смужка бавовняної тканини в тон пряжі;

Велика голка ( «циганська»);

Ножиці;

Канцелярський степлер;

Електрична ялинкова гірлянда;

Дрібні ялинкові прикраси;

Новорічна мішура.

Опис роботи.

1. Вся наша незвичайна святяться буде виготовлена ​​зі звичайної пряжі за принципом того, як створюються ниткові кулі на основі повітряної кульки . Тільки в нашому випадку тимчасову основу ми виготовимо з ватману. Для цього звертаємо його конусом такого розміру, якого хочемо щоб була наша ялинка і скріплюємо його краю за допомогою звичайного канцелярського степлера. Також можна склеїти їх клеєм.

3. З огляду на, що нам доведеться обмотувати основу нитками, просоченими клеєм, щоб уникнути приклеювання їх до паперу, обов'язково оклеим всю поверхню конуса широким прозорим скотчем.

4. Тепер по нижньому краю основи, вкруговую, через кожен 2-3 сантиметри, робимо невеликі надрізи довжиною 1,5 сантиметра.

5. Основа ялинки готова, можна переходити до її формування. Щоб нитка було простіше просочити клеєм, і при цьому не забруднитися самому і все навколо, слід піти наступного прийому. Беремо пряжу, змотану попередньо в клубок, початок її протягуємо в вушко великої «циганської» голки, а голкою проколюємо наскрізь пластиковий тюбик клею ПВА, і простягаємо через нього нитку. Та ділянка, який буде проходити через внутрішню частину тюбика, буде просочуватися клеєм, і вже з другого отвору ми винесемо нитку в клею, яку відразу ж будемо намотувати на підготовлений конус.

6. Намотуємо просочену клеєм нитку на конус в хаотичному порядку, фіксуючи її краю, в виконаних надрізах в нижній частині конуса. Чергуючи кольору пряжі, заповнюючи, таким чином, всю поверхню.


Чергуючи кольору пряжі, заповнюючи, таким чином, всю поверхню

7. Коли потрібну кількість пряжі буде намотано на конус, залишаємо його на добу, щоб клей повністю просох, а нитки стали міцними і твердими.

9. У нас вийшла незвичайна конусоподібна ялина з ниток, для того щоб вона була більш стійкою і привабливою, викроює з бавовняної тканини смужку довжиною, рівній обхвату самого нижнього краю конуса і шириною близько 8-ми сантиметрів.

10. Прокладаємо цю смужку по краю так, щоб її одна половинка пролягла із зовнішнього боку, а друга з внутрішньої, і фіксуємо за допомогою скоб канцелярського степлера. Також тканину можна приклеїти клеєм або пришити вручну за допомогою голки і нитки.


Також тканину можна приклеїти клеєм або пришити вручну за допомогою голки і нитки

11. Ялинка практично готова, з зовнішньої сторони можна додатково прикрасити її дрібними ялинковими іграшками, мішурою, великими намистинами, справжніми цукерками, шишками та іншим декором.

12. Для того, щоб наша саморобка світилася, всередину ниткового конуса нам залишається лише помістити різнокольорову ялинкову гірлянду.


Ось і все, святяться новорічна ялина - готова!

Новорічна ялинка на стіні.

Прикрашаючи приміщення до новорічних свят , Оригінальну і незвичайну величезну ялинки можна зробити не тільки об'ємною, а й розмістити її на стіні, скориставшись нашими простими і оригінальними ідеями , Описаними нижче.


1. За основу цього варіанту взяті всілякі дрібнички, які знайдуться в будь-якому будинку - різні гудзики, брошки, шпильки, дрібні Фоторамочки, написи, сувеніри, іграшки, все стане в нагоді при створенні такої краси. Вам необхідно лише знайти відповідну вільну стіну в вашому домі, зобразити на ній тонкими лініями простого олівця обриси їли, а потім заповнити всю поверхню підібраним декором, приклеюючи кожну деталь за допомогою шматочка двостороннього скотча.

2. А таку красу на стіні можна виготовити з безлічі паперових дитячих долоньок. Попередньо правда вам доведеться неабияк потрудитися і вирізати безліччю заготовок долоньок з паперу зеленого та інших відтінків. Після чого вам залишається лише приклеїти їх у формі ялинки на стіну або двері, використовуючи для цього звичайний або двосторонній скотч.


Якщо Вам сподобався наш сайт, висловіть своє "спасибі"
натисканням на кнопочки нижче.


Гряде 2017 рік і в його напередодні в школах і дитячих садах батьки отримують завдання - зробити своїми руками разом з дитиною Новорічна прикраса для вуличної ялинки. Що ж завдання дано, виконати його нескладно. Досить по засіках поскребсті, по коморах помісти і матеріали тут же знайдуться.


А втім, про що це ми. Ах да, на носі Новий 2017 рік, і ми пропонуємо вам кілька цікавих варіантів для виготовлення новорічних іграшок на вуличну ялинку своїми власними руками.


Яскраві, прості і незвичайні іграшки на ялинку виходять із самих звичайних матеріалів - упаковок з-під шампунів, пластикових пляшок, коробок і т.д. Так, обклейте коробку яскравою папером відповідного кольору, додайте з підручних матеріалів і вийде симпатична свинка, рибка або інша іграшка у вигляді тварини, яка неодмінно приверне увагу.


Проста, але завжди ефектна цукерка. Відео МК:


Новорічні кулі з пластикових пляшок прикрасьте доступним декором, і чудова саморобка готова:




Подивіться, яку красу можна зробити з пластикових стаканчиків. Кріпляться вони за допомогою самого звичайного степлера між собою. На основі цієї ідеї можна зробити просто сніжний ком і повісити на ялинку.


Новорічні іграшки на вуличну ялинку своїми руками фото. Старі диски в хід - обклейте куля з пінопласту (його можна знайти в будь-якому магазині рукоділля) шматочками дисків за допомогою клейового пістолета або клею Момент гель.


Новорічні іграшки на вуличну ялинку своїми руками фото. Ну і наостанок ще кілька ідей.




Постійна адреса матеріалу:

Привіт, друзі! У листопаді батьки будь-якого дитячого садка отримують завдання від вихователя - зробити ялинкову іграшку на вуличну ялинку або іграшку на міську ялинку. Іграшка на міську ялинку повинна бути розміром не менше 25 см до 50 см. Стійка до погодних умов, адже їй належить прикрашати зелену красуню, як мінімум місяць.

Ми з Веронікою довго думали, що будемо робити і зупинили свій вибір на годиннику. Для виготовлення годин нам знадобилося:

- картонна коробка від соку;

- красива пакувальний папір ;

- 4 полубусіни. Можна зробити 12, як на справжніх чісах;

- лінійка, олівець, ножиці;

- картон;

- шило або товста голка;

- міцна нитка. Можна взяти тасьму для виготовлення мотузочки.

Виготовлення іграшки на міську ялинку

Спочатку візьміть коробку від соку і олівцем намітьте дах.

З лицьової і задньої сторони годин робимо трикутну дах. Бічні поверхні коробки я використовувала в якості даху, тому їх не обрізала. Складаємо деталі у вигляді будиночка і закріплюємо скотчем.

Спочатку я планувала зробити будиночок такого виду, але потім подумала, що дах повинна бути трохи довше бічних скосів і з смужки картону зробила дах.

Але якщо вас влаштовує такий дах, то годинник можна обклеювати пакувальної папером або фольгою.

Я також обклеїла всі кути кольоровим декоративним скотчем.

Як я вже писала вище, подивившись на годинник, я вирішила, що дах має бути іншою і зробила з картону дах. Закріпила дах на будиночку за допомогою двостороннього скотча.

Далі робимо циферблат. Для цього вирізаємо коло потрібного розміру, приклеюємо його на квадраті пакувального паперу двостороннім скотчем і починаємо розрізати краю квадрата до кола на смужки. Смужки краще робити тонкими, тоді вони краще загорнутися на виворітну сторону і циферблат буде більш акуратним.


Смужки краще робити тонкими, тоді вони краще загорнутися на виворітну сторону і циферблат буде більш акуратним

У мене пакувальний папір була двостороння, тому я зробила сам годинник червоними, а циферблат - сріблястим.

Акуратно загинаємо смужки на виворітну сторону і закріплюємо за допомогою скотча.

На готовий циферблат приклеюємо полубусіни і стрілки. Стрілки у нас зроблені з самоклеїться плівки, якщо у вас її немає, то підійде і кольоровий папір.

Закріплюємо циферблат на годиннику двостороннім скотчем.

У даху робимо отвір і вставляємо нитка, зав'язуємо.

У даху робимо отвір і вставляємо нитка, зав'язуємо

Виріб на міську ялинку готова!

Таким же способом можна зробити і будиночок з коробки соку. Прикрасити його мішурою і снігом. Зробити вікна і двері. Вийде ще одна іграшка на вуличну ялинку.

Також прекрасно підійде в якості іграшок на вуличну ялинку - кулі з ниток. Розмір куль можна зробити абсолютно будь-хто. Також кулі можна прикрасити намистинами, бантиками і паєтками. Майстер-клас з виготовлення куль з ниток дивіться в цьому відео:

У ви знайдете ще декілька іграшок на міську ялинку.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: